Autor Wątek: H-Games  (Przeczytany 11295 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H-Games
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 20, 2004, 10:53:03 pm »
Nie narazie nie wiadomo... wiadomo tylko że prowadzą jakies rozmowy i że na początek planują wydać coś łagoniejszego... ale mówią że jak od razu dostaną licencje na coś ostrego to się niebędą szczypać i wydają to ostre,  tylko nie wiadomo czy w naszym kraju w którym nigdy jeszcze nie było wydanego hentaia będą chciały japońce dać licencje na coś ostrego...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
H-Games
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 21, 2004, 02:29:10 pm »
Cirkawy jestem jak to bedzię wyglądać B) . Jak dla mnie to najlepiej żeby to było coś ostego :devil: , albo jakieś yuri (o lesbijkach) :devil:
Mam też nadzije że nie walną cenzury, bo bym sie załamał.  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
H-Games
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 30, 2004, 05:25:43 am »
już gdzieś pisali o tej mandze.. coślajtowego, przecież na nszym zacofanym rynku zjedliby jakąś hardkorowąpozycję- skoro uznali zadek bulmy za pedofilię

tragedia tutaj w polsce

a, a propos- grałktośz was w あね射ん ? albo W  事項処女2?

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
H-Games
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 03, 2005, 11:00:19 am »
Z tego co pamiętam, to prowadzone są rozmowy ad. kilku pozycji. Z założenia ma to być coś lekkiego. ale jeżeli nie wyjdzie z tym, to nie będzie też problemów z wydaniem czegoś bardziej hard.

Zainetersowani niech poczytają polskie serwisy o M&A

- See you soon, bro.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H-Games
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 15, 2005, 08:48:46 pm »
Kilka miesięcy temu mówiłem że planowane jest wydanie mangi Hentai w polsce... narazie na pewno nie wyjdzie... wydawnictwo które miało się tym zająć to Arashi ogłosiło wstrzymanie działalności... rozmowy o licencje na hentaie chyba za dobrze nie wychodziły, a na razie mają tylko licencje na mangi Tezuki... czyli nie komercyjne mangi, mało kto by pewnie kupił stare hity...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
H-Games
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 15, 2005, 09:17:16 pm »
Ja o tym że mieli wydać mange hentai dawno zapomniałem. Wole żeby wydali yuri. Yaoi jest to niech yuri też będzie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: H-Games
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 28, 2006, 12:11:50 pm »
Ma ktos namiary na jakas zajebista stronke z Doujin'ami? (wieciej hentai mangi z popularnych serii anime/gier etc.)
Moga byc nawet jakies z torrentami...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: H-Games
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 28, 2006, 12:32:59 pm »
Dziwnym trafem akurat dziś serfowałem po necie w tymże celu, więc podam może jednego linka, nawet nie wiem czy go znasz ale wrzuce go tak z góry.
Wiadomo że tylko dla ludzi od 18 roku życia. (Musiolik nawet nie patrz. ;P)
http://alphahentai.com/blog/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: H-Games
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 28, 2006, 01:09:13 pm »
Dzieki. Lipa tylko bo nie lubie takich stron gdzie nie mozna sciagnac calej mangi tylko trzeba otwierac obrazki i zapisywac pojedynczo na kompie ;/

Ja w sumie nie mam zadnych stron.
Kiedys kozystalem z tej:
http://www.masterbloodfer.org:100/page01.html

Ale tam teraz ona jakos sie z hentai keyem polaczyla ze trzeba miec, no i dostepnych jest tylko pare stron z roznymi tomami mang a reszta stron jest tylko z hentai keiem, po za tym wchodzilo sie na forum i tam bylo pelno udostepnionych przez rapid share i MU ale teraz trza sie logowac na forum a ze tam jest wszystk po hiszpansku to nie umiem sie tam zarejestrowac bo jak juz wszystko wypelnie to cos nak oncu sie pieprzy ;/
Jakby jeszcze inne sajty ktos mial to niech sie nie krepuje tylko wzuca ;] Torrenty mile widziane ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: H-Games
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 28, 2006, 01:11:27 pm »
Na Hongfire macie wszystko, od gierek wszelkiej maści po dojinshi i artbooki. Kiedyś były i angielskie, ale mieli aferę z jakimś dystrybutorem i teraz tylko japońskie.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: H-Games
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 28, 2006, 01:30:38 pm »
www.dojinshi.biz masz tam chyba wszystko co potrzebujesz