Autor Wątek: Final Fantasy VIII HELP!  (Przeczytany 43556 razy)

Offline MrPapaBear

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 20, 2008, 03:02:18 pm »
Dzięki wielkie, na PSXeven idzie wspaniale. Szło aż za dobrze i musiałem się z pluginami nieźle pobawić żeby gra nie wyglądała jak jakiś Snesowy final przeniesiony w 3d (serio aż takie piksele były :D ) i żeby nie leciała 2x szybciej niż powinna ale już jest wszystko ok :) Dzięki jeszcze raz za szybką i przede wszystkim skuteczną pomoc!

Offline Xanas

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 15, 2009, 09:55:08 pm »
mam pytanie, mam FF8 na tych 4 CD (4cd+install cd) wszystko się zainstalowało i dałem te 4 cd na obraz płyty. Jednak jak odpalam grę to notorycznie mi prosi o płytę nr 1 mimo iż jest na virtual. może ktoś pomóc?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 16, 2009, 10:43:04 am »
mam pytanie, mam FF8 na tych 4 CD (4cd+install cd) wszystko się zainstalowało i dałem te 4 cd na obraz płyty. Jednak jak odpalam grę to notorycznie mi prosi o płytę nr 1 mimo iż jest na virtual. może ktoś pomóc?
Musisz poszukać w edytorze rejestru linijki związanej z FF VIII i tam zmienić literę napędu na taką jaką ma Twój virtual, sory, że tak pobieżnie,ale nie mam zainstalowanej gry i mówię z pamięci.

Offline Xanas

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpnia 16, 2009, 11:03:57 am »
dobra, już mam dzięks
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2009, 11:05:26 am wysłana przez Xanas »

Offline verde94

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpnia 17, 2009, 12:09:17 am »
Witam odesłano mnie tu z innego działu z moim pytaniem....
jest jakaś Filozofia na odpalanie limitu Leon Hearth... Mam Squalla na 87 chyba.. lvl luck ma cos w granicach 91. jestem na 4 cd przed ultimecją. i robie tak ze używam aury a ranzokuken wchodzi mi na perfekt...  ale w mojej histori wszedł mi na 4 cd tylko jeden leon hearth.  czesto ranzokuken nie ma ządnego wykończenia...

ps; str mojego squala to 255 hit% to 255

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 17, 2009, 01:21:52 pm »
staty i lvl raczej nie maja znaczenia musisz tylko dobrze w pasek trafic

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 17, 2009, 02:16:31 pm »
Verde, wszystko zależy od szczęścia, nie ma żadnego systemu na działanie Lionhearta, wysoki współczynnik luck tylko zwiększa szansę.

Offline mikolajp

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 26, 2009, 02:47:23 pm »
hej, mam problem z uruchomieniem FF VIII pod windowsem XP (service pack 2). Mianowicie zainstalowałem grę, wszystko śmiga, wyświetla się film początkowy (nie da się go wyłączyć, a oglądanie go 20 raz przyprawia mnie już o mdłości) a potem czarny ekran, błąd z aplikacją ff8.exe, i tyle w tej kwestii. Przeinstalowywałem, próbowałem i z jednym i z drugim patchem, wyłączałem wszystkie opcje grafiki, i nic. Jakiś pomysł?

Offline woocash

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 11, 2010, 07:34:24 pm »
Dobra! A ja mam nast. problem.
Wieszają mi się filmiki.
Nie mam pojęcia co zrobić. Mam świeżutki system Xp + sp2.
Kartę ati x800, 2 rdzeniowy procek i takie tam.
Wczesniej (ok 1,5 roku temu) kiedy chcialem zagrac, nie bylo problemów a teraz nagle sa. Zainstalowalem directx'a, starsze stery do grafiki i sie zacialem. Znalazlem 1 save'a ale wiesza mi sie na kolejnym filmiku. (Zapomnialem powiedziec, ze wiesza mi sie na intrze). Can anybody help me please?
Zrozpaczony Saper....

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 11, 2010, 11:05:24 pm »
Witam. Pewnego dnia (dzisiaj) grałem sobie na PSP FFVIII. Ubiłem Seifer'a i Edeae (czy jakoś tak) i po zmianie dysku na drugi pograłem sobie trochę Laguną w dalszej części zaraz na początku drugiej płyty po czym wypadła mi bateria od PSP gdyż nie mam tej klapki (gdzieś się zapodziała). Problem polega w tym że kiedy wchodzę w XMB ( menu PSP) i włączam FF8 po czym klikam continue i UWAGA!!! nie ma tam żadnego zapisu mimo że nic nie usuwałem... po prostu wyskakuje napis ,,No save data" i wykopuje mnie do wyboru slotów. Próbowałem już opcji z PopstationGui ale nic z tego. Błagam o pomoc gdyż pewnie jestem w najciekawszym momencie gry i aż nie chce się zaczynać od nowa. Podkreślam gra to orginał zakupiony w PlaystationStore na PS3 lecz grany na PSP.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 12, 2010, 12:05:13 am »
a sprawdzales wogole czy na karcie ten sejw jest jeszcze? jak na moje oko sie 'scoruptowal' i juz nic nie zrobisz

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 13, 2010, 09:08:37 pm »
sprawdzałem i o dziwo był i powinien działać poprawnie. Zacząłem bardziej maczać palce w tych sejwach i go usunąłem...jakiś taki odruch. Trudno , zaczynam od nowa.

Offline piterevo

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
[FF8]Save przed walkę z Seifem na CD2
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 03, 2010, 06:55:53 pm »
Przez przypadek usunąłem sobie save po walce z Seifem w Ogrodzie Galbadia i bardzo proszę kogoś o podesłanie mi takiego lub w okolicach. Ósemkę przeszedłem więc może być też na początku CD3. Nie chce mi się znowu przechodzić, miałem Lionhearta i wszystkie możliwe wtedy GFy. Wersja PC!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 03, 2010, 07:47:31 pm »
Się robi chłopie. Ktoś już specjalnie dla ciebie włącza grę i przechodzi ją specjalnie dla ciebie, żebyś mógł kontynuować swoją grę.
Dość sarkazmu. Nie chcę być nieuprzejmy, ale raczej nikt nie będzie miał save akurat we wskazanym przez ciebie miejscu (lub może ktoś będzie miał). Więc rusz własny tyłek i zacznij grać od nowa, a jak jesteś aż tak leniwy, to nie graj.
I'm in Space!

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 04, 2010, 11:47:39 am »
ja bym pewnie mial bo robilem sejwy przed koncem plyt zawsze ale niekce mi sie instalowac gry zeby je sprawdzic
bum
jesli dobrze pamietam skonczylem w drodze do ultimy (sejw 3)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 28, 2011, 12:09:40 pm »
piterevo jak grasz na emulatorze to saveów masz do wyboru do koloru proszę

http://www.gamefaqs.com/ps/197343-final-fantasy-viii/saves

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Quest VIII HELP!
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 06, 2011, 01:50:30 pm »
Zgłaszam się z nowym problemem. Czy do zdjęcia klątwy z Doom Traina konieczny będzie ten magazyn od Master Fisherman? mam wszystkie składniki łączne z Solomon Ring i nie mogę przywołać tego GF'a... a może to zależy od konkretnej lokacji? Proszę o pomoc.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 06, 2011, 03:07:47 pm »
Jak masz 6xSteel Pipe, 6xRemedy+ i 6xMalboro Tentacle, to może go zrobić już. Wydaje mi się, że byle gdzie, wystarczy, że naciśniesz na Salomon Ring. Jak nie, to może tylko w Tears Point da się go wezwać? Nie pamiętam już dokładnie.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 07, 2011, 10:36:43 am »
Mam pewne pytanko odnośnie GFów a raczej ich używania niejedno   krotnie widziałem filmiki na You Tube gdzie kolesie używając GFów mogli zwiększać ich siłę ataku podczas ich animacji, klikając kwadrat w lewym dolnym rogu ekranu mieli jakiś licznik no a ja tego nie mam to jakiś błąd gry czy co. ???

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 07, 2011, 11:50:47 am »
Po pierwsze musisz mieć umiejętność Boost wyuczoną na GF'ie. Później trzymało się bodajże SELECT podczas animacji i tłukło się kwadrat.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?