Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71916 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 28, 2005, 03:32:30 am »
http://sport.wp.pl/kat,1752,wid,7681249,wi...=1122514249.043

juventus to cieniarze, artmedia petrżałka na prezydenta!!!! musze se ich szalik sprawic
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 28, 2005, 09:23:19 am »
Cytuj
http://sport.wp.pl/kat,1752,wid,7681249,wi...=1122514249.043

juventus to cieniarze, artmedia petrżałka na prezydenta!!!! musze se ich szalik sprawic
Damn... 5:0... niesamowite...

ciekawe jak tam wogóle Żurawski poradzi sobie wCelticu.. mi sie wdaje że pare meczy pogra i na rezerwe poleci, chociaż możen iek onieczni bo coś tam pisze że jakiś napastnik doznał kontuzji na jakiś czas to ma mniejszą konkurencje...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 30, 2005, 06:51:54 pm »
niesamowite? po mojemu to zalosne... ja rozumiem np 1:0... kazdemu zdarzaja sie wpadki... ale zeby 5:0? celtic? z PETRŻAŁKĄ?! na miejscu trenera juz bym dawno lecial na hawaje... przynajmniej tam go znac nie beda...

EDIT::::::::::
łąh dzisiaj celtic gral z motherwell i bylo 4:4... ten trener jest nienormalny :-/ bramkarz wpuscil 9 goli w 2 meczach a majdan grzeje lawe... nie zebym majdana uwazal za jakiegos wybitnego bramkarza no ale i tak mysle ze bedzie "troche" mniej puszczal
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2005, 10:44:05 am wysłana przez Gipsi »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 30, 2005, 07:12:20 pm »
Cytuj
łąh dzisiaj celtic gral z motherwell i bylo 4:4... ten trener jest nienormalny :-/ bramkarz wpuscil 9 goli w 2 meczach a majdan grzeje lawe... nie zebym majdana uwazal za jakiegos wybitnego bramkarza no ale i tak mysle ze bedzie "troche" mniej puszczal
To tam gra Majdan? a nie czasem jakiś Borus czy jak tam się nazywał ten dobry bramkarz Legii?
Anyway ten trener daje tegiklienta na bramke bo on jest młody i podobno to jakaś nadzieja Szkocka... wiesz że niby w przyszłości ma być zajebistym bramkarzem... tak samo było z Kirklandem i Dudkiem w Liverpoolu


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 30, 2005, 07:28:39 pm »
a rzeczywiscie to nie majdan... (btw: boruc a nie borus)
hehe niezla nadzieja szkocka puscic 5 bramek z petrżałka... ja bym go do najglebszych rezerw wywalil
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 06, 2005, 02:24:48 pm »
olol....zeby dostac takie baty od jakiegos slowackiego byleco :P
damn.....a myslalem ze Zurawski trafil do dobrego klubu z dobrym trenerem -.-......a i tak pewnie niedlugo zcznie grzac lawe

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpnia 06, 2005, 02:35:55 pm »
chyba ma już i tak kontuzje jakąś...

Figo przeszedł do Interu... heh dziwne.

Wie ktoś jak grał bayern wczoraj? W Sumie i tak se pewnie zaraz sprawdze gdzieś na necie więc nie ważne...
Jakie większe ligi już grają oprócz niemieckiej?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2005, 02:36:13 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpnia 06, 2005, 05:12:09 pm »
ja tam tego nie wiem, za to moge wam powiedziec ze w rewanzu celtic wygral 4:0, wiec petrżałka przechodzi :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpnia 06, 2005, 06:46:29 pm »
a eraz grali u siebie czy na wyjeździe? Bo jak u siebie to jednak by przeszli chyba... Żurawski grał?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpnia 06, 2005, 07:09:01 pm »
Cytuj
a eraz grali u siebie czy na wyjeździe? Bo jak u siebie to jednak by przeszli chyba... Żurawski grał?
skoro wynik dwumeczu to 5:4 dla Patrzalki to chyba jednak nie ma znaczenia

a co do przejscia Figo fo IFC to mnie wkurwil niesamowicie...z ulubionego pilkarza stal sie dla mnie szmaciarzem
-kiedy zaczynal gre w Barcelonie mowil ze kocha ten kulb
-kiedy przechodzil do Realu mowil to samo
-kiedy spekulowalo sie o jego transferze mowil ze marzy mu sie powrot do Sportingu Lizbona
-Kiedy mowilo sie ze przejdzie do LFC mowil ze marzy o grze w tym kulubie
-kiedy mowilo sie o jego przejsciu do CFC mowil t samo co powyzej
-kiedy wreszcie przeszedl do IFC powiedzial ze jest urodzony do gry w tym klubie

....za pol roku pewnie pojdzie do Milanu i powie o samo ;-/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpnia 07, 2005, 02:29:22 pm »
no w sumie tak... mi się pomyliło że było 5:1 dlatego pytałem...

co do Figo to każdy tak mówi z piłkarzy, zresztą ja sam ak byłem młody i grałem jeszcze w klubie za młodu i chciałęm być piłkarzem to mażyło mi się grać w Bayernie bo to moja ulubiona drużyna ale również i miałęm mażenia aby tak na jeden sezon pojechać gdzieś do Arsenalu zagrać, jeden w Holadni... mrzyć można o grze w wielu klubach.
a Bayern wygrał 3:0 i w sumie wali mnie to ale coś mi migło że Elber gra w Borusii Moenchengladbach (czyli ci z którymi wygrał teraz 3:0) i lipa troche bo Elber to był mój ulubiony6 piłkarz kiedyś ;/ w chu* był dobry a teraz wcho z ławki rezerwowych w Borusii ;/ czyli że już stary i słaby raczej jest ;/
no i Bayern ma przezajebisty stadion teraz, ale was to nie interesuje a ja to pisze tylko po to aby was powkurzać bo wiem że Bayernu nie lubicie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpnia 09, 2005, 09:23:07 am »
Dziś mecz Wisła Kraków vs Panathinaikos. Ja stawiam ze Wisła Wygra 2 : 1.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpnia 09, 2005, 12:03:13 pm »
a ja stawiam ze wygra Panathinakos 3:0 albo 3:1...bo co jak co jestem za Wisla, ale nie ma bata na lige miszczow

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpnia 09, 2005, 01:55:23 pm »
a Bayern wyrał z Legią 3:1... o dziwo przyjechali mocnym składem i tylko Kahn i Rensing nie przyjechali. Kibice Legi podobno śpiewali "jeb*ć szwaba" i chyba spalili herb Bayernu czy coś takiego ;] i w sumie moim zdaniem to mają dałna nie przeciętnego, bo powinni się cieszyć że jaki kolwiek klub bardziej znany chciał w jakikolwiek sposób na nich na sikać, bo tak normalnie to się mogą spotykać z jakimiś drużynami ze Słowacji czy Ukrainy w pucharze intertoto czy innym Uefa a i tak bęcki dostaną zawsze ;/
Szkoda że nieoglądałem meczu bo w momencie kiedy leciał to ja otwierałem Winacza w parku Chopina ;D


Ja tam nie mam pojęcia czy wygra wisła czy panatinaikos, ale jak w Wiśle nie ma Żurawskiego i Szymkowiaka to już mnie wali to raczej... To jest 2 runda kwalifikacji czy 3 już do LM?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2005, 01:56:13 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpnia 09, 2005, 03:23:36 pm »
trzecia...w drugiej raczej by na nikogo mocnego nie natrafili

A Wlodarczyk po prostu rzadzil....mial chyba z 5 sytuacji, z czego wykorzystal tylko te najgorsza....on ma dalna jednak ;]

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpnia 09, 2005, 03:45:11 pm »
Ta... Racja siergiej <lol> ale co do wisly :F ja dlatego taki wynik bo chce zeby wisla w LM zagrała :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpnia 09, 2005, 05:01:34 pm »
wisla za ciula panatinakosu nie przejdzie... nie ma bata...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sport
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpnia 09, 2005, 10:39:26 pm »
Wbrew pozorom Wisła wygrała 3:1, ale w Atenach dostaną baty(obym sie mylił)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpnia 09, 2005, 10:48:28 pm »
Wygrai 3:1? No to spoko teraz tylko zagrają jedenastoma obrońcami i.... i przegrają pewnie 2:0 i po lidze mistrzów. a jak się dostaną to Żurawski pewnie będzie lekko wkurzony ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sport
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpnia 10, 2005, 02:01:31 pm »
damn.....mam dziwne przeczucie ze nie wejdzie Wisla do LM. Jesli straca bramke wm pierwszej polowie to juz IMO na pewno przegraja, a dodam jeszcze ze Panathinakos znacznie lepiej radzi sobie u siebie niz na wyjazdach

jeszcze odnosnie wczorajszego meczu, to przypomnial mi sie genialny tekst komentatora (btw kto komentowal...Baszczynski i kto?) "nie mozna mowic nigdy, kiedy jest zawsze" oraz "swietna interwencja Radek Michalski"