Autor Wątek: Hero  (Przeczytany 17462 razy)

Offline mr.pyro

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://
Hero
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 10, 2005, 05:10:28 pm »
Zdecydowanie Cloud poniewaz jest osoba tajmnicza.Nooo o to tyle (?) B)  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 27, 2005, 07:30:50 pm »
Wszyscy Sephiroth, Sephiroth, Sephiroth, Sephiroth, bleh. Nie to że gośia nie lubię, bo jest wywalony w kosmos i stawiam go na równi, (albo może troszkę niżej) z Vince'm. Ale nijak nie można się z nim utożsamić.
Za co Clo, to co innego. Traktuję go jak część siebie, bo tak jak on rzucam się na rzeczy które mnie przerastają i równie boleśnie dostaję w tyłek. Tak samo jak on wymyślam niestworzone rzeczy i prawie biorę je za rzeczywistość. I tak samo podupadam na duchu i jestem bliska załamania, poddaję się kolei rzeczy.
Tak samo jak on mam w sobie coś, co muszę pielęgnować, żeby nie skończyć na dnie lub u czubków.

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 12, 2005, 03:51:46 pm »
Zagłosowałem na Kuje. Dlaczego? Po pierwsze: FFIX to moja ulubiona część  :D
a po drugie to ze względu na tą genialną muzyczkę z walki z trance-kuja :D  

Offline Alukard

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://
Hero
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 28, 2006, 10:29:17 pm »
Cloud, bo FFVII jest pierwszym Finalem w jakiego gralem.
Ragnarok Online
Serw: YamiVitae
Postac: Fenrir (High Priest)
Gildia: Sisterhood

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 29, 2006, 12:07:53 pm »
Zgadzam się z twierdzeniem, że pierwszy Final w jakiego zagraliśmy jest dla nas najważniejszy... Kiedyś, jak młody gracz (teraz sam jestem dziedkiem :shifty: ) stałem w sklepie przed wyborem: Final Fantasy VII czy VIII... Wybrałem to drugie (i nie żałuję, jest świetne). Dlatego moim wyborem jest Squall. Uważałem gościa za przedłużenie mojej ręki w grze, a gdy po raz pierwszy przeszedłem całą grę i oglądałem filmik po walce... Kurde, wzruszyłem się :( Niemniej moim skromnym zdaniem, nikt gościa nie przebije (prócz Edei i jej lodowej strzały  ;)  ).
 
Zauważyliście, ża Squall i Cloud są trochę podobni z charakteru?  
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Grabarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://eltarion.deviantart.com/
Hero
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 11, 2006, 05:32:33 pm »
Cloud czy Sephiroth, trudne pytanie obaj mają "problemy z głową". Chociaż po Sephiroth'ie widać to bardziej niż po Cloud'zie. Więc może wybiorę Clouda.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Hero
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 12, 2006, 01:24:46 pm »
głos na Zidane'a-siódemka jakoś mnie nie rusza [choć już kontakt z nią miałam] i z tamtąd lubię tylko Sepha, Vinca i Yuffie. O Viii mam niewielkie pojęcie, ale squall wygląda jak buc. Z IX [która wyjątkowo mi podeszła] Zidane jest chyba najfajniejszy...bo kuja niby jest fajny,wredny itp,ale wygląda jak ostatnia ciota...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 17, 2006, 08:30:39 pm »
Wybrałam Squall'a, bo zimny gościu, który wszystko ma głęboko w du... znaczy gdzieś, zmienia się przez pewną młodą dziewczynę. Powoli zakochuje się w niej i zaczyna się otwierać na świat. Troszczy się o przyjaciół itd. A poza tym Lion Heart wymiata. A na Sephirotha nawet nie pomyślałam żeby zagłosować, bo to w sumie normalny koleś. Gdy dowiedział się, że jest wynikiem eksperymentu wkur*ił się i zaczął zabijać. Proste. Każdy by chyba tak zrobił na jego miejscu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2006, 08:31:20 pm wysłana przez Tamiko »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 17, 2006, 08:34:46 pm »
Cytuj
Proste. Każdy by chyba tak zrobił na jego miejscu.
No ja np. nie... zalozyl bym rodzine, kupil sobie konsole, poszedlbym do pracy i normalnie bym sobie zyl kochajac sie codziennie z moja dziewczyna. Poprostu bym żył.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2006, 08:35:32 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 17, 2006, 08:37:30 pm »
A ja bym łaziła z kataną i zabijała każdego kto chciaż na mnie spojży. Miałabym pretekst.

Offline mateo

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Hero
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 17, 2006, 10:22:54 pm »
Sephiroth

Za co?

Z to, że jest :P

Offline Zgredzik

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 26, 2006, 11:36:59 am »
Zdecydowanie Cloud


No i oczywście Sephiroth

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Hero
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 26, 2006, 03:42:19 pm »
eeek.... ja zapomniałam na kogo głosowałam ^^'' ale w każdym bądź razie:
Niewątpliwie Sephiroth jest najbardziej ciekawą postacią z wyżej wymienionych. Dlaczego? Za jego przeszłość. W końcu jest ona bardzo zagmatwana, za pochodzenie. Sephiroth jest wynikiem skomplikowanego eksperymentu, jest na pewno mądry i wyuczony - sam doszedł do tego co wydarzyło się w jego przeszłości. Jest też potężny. Obecnie jednak dałabym na końcu opini duże ALE. Sephiroth stał sie dla wszystkich tak ciekawy, że aż przestał taki być. Ileż to powstało niestworzonych historii na jego temat, ileż dziwnych rzeczy które zniszczyły jego małą popularność i tajemniczość. Teraz wg mnie Seph stał się już bardzo oklepany. A Cloud? Nie widzę w nim nic nietypowego. Owszem lubię go bardzo. Cloud ma charakter dość dziwny/nietypowy. Squall też jest bardzo fajny ale to zwykły nastolatek z problemami miłosnymi o ponurym podejściu do życia. Przykro, że nie znam Ramzy, Kuji i Zidane'a na tyle by móc się o nich wypowiedzieć. Jeśli zaś o Seifera chodzi to muszę przyznać, że dla mnie mógłby być ciekawy w sumie. Ma on o dość dziwny system wartości. Edea została mi na końcu. Pewnie na nią nie głosowałam ale po przemyśleniu sprawy to ją bym wybrała spośród reszty opcji. Kiedy grałam w VIII to do końca nie rozumiałam jak to jest z tą czarownicą. Włada potężną magią, jest zła, a potem jest z nami. W między czasie dowiadujemy także, że była w sierocińcu z bohaterami gry. Może to i dobrze, że nie jest tak popularna jak Seph.

Offline Zgredzik

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 27, 2006, 03:43:26 pm »
Wiecie co jest śmieszne, że wszyscy mówią Sphiroth to Sephiroth tamto a głosowało na niego mniej ludzi niż naprzykład na Cloud'a i to mnie właśnie zastanawia :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 27, 2006, 04:41:16 pm »
Cytuj
Wiecie co jest śmieszne, że wszyscy mówią Sphiroth to Sephiroth tamto a głosowało na niego mniej ludzi niż naprzykład na Cloud'a i to mnie właśnie zastanawia :)
Widocznie wiekszosc ludzi jednak mowi "Cloud to i Cloud tamt" ;/
Nic w tym zastanawiajacego raczej...
Zreszta nie kazdy kto glosowal, pisal komentarz do swojego wyboru.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Hero
« Odpowiedź #55 dnia: Września 20, 2006, 08:07:12 am »
JA głosowałem na Clouda  :P ale co tam Zidane też lubię.Pozdro dla wszystkich. :spoko:  
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline hoopek

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #56 dnia: Września 21, 2006, 07:04:26 am »
Sephiroth jest najlepszy z old finali dlatego na niego zagłosowałem. Ale dlaczego Aurona nie ma?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #57 dnia: Września 21, 2006, 08:58:59 am »
Cytuj
Sephiroth jest najlepszy z old finali dlatego na niego zagłosowałem. Ale dlaczego Aurona nie ma?
yyyy a Auron byl w Final Fantasy VII czy IX? a moze byl w VIII? Przypomnij sobie w ktorej czesci byl Auron i odpowiedz sobie sam na zadane przez siebie pytanie...
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2006, 08:59:09 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline hoopek

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Hero
« Odpowiedź #58 dnia: Września 21, 2006, 06:52:15 pm »
noooo..... pisze, że która z postaci ff jest najlepsza nie ma wyszczególnionych numerów:)  Ale ok, to przecież forum o finalach(7-9)

Offline Yoruno

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://www.ffblogs.blog.onet.pl
Hero
« Odpowiedź #59 dnia: Września 29, 2006, 09:19:50 pm »
ja głosowałem na Zidane.darzyłem go sympatią od kiedy zagrałem w tą część FF na PS2.To fajna postać bo to bardzo fajny HERO.
What the...??



I'm ninja.I love genjutsu.It's cool.