Autor Wątek: Najwyższa ocena SEED  (Przeczytany 5102 razy)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Najwyższa ocena SEED
« dnia: Września 15, 2006, 03:21:27 pm »
Jaka była wasza najwyższa ocena bo moja 6.Oczywiście chodzi mi o tą ocenę którą dostajecie po egzaminie w dollet.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #1 dnia: Września 15, 2006, 03:31:37 pm »
maksymalna lol

---jedit---
łobra, to nie było smieszne :F
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2006, 03:34:50 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #2 dnia: Września 15, 2006, 06:01:07 pm »
Ja ten test olałam zupełnie. Zamiast uciekać przed Czarną Wdową szłam sobie spacerkiem itd. Moja ocena to 4 :F

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #3 dnia: Września 17, 2006, 06:36:39 pm »
Ja mialem 5 bo psa zapomialem odsunac

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #4 dnia: Września 19, 2006, 08:27:25 pm »
Akurat psa to uratowałam, bo lubię psy, ale zbytnio się do tego testu nie przyłożyłam. Tzn. jak grałam pierwszy raz to starałam się, ale kolejne razy grałam, żeby miec ocenę 1... ale nie udało się ;/

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #5 dnia: Września 20, 2006, 08:00:32 am »
Ja dostałem 5  :prr: bo psa też nie uratowałem.Ale tak dobrze hehe. :spoko:  
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline Yoruno

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://www.ffblogs.blog.onet.pl
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #6 dnia: Września 29, 2006, 09:14:19 pm »
Nie chce się chwalić ale dostałem 6.Gratulację dla tych którzy mieli nawet 4 bo to było trochę trudnę.
What the...??



I'm ninja.I love genjutsu.It's cool.

Offline Samael

  • Soldier
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
    • http://www.jmedia.cba.pl/
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #7 dnia: Października 17, 2006, 10:32:19 pm »
Ja miałem 4. Olałem psa, zamiast siekać się z żołnierzami normalnie używałem GF'ów i to wystarczyło. Ale chwilę po tym teście nabiłem sobie MAX rozwiązując testy.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 15, 2006, 06:32:37 pm »
Cytuj
Ja miałem 4. Olałem psa, zamiast siekać się z żołnierzami normalnie używałem GF'ów i to wystarczyło. Ale chwilę po tym teście nabiłem sobie MAX rozwiązując testy.
Dokładnie,ale często jak miałem na maxa Level Seed'u to mi spadał,a robię wszystko według fabuły.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 17, 2006, 10:23:32 pm »
4 (biedny piesek) ;]

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2006, 10:33:00 pm »
Cytuj
4 (biedny piesek) ;]
No biedny,ciekawe ile razu go ktoś nie uratował :/  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 02, 2007, 04:42:13 pm »
Ja już nie pamiętam co było na tym teście ,ale zapisałem sobie w starym notesiku wynik tego testu SEED. Dostałem 4. Ehh nie najlepiej ,ale i nie najgorzej
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline LOPEZ

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 14, 2007, 06:06:39 pm »
Ostatnio zarobiłem 6 w dollet. Jak widzę z waszych postów to dobrze, szczególnie że miałem kilkuletnią przerwę. Ma jeszcze pytania do tego tematu mianowicie: jaka jest najwyższa nota, ogółem, do zdobycia w dollet? I jaka ranga w ogóle jest najwyższa?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 14, 2007, 06:16:18 pm »
Możesz pisać tyle testów, jaki masz level. Wszystkich jest 30, więc jak Squall będzie miał 30 level, może napisać już wszystkie. Najwyższa jest ranga A.

Offline skrabson

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 23, 2007, 01:54:49 pm »
ja dostalej zazwyczaj 6 .. ale dobry jest patent z ta wdowa na szybkie ap ...
najlepiej miec juz quezacotla summag+30% i wtedy nawalac z boostem dobrze pojdzie to zdazycie zmniejszyc wdowie hp do 0 .. wtedy proponuje uciekac .. i za to ze dobiliscie jej hp do 0 dostaniecie 50ap! .. i tak w kolko xD az wam sie czas nie skonczy :P

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 28, 2008, 03:18:48 am »
Heh, to ja wam zasieję hardkor: dostałem 9 :)

Idzie uciec na plażę w 5 minut walcząc z pająkiem tylko 2 razy. Wystarczy mieć napakowane nieco postacie, podpięte coś pod STR Squalla i najlepiej Elem-Atk Thunder (jak masz już Thundarę albo Thundagę to nawet lepiej). Jak to zrobić?

Proste, z pająkiem zawsze będziesz walczył na samym początku (jak zeskoczy). Tutaj nie czaj się i najlepiej przywal mu limitem (chyba że Squall napakowany nieco i z Thundagą na Elem-Atk, wówczas jeden cios wystarczy, dobrze jest też mieć broń Punishment i byłoby fajnie jakby Squall nie użył żadnego ostatniego ruchu - tylko bił sam limit, wiadomo sekundy lecą). Od razu trzymaj R2 i L2, zanim jeszcze Zell rzuci tekstem o ucieczce.

Zwiewaj na górę i szybko przebiegnij przez klif, z którego zeskoczyła Selphie inaczej pajączek wpadnie Ci na głowę. Na następnym ekranie (tam gdzie wstrząsy wywołane krokami pająka powodują że drużyna się chwieje) jest prosty sposó by nie walczyć z pajączkiem. Po prostu przytrzymaj trójkąt i przejdź spacerkiem niebezpieczny kawałek (mniej więcej 10-15 kroków) potem znowu biegnij, inaczej pająk Cię dopadnie. Szybko potem kolejny ekran, pająk zeskoczy za Tobą, bez problemu zwiejesz. Na moście nie wyczaiłem motywu jak mu uciec, więc po prostu biegnij przed siebie i rozwal go tak jak poprzednio - Limit albo uderzenie Squalla jak jest przypakowany. Quezacotla lepiej nie używać bo sama animacja to ponad minuta. Uciekaj dalej, wypłosz psa, w kolejnych lokacjach wystarczy już tylko biec a pajączek Cię nie dopadnie.

Potrzeba do tego wszystkiego sporo szczęścia, najlepiej by pajączek ani razu Cię nie zaatakował, bo animacje jego ataków trwają wieki. Prostym sposobem jest trzymanie Squalla na minimal HP (możesz go oskrobać podczas walki z Elvoretem a potem wykończyć ptaszysko) tak żeby od razu pojawił mu się limit i sieknąć pajączka.

Dobra, co jeszcze się liczy na ocenę?

Ucieczki z bitew (nie liczą się ucieczki przed X-ATM), każda obniży Ci ocenę
Liczba pokonanych przeciwników do końca inwazji w Dollet (setka wystarczy ale uwaga, liczy się tylko sam Squall, jak będziesz zabijał Quistis, Zellem, Seiferem czy Selphie to nie liczą się)
Czas jaki sobie wziąłeś do pokonania Ifrita (im mniej tym lepiej, możesz śmiało wziąć najmniejszy limit, Ifrit jest banalny, dobiegniesz do końca i załatwisz go w 3-4 minuty jeśli nie będziesz się bawił Shivą tylko potraktujesz go Gunblade'm i Blizzardem/arą/agą)
Czas w jakim zwiałeś na plażę, poniżej 5 minut to maksymalna ocena
Dodatkowe wybory (nie zeskakuj z klifu za Selphie potem zgódź się z Zellem, że to był porąbany pomysł, uratuj psa, nie gadajcie też z innymi squadami w Dollet, obniży wam się ocena - oni sami zresztą o tym wspominają)

Podczas ucieczki dodatkowo dobrze jest ustawić sobie Battle Speed, teksty i wszystko inne na Max (zabierze mniej czasu). Oczywiście zrób to przed walką z Elvoretem bo potem nie będziesz miał czasu. Nie rób też Save na dole jak zjedziesz windą (to prawie minuta), nie lecz postaci po drodze, nie wchodź do menu, nie podpinaj jeszcze nikomu Siren itp.

Z tego co wiem to jest maksymalna możliwa do osiągnięcia ranga (jako że wszelkie podoceny miałem na 100) tak więc sądzę iż nie można mieć więcej :)

Zapytacie jaki cel tego wszystkiego? Hmm, żaden chyba, poza prestiżem, zrobiłem to przy drugim czy trzecim przejściu gry, Squalla podpakowałem do lvl 33 bodajże, miał już Thundagę na elem-atk i Tornado pod Str (Karty Sand Wormów przerabiane na Windmille a potem na Tornado) więc pajączek padał na hita. Potem grałem już tylko na low-level (wbrew pozorom na późniejszych etapach gry gra się łatwiej niż na lvl 100)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Squall24

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Najwyższa ocena SEED
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 14, 2008, 05:11:44 pm »
hm... kilka razy przeszłam FFVIII ale za każdym razem miałam średnią 5 :D teraz czekam na spolszczenie do gry, wtedy to będe grać dniami i nocami :D