Autor Wątek: Skąd się wzieliście czyli...  (Przeczytany 13234 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Skąd się wzieliście czyli...
« dnia: Października 04, 2004, 03:08:35 pm »
No właśnie ostatnio takie pytanie chodziło mi po głowie...jak to się stało,że znaleźliście się właśnie na tej stronie i zaczeliście się udzielać na forum ;)
Ja napiszę o tym trochę później...najpierw chcę zobaczyć co wy napiszecie.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #1 dnia: Października 04, 2004, 03:20:56 pm »
Jak tu trafiłem? spontanicznie.... chyba zaczęło się od tego, że przeszukiwałem calutki Internet wzdłuż i w szerz, w poszukiwaniu prostego sposobu na pobranie ROMu "Sword of Mana". Nie znalazłem go dosłownie nigdzie, i po dwóch dniach bezowocnych poszukiwań, zrezygnowany postanowiłem poszukać na ojczystych stronach, które nie słynną światową jakością. Jakie było moje zdziwienie, kiedy to znalazłem poszukiwany rom na tej stronce, i do tego bardzop rozbudowaną witrynę na temat Square. Moje wrażenie tą stroną wyraziłem w Księdze Gości, i mój wpis do niej przeczytał później FastRed. Miał on potem nieszczęście odwiedzić moją świętej pamięci stronę internetową, poświęconą FFT, i zaprosił mnie do współpracy. Napisałem kilka artykułów (taa... dawno już nie pisałem... jeden teraz jest we wprawnych rączkach pani szefowej i czeka na wstawienie....), potem zacząłem się udzielać na 4um i.... tak to się ze mną zaczęło...

MarvelliX

  • Gość
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #2 dnia: Października 04, 2004, 07:01:15 pm »
Ja? eee hehe więc tak... no cóż na tej ssstronie bywałem od dawnabo wyświetla się jako pierwsza gdy sssię wpisssuje w wyszukiwarce Square :P a tak szukałem gier od nich ;) w dniu ssswoich 20 urodzin pomyślałem sssobie że sssprawdze co to jessst to Forum o którm tyle sssłyszałem no i sssię tu dowiedziałem :P . Napoczątku narobiłem chaosssu i ssspamu dopuki nie doszło do rozmowy z Adminem (powód rozmowy był taki że zauważyłem iż on pochodzi z tego sssamego miasssta co ja :> ) i tak zaczołem nśladywać zachowania innych i uczyć sssię na błędach aż doszedłem do perfekcji :D . Po czasssie nawet udało mi sssię
pozycje Moda wyssskrobać (choć pod lekkim oporem :P ) a teraz jessstem jaki jessstem (eeee fuck zabrzmiało jak tem głupawy program :sick: ) :grin:  
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2004, 07:02:41 pm wysłana przez Marvell »

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #3 dnia: Października 04, 2004, 07:01:38 pm »
hmm, niezbyt pamiętam
to chyba SZ mnie znalazło :P
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2004, 07:18:34 pm wysłana przez FastRed »

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #4 dnia: Października 04, 2004, 07:23:01 pm »
bociek mnie przyniósł.. hehe hmm... skleroza, jush nie pamiętam, ale wydaje mi się, że shukałem czegoś ogólnie o squaresofcie i mnie któraś wyshukiwarka przywiodła na stronę, potem przejście na forum.. ban <_< .. powrót itp. itd. hehe  
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #5 dnia: Października 04, 2004, 08:14:54 pm »
dawno dawno temu w odleglej galaktyce... tfu... kiedy mialem tylko ff8 zaczalem szukac sposobow na zdobycie innych finali... weszlem wiec na witryne co sie wirtualna polska zowie i tam wpisalem final fantasy... i tak trafilem na stronke o nazwie squarezone, weszlem na 4um - a tam - (to bylo daaawno temu wiec zapewne wiekszosc nie pamieta) byl dzial kram, gdzie sie handlowalo prawie legalnymi jrpgami... (pozniej dzial zostal usuniety ale to juz inna bajka) i tak przy okazji napisalem pare postow w tych niewielu tematach ktore istnialy (to naprawde byly poczatki strony)... pozniej mialem przerwe (z powodu usuniecia wspomnianego wyzej kramiku :D) a po jakichs 2-3 miesiacach nieobecnosci wrocilem w glorii i chwale... i od tej pory sie uzaleznilem :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #6 dnia: Października 04, 2004, 08:18:18 pm »
ano mailem se 2 dzien neta i se wpisalem w wyszukiwarce Chrono Cross :P no i ze ta strona byla de best to se wchodzilem co dziennie az w koncu nie bylo co czytac. Az w koncu kliknalem ten dziwny napis forum by dowiedziec sie co to za czarna magia sie pod nim kryje. No i kolejne kilka dni minelo na czytaniu waszego spa...eeeee to znaczy waszych postuf. No wiec tez chcailem cos dopisac i pierwsze 2 posty to byyyyyyllll taaaaaaaaaaaki spam :D...bo dablowalem bo tarktowwqlame jeszce forum jak taki lepszy czat...ale jak mnie Swietej Pamieci Volrath zbluzgal to sie poprawilem i tak juz zostalem

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #7 dnia: Października 04, 2004, 08:19:23 pm »
a moja historia jest nad wyraz prozaiczna. No bo kiedyś.....  no powiedzmy kilka miesięcy temu, kiedy to zacząłem się interesować jRPGami i tym podobnymi sprawami zacząłem przeczesywać internet w poszukiwaniu jakichś informacji i ewentualnie jakichś ciekaych romów. No i natrafiłem na bagatela 5, czy 6 w miarę fajnych stronek..... No i pomyślałem sobie, że to by była nawet niegłupia sprawa podłączyć się do jakiegos foeum, a że SZ wydawało mi się najbardziej fachowe, to oto jestem. No i nie żałuję decyzji ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #8 dnia: Października 04, 2004, 08:31:13 pm »
ja z mojej strony to trafilem tu z 2 lata temu gdy szukalem fanjnych gierek na sneXa uuu to były czasypo tym jak przeszedlem 0,5 CT zaczolem sie interesowac J-RPG'ami i tak sie zaczeło no no normalnie płakac mi sie chce  BUEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE;{

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #9 dnia: Października 04, 2004, 09:07:57 pm »
Widze że tu każdy ma inną historię ;) ...no cóż mnie tu przywiało z tego powodu iż po kilku męczących i nie udolnych próbah,próby grania w CC stwierdziłam że poszukam na necie porządnego opisu tej gry....no i po jakimś czasie mozolnego szukania znalazłam się tutaj....później nawet nie pamiętam w jaki sposób znalazłam się na forum...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #10 dnia: Października 04, 2004, 09:20:29 pm »
to ze SZ sie wyswietla jako pierwsze naprawde dobrze dziala :D
tak tez mnie przywialo, sszukalem akurat finala V, a na forum zaczalem sie chyba na nastepny dzien udzielac, bo zobaczylem ze ma klimacik :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #11 dnia: Października 04, 2004, 09:23:48 pm »
sorrry za offtop ale naprawde sie lezka w oku w oku kreci i chcailem pdoziekowac wsyztskim za te wspanialem pool roku jakie tu spedzilem ;( no chyba sie rozkleje.....:P...achhhh wspomnein czar

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #12 dnia: Października 04, 2004, 11:39:20 pm »
...w wyszukiwarce wpisalem "Square"...wlazlem tu i...zaczelem spamowac...i tak sobie wyspamowalem ze teraz codziennie staram sie tu byc i miec wszystko na oku...SZ jest moim narkotykiem :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #13 dnia: Października 05, 2004, 12:43:28 am »
Na którejś tam topliście ujżałem stronke i mówie a wejde :P zobaczył iż siedzi tu banda mnie podobnych ludzi :P więc mówie czemu nie :P i siem zarejestrowałem :D
]


Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #14 dnia: Października 05, 2004, 12:21:38 pm »
Pytanie: Skąd się tu wzięłam?
Odpowiedź: Cokolwiek mnie tu przyniosło, było całkowicie zamierzone i nie przypadkowe.

A tak dokładniej swego czasu dzień bez grania w jakiegoś jrpg był dniem straconym, więc lubiłam te klimaty. I co mogłabym robić  jak tylko (kilka miesięcy temu) dorwałam się do internetu. Oczywiście interesowałam sie m&a i grami. Byłam długo po uszy zakopana na takim forum, które znałam od dawna ze słyszenia, ale siadło. No i z jednej popularnej strony o final fantasy, która nie wydała mi się wtedy przekonywująca trafiłam na Top Listę. Wybrałam pierwszą z brzegu stronę i od razu poszłam na forum i jakoś mi się dobrze siedzi bo jeszcze tu jestem. :)        

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #15 dnia: Października 05, 2004, 06:52:48 pm »
Noooooo^^ Bardzo ciekawy temat Yuzu^^ Sam go chciałem założyć już od dłuższego czasu ale wzlekałem... no to sru

Pamiętam że zawsze gdy mój stary wracał po nocce z pracy zakradał się do mojego pokoju i robił różne "dziwne" rzeczy, ja przez to starałem się uciec w świat fantazji i znaleźć przyjaciół...nawet wyamiginowanych lub takich których nie widze...

No dobra wbiłem na SZ jakoś 30 stycznia o godz. 20 wpisując w wyszukiwarce "Chrono Cross" (szukałem jakiejś stronki z tym bo neta miałem od grudnia więc dopiero poznawałem strony) a że jedne z pierwszych wyświetliło się SZ no i wszedłem, nawet chyba nic nie sprawdzałem na stronie, tylko recenzje CC i wszedłem na forum(wtedy posty wyświetlały się na main stronie) no i od razu zacząłem pisać posty i czytać tematy, kiedyś byłem ja jakimś forum na informatyce bo dawno temu koleś nam pokazywał na infie co to jest forum, byłem w niezłym szoku jak zobaczyłem SZForum gdyż tato na infie było strasznie biedne pod względem oprawy i nie było avków... później dowiedziałem się że i ja moge mieć swój właśny obrazek i go dałem... wyglądał mniej więcej tak(była dokładnie ta postać:

http://graviwalls.webpark.pl/15gravi_1024.jpg
Jak patrze na ten avek i pisze te słowa to na serio łezka się w oku kręci... zainteresowało mnie forum bo jak zobaczyłem jakie rzeczy wypisujecie na forum to szczena mi opadła... to co pisał Mortus o CC to poezja i nie miałem pojęcia o takkich rzecza... jego teorie mnie zmiażdzyły... no i siedziałem tego dnia chyba do 4 w nocy... przypominam że data już się zminiła na 31 styczeń, a więc miałem iść tego samego dnia na sylwestrową bibe... i niewyspanie się groziło "wysiadnięciem" na party... ale nic nie yło mnie w stanie oderwać lecz w końcu poszedłem spać... wchodze chyba 3 stycznia na forum ponownie... atrze a nie ma moich postów :blink:  jako że jestem chaker nie przeciętny i syn Billa G. pomyślałem że może posty się kasują z dnia nadzień i to co napiszesz jest tylko przez jeden dzień widoczne... ale... NIE!!!! pomyślała moja sprytna gastronomiczna główka zaobserwowywując że posty innych użytkowników też zniknęły i ktoś przebąkuje o siakiejś czystce! Zacząłem pisać od nowa.. nie musiałem nic czytać starego... czystak była jakby zaproszeniem mnie do tego forum i umilenia mi bytu tutaj...
Czasami sobie myślałem żeby przenieść się na inne forum czy poprostu zrezygnować bo trace troche czasu tutaj (który np. mógłbym spożytkować na oglądanie anime albo koncertów Deg czy Hyde, bądz oglądanie Asian Cinema) ale poprostu nie moge się odrwać... uzależniłem się i zawsze gdy wchodze na kompa to wchodze na SZ... chce wejść zobaczyć o której mam autobus na necie i wchodze na SZ niekontrolując tego, chce coś zrobić to i tak wybieram SZ... kursor sam mi nachodzi na zakładke ulubione>Games> SZ... ja nic nie poradze, nie robie tego specjalnie.. to odruch... nie odejde też stąd nie tylko dlatego że się przyzwycziłem, poprostu zostawiłem tutaj za dużo siebie, tak siebie samewgo, bo napisałem tu wiele postów i także o sobie dużo pisałem...

hmmm rozpisałem się i chyba niepotrzebnie, ale powiem jeszcze tylko że fenomen tego forum jest dla mnie tym większy że ja nie gram w żadne gry... next gena nie mam... na PC nie gram... na PSone odsłuchuje tylko JRocku bo mi laser w wieży siadł... tylko czasami ostatnio przechodze FFIX 2 razyw tygoniu po 3 godzinki... a mimo to znalazłem się tu i jestem aktywny :)

No to tyle ciao, mam nadzieje że nie zanudziłem^-~
Pozdrawiam was zjebane ryje moje :D
Gipsi
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2006, 10:38:10 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #16 dnia: Października 07, 2004, 09:47:07 pm »
Ja to sie tu dostałem przypadkiem, szukając rom-ów final fantasy niechcący treafiłem na tą stronę i doznałem szoku...miała ona coś w sobie więc po 2 miesiącach odwiedzanie jej postanowiłem że pokusze sie o to by zostać redaktorem i los sprawił mi jednak niespodzianke, gdy wysłałem recenzje do pana redaktora FastRed-a okazało sie że dostałem sie do redakcij, bylem wiec w siudmym niebie. Ale po kilku dniach strona została zamknięta i moje mażenie spełzly na niczym <_< Ale korespondując z "szafem" strony dowiedziałem sie ze bedzie reaktywacja strony co bardzo mnie ucieszylo :D I tak oto jestem pisze dlawas artykuly kture zapewnie niewszystkim sie podobają no ale cóż tajkie życie "artykularza" . Choć ostatnio nic nienapisałem to nieznaczy że zaprzestalem ;)  

Offline Gladi

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #17 dnia: Października 08, 2004, 12:17:06 pm »
Waż mnie zwiódł i zjadłem ;D. Tym wężem był _dark_cloud_. Razu pewnego roku pańskiego zaciągnął mnie był do kafejki i tak sie zaczęło . Wparawdzie przyznaje bez bicia ze nie był to szałowy debiut, ale mam nadziej to teraz zmienić. (odnosze takie wrazenie ze troszke tu jednak nie pasuję)  
Żyj tak,aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz.

Offline DragoChan

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #18 dnia: Października 09, 2004, 05:40:26 pm »
Z tego co pamiętam standardowo siedziałem u rad!cala i tak sobie gadaliśmy
o m&a i tak się zdażyło że pokazał mi to forum a ja go spytałem czy mógłby mnie zajerestrować więc oto jestem  B)  
[size=9]CLR YOUR MIND JUST B3 [/size]
"Serca, ktore potrafią kochać;
nieważne czy żywe, czy nie;
są łagodne i ciepłe.
Jeśli serce potrafi się tak rozgrzać;
jeśli to ciepło przynosi tyle szczęscia;
to wydaje mi się że kazdy powinien kogoś kochać.
Myślę że każdy powinien postarać się by ktoś, kogo kocha,
też się w nim zakochał.
Jeśli każdy kogoś pokocha i ten ktoś stanie się
dla niego kimś ważnym;
to wtedy nasz świat przepełni szczęscie"
Chobits "Serce pełne ciepła"
[/color]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Skąd się wzieliście czyli...
« Odpowiedź #19 dnia: Października 09, 2004, 11:10:33 pm »
No więc(gramatycznie zaczynając), ja szukałem sobie info na temat Finali i znalazłem tą stronkę. Na początku nie mogłem się zarejestrować (na kompie u siostry nie było miejsca do wpisania nick'u). Wkońcu dostałem neta do mojego "komputera" i wreszcie w piątek, 26 września 2003 o godzinie 17:08 udało mi się zarejestrować. Tak oto jestem tu już ponad rok. <snif...>
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?