Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66623 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:07:22 pm »
OFFTOP

Zauważyliście o co się zapytał w HELP'ie? Aż mi sie go żal zrobiło, że nie wie o co chodzi....

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:11:31 pm »
eee czyli o co :F mozesz zakodować jak cośśś niedobrego :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:13:47 pm »
Biedak niemoże się dostać do profilu i nie wie czemu

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 09, 2005, 08:16:12 pm »
ale wyjaśnił mu marv :P pierwsze widze grupe zmutowany ale jest ok :D dodaj mu jeszcze 4 rangi Eligios,FERENC, Scorpion i Nemezis :D
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 10, 2005, 03:07:09 am »
ummmm....


"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 10, 2005, 08:28:44 am »
Question - kto ma dostęp do tego thread'a? Wszyscy ? XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:15:08 am »
Cytuj
Question - kto ma dostęp do tego thread'a? Wszyscy ? XD
wszyscy :)  bo to jest temat odnośnie pretensji do na s i propozycji...

and now the final step will be done... jeszcze nie dałem Elgiosowi żadnego Warna ale teraz daje pierwszy i zarazem ostatni, sory Marv, wiem że to twój kumpel ale niechce męczyć chłopaka, nie umie chodzić to nie umie :(

Proszę o jego zbanowanoie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:49:18 am »
Cytuj
Proszę o jego zbanowanoie...
A jak wróci i się nie zmieni to proszę o zbanowanie go na IP. Albo najlepiej zrób mu k-line'a na całą Polskę :F er...racja...to nie IRC...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 10, 2005, 11:26:55 am »
Cytuj
Cytuj
Proszę o jego zbanowanoie...
A jak wróci i się nie zmieni to proszę o zbanowanie go na IP. Albo najlepiej zrób mu k-line'a na całą Polskę :F er...racja...to nie IRC...
ja jestem oczywiście za banem na ip, bo może się nie dokońca wyraziłem.. zodbył wystarczająco wiele aby dostać bana na ip. miał kilka kont i pisał bzdury...  prezcież to jest postać która przyćmiła Zell Dinchta... ban na ip. bo i tak wróci jako kto inny a się nie zmieni... rozmawiałem z nim na gg i jestem raczej pewien że nie będzie pisał inaczej


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 10, 2005, 11:57:10 am »
chciałabym zauważyć, że na innych forach za posiadanie więcej niż jednego acc należy się warn, a za ignorowanie ban.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 10, 2005, 12:43:25 pm »
ma juz bana czy jeszce to odwlekacie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 10, 2005, 12:58:20 pm »
Cytuj
ma juz bana czy jeszce to odwlekacie?
Bana może dać tylko Marvel... my nie mamy takiej mocy, my tylko warny dajemy i skoro ma ich 100% to Marv już musi dać.

to już chyba powinien być koniec tematu Elgiosa i chyba nie ma już co onim pisać...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 10, 2005, 01:24:44 pm »
ja proponuje ze jesli uzytkownik (w tym przypadku uzyszkodnik) powinien dostawac bana automatycznie za 100% warnow


Byłoby ślicznie z tym że to już są pewnie odpowiednie ustawienia forum or somtehing like that i nie da się nic zrobić... -Gipsi-
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2005, 01:33:53 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 10, 2005, 02:11:32 pm »
Ale mamy Marva, który właśnie to robi wbrew pozorom. Jak ktoś ma 100% warninga, to nie ma bata, żeby się Marv nie połakomił o LUsera

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 10, 2005, 04:20:42 pm »
No dobra, mam takie pewne zapytanie. Wydawało mi się, zę użytkownik o wdzięcznym nicku FERENC został zbanowany...... no a skoro jest zbanowany to jakim cudem może zakładać nowe topici i do tego ma 0% warna (a przynajmniej tyle miał zanim nie założył idiotycznego tematu)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 10, 2005, 04:45:07 pm »
Hjahjahjahja.... ej W_W.... ja mu właśnie za ten topic dałem tego warna... czyli dostał dwa za to samo... hmmm.... czy powinniśmy mieć wyrzuty sumienia?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 10, 2005, 05:49:53 pm »
nie, raczej poczucie dobrze wykonanego obywatelskeigo obowiazku :F

ej Mravy no bez jaj badze uczciwy! FERNC nie ma bana no to juz przegiecie, ale to ze zdjales mutanta Eliemu to juz za wiele...daj mu bana!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2005, 05:52:07 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 10, 2005, 06:38:45 pm »
Cytuj
Hjahjahjahja.... ej W_W.... ja mu właśnie za ten topic dałem tego warna... czyli dostał dwa za to samo... hmmm.... czy powinniśmy mieć wyrzuty sumienia?
Bo chodzi właśnie o to że niepotrzebnie się pchacie... jeśli ktoś spamuje/offtopuje/kaleczy nie w waszym dziale to nie dawajcie mu warna bo już nie raz tak było że koleś dostałza to samo 2 ostrzeżeżenia... każdy daje ostrzeżenia w swoim dziale a jak daje warna w dziale "multiplatformowym" to pisze to w topicu i już inni tego nie robią...


a FERENC to niby inna osoba więc narazie chyba bana dać nie można... ale coś mi się wydaje że szybko nań zaracuje


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:21:58 pm »
"Yours wish was granted" <_< choć wcale nie wyglądam na zadowolonego :( ale to już nie wasz problem...

Dla ciekawośśści napisze wam że miał juz ponad 5 kont :P i moja decyzja padła jak wyswieliłem ssse lissste wszysstkich jego possstów i zaczołem je czytać ke?

Jessst jednak haczyk :F bo zablokowałem mu 3 IP ale moze pissssać od kumpli albo ze szkoły czy innego kompa lub też jak ssse karte zmieni :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2005, 09:22:36 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:24:18 pm »
ja mam pretensje do modow ( frajerow ) eee..... dlaczego  np. taki mravy dal elgiosa na zmutowany i go teraz szantazuje ?