Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 309372 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1280 dnia: Maja 25, 2007, 12:53:40 am »
A właśnie jestem ciekaw jak Yuz narysuje ciebie Gipsi. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1281 dnia: Maja 25, 2007, 10:52:20 am »
świetny rysunek Yuz! I fajny pomysł...i....i...zgłaszam się na jakąś astępną "porcję " :*

Offline Cloud Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
  • Final Fantasy VII Fan!
    • Zobacz profil
    • imageshack
swords
« Odpowiedź #1282 dnia: Maja 26, 2007, 03:31:07 pm »
Narysowałem to ostatnio na lekcji języka polskiego ( jak zwykle się nudziłem )

Miecze Cloud'a z Final Fantasy VII Advent Children --->


Nick Zack Fair używam na angielskiej stronie o final fantasy ;)
                                
Ergo Proxy Fan !

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1283 dnia: Maja 26, 2007, 03:40:27 pm »
Okey ale nie ma potrzeby abys tworzyl nowy temat tylko po to aby pokazac jeden rysunek... to jest temat o rysunkach i tutaj nalezy je wrzucac ;] Tematy wiec polaczylem.


Cytuj
A właśnie jestem ciekaw jak Yuz narysuje ciebie Gipsi. ;]
ermmm tak? ;]:


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1284 dnia: Maja 26, 2007, 03:51:44 pm »
Narysowałem to ostatnio na lekcji języka polskiego ( jak zwykle się nudziłem )

Miecze Cloud'a z Final Fantasy VII Advent Children --->


Nick Zack Fair używam na angielskiej stronie o final fantasy ;)

nie powinno być 'made by: xyz" ? albo u mnie z angielskim coraz bardziej podle -_-
Okey ale nie ma potrzeby abys tworzyl nowy temat tylko po to aby pokazac jeden rysunek... to jest temat o rysunkach i tutaj nalezy je wrzucac ;] Tematy wiec polaczylem.


Cytuj
A właśnie jestem ciekaw jak Yuz narysuje ciebie Gipsi. ;]
ermmm tak? ;]:

jeszcze powinna być emo-grzywa i wino brzoskwiniowe w ręce

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1285 dnia: Maja 27, 2007, 10:31:43 am »
Nudziło mi się ostatnio: [rysunek]

...jakiś czas później:
O, a wtedy to jeszcze bardziej mi się nudziło: [rysunek2]
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2007, 04:17:40 pm wysłana przez Anouk »

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1286 dnia: Maja 27, 2007, 07:22:39 pm »
Mogłoby Ci się częściej nudzić ;) Obrazki świetne ^^

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1287 dnia: Maja 27, 2007, 11:40:22 pm »
drugi rysunek ładny. Na pierwszym włosy mało wyraźne i jaieś taie "blade",ale ogólnie też może być ;)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1288 dnia: Maja 28, 2007, 11:08:26 am »
Śliczne,oba mi sie bardzo podobają^^.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1289 dnia: Maja 28, 2007, 03:37:03 pm »
Bardzo ładne rysunki, Anouk.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1290 dnia: Maja 28, 2007, 03:53:58 pm »
Anouk ale ładnie to namalowałaś.
A tak na serio to ten drugi byłby świetny ale kołnierz tego macieja wydaje się jakby zbyt wyprostowany, lepiej wyglądałby gdyby był bardziej pofałdowany z przodu.
Pas, broszka itp. też miernie ci wychodzą, popracuj w przyszłości żeby takie szczegóły lepiej wyglądały na twoich rysunkach. No i chyba tyle najbardziej rzuca się w oczy, ogólnie rysunek świetny, wydaje mi się, że robisz jakieś tam postępy, tak dalej.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1291 dnia: Maja 28, 2007, 11:12:19 pm »
Cytat: G-1
popracuj w przyszłości żeby takie szczegóły lepiej wyglądały na twoich rysunkach.
^^ A wiesz co to przez lenistwo. Może lepiej by to wyszło, ale zauważyłam, że ja się bardzo śpieszę jak rysuję <- trzeba nad tym też popracować.

Cytuj
Na pierwszym włosy mało wyraźne i jaieś taie "blade"
Na żywo lepiej widać ten efekt. Przy reszcie rysunku (przy tych ubraniach itd.) wyglądają one tak lekko. Zgadzam się, że tutaj to nie wypaliło.

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Pytanko
« Odpowiedź #1292 dnia: Czerwca 04, 2007, 05:32:47 pm »
 A takie mam pytanko bo pierwszy raz jestem. A mianowicie to gdzie można obejrzeć wasze prace??? ja rysuje od 3 lat dopiero i wkurza mnie to że rodzice i wszyscy na około gadają jak "ty ładne rysujesz" aż mnie ściska w dołku

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1293 dnia: Czerwca 04, 2007, 05:45:13 pm »
No można je obejrzeć albo w tym temacie lub http://squarezone.pl/fanart,gallery.html lub na deviantarcie  poniektórych osób, Goha robi jeszcze niezły komiks.
ja rysuje od 3 lat dopiero
Jak masz jakieś prace, to jak najbardziej zarzuć jakimiś tutaj, ja na pewno nie powiem "ładnie rysujesz". ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1294 dnia: Czerwca 04, 2007, 06:00:11 pm »
jak wspomniałam to pierwszy raz jestem i nie bardzo wiem jak (ehem) więc daj jakieś wskazówki

Hisoka ten rysunek który zamieściłaś jest zaczepisty! sama rysowałaś czy ściągnełaś? Fajny podoba mi się :-*
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2007, 07:13:26 pm wysłana przez Tantalus »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1295 dnia: Czerwca 04, 2007, 06:59:33 pm »
No rysujesz i wrzucasz na skaner, potem zrzucasz np. na imageshack, wklejasz tutaj linka i wszyscy mogą komentować twoje arty, w tym G-1 który na pewno nie powie tylko "ładnie rysujesz" a uraczy profesjonalnym komentarzem ;] Hisoka raczej sama tego nie narysowała tylko ściągła jakiś art na swoją sygnaturę. A tak w ogóle to lepiej nie pisz dwóch postów pod rząd, tylko edytuj poprzednie i nie musisz też pisać zieloną czcionką by ktoś zauważył xD
I z pytaniami to najlepiej do działu help ;]
Damn, poczułem się jak mod xP
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2007, 07:00:30 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
oOdp: Fan Art
« Odpowiedź #1296 dnia: Czerwca 04, 2007, 07:37:22 pm »
zielony to mój ulubiony dlatego takim pisze ale jeśli chcesz to nie musze :) i dzięki za podpowiedź noi, że komentarz chłopok wklei to wiem ha ha ha a to imageshacke to co to jest? wiesz bo ja mam neta od tygodnia he he i niecałkiem umiem się w ogóle na nim obsługiwać (he he heh ale grać w Jap. gry to umiem he he np. moja ulubiona Devil May Cry)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2007, 07:41:42 pm wysłana przez Calipso17 »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1297 dnia: Czerwca 04, 2007, 10:12:55 pm »
jeśli znalazłaś jakiś mój rysunek w tym topicu, to ja go rysowałam. A jeśli chodzi ci o mojego ava i siga, to av jest autorki tej mangi [yami no matsuei],a sig chyba z devianta :P

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1298 dnia: Czerwca 04, 2007, 10:38:05 pm »
umm... mam taki głupi internet, że wszystko się niemiłosiernie wlecze aż mi tyłek żal ściska. A jeżeli chodzi o moje przce to chyba ich nie wystawie bo  jak patrze na wasze to są takie profesjonalne a ja głupia 17 latka musze jeszcze poćwiczyć, lecz dodam nieskromnie, że mam kilka naprawde świetnych ::)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1299 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:34:06 pm »
skoro masz pare świetnych, to nie masz co się wsydzić-lepiej się pochwal,a my albo pochwalmy,albo ściągniemy na ziemię [buahahhaha] :>