Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 91714 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #940 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:29:25 pm »
Może rzucisz jej Life, Raise??
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #941 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:57:50 pm »
Takie drobiazgi, jak zmiana twojej śmierci to akurat tylko zabieg korekcyjny His... mogę tam wkleić np... hmm...

Cytuj
Cain - Ruszyłaś w pogoń za trzecim oprychem. Stanęłaś nagle, gdy poczułaś, jak coś ciepłego spływa ci z dziurek od nosa. Substancja spłynęła do ust i poczułaś jej metaliczny smak, dotknęłaś jej... to krew. Zakręciło ci się w głowie, poczułaś, że jest ci dziwnie. Głowa pulsowała dziwnie. Krew ciekła z nosa, gęściej... kątem oka zobaczyłaś, że jego czubek też staje się czerwony, a skóra zaczyna boleć cię, jakby ktoś przecinał ją brzytwą. Skóra kurczy się, pęka i rozdwaja. Padłaś na ziemie, oparta o drzewo, nie rozumiejąc co się dzieje. Krew zaczęła ciec ci z oczu, skóra na policzkach i czole zaczęła się marszczyć, aby w końcu pęknąć, otwierając kolejne rany. Czujesz, że krew próbuje się z ciebie wydostać z każdej strony. Zrobiło ci się niedobrze i zwymiotowałaś przed siebie... krwią... Piekące rany na twarzy zaczęły pulsować, a mięśnie, idąc w ślady skóry, kurczyły się i rozrywały, zmieniając twoją twarz w krwawą masę, coraz bardziej pozbawioną kształtu. Krzyknęłaś, ustami sklejonymi ciepłą posoką. Ciśnienie rośnie w twojej głowie, jakby ktoś owijał ci wokół niej sznur. Zamknęłaś oczy, krzycząc i charcząc krwią. Przez zamknięte powieki wypływała szaleńczo krew, w rosnącą coraz bardziej kałuże i na lepkie ubranie. Padłaś w końcu na bok, sparaliżowana bólem, czująca jak życie odpływa z ciebie z każdą kroplą. Kości zaczęły się łamać do środka... usłyszałaś to jeszcze, choć nie poczułaś. Żuchwa odpadła od czaszki, łamiąc się w pół, oczy pękły pod ciśnieniem, odsłaniając mięsiste wnętrze, siłą rozwierając powieki. W końcu, pęknięcia w czaszce zaczęły się powiększać, miażdżąc twoją głowę jak włoski orzech. Płat czołowy odpadł w końcu, roztrzaskany na kilka kawałków, odsłaniając mózg, czerwony, zdeformowany, drżący dziwnie. Drżenie ustało nagle, a ten rozdarł się w jednej chwili, pokrywając ściółkę w promieniu kilku metrów. Nie czułaś już, jak wypływa z wolna na listowie, w kałuży gęstej krwi, płynąc z bezkształtnej mielonki, będącej kiedyś twoją twarzą.

Co przypomniało mi, że jestem głodny.... trzeba iść coś wsunąć.

BTW. Sesje wstrzymane są do końca ferii jakby co... a i w styczniu mogą być przesunięcia, bo będę miał co robić na pewno...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 02:41:38 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #942 dnia: Stycznia 07, 2007, 05:23:29 pm »
Sorki ludzie, ale w nadchodzącym tygodniu znowu nie będzie sesji. Postaram się zrobić jakieś w następnym. Powodem jest chroniczny brak czasu i to, że muszę napisać duży projekt, zdać conajmniej 2 kolokwia, napisać ze 3 raporty na laboratoria (plus jeszcze jeden mi w tym tygodniu dojdzie), a do tego jeszcze mam obowiązki redakcyjne i kilka innych spraw na głowie. Wybaczcie.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #943 dnia: Stycznia 24, 2007, 06:47:56 pm »
Chyba już te dwa tygodnie mineły XD,będziesz miał czas zrobić jakąś sesję czy mamy czekać,aż do odwołania?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #944 dnia: Lutego 19, 2007, 08:27:11 pm »
Przepraszam was, ale jestem w środku sesji egzaminacyjnej. Na jutro mam raport do napisania, w środe 2 zbóje, w poniedziałek zbój z matmy, we wtorek ustny z ecofilozofii, w środe egzamin z matmy, a potem się posypie... ustalę terminy sesji jak tylko skończą się egzaminy i będziemy mogli grać, póki jakieś kolokwia się nie wysypią w nowym semetrze, czyli pewnie ze 2 miechy. Narazie musicie czekać..

Hejka ludzie... informuję, że a tydzień już będziemy mogli grać, w piątek ustalę terminy pierwszy sesji. Wiem, że przerwa była długa, ale nic nie poradzę, miałem koszmarną końcówkę semestru (właściwie dalej mam). Jeżeli szczęście dopiszę, postaram się was doprowadzić do końca kampanii do wakacji... naprawdę by mi to było na rękę heh...

dlaczego na miłość boską nikomu nie chce edytować postów....
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 08:37:22 pm wysłana przez White_wizard »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #945 dnia: Lutego 20, 2007, 10:57:30 am »
Cytuj
dlaczego na miłość boską nikomu nie chce edytować postów....

Bo nie zawsze widać na głównej, że w temacie jest coś nowego.

BTW Tant, od Marca zaczynam Studia, więc u mnie sesje odpadają w Poniedziałki i Środy.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #946 dnia: Lutego 20, 2007, 08:38:45 pm »
Cytuj
dlaczego na miłość boską nikomu nie chce edytować postów....

Tyle czasu minęło, że wydawało mi się to bezcelowe.

Właśnie, tak jak Reaver, napiszcie mi od razu kiedy nie możecie grać, co bym wam nie ustalał terminów na niespecjalnie fajne dni.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #947 dnia: Lutego 20, 2007, 10:31:01 pm »
a co bedzie ze mną ? tzn z moją postacią

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #948 dnia: Lutego 20, 2007, 10:32:00 pm »
Jak cię drużyna przyjmie na nowo, to możesz grać hehe...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #949 dnia: Lutego 20, 2007, 10:57:13 pm »
a co bedzie ze mną ? tzn z moją postacią
przeciez nie zyje Twoja postac ;f mozesz sobie nowa zrobic i moze Cię po drodze przygarniemy heheh

mi tam pasuje codziennie oprócz hm... nie wiem. plan mam raczej cudowny, co drugi tydzien zajecia tylko w poniedziałek, reszta tygodnia wolne heheh ;) jak cos sie zmieni zanim cokolwiek usgtalisz to dam znac
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #950 dnia: Lutego 20, 2007, 10:59:23 pm »
Ale nawet nie myśl, że zwrócimy Ci kasę...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #951 dnia: Lutego 20, 2007, 11:03:41 pm »
Cytuj
przeciez nie zyje Twoja postac

Jezus, Hitler, Elvis Preslay... śmierć można oszukać, jak się bardzo chce hehe... o ile mnie pamięć nie myli, to Glenn dostał w głowę siekierą... to nie mogło źle wpłynąć na jego zdrowie, niewiele już można zepsuć między jego uszami hehe...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #952 dnia: Lutego 21, 2007, 09:31:28 am »
hehehehe.czyli to,że mi łeb wybuchł czy coś takiego, to jeszcze się mogę pozbierać?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #953 dnia: Lutego 21, 2007, 10:15:01 am »
Może kiedyś Tant będzie miły i da któremuś z nas skroll z Arise ... wróc, sorry to nie ten system.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #954 dnia: Lutego 24, 2007, 09:23:10 pm »
Cytuj
hehehehe.czyli to,że mi łeb wybuchł czy coś takiego, to jeszcze się mogę pozbierać?

Hehe... u was sytuacja jest trochę inna, Team E ma luźniejszy system niż inne drużyny, grają w taką wersję Warhammera bardziej player friendly. Poza tym, teraz drużyny są równe, w każdej są dwie osoby. Zresztą, i tak kampania zbiera się ku końcowi, to nie masz co wracać hehehe.. no ale, jeżeli kiedyś mnie najdzie ochotą na drugą kampanię i będę na tyle głupi, żeby się w nią wpakować, to czuj się zaproszona.

Dobra ludzie, rozeznałem się jak wygląda sprawa z moim semestrem. Wygląda oczywiście gównianie, no ale udało mi się ustalić wstępne terminy sesji.

Team A - Środa, 19:00 - 22:00
Team B - Sobota, 20:00 - 23:00
Team E - Czwartek, 20:00 - 23:00

Wszelkie sprzeciwy pisać tutaj, najlepiej jak najszybciej. Aha, Glenn, możesz wrócić do drużyny. Ekwipunek ci wraca, ale chyba zgubiłeś gdzieś swoje pieniądze...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #955 dnia: Lutego 24, 2007, 10:01:50 pm »
ok wrazie czego uzyje postaci jako prostytutki do zarabiania kasy ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #956 dnia: Lutego 28, 2007, 05:10:46 pm »
Dzisiaj nie gramy nowej sesji, tylko dokańczamy starą, zaczniemy więc o 20:00 i skończymy o 22:00. Jednak wcześniej nie dam rady, mistrz musi iść lulu chociaż na chwilkę, bo spał dzisiaj 2 godziny, a czeka go długa noc....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #957 dnia: Marca 02, 2007, 11:31:52 pm »
hmmm..... krótko: jutro nie będzie mnie na sesji, bo w końcu nawet ja mam swoje życie osobiste.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #958 dnia: Marca 21, 2007, 06:01:11 pm »
Cytuj
nawet ja mam swoje życie osobiste.

NO WAI!

No trudno, ja za to nie mogę w niedzielę, a w tygodniu odpada.... tak więc, pozostaje nam to za tydzień zrobić... na przyszłość pisz szybciej W_w, to może się uda jakiś termin zastępczy ustalić.

====

Jak napisałem team'owi, dzisiaj nie będzie sesji team'u A. Co do jutrzejszej, to chciałbym, aby drużyna raz się pojawiła w komplecie. Jeżeli takowego nie będzie, pomyślcie o wyeliminowaniu kogoś, kogo nie ma... jeżeli mam grać, to grajmy, jak nie, to będę musiał rozwiązać team...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #959 dnia: Marca 21, 2007, 06:33:29 pm »
Mam nadzieję, że nie zapomnę (co mi się ostatnio zdarza). Ale ojciec w domu, więc z Hyper (i wszystko wcześniej) nici, więc może nie zapomnę. Choć Glenn i Smog by się tym razem spreżyli i pojawili się.
I'm in Space!