Autor Wątek: Kim tak naprawde jest Harle?  (Przeczytany 15132 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« dnia: Stycznia 05, 2004, 07:56:07 pm »
Wiec tak jestem nowy:) Wydaje mi sie ze takiego pytanie wczesniej nie bylo. Jak bylem tu w sylwestra to bylo pytanie co sadzimy o Harle? Wiec ja postanowilem zapytac kim ona tak naprawde jest, bo na poprzednim forum ktos napisal ciekawa teze iz Kid i Harle to jedna i ta sama osoba. Ja w to raczej watpie ale ciekawe stwierdzenie. Cos w grze bylo powiedziane ze Harle to 7 smok ale dokladnie to w sumie oniej nic nie wiem jak ktos wie to z checia poslucham!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2004, 01:52:04 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 05, 2004, 08:24:24 pm »
Byś się dokładniej wczytał w temat \"Co sądicie o Harle\" póki jeszcze był to byś zauważył że też poruszyłem tam ten wątek. Ja ciągle uważam że Kid i Harle to ta sama istota. Jako że tego widać nie przeczytałeś to napiszę jeszcze raz czemu tak sądzę. Otóż Schala stworzyła Kid (jak wiadomo), ale zrobiła to  (tak uważam) zanim smoki były rozbite na te pomniejsze i stanowiły jedność. Smok (ten jeden) wyczuł moc Kid i wykorzystał to, tworząc na jej podstawie Harle, dzięki czemu miał \"dzrzwiczki awaryjne\", na wypadek pokonania (jak wiemy został rozje**** w drobny mak i podzielony na smoki pomniejsze (i to tak, że wszystkie pomniejsze smoki nie znajdowały się w tym samym świecie, tylko część była w równoległym).
Poza tym, Harle ma podobne do Kid rysy, też leci na Serga, miała tę samą przepowiednie na mostku i mają podobny charakter (nieustępliwe, groźne i zarazem delikatne  :P ). Poza tym Harle niby była smokiem księżyca, ale jeśli by tak było to połączyłaby się z innymi smokami, a tak się nie stało, bo w jednem z zakończeń widzimy ją łażącą sobie niezależnie od Time Devaourera (połączonych zmoków).
Spróbuj tylko się z tym sprzeczać to Cię pogryzę  :twisted:  :twisted:                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:36:57 pm »
Oh my God!! Prawdziwy mastaha z ciebie!! Nauczaj Senseii :wink:  Nawet nie śmiem sie z tobą niezgadzac! Nie godzien jestem tego :oops:  Co do poprzedniego tematu\"co sądzicie o Harle\" to dobrze sie wczytalem i twoja wypowiedz przeczytalem zreszta to napisalem wczesniej :D .Tylko nie pamietalem twego nicku wielkie Sorki.Byla tez mowa o zdjeciu Harle bez maski(i wtedy wlasnie byly ukazane jej rysy twarzy jak przeczytalem)-jak kiedys to zdjecie odnajdziecie nie zawahajcie sie nim podzielic.                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:42:30 pm »
Cytuj
...i wykorzystał to, tworząc na jej podstawie Harle, dzięki czemu miał \"dzrzwiczki awaryjne\", na wypadek pokonania (jak wiemy został rozje**** w drobny mak i podzielony na smoki pomniejsze ...Poza tym Harle niby była smokiem księżyca, ale jeśli by tak było to połączyłaby się z innymi smokami, a tak się nie stało, bo w jednem z zakończeń widzimy ją łażącą sobie niezależnie od Time Devaourera (połączonych zmoków).
Spróbuj tylko się z tym sprzeczać to Cię pogryzę  :twisted:  :twisted:

sorry mortus... chcialem legalnie napisac jakiegos posta i przy tym nie spamowac to wypadlo na ten temat :D no wiec: zaznaczylem dwa fragmenty z twojej wypowiedzi w ktorej mowisz ze harle to drzwiczki awaryjne na wypadek pokonania, jak ten smok byl jeszcze jeden... a potem ze jest niby smokiem ale polaczylaby sie... ale jesli na poczatku nie byla z nim(i), to pozniej raczej tez nie powinna sie laczyc ale to tylko moje zdanie juz sie czuje pogryziony :D jakos to dziwnie napisalem ale chyba kapujesz o co mi chodzi :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:58:51 pm »
A teraz to juz bedzie bardziej na serio! Nie mam jakiejs innej teorii ktora moglaby obalic twoja teze, ale pare malyh szczegulikow sie znajdzie otoz Harle ma podobno 18 lat a Kid 16(co by oznaczalo ze Harle powstala przed Kid), a do tego harle ma czerwone oczy, ale to tylko czepianie sie szczegolow ale w sumie to mozna by sie zgodzic z toba ze Harle mogla byc zrobiona na podstawie Kid ale to nie sa te same osobyprzecierz harle to hyba demi-human nie? Bo w jednym zakonczeniu widzimy jak zawija po Demi human village z Serge-Lynxem i zbytnio jej nie wyzucaja z tej wiohy. Gdyby Harle byla \"zrobiona\" przez smoki to raczej by sie nie bujala caly czas z Lynxem(hociaz w sumie to moglby byc plan smokow aby Harle zblizyla sie do niego i zabila go, w koncu Lynx=FATE) ale ogolnie to mysle ze jak by to byly te same osoby to fabula by to hoc trohe ukazywala ale w sumie to pod koniec gry to Harle sie zbytnio nie pokazuje wiec raczej w Chrono Break cos sie o jej tozsamosci dowiemy przynajmniej mam taka nadzieje :wink:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 08, 2004, 05:55:27 am »
Ten mój pierwszy post to czysta fikcja ;-) Możliwe że prawdziwa ale..... Mam nadzieję że w kolejnej odsłonie CHrono będzie coś wytłumaczone (nie mam czasu na dłuższy post :-()                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2004, 04:00:57 pm »
mortus a w radicalu nie ma ani slowa o tym wspomniane?                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 08, 2004, 04:47:10 pm »
A bo ja wiem.... Radicala przelazłem (przynaję się bez bicia) szybko (i raczej pobieżnie) :-/                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 08, 2004, 04:56:14 pm »
W Radicalu nic nie było.
Aha,Chrono Break to ma być całkiem inna gra.Nie będzie tam żadnego nawiązania do poprzednich części :(                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 08, 2004, 05:13:54 pm »
Jeżeli Twoje informacje są prawdziwe, to nie pozostanie mi nic innego, jak samobójczy atak na siedzibę Kwadratowych :-|                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 08, 2004, 05:20:27 pm »
Cytuj
W Radicalu nic nie było.
Aha,Chrono Break to ma być całkiem inna gra.Nie będzie tam żadnego nawiązania do poprzednich części :(

eee? jestes pewien? moze to tylko plotki?                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 08, 2004, 05:22:09 pm »
Hezus co wy muwicie, to by bylo straszne!!!! :evil:  Ja mam nadzieje ze to nie bedzie calkowicie osobny projekt. Moim zdaniem to bedzie nawiazywalo choc troche do poprzednich czesci tak jak to bylo z Chrono Crossem(przecierz wCC mozna grac bez znajomosci wczesniejszych czesci i wcale jakos to nie przeszkadza w poznaniu fabuly) a gdyby to byl calkowicie nowy projekt to pewine powastaloby nowe FinalFantasy. Takie przynajmniej mam o tym zdanie(a wlasciwie to taka mam nadzieje :wink:)
a tak pozatym to jeszcze cos o Harle. Pisalem to juz na poprzednim poscie"co sadzicie o harle" ale wszystko poszlo sie jeb** i nie wiem czy ktos odpisal.Chodzi o to czy jest jakis sposob na sprawienie aby Harle byla z nami przez cala gre. Bo ja na jakiejs stronce o CC(to chyba byla jakas oficjalna bo to bylo chyba www.chronocross.com) wyczytalem ze jak sie przejdzie gre 3 razy aby zdobyc wszystkie trzy postacie ktore sa do wyboru przed akcja w ViperManor i po zdobyciu ChronnoCrosa uzyjemy go w domku Sprigg to zdobedziemy Harle(powroci wraz z postaciami z poprzednich zaliczonych gier),ja tak zrobilem no i co tu duzo gadac-cos mi zbytnio nie wyszlo :D . Ale jak ktos cos o tym wie to niech napisze fajnie by bylo gdyby to nie byla sciema. Bo w sumie to trohe bezszensowne Harle byla grywalna postacia a nie mozna bylo zobaczyc jej mowy podczas zakonczenia uzywajac ChronoCrossa. Ale sie rozpisalem :wink:
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2004, 05:58:46 pm wysłana przez Marvell »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 08, 2004, 05:59:11 pm »
dawno gralem w CC ale cos tam pamietam...w domku Sprigga mozna \"przywolac\" postacie z poprzedniego przejscia...przechodzac gre (o ile dobrze pamietam 3 raz) mialem juz cala ekipe (chyba 44 postacie)...cos musiales pomieszac :D                            

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 08, 2004, 08:21:25 pm »
CC przełaziłem dawnoo temu, zaraz po ukazaniu się tej gry w zrozumiałym dla mnie języku dlatego nie zabieram zabardzo głosu ale co do Harle to jest to postać napewno szczególna. Nie wiem czy wystepuje ona w Radical Dreamers ale może cos tam się wyjasnia o niej? Przechodząc samego CC nie zaduzo o niej można się dowiedzieć a w sumie same sprzecznosci. Nie jestem pewien ale po 3 przejsciu gry także chyba ją już miałem gdy przywołałem postacie Chrono Crossem.                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 09, 2004, 08:56:04 am »
Co do Harle to w samej grze było tylko tyle że jest ona siudmym smokiem ale ja nie za bardzo wiem o co chodziło...dla mnie jest ona bardzo tajemniczą postacią (co do jej odzyskania z innymi postaciami to przydało by mi się ja teraz odzyskać)                            

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 11, 2004, 02:16:10 am »
Czy Harle to ta druga Kid?
-Kid została stworzona przez Shale (tak, wiem, powtarzam się, no ale wole, by nikt nie miał wątpliwości), a Harle w trochę póżniej. Cóż, spróbuję inaczej- podczas, gdy Serge płakał, ugryziony przez Deamons Panther, usłyszała go Shala, która stworzyła swoją kopię, by pomóc mu. Tą kopią/klonem była Kid, ale, że była dzieckiem, Shala wysłała ją do wymiaru Chrono Trigger, gdzie zaopiekowała się nią Lucca. Teraz będzie ciężko- FATE podczas tego procesu (tworzenia Kid przez Shalę lub wejście w reakcję Serge z Frozen Flame)dostała zwarcia, przez co Dragon\'s God odzyskali na chwilę swą wolność. W tym momencie prawdopodobnie wyczuli Kid, a że mieli mało czasu, wzorując się na niej, stworzyli Harle. To tłumaczy jej miłość do Serge i identyczną wersję przepowiedni wróżki.

Harle to nie jest Kid, to raz. Dwa- to zakończenie, w którym Harle \"lata\" sobi obok Time Devorer\'sa... Hmm... Lavos został pokonany, więc Dragon\'s God nie potrzebowali dodatkowej mocy Harle, a ze względu na jej zasługi, zostawili ją w spokoju (można by rzec- na późniejszą godzinę). Po za tym- może mieli dobre humoru (całą robotę zgadnijcie kto odwalił... my oczywiście). FATE podzieliła Time Devorer na Dragon\'s God, by ich osłabić, ale gdy ona dostała \"zawieszenie\" (vide Serge i ejgo pierwszy kontakt z Frozen Flame), smoki odzyskały na chwilę moc i wzorowali się na Kid. To tłumaczy wygląd itd.
Chociaż... Kiedy to Shala wyczuła płacz Serge... Kiedy go ugryzła Demon\'s Panther, czy wtedy, kiedy się topił?
Sądzę, że kiedy się Serge topił )to *pobieżnie* tłumaczy tą różnicę wieku), gdyz Shala nie musiała interweniować przy panterze.
A że smoki były bogami... Może mogły się komunikować z innymi smokami i wysłały im informacje o \"zwisie\" FATE?
Dobra, to może powinno pomóc.                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 11, 2004, 07:18:31 pm »
No dobra, ale jeśli Harle naprawdę się połączyła ze smokami (tak jak mówią), to czemu podczas walki z Time Devourerem nie atakuje on żadnymi atakami, które mogłyby chociaż przypominać \"księżycowe\"? Wali wszystkimi mocami smoków, ale nie tą..... Dziwne jak dla mnie.....
Edit - sory za podwójnego posta..... a czemu tak w ogóle własnych postów kasować nie mogę?                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 11, 2004, 07:43:07 pm »
Cytuj
No dobra, ale jeśli Harle naprawdę się połączyła ze smokami (tak jak mówią), to czemu podczas walki z Time Devourerem nie atakuje on żadnymi atakami, które mogłyby chociaż przypominać \"księżycowe\"? Wali wszystkimi mocami smoków, ale nie tą..... Dziwne jak dla mnie.....
jak to nie przeciez w limitach zawsze na poczatku jest ksiezyc i pozniej atak zwiazany z tym...                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 11, 2004, 07:54:16 pm »
Cytuj
Cytuj
No dobra, ale jeśli Harle naprawdę się połączyła ze smokami (tak jak mówią), to czemu podczas walki z Time Devourerem nie atakuje on żadnymi atakami, które mogłyby chociaż przypominać \"księżycowe\"? Wali wszystkimi mocami smoków, ale nie tą..... Dziwne jak dla mnie.....
jak to nie przeciez w limitach zawsze na poczatku jest ksiezyc i pozniej atak zwiazany z tym...
/Mortus drapie się w głowę ze zdezorientowaną miną/ Hę.....?                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Kim tak naprawde jest Harle?
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2004, 08:17:57 pm »
no ja na techniki mowie limity :D w kazdym limi tfu technice harle na poczatku jest ksiezyc a np jedna to byla ze taki dwa mozna powiedziec polksiezycie swietliste rozcinaly wroga.. nie ma ksiezyca?                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"