Autor Wątek: Insomnia  (Przeczytany 4713 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Insomnia
« dnia: Maja 03, 2004, 12:59:06 am »
właśnie... czy bezsenność kiedyś kogoś z was spotkała?
mnie tak... męczy mnie... klei moje powieki jednocześnie nie pozwalając zasnąć...
kiedy ostatnio spałem? no tak dzisiejeszej nocy... chociaż pełnowartościowym snem to tego nie można nazwać... godzina czy dwie spędzone na wegetowaniu na kanapie... dziwne, nie chce mi się spać... a ostatni raz porządnie wyspałem się z czwartku na piątek... dziwne... ech... Boże w ciągu 2 dni obejrzałem ponad 10 filmów, nie licząc odcinków seriali, czy jakichś talkszołów tudzież innych programów...zaraz co ja pisałem "Boże" - przecież nie wierze w Boga... ech.. ide coś sobie obejrzeć... ktoś mi powiedział że to od stresu przed testami... cóż, pewnie miała racje... może jeszcze coś napisze...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Insomnia
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 03, 2004, 01:37:12 am »
Ja mam cos takiego ze za h*ja nie zasne pzed 3... sa swiatkowie... ale bezsennosc ?... hmmm.. jak czekalem na paczke z PS2 to mialem bezsenne 2 noce.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Insomnia
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 04, 2004, 11:10:07 pm »
hehehe w życiu dziabłom zawsze mało :D jak już kiedyś pisałem potrafie spać do 27 godzin ;)  
]


Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Insomnia
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 05, 2004, 07:42:57 pm »
Wygląda na to, że do was dołącze ;) ale to wszystko przez to, że wspaniale się z wami gra w Knight Online (szkoda że niedługo będę musiała się pożegnać z tą grą, ale jest jeszcze Priston Tale). Coraz później chodzę spać, to się zaczyna robić bardzo ekscytujące... uzależnienie?
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

MarvelliX

  • Gość
Insomnia
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 05, 2004, 08:00:20 pm »
Bardzo ciekawe ja też tak mam  :lol: (a raczej :( ) i zamiassst zwykłych sssnów śni mi sssię że gram  :blink: ... dziwne. Najgorsze jessst to że nic nie pamiętam po przebudzeniu (oprócz tego że grałem :P )

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Insomnia
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 05, 2004, 08:40:34 pm »
Ja tam mam też coś takiego jak nie śnie o grach to mam Deżawu(że później mam jakbym już to przeżył)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Insomnia
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 05, 2004, 08:51:40 pm »
Cytuj
Ja tam mam też coś takiego jak nie śnie o grach to mam Deżawu(że później mam jakbym już to przeżył)
Ja jak śnie o prawie wszystkim to mam Deja Vu. Ostatnio przeżyłem cały dzień "który już był" Normalnie jak w Dniu świstaka.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Insomnia
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 05, 2004, 09:35:33 pm »
Deja Vu...też często mi się to zdarza...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Insomnia
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 05, 2004, 09:36:31 pm »
hee no też mam czesem takie deja vu (już wiem jak to sie pishe  :D ) a tak szczerze to powiem wam że im mniej śpie to sie bardziej wysypiam. serio, jak śpie długo to potem senna jestem.. dziwna przemiana materii  :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Insomnia
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 05, 2004, 10:30:47 pm »
to jest naturalne - dlatego ja sie klade o polnocy albo pozniej i wstaje o 6.00 :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Insomnia
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 05, 2004, 10:43:26 pm »
Ja pamiętam jak na wycieczce zasnąłem o 6.45(pierwsza nocka :P ) a obudziłem się o 7.00 i czułem się wyspany. Gorzej było wieczorem :lol:  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Insomnia
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2004, 08:05:12 pm »
mnie tez kiedys spotykalo nonstop deja vu tyle ze nie we snach. przyklad: spie sobie na lekcji, baba costam gada, qmple tez costam nadaja a ja nagle sie zrywam i stwierdzam ze to juz bylo :o (bynajmniej niie chodzi o powtorki na sprawdziany :D) a co do bezsennosci - uwielbiam spac ale uwazam to za strate czasu i dlatego nie spie bo nie chce a nie bo nie moge
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Insomnia
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 06, 2004, 09:12:10 pm »
Zell ja to samo. To strata czasu, robish coś ciekawego a tu nagle patrzsz 23:40 no i czas do łóżka... chociaż wstawać mi sie raczej nie kce  ;) a tak na marginesie, to ja najczęściej deja vu mam jak odbieram telefon  :P  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Insomnia
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 07, 2004, 09:42:18 am »
No co wy sen jest potrzebny bo inaczej serce by nam wysiadło!!!

BTW.Ja także mam problemy z zaśnięciem np.kłade sie o 21. i nie mogem zasnąć do 23. ale to raczej inna sprawa(czasami za mocno przeżywam coś co wydażyło się tego dnia i nie mogę zasnąć)Ale wtedy staram sobie wyobrazić coś innego jakieś miłe miejsce i nie jest tak źle ;)  

MarvelliX

  • Gość
Insomnia
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 07, 2004, 12:05:41 pm »
Człowiek przesssypia pół ssswojego życia (wyniki badań naukowych ;) ). Jest też taka teoria że czym wiecej człowiek myśli tym więcej śpi - np. Einstain ssspał 12h dziennie i dzemał w czasssie dnia  :P (ale gość miał krzepę).
Człowiek bez snu nie ma szans przeżycia. Wyobraźcie sssobie że człowiek jest naturalną maszyną której nie wystarczy tylko uzupełnienie paliwa ale musssi też co jakiś czasss uzupełnić moc w akumulatorach, jeśli tego nie zrobi to padnie...



Jeśli chodzi o Deja vu to miewam je bardzo częsssto (i szkoda :( bo...), naukowcy twierdzą że jessst to zjawisssko sssspowodowane zaburzeniami psssychicznymi  :blink: (nie jessstem wariatem  :wacko:  :P ).
Potrafię też przewidywać zdarzenia :w00t: . Moje przewidywania krtóre wyssstępują najczęściej w possstaci sssnu dotyczą czegoś co sssię zdaży w ciągu kilku godzin, dni. Ale potrafię też przewidzieć coś na jawie :) prawdopodobieńssstwo wyssstąpienia prawdy wynosssi u mnie około 80%  B)
Bardzo fajnie sssię gra z tą umiejętnością w pokera :devil: (powiedzmy że żadko przegrywam :P )

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Insomnia
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 07, 2004, 05:16:00 pm »
Co do Deja vu to mnie kiedyś przyśnił się obraz(religijny).Następnego dnia(taki sam chodził po domach)był u na ale na całe szczęście nie stało się to co mi się przyśniło (był rozbity w moim śnie).

A czy można mieć Deja vu kilka lat w przud???  

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Insomnia
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 07, 2004, 06:01:00 pm »
Człowiek podobno śpi bo jest do tego przyzwyczajony... nie wiem nie sprawdzałem. Za to dowiedziałem się, że nie mam zaburzeń psychicznych - miewam bardzo żadko deja vu. Co do samego snu... na razie 4-6 godzin mi wystarcza, czasmi tylko na wykładach się przysypia.... Kiedy ostatnio się położyłem spać późną nocą? Ojojoj nie pamiętam, w tym roku zdarzyło mi się to ze 3 razy... zawsze kładę się wczesną nocą.
dedinicja: późna noc to taka do godziny 24, wczesna to taka po 24
eeeeehhhh idę spać, zmęczony jestem.... (joke)
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Insomnia
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 13, 2004, 04:24:02 pm »
ojjjj ja mam bezsennosc tylko jak ejstem chroy. Wtedy albo nie spie wclae albo 1 do 2h. Ale gdy spie to trudnomnjie obudzic
przyklad:
chceilismy na zimowiskq zrobic zielona noc zz qmplami z pokoju. No to w moim komie ustawilem budzik na godzine 2:00 w nocy i wsadzielm sobie pod poduszke. Ostatecznie moj kom lezac pod MOJA poduszka obudzil wsyztsich z mojego pokoju poza mna O_o

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Insomnia
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 13, 2004, 06:08:06 pm »
ja się kłade o 22 i wstaje o 10 jeśli moge dłużej spać
ja się wcale nie chwale
ja po prostu mam talent :D  
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Insomnia
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 13, 2004, 06:24:04 pm »
a ja w weekend kładę się koło 1 AM i budzę się o 1 PM.... wcle nie żartuję..... ja naprawde nie lubię wcześnie wstawać (wcześnie znaczy przed 12) więc w sobotę odsypiam za cały tydzień. A w wakacje to zdażało się, że się kładłem o 7 rano i budziłem o 17:00.... albo że się wogóle nie kładłem.... no ale w wakacje to takie rzeczy to norma.