Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3175146 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36320 dnia: Stycznia 31, 2011, 04:32:56 pm »
lol każesz im wierzyć w świętego mikołaja ?  :F

to kamuflaż akcji 'kominy'. Gdy ofiary policzyły odnóża-było już za późno :F

His w sumie wspomniała coś o powrocie jak na facebook wrzuciłem swoją przeróbkę zdjęcia w legitymacji SS ;) ale nie spodziewałem się, że serio wróci, bo to jak wycieczka na cmentarz, mało co się zmienia, a i spacerowanie między trupami nie jest ciekawe.

są tacy, których obecność trupów przyprawia o dreszczyk emocji :]

W pokera przez sieć, czy jak Bóg przykazał, ładnie przy stoliku?

czy ładnie to nie wiem, ale przy stoliku. Przez internet grałam tylko 'tak na próbę'. I jakoś takie 'bez duszy' mi się to zdaje.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36321 dnia: Stycznia 31, 2011, 05:06:40 pm »
Cytuj
I jakoś takie 'bez duszy' mi się to zdaje.
Jak granie w kółko i krzyżyk. Normalnie sam bym pograł w pokera ale nie mam z kim grać.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36322 dnia: Stycznia 31, 2011, 05:26:13 pm »
Ja ostatnio grałem w pokera, jak wyszło "Poker Night at the Inventory", głównie po to, żeby zobaczyć co mają do powiedzenia Heavy z TF2 i Tycho z Penny Arcade. No i oczywiście dla itemów do TF2.

Może gdyby cały świat nie grał w tego nudnego Texas Hold'em, to też bym pograł w pokera, ale ja nie specjalnie lubię gry karciane w sumie. Jedyne w co gramy z kumplami to Kanasta i Trzy Karty.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36323 dnia: Stycznia 31, 2011, 05:34:14 pm »
kanastę też lubię. I brydża.

A jak chodzi o odmiany pokera , to Texas Holdem jest bardzo sympatyczny [chyba, że tobie marzy się któraś Omaha. Któraś z odmian, gdy trzeba wziąć pod uwagę całą masę układów i prawie nikt nie wie czego się spodziewać i kto wygrywa XD]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36324 dnia: Stycznia 31, 2011, 06:08:37 pm »
Cholera nigdy nie grałem w brydża a zawsze chciałem się nauczyć, ale w to to zupełnie nie mam z kim zagrać. ;f
A znajomi zawsze chcą grać w co innego niż ja, także dawno nie grałem w nic innego niż oczko. heh
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36325 dnia: Stycznia 31, 2011, 11:38:37 pm »
ale oczko na pieniądze? Inaczej to chyba nuda :P 

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36326 dnia: Lutego 01, 2011, 12:11:54 am »
rozbierany

pytanie jak wisiorek wygląda w 'realu'. Przeważnie te cosplay'owe gadżety to tadeta.
nie wyglada bo to losowe zdjecie z googla ;d

'znam' faceta, który robi takie 'amulety'. Parę rzeczy od niego mam i na razie się ie zawiodłam, bo:
1) robi to ze srebra, a nie jakiegoś dziwnego metalu
2)rzeczy na zdjęciach wyglądają gorzej niż w realu.
sprzedaje przez internet? bo nawet taki caduceus by mi pasowal, choc osobiscie wolalbym ten alchemiczny bo wyglada jak Set owiniety wkolo katolickiego krzyza ;x

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36327 dnia: Lutego 01, 2011, 01:18:05 am »
rozbierany

pytanie jak wisiorek wygląda w 'realu'. Przeważnie te cosplay'owe gadżety to tadeta.
nie wyglada bo to losowe zdjecie z googla ;d

'znam' faceta, który robi takie 'amulety'. Parę rzeczy od niego mam i na razie się ie zawiodłam, bo:
1) robi to ze srebra, a nie jakiegoś dziwnego metalu
2)rzeczy na zdjęciach wyglądają gorzej niż w realu.
sprzedaje przez internet? bo nawet taki caduceus by mi pasowal, choc osobiscie wolalbym ten alchemiczny bo wyglada jak Set owiniety wkolo katolickiego krzyza ;x

Ta...ale to już ten tru-aptekarski z 'ozdóbkami' :D

A co do producenta to sprzedaje przez internet. I 'na żywo' na wszelkich targach ezoterycznych.
http://www.ciszak.pl/?s=2&id_kategorii=10
[sama kupowałam od niego kaduceusza, to:
http://www.ciszak.pl/?s=2&id_kategorii=161&id_produktu=1430
to:
http://www.ciszak.pl/?s=2&id_kategorii=161&id_produktu=1464
i to:
http://www.ciszak.pl/?s=2&id_kategorii=161&id_produktu=1521

A podoba mi się jeszcze pierścień templariuszy i pentagram z księżycem [ładnie zamaskowany :] ] 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36328 dnia: Lutego 01, 2011, 01:21:38 am »
Brydż > Hold'em > Tysiąc

reszty mogłoby nie być. Szkoda tylko, że w brydża miałem okazję zagrać tylko kilka razy, bo to zajebista rzecz jest.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36329 dnia: Lutego 01, 2011, 01:25:48 am »
A ja nigdy nie byłem dobry w grach towarzyskich. Ani karcianych ani sportowych. Co innego jakby ktoś mnie nauczył na czym one polegają :P Choć ostatnimi czasy jeszcze całkiem niedawno jak uczęszczałem do szkoły grałem często w pana.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2011, 01:27:13 am wysłana przez kALWa888 »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36330 dnia: Lutego 01, 2011, 01:28:45 am »
Brydż > Hold'em > Tysiąc

reszty mogłoby nie być. Szkoda tylko, że w brydża miałem okazję zagrać tylko kilka razy, bo to zajebista rzecz jest.
+ Kanasta. I z tych gier, chyba tylko przy Tysiącu nie ma specjalnych obaw,że można stracić życie jak się źle gra :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36331 dnia: Lutego 01, 2011, 10:30:45 am »
Hold'Em, ta.... nawet nie chce liczyć ile kasy w wakacje na to przemarnowałem... o_O znaczy wygrane sie też zdarzały, ale nie w takiej ilości jak przegrane. ale tak to jest jak sie potem okazuje ze jeden z graczy przy stoliku po turniejach jeździł a sie do amatorów karcianych dosiadł o_O

btw - ciężki to weekend był a po piątkowym plenerze do 3 w nocy nad Narwią przy temperaturze na zewnątrz - 16 Celcjuszy stwierdzam - ja już wiecej z moimi znajomymi zimową pora w plener nie idę... o_O. zaraz płuca wypluje, o....
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2011, 10:33:09 am wysłana przez Smögu »
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36332 dnia: Lutego 01, 2011, 10:48:50 am »
Smoegu kiedy robimy wypad na forum słodkich małoletnich krzewić arcydzieła literatury polskiey ? :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36333 dnia: Lutego 01, 2011, 12:03:10 pm »
ale oczko na pieniądze? Inaczej to chyba nuda :P 
albo żetony jeśli tylko są  :F na pieniądze oczywiście, im wieksza stawka tym bardziej emocjonujące, ale do pewnej granicy bo potem to już głupota.
btw. ja wolę zwykły pięciokartowy dobierany od hold'ema, ale może dlatego że wcześniej sie go nauczyłem.
A trafił się wam kiedyś królewski poker ? ;d
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36334 dnia: Lutego 01, 2011, 12:30:49 pm »
oczko na pieniadze to nie black jack przypadkiem?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36335 dnia: Lutego 01, 2011, 12:41:17 pm »
Smoegu kiedy robimy wypad na forum słodkich małoletnich krzewić arcydzieła literatury polskiey ? :)

trzeba znaleźć najpierw odpowiednie forum które to takiej lekcji literatury by potrzebowało :)
ale oczko na pieniądze? Inaczej to chyba nuda :P 
albo żetony jeśli tylko są  :F na pieniądze oczywiście, im wieksza stawka tym bardziej emocjonujące, ale do pewnej granicy bo potem to już głupota.
btw. ja wolę zwykły pięciokartowy dobierany od hold'ema, ale może dlatego że wcześniej sie go nauczyłem.
A trafił się wam kiedyś królewski poker ? ;d

w Hold'emie owszem - na stole lezłał - A,K,Q,J i 10 w dzwonkach . remis panie jak w morde strzelił i split pot ale nie zapomne min grających :P
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36336 dnia: Lutego 01, 2011, 02:05:27 pm »
chciałbym zobaczyć hehe  :lol:
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36337 dnia: Lutego 01, 2011, 02:21:27 pm »
Hold'Em, ta.... nawet nie chce liczyć ile kasy w wakacje na to przemarnowałem... o_O znaczy wygrane sie też zdarzały, ale nie w takiej ilości jak przegrane. ale tak to jest jak sie potem okazuje ze jeden z graczy przy stoliku po turniejach jeździł a sie do amatorów karcianych dosiadł o_O

btw - ciężki to weekend był a po piątkowym plenerze do 3 w nocy nad Narwią przy temperaturze na zewnątrz - 16 Celcjuszy stwierdzam - ja już wiecej z moimi znajomymi zimową pora w plener nie idę... o_O. zaraz płuca wypluje, o....

Wiesz dlaczego ogórek nie śpiewa? ..... bo nie umie. I w pokera też nie wszyscy powinni grać :P

oczko na pieniadze to nie black jack przypadkiem?

tak :P Taki polski Black Jack

A królewskiego pokera chyba nie mieliśmy. Były jakieś niższe ze 3-4, ale królewskiego sobie nie przypominam.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2011, 02:22:07 pm wysłana przez Hisoka »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36338 dnia: Lutego 01, 2011, 05:38:31 pm »
Cytuj
Wiesz dlaczego ogórek nie śpiewa? ..... bo nie umie
umie, widzialem w reklamie biedronki ;d
Cytuj
BTW. Glenn dostał w końcu bana? Czy już ie bywa
o to ty glena kojazysz bo to on mi wlasnie tamto psychodeliczne anime polecil obejzec a sam dal rade obejzec mniej niz ja ;x i nie wchodzi ale mam z nim staly kontakt i gadam czasami o grach lub anime
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2011, 05:40:44 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36339 dnia: Lutego 02, 2011, 06:33:02 pm »
Wszystkiego najlepszego Marv. Przykro nam z powodu twojej śmierci w MiMie.