Autor Wątek: Lineage II  (Przeczytany 103351 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 11, 2004, 05:49:09 pm »
Hm...to dziwne...mi się nie uruchamia w oknie...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 11, 2004, 07:36:49 pm »
Ultimaro znowu dziala...nie wiem jak i dlaczego ale dziala...Marv, Solidus, nie grajcie na Escape, jest beznadziejny...puki co gram na U...postarajcie sie tez o konto na Allseronie...a jak juz bardzo chcecie grac to idzcie na ten grecki serv, bo tam sie przeniesiemy jak U(ltimaro) juz padnie ostatecznie i jak nie wszyscy beda mieli konto na A(llseronie)...plz, nie grajcie na Escape !!

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 11, 2004, 07:41:52 pm »
łale czekaj......jest beznadziejny bo?......ma duzo bugów/nie działają skille ?.....czy poprostu za duzy exp? ja jak U pładnie to błede głac na E bo ten głecki i A są za tłudne :P



Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 11, 2004, 07:53:51 pm »
sytuacja taka sama jak z MU OnLine...na MUhomorze gralo mi sie bardzo fajnie...na innym servie ktory znalazlem exp byl chyba x5, albo nawet x10...granie tam na poczatku jest fajne, ale po 4-6 godzinach gra staje sie nudna...w 5 godzin zrobic ok.80 lv ??...to sie mija z celem...to jak granie w gre z opisem krok po kroku...calkowicie psuje to zabawe, gra nie ma radosci...
jesli tak chcecie to nie ma sprawy...ja jak padnie U na bank ide albo na greka...jak pojdzie malo osob to ide z M@verem na Allserona...tam bedziemy grac...nikt nikogo na sile nie bedzie ciagnal...ale puki co U dziala, wiez grajmy wszyscy tam...

Offline Lukrecja

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://
Lineage II
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 11, 2004, 07:54:27 pm »
Jest beznadziejny bo zabawa na nim moze trwac zaledwie kilka dni a potem nic nowego nie mozesz osiagnac, wszyscy sa przypakowani i maja najlepsze sprzety, zero zroznicowania a rynek dawno tam umarl z powodu takiej kasy jaka wypada a bron w sklepie nadal po normalnej cenie
Gra: Lineage 2
Serwer: Ultimaro
Nick: Linarr
Rasa: Human
Profesja: Knight
Level: 35
koxuje: ostatnio to breka orki nad Giran

MarvelliX

  • Gość
Lineage II
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:30:27 pm »
Eeee a ja sie zastanawiałem jakim cudem na 10lvlu miałem już Doom Dadger ssskoro na U na 9lvlu miałem tylko 3k :P


Ehhh to ja nie gram na żadnym -_- możecie zrobić konta zapasowe na sssserwach na których gracie jak bym zaczoł a by zamkneli ale narazie nie gram <_<

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 12, 2004, 12:15:35 am »
eee.......zna ktos jakiegos człeka maga co to questa złobił na 20lv? bo ja za chołere złobic nie młoge........nławet nie wiem gdzie szłukac osłób z zleceniami O_o
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2004, 12:16:12 am wysłana przez heti »



Offline Lukrecja

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://
Lineage II
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 12, 2004, 12:40:15 am »
Podobno parina w Gludin daje tego questa(tak na forum znalazlem), musisz sobie miasto przeszukac
Gra: Lineage 2
Serwer: Ultimaro
Nick: Linarr
Rasa: Human
Profesja: Knight
Level: 35
koxuje: ostatnio to breka orki nad Giran

Offline PtaQ

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://diablo.g4ce.pl
Lineage II
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 12, 2004, 01:22:02 am »
Tutaj sa opisane wszystkie questy

http://www.l2orphus.com/quests.php?id=419

"Quest that must be fulfilled to change occupations to a Wizard. Parina says to find the tokens which symbolize the four elements, as you speak of becoming a Wizard: earth, fire, water, and wind. Go to the Ruins of Despair and meet the Spirit of Flame as told."

MarvelliX

  • Gość
Lineage II
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 12, 2004, 01:29:12 am »
On wie co ma robić tylko nie może znaleść tych ssstrażników sssymboli żywiołów :P niby pisze jak wół ale nie ma ich tam gdzie być powinni <_<

Offline PtaQ

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://diablo.g4ce.pl
Lineage II
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 12, 2004, 11:09:32 am »
Sorry ja zrozumiałem, z nie wie kto daje zadanie, a nie gdzie znalezc stwory. :P
Z tymi questowai mobami tez mialem roblem przy questcie Spirit of Mirrors, do dzis nie znalazlem jednego :P, Wiem gdzie powinien byc, bo widzialem go juz innymi postaciami, a ta wlasciwa nie moge :)


First step is talk to Parina in Gludin Village. You are told in order to become a wizard you need to get 4 Tokens. They are Fire, Water, Wind and Earth.

Each token requires you to talk to an NPC, and they give you a minor task to acquire the token.

For the Fire Token, go to the Fire Salamander that is near the Ruins of Despair to the south of Gludio. It will instruct you to kill Pinrul spiders that are north of the ruins until one of them drops a Key of Flame. Once you have the Key, return to the Salamander and you will get the Fire Token.

For the Wind Token, you need to talk to the Wind Sylph. She can be found near the north-west entrance to the Wasteland beyond the mountains. She directs you to the Lizardman of the Wastelands. He is found a little further in. If you continue to follow the road into the Wastelands, go under a few stone arches, and you will find him near a group of trees, near the ledge to the lower level. Return to the Wind Sylph to get your Wind Token.

For the Water Token, seek out the Water Undine, near the lake just north of the Abandoned Camp. You are then instructed to kill the Water Seer and get 2 Sparkle Pebbles which you give to the Undine and get your Water Token.

Lastly, the Earth Token. Head a bit further north, past the Ruins of Agony and find the Earth Snake. You are told to get Red Soil, which drop from Red Bears that can be found around the ruins. Once you get the soil, return it to the Earth Snake to receive your Earth Token.

Now that you have all 4 tokens, return back to Parina and you will get a Bead of Four Seasons. Take this bead and once you are level 20, go talk to High Priestess Levian in Gludin to finally become a Wizard!
      
            
 

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 12, 2004, 11:36:56 am »
taaa.......tylko ze przeszukałem 3/4 WesterLand i tej Wind Sylph nie znalazłem.......za to znalazłem Lizardmena of the WesterLand.......faaajnie -_-'' ehh......zabieram sie za dalsze poszukiwania



Offline Drops_pl

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 12, 2004, 11:46:41 am »
hmmmmm potrzebuje pomocy krasnoludas grającego na escape kogoś kto podrzuci w jedno miejsce esape scrolla dala siebie i dla mnie bo sam terz dając mi go pewnie sie zablokuje tak jak ja za pomoc daje 17k i klilka itemków do tworzenia innych itemków ( krasnoludowi morze sie to przydac :D) szczeguły podam po kontakcie przez prywatną wiadomość  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 12, 2004, 05:05:15 pm »
Heti...zalezy jeszcze w ktora profesje idziesz...jesli idziesz w Dark Wizard oto co musisz zrobic:

przy Altar of cośtam sa 3 postacie...podchodzisz do tej na schodach po prawej i bierzes ztego wlasnie questa...dostajesz od nie 1 z 4 przedmiotow i MOWI CI ona ze masz jeszcze pogadac z jej siastra...stoi obok niej...gadasz z nia i ona tez MOWI CI co masz jej przyniesc...
ANGER - idz za bagna kolo wodospadu i znajdz goscia (Charken chyba)...wykonaj co ci kaze (3 glowy zombie)...
HORROR - kolo SoDA jest kobita...przynies jej kosci Skeleton Hunterow (chyba 2 lub 5)....
LUNACY (chyba:P) - kolo obu Ruin sa Skeleton Scout...przynies (chyba) 5 heart of Lunacy siostrze tej pani ktora dawala questa...

jak juz masz 4 kanienie (czy co to tam jest)  idziesz do jakiegos mistrza (Master) i on zmienia ci profesje...ja zmienialem w Gludio zaraz obok GK...

MarvelliX

  • Gość
Lineage II
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 12, 2004, 07:02:15 pm »
On jessst człowiekiem bo gra na Escapie :P

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 12, 2004, 07:45:17 pm »
Dziś posłuchałem Arda i zarejestrowałem się na tym greckim (po tym jak sprawdziłęm że Allseron mi niedziała chociaż dostałęm konto), serwer jak narazie (przez 8h) niesprawił najmniejszego problemu, a powiem nawet że miło mnie saskoczył. Dużo polaków (nawet bardzo dużo), raczej nisko lvlowe postacie (gdyż mnożnik xp to 2x). Mało lagów (no ale to normalka gdy na serwerze jest 500-600 osób max), chodź pewnie będzie przybywać. Serwer jak dla mnie (po 48h pieprzenia się z innymi serwami) jest bardzo dobry. Narazie będe grał na greckim (bo na Ultimaro się zawiodłem), i zobaczymy jak się to rozwinie.

P.S. Aha nikt tam niepieprzy o dotacjach, lagach i innych pierdołach. Przez te 8h niebyło ani jednej wzmianki od admina, co mnie bardzo cieszy:].

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 13, 2004, 09:14:04 am »
Przestańcie tą grę traktować jak program do sprawdzania niezawodności serwerów, to niszczy całą zabawę! Zamiast zająć się pdróżami i przygodami to wy mówicie o tym jak to na ultimaro jest dużo exp a na escape jest jeszcze więcej, ale za to jest dużo lagów...!!!
Już pisałem ARDowi, żeby nie tworzył nowego podforum o Lineage II bo zaraz wszyscy wszystko popsują.
Ściągnijcie sobie to: ftp://ftp.lineage2.com/e3-2004/e3_cg_divx.avi
Potem obejrzyjcie pierwszą część Władcy Pierscieni, przeczytajcie Wiedźmina i kilka innych książek fantasy.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 13, 2004, 03:31:08 pm »
czlowiek uczy sie na bledach...juz wiem ze niekiedy warto posluchac mlodszych od siebie...thx GPM :)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 13, 2004, 05:21:44 pm »
Ja na prawdę nie żartuję! jeżeli zamierzacie rozmawiać o sprawach technicznych to zróbcie nowy temat pod tytułem "nie mogę zalogować się" albo "kto gra na jakim serwerze" bo mieszać questy z z tym, że komuś się nudzi gra to odstrasza (przynajmniej mnie), a gra jest na prawdę bardzo fajna. Jak tak dalej pójdzie to zacznę grać na allseronie, tam przynajmniej nie wejdzie ktoś i nie powie: "GM są #@%! a serwery lagowe, czasem nie mogę zalogować się a exp jest mały"
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Lineage II
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 13, 2004, 06:18:27 pm »
wreszcie jakas kwestia w ktorej w 100% popieram GPMa :D polecam ci WoWa tam są specjalne serwery RPg dla takich jak ty i ja :P <tylko kiedy ten wow wreszcie wyjdzie w europie oj kiedy...>