Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66620 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:31:32 pm »
1.Mówiąc "frajerów" masz na myśli wszystkich modów?
2.Dostajeż ode mnie ostrzeżenie za obraze moderatora (to jest w punkcie...)
3.Może byś tak poczytał kilka postów wyżej to byś zobaczył dlaczego...

zresztą wątpie żeby ci się chciało czytaćwięc zacytuje samego siebie:
Cytuj
Już jestem pewien że jestem za banem dla Elgiosa... nie ma co się oszukiwać jak ktoś nie umie pisać to po co go trzymać... forum jest zaśmiecane i pisze jak kaleaka... moim zdaniem to nie jest miejsce dla niego... to tak jakby postawić chłopaka na wózku inwalidzkim na meczu piłkarskim na bramke... bo na bramce nie musi biegać więc jako tako by sobie poradził...

gadałem wczoraj nawet zn im na GG... jeszcze nie dałem mu żadnego ostrzeżenia bo w moich działach akurat ne pisze i nie mam mu za co dać, ale jestem za banem!!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:34:14 pm »
aha sorki nie przeczytalem bo mnie na forum nie bylo przez 3 tygodnie sorki przeprasz wszystkich modow :) juz sie nie bede qtracal w to co nie powinienem :/  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:58:12 pm »
Oto jest prawidłowa postawa. Bądź grzeczny, a ten warn zniknie, bo my też nie lubimy jak stały user ma warna (ee... zapomniałem o Serge'u.... ale ja mu usuwałem dwa razy, to dalej psocił, więc coś w tym musi być hehehe).

mi się ostatnio przypomniało o Sergeyu więc w ramach pryma aprylisa ściągnąłem mu ten warn który już mu kiedyś dałem... -Gipsi-
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2005, 10:05:06 pm wysłana przez Gipsi »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 11, 2005, 12:22:35 am »
Cytuj
Hjahjahjahja.... ej W_W.... ja mu właśnie za ten topic dałem tego warna... czyli dostał dwa za to samo... hmmm.... czy powinniśmy mieć wyrzuty sumienia?
Ja nie mam wyrzutów sumienia i powiem szczerze, ze zrobiłem to celowo. Wiedziałem, że koleś miał już warna, ale tym tematem krótko mówiąc mnie wkór**ł i nie mogłem się powstrzymać i dałem mu drugiego.
Cytuj
  Bo chodzi właśnie o to że niepotrzebnie się pchacie... jeśli ktoś spamuje/offtopuje/kaleczy nie w waszym dziale to nie dawajcie mu warna bo już nie raz tak było że koleś dostałza to samo 2 ostrzeżeżenia... każdy daje ostrzeżenia w swoim dziale a jak daje warna w dziale "multiplatformowym" to pisze to w topicu i już inni tego nie robią...
No własnie.... i tu jest pies pogrzebany..... Nigdy nie daję warnów  w innych działąch niż swój, ale taki dajmy na to Tant jest warnoholikiem i kiedy tylko widzi spamera oczy nabiegają mu krwią i odruchowo klika na taki czerwonawy przycisk opatrzony plusem........
Gipsi ma rację i powinniśmy iść za jego sugestią

A co do tego całego Eliqiosa, to nawet cieszę się, zę w koncu dajliście mu bana...... Kiedy czytałem jego posty, dostawałem ślinotoku i nagłego ataku wścieklizny...... Ale z drugiej strony bez niego będzie troochę nudno :P

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 11, 2005, 01:53:52 pm »
Elgios dzisiaj napisał....
Cytuj
niewiem co zrobic ja mysle ze musisz jeszcze raz wgrac Windosa .tongue.gif

keep da good work Marv


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:01:17 pm »
moge sie psytac kiedy mi zniknie to ostrzezenie ?  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:05:20 pm »
Jak ja ci je zdejme... a zdejme je jak będę uważał że przyszedł na to już czas... nie jestem w stanie określić kiedy ci ściągne...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 11, 2005, 02:07:43 pm »
Gipsi bede plakal  ;(  chlip...........chlip łeeeeeeeeeeeeeeeee :( ja chce byc normalny na tym forum a nie jakis odmieniec :/  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 11, 2005, 03:42:52 pm »
Cytuj
nie jestem w stanie określić kiedy ci ściągne...
no grzybek chowaj sie :D
]


Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 11, 2005, 03:45:01 pm »
nie bede sie chowal tylko przeprosilem i zaluje za to ze sie wtracalem a dalej to ostrzezenia mam  ;(  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:06:17 pm »
Ściągne ci warna jak zdecyduje że zasługujesz... zobacze poprawe w postach i inne ciekawe rzeczy... moge ci ściągnąć za to że wyzwałeś modów, ale wtedy równie dobrze będę mógł ci zapodać za spam warna...
a tak wogóle to ja nie czaje oco ci chodzi... co ci przeszkadza ten Warn? po pierwsze to o ile pamiętam inni użytownicy tego ie widzą ile masz warnów... po drugie jaki odmieniec? Sergey Boy praktycznie cały pobyt na forum ma zawsze jednego warna albo  2, miał już 2 razy bana, ja miałem warna przez kilka dobrych miesięcy i sam też raz miałem bana... nie wiem oco ci chodzi z t6ym odmieńcem... Warning to żadna straszna rzecz...

teraz taka kolejna sprawa bo wcześniej coś tam jąkałem o warningach w swoim dziale i o uprzedzaniu na multiplatformowych toopicach...
Znowu chyba mam inne podejści niż Tant co do ściągania Warnów.. moim zdaniem obniżenie warna powinno nastąpić przez tego moderatora który daje warna... bo ja np.dałem Grzybkowi Warna argumentując tylko obraze modów, ale w głowie mam jeszcze inne "ale" i tylko ja wiem oco mi chodziło więc tylko ja powinienem tego warna zdjąć... i wy też pewnie mieliście takie akcje że dawaliście warna ale nie dokładnie precyzowaliście za co.. wydaje mi się że każdy powinien samemu ściągać Warny które dał... no oprócz Marvela bo on jest tutaj najwyższą z sił i moim zdaniem ma prawo robić co chce


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:10:33 pm »
eee.... ale fajnie gipsi ja sobie tak tylko zartowalem z tym odmiencem :P ale wiesz co ci powiem mi ten warn nie przeszkadza tylko ze jakos to dziwnie mi wygladalo zawsze bylem taki grzeczny a teraz niewiem co sie ze mna dzieje :P moze nie wiem moze przez mojego kuzyna ktory mnie namawia do roznych glupich rzeczy ?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:14:16 pm »
Ja ci chciałem dzisiaj zdjąć, ale nie będę się z butami wpie***ał w decyzję Gipsona. To on ci dał o to on ci zdejmie..... no ale widać, że żałujesz i ja bym ci osobiście zdjął.... No Gips... nie bądź ciemny charakter z kreskówek i skasuj mu warna... zobacz jak ładnie prosi....

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:15:29 pm »
proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a co tam niech robi co chce przynajmniej troche sie wyrozniam od niektorych :P  

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:31:38 pm »
Musze zrobić regulamin dla modów :P
Ja osssobiscie jessstem za tym że: kto da warna ten go zdejmuje i nikt więcej sie nie wtraca, sssprawa rozstrzyga sie pomiędzy userem a modem.


Cytuj
ja chce byc normalny na tym forum a nie jakis odmieniec
Nienormalni to jessstesmy wszyscy :F a co do oidmiańca to bedziesz nim dopiero jak ci Halfusera dam XD


Hmmm a teraz mam pytanie do tych co rozdają warny (ja sssam nigdy nie dałem :F), czy nie ma tam sssystemu czasssowgo że warn sssam schodzi po czasie?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 11, 2005, 04:55:43 pm »
nie schodi...doswiadczenie mnie nauczylo :P

a ja jestem za tym zeby nie zdejmowac tego warna...to by byla nadmierna poblazliwosc modow

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 11, 2005, 05:20:46 pm »
Sergiej myslalem ze jestes po mojej stronie :/  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 11, 2005, 05:57:38 pm »
qfa grzybson, się plujesz jakby ci noge odcieli -_-'' zaraz dostaniesz odemnie jeszcze jednego za zasmiecanie tego topicu -_-

amen...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 11, 2005, 06:19:03 pm »
oooo pan Morhol przyczaił o co chodzi... mi tutaj nie chodziło głównie o obraze modów z tym warnem.. jakby tylko oto chodziło to już bym go ściągnął, ale ty masz Warna głównie za to jak piszesz... zaśmiecasz tematy poprostu.... przykładowo temat o pomocy komputerowej (rozmwia Elgios i Ty):
"E:o kurcze nie działa mi komputer
 G:zrób formata:
 E:nie zrobie bo mi poleca pliki..:
 G:jak chcesz, ja bym zrobił...
 E.Ale co z plikami, przeciez je strace...
 G..ja bym zrobil bo pozniej i tak bedziesz musial..."

i tak sobie piszesz posty jak na wiejskim czacie więc głownie za to masz Warna...
i za teksty w stylu:
 [quete]Sergiej myslalem ze jestes po mojej stronie krzywus.gif[/quete]
to jest topic o jakichś "ale" do modów i o około podobnych topicch, a nie wykłucanie się o warna plus i minus... i co z tego że żartowałeś, skoro zaśmiecasz temat..


Cytuj
a ja jestem za tym zeby nie zdejmowac tego warna...to by byla nadmierna poblazliwosc modow
"ślicznie" to ująłeś Serge... dlaczego ty miałeś latać z warnami kilka miechów a ktoś  dostał wczoraj i dziś mu już ściągną... End f Topic.. swojej decyzji w najbliższym czasien ie zmienie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 11, 2005, 07:36:58 pm »
dobra to qrwa nie bede wogole postowal i sobie pojde z tego forum :/