Autor Wątek: Naruto  (Przeczytany 17276 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Naruto
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 25, 2005, 09:05:52 pm »
hmmm nieno wyglada kawaiiiiiiiiiii taka mała japoneczka "standardowa" ;]
plum plum plum ja chce juz czwartek ;] czemu epki są tylko raz na tydzien... ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Naruto
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 01, 2005, 05:26:09 pm »
Obejrzałam kinówkę. Całkiem fajna. Mała zmiana klimatu, nowe postacie [ ninja śniegu byli gites] i nieco inny sposób malowania. Wkurzające było,że żadna postaci poza naruciakiem nie reagowała na np. porwanie ko.goś,zabicie kogoś itp...stali sobie i patrzyli...

Pokazany jest Kakashi z przed jakiś 10 lat...wygląda super...nawet lepiej niż teraz. Właściwie wszystkie postacie są dobrze namalowane poza klsiężniczką,która mi jakoś Arjuną zajeżdża [bleee]

Fabuła ciekawa i chyba tylko dwa razy zaspoilerowano [jeśli liczyć raseigana]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:03:07 pm »
Chcialem sie wypiąć i zaczac znowu ogladac Naruciaka i wszedlem sobie na Naruto Chaos zeby posciagac zalegle odcinki... i okazalo sie ze tego wyszlo juz 178 odcinkow... o damn ;/ Dragon Ball zaniedlugo bedzie zagrozony. Troche lipa bo wedlug tego co mi Mol podpowiadal kiedys to skonczylem na 85 epie, wiec w chu* ogladania przede mna... zobacze czy dam rade, no ale se pomyslalem ze jak napisze posta to sie zmotywuje do ogladania ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 12:03:57 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?