Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173684 razy)

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38520 dnia: Października 21, 2011, 01:22:35 pm »
Tak, jestem z Nidzicy, a co tak nagle?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38521 dnia: Października 21, 2011, 01:27:30 pm »
Aha, a głos na "Mazury Cud Natury" oddany? Jakby co to link poniżej.
http://mazurycudnatury.org/pl/jak-glosowac.html
Głosy oddane już dawno. Mazur nie znam, bo nigdy nie byłam. Moja znajomość tego regionu ogranicza się do obrazków encyklopedycznych.
Ale zagłosowałam na nie. Jednak był to mój jedyny nie obiektywny głos. Na prawdę zrobiłam to z sympatii do krajobrazu polskiego. Nie mniej jednak faktem jest, że za Mazury spokojnie mogłabym wstawić coś innego. Jest wiele innych i bardziej znaczących cudów, które zasługują na to wyróżnienie. I nie chodzi tu o to co z jakiego jest kraju. To nasze, jako ludzkości, wspólne skarby i powinniśmy oddawać obiektywne głosy. To ma być cud świata, a nie miejsce mojego dzieciństwa czy coś tam.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38522 dnia: Października 21, 2011, 03:36:10 pm »
Jeśli już o naturę chodzi to stylowe rysunki mogot chińskich.
Właśnie o starych chińskich obrazach też myślałem.

Refi - albo jeśli naklejka nie ma przedstawiać czegoś konkretnego to może sam chciałbym jakieś wzory z CC, z Arni, Guldove lub Marbule, zachowałbym kolory, do tego jakiś hamak, szczęki rekina na scianie, jakieś meble z rattanu, pare muszel itp. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38523 dnia: Października 21, 2011, 04:56:54 pm »
jakieś wzory z CC, z Arni, Guldove lub Marbule
Takie rzeczy to ja bym już jako fototapetę brała. :D Ładniej by wyglądało. Ale rzucę okiem na te motywy, może mnie zainspiruje!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38524 dnia: Października 21, 2011, 07:15:11 pm »
jakieś wzory z CC, z Arni, Guldove lub Marbule
Takie rzeczy to ja bym już jako fototapetę brała. :D Ładniej by wyglądało. Ale rzucę okiem na te motywy, może mnie zainspiruje!
A jak cos na tym zarobisz to 10 % dla mnie.  ;P
Chyba, że da się zrobić dwukolorowe jakoś...
Ja bym tez wolał fototapete, same kontury by mnie nie satysfakcjonowały, nawet gdybym miał przez całą ściane te chińskie mogoty pewnie po czasie by mi sie znudziło, chyba że to by była fototapeta, wtedy to by było naprawde coś. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38525 dnia: Października 28, 2011, 05:14:59 pm »
Czy kupowaliście kiedyś notatnik od Moleskine? Nie wiedziałam, że to firma, która chwali się tym, że kupowali i kupują je znane persony, szczególnie artyści. Dostałam taki notatnik od UEFA, edycja limitowana Volunteer Euro2012. Potraktowałam notes jak najzwyklejszy zeszyt, dopiero niedawno odkryłam kopertę na końcu, do której dołączona jest ulotka o historii firmy Moleskine plus naklejka z jakimś dowodem jakości. W-T-F! Kto to widział, żeby odprawiać taki kult zwykłego notatnika.
Poczytałam trochę o "cudownym notatniku" i tak fajny jest Moleskine, że ich oładki są rakotwórcze.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38526 dnia: Października 28, 2011, 06:09:16 pm »
Czy kupowaliście kiedyś notatnik od Moleskine? Nie wiedziałam, że to firma, która chwali się tym, że kupowali i kupują je znane persony, szczególnie artyści. Dostałam taki notatnik od UEFA, edycja limitowana Volunteer Euro2012. Potraktowałam notes jak najzwyklejszy zeszyt, dopiero niedawno odkryłam kopertę na końcu, do której dołączona jest ulotka o historii firmy Moleskine plus naklejka z jakimś dowodem jakości. W-T-F! Kto to widział, żeby odprawiać taki kult zwykłego notatnika.
Poczytałam trochę o "cudownym notatniku" i tak fajny jest Moleskine, że ich oładki są rakotwórcze.

Hmm... krótki research dowiódł też, że te okładki zmniejszają penisa. No ale podobno już tej substancji nie używają.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38527 dnia: Listopada 01, 2011, 05:54:07 pm »
Musiol, grałeś w nową Fifę? Jak tak, to jakie wrażenia? Bo patrzę na recenzje w sieci i oczom nie wierzę. Skąd tak wysokie oceny?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38528 dnia: Listopada 02, 2011, 10:05:03 am »
Grałem. Bardzo mi się spodobała, gdyby nie to, że na początku w ogóle nie ogarniałem gry w defensywie byłoby super. Ale jak już człowiek nauczy się bronić to gra się dużo, dużo lepiej niż w FIFA 11.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38529 dnia: Listopada 02, 2011, 12:07:27 pm »
em...to już nie lepiej wyjść i samemu pobiegać?Jakoś nigdy nie rozumiałam po co gra się w gry sportowe...

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38530 dnia: Listopada 02, 2011, 03:54:11 pm »
No wiesz, nie wszystkim chce sie dupkę ruszyć z domu. Tak nawiasem - nie lubie kopanej. Wolę koszykówkę.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38531 dnia: Listopada 02, 2011, 04:51:53 pm »
Musiol - to może zacisnę zęby i spróbuję jeszcze raz. Bo póki co ta obrona mnie doprowadza do szału i wydaje mi się, że w meczyku z kumplami będzie zupełnie niegrywalna, jeśli oni na co dzień nie grają w Fifę.

Yuz - bo jeśli masz ochotę na wieczorno-nocne spotkanie z grupą znajomych przy piwie i pizzy,l to granie w Fifę jest znacznie lepsze niż grania w piłkę ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38532 dnia: Listopada 02, 2011, 07:25:51 pm »
Serge - mi to zajęło 3 dni intensywnego grania (recenzja) i dopiero później było lepiej. O dziwo lepiej się gra z żywymi graczami niż z SI, które objeżdża nas konkretnie.

Yuz - odpowiem na moim przykładzie, miałem już 3 razy skręcone lewe kolano, więc  wyjście i pokopanie piłki w moim przypadku jest aż za bardzo ryzykowne.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38533 dnia: Listopada 02, 2011, 11:55:47 pm »
po co grać w Call of Duty/Battlefielda, jedź do Iraku

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38534 dnia: Listopada 03, 2011, 07:35:08 am »
Po co grać, jak można iść na spacer.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38535 dnia: Listopada 03, 2011, 06:54:26 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38536 dnia: Listopada 03, 2011, 07:57:37 pm »
po co grać w Call of Duty/Battlefielda, jedź do Iraku
A czy to twoim zdaniem jest gra sportowa?
Po co grać, jak można iść na spacer.
Też dobry pomysł ;P

Nie no Musiol w takich przypadkach to ja nie mam nic przeciwko,ale jak ktoś jest zdrowy kondycyjnie to czemu nie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2011, 07:58:32 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38537 dnia: Listopada 03, 2011, 08:18:33 pm »
Witam po dość długiej nieobecności. Co ciekawego działo się w świecie Squarezone? Ktoś uratował świat, itp.?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38538 dnia: Listopada 03, 2011, 09:43:04 pm »
po co grać w Call of Duty/Battlefielda, jedź do Iraku
A czy to twoim zdaniem jest gra sportowa?
A co za różnica?
To jest gra. Jak ktoś ma akurat ochote pograć w piłkę to idzie na boisko i gra jak ktoś ma ochote pograc na konsoli to siada i gra. Jedno nigdy nie zastąpi drugiego, są to dwie zupelnie różne czynności i bez sensu są takie teksty jak: "lepiej się nauczyć grać na gitarze niż grać w guitar hero" albo właśnie "po co grać w piłkę na konsoli jak można na dworzu".
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2011, 09:44:41 pm wysłana przez Morchol »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38539 dnia: Listopada 04, 2011, 01:00:02 am »
Witam po dość długiej nieobecności. Co ciekawego działo się w świecie Squarezone? Ktoś uratował świat, itp.?
codziennie choc raz

Cytuj
na dworzu
czy 'na dworze'?