Autor Wątek: MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ  (Przeczytany 6855 razy)

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 12, 2004, 01:13:12 pm »
Wracając jednak do tematu M&A w Polsce, to chciała bym przedstawić swoje zdanie. Mieszkam na wsi, i w mieście to w mieście, ale czy wy wiecie jak trudno znależć mangę w kiosko na wsi !!!!!!!!!!! Mam teraz porównanie odkąd chodzę do szkoły in miasto i mieszkam w internacie. Chodz nie ma tu Empiku to i tak jest tu kupa mang ( in my village ich liczba była równa zero, no oprócz DB którego sprowadzali do czasu aż ograniczyli jego nakład wydawniczy).
Poza tym niektórzy rodzice tak jak np. moja matka, nie lubią mangi, i boje się co by było jak bym zamówiła w wydawnictwie pare tomików( nie miała bym aż tak dużo kazań, bo mieszkam ponad 70 km) od domu, ale boje się czy by przypadkiem tego nie wywaliła w przypływie złości. :angry:  Ostatnio jak mnie odwiedziła w internacie i spojrzała na półke to było "skąd ty masz tyle tego chol******" :devil:
I jeszcze jeden problem. In my wiocha oprócz mnie znam aż jednego mangola. Dużo nas jest. Teraz w mojej klasie jest nas cztery mangomaniaczki...... :w00t:  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 18, 2004, 11:20:30 am »
co do M&A w miescie tez nie jest tego duzo a przynajmniej mogłoby byc wiecej (nie nażekałabym) Ja znam sporo mangomaniaków i wiem że nie tylko ja mam problem z zakupieniem mangi i wcale nie chodzi tu o kase tylko o malą ilośc mangi w naszych POLSKICH sklepach.Czasami to chcialoby sie byc z Japoni...
Mój jako taki problem z manga skonczyl sie a raczej zmniejszyl kiedy wyprowadzilam sie z domu i zamieszkalam w internacie mam w szkole kompele ktore dostarczaja nowego towaru do czytania,a co do anime to mogliby tego wiecej wyswietlac.Ostatnio np.oglądałam legendarną już Czarodziejke z Ksiezyca usmialam sie jak glupia i naprawde nie wiem jak moglam (kiedy bylam mala) ogladac to godzinami(pominmy ze teraz tez siedzialam nad kaseta okolo 4 godz.).Mimo to SM jest cool hehe aby wiecej nam wyswietlali anime i niech dadza X na jakims polskim kanale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #22 dnia: Września 13, 2006, 09:17:32 pm »
O k*rwa! Na Hyper leci Chobits!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #23 dnia: Września 13, 2006, 09:37:58 pm »
Hypera nie mam ale na ktoryms z polskich raczej dostepnych programow (chyba tv4) kiedys tam leci Kowboy Bepop (czy jak tam sie pisze wazne ze to co nosi czif w avach ;f)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #24 dnia: Września 13, 2006, 09:42:08 pm »
łeeee, ja nawet TV4 nie mam... a na półsacie, tvp1,2 i tefałenia z anime to biednie jest, bo nie ma go niestety wcale ;( zazdroszczę wam ;(
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #25 dnia: Września 13, 2006, 10:58:27 pm »
No Cowboy Bebop jest wlasnie na jednym z programow od TVP, mianowicie na TVP Kultura. Tylko ze ten program chyba tylko na niektorych kablówkach jest czy cos... na mojej na przykład nie ma.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #26 dnia: Września 13, 2006, 11:10:49 pm »
Już skończyła się emisja, ale dajcie spokój. Tłumaczył to chyba jakiś Wietnamczyk z budki z Sajgonkami, bo tłumaczenie było bezsensowne.

"Zaśpiewaj mi proszę" przetłumaczono na "Rachunek proszę" !!!!!!!!!! TO mnie po prostu poraziło.

Offline Sephiron

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: MANGA W KRAJU I ZA GRANICĄ
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 31, 2007, 06:12:40 pm »
He ,he ,okazało się że kumpel z mojej klasy liceum do której chodzę jest fanem Mangi I Anime ( Hellsing ,Naruto ,DragonBall , Ghoust in the Shell  i kilka innych ) a dziś na przerwie w trakcie ubierania kurtki położyłem na stole w korytarzu stary numer "Mangazynu " którym od razu zainteresowała się jakaś dziewczyna z 3 klasy Liceum i poprosiła ,żebym jej do jutra ją pożyczył   :D
A dziś wieczorem na "HYPER" leci kolejny odcinek "Chobits" ;D