Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174145 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35500 dnia: Lipca 25, 2010, 10:44:24 pm »
Niestety, nie działa ;)

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35501 dnia: Lipca 26, 2010, 06:42:56 pm »
No nie jest tak źle by dialogi zajmowały 3/4 czasu gry ale będzie z pewnością gdzieś koło połowy. Xenosaga 2 jest w ogóle ciężkostrawna w kwestii fabuły. Bardzo dużo odniesień do filozofii, religioznawstwa oraz symbolizmu. Bez pewnej wiedzy w tej materii ciężko się wciągnąć w świat gry. Nie ma też sensu grać w Epizod II jeśli nie będzie się go kontynuować o część trzecią...

A już chciałem sobie sprawić ten tytuł... No, chyba że gdzieś dorwę Xenosagę trzy. Wkurza mnie rozwalanie jednej historii na parę części, to samo co z Golden Sunem (FFX nawet nie liczę bo opowiedzaiana tam historia jak dla mnie się domyka, sequel ewidentnie wciśnięty na siłę), dobrze że choć tą dodatkową płytę dodają...
Ale takie coś powinni potem wydać w jakimś mega packu razem, zamiast kazać graczom polować na każdą część...

Jaki prefix trzeba wykręcić, żeby się dodzwonić na komórkę w USA z PL, z komórki albo ze stacjonarnego?

Próbowałem +1, 01, 001, 00148, 011 i uj. Jakieś pomysły?

+1 powinno działać z komóry :o
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2010, 06:47:37 pm wysłana przez Sitheral »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35502 dnia: Lipca 26, 2010, 09:08:46 pm »
Ale takie coś powinni potem wydać w jakimś mega packu razem, zamiast kazać graczom polować na każdą część...

Ponoć niedawno w USA pojawiło się odpowiednie wznowienie zawierające wszystkie epizody Xenosagii razem, ale nie znam szczegółów...

Co do scenariusza, jego główna oś wprawdzie po epizodzie II nie urywa się ot tak nagle ale zostawia sporo niedopowiedzeń przez wydaje się być niekompletny...

PS: Chyba będę musiał  się kiedyś wbić na wasze forum w Innerwoldzie. Wydaje się być bardziej żywe niż to... :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2010, 09:12:22 pm wysłana przez aysnel »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35503 dnia: Lipca 26, 2010, 09:18:51 pm »
Cytuj
Co do scenariusza, jego główna oś wprawdzie po epizodzie II nie urywa się ot tak nagle ale zostawia sporo niedopowiedzeń przez wydaje się być niekompletny..
całkiem jak golden sun ;d i tez kcialem se sprawic na emulator ale jeszcze moze to zrobie lubie czasami dluzsze dialogi bardziej niz ciagle walki

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35504 dnia: Lipca 26, 2010, 09:33:18 pm »
Chyba będę musiał  się kiedyś wbić na wasze forum w Innerwoldzie. Wydaje się być bardziej żywe niż to... :)
Narzekasz, forum jest na tyle żywotne, ile nowych ludzi jest ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35505 dnia: Lipca 27, 2010, 02:05:24 am »
Cytuj
PS: Chyba będę musiał  się kiedyś wbić na wasze forum w Innerwoldzie. Wydaje się być bardziej żywe niż to...

Nie mówimy tutaj o konkurencyjnej-stronie-na-literę-I. Źle tu patrzymy na takich, co o tej stronie mówią. Licz się ze słowami młody człowieku hehe.

BTW. Dawno tak mała ilość wódki mnie tak nie zniszczyła jak dzisiaj. Ledwo 5 kielichów i się chwieję na nogach jak gimnazjalista heh.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35506 dnia: Lipca 27, 2010, 10:58:30 am »
Chyba będę musiał  się kiedyś wbić na wasze forum w Innerwoldzie. Wydaje się być bardziej żywe niż to... :)
Narzekasz, forum jest na tyle żywotne, ile nowych ludzi jest ;)

Wszystko ma swoje plusy i minusy... ;)

Ja ostatnio w ogóle stronię od wódki, wolę wypić sobie z 8 piwek, poszaleć, porobić z siebie idiotę, a potem przełączyć się w tryb standby niż uderzyć w wódę, mieć parę godzin godmode a potem umrzeć :P

Ale z wódką jest o tyle zabawnie, że nawet jeśli przyniesiesz piwa i twardo będziesz twierdził, że nie pijesz wódy, ZAWSZE znajdzie się jakiś typ którego nie widziałeś przez sporo czasu/ bardzo się lubicie i wesoło machając flachą zarzuci twardym niczym diament argumentem "ze mną się nie napijesz?"

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35507 dnia: Lipca 27, 2010, 12:14:16 pm »
Cytuj
twardym niczym diament argumentem "ze mną się nie napijesz?"
nie raz odmowilem takiemu argumentowi ;d

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35508 dnia: Lipca 27, 2010, 03:32:52 pm »
BTW. Dawno tak mała ilość wódki mnie tak nie zniszczyła jak dzisiaj. Ledwo 5 kielichów i się chwieję na nogach jak gimnazjalista heh.
Wystarczy tylko,że mnie nie ma a już szalejecie co ;P?

Cytuj
Cytuj
twardym niczym diament argumentem "ze mną się nie napijesz?"
nie raz odmowilem takiemu argumentowi ;d
same ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2010, 03:33:35 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35509 dnia: Lipca 27, 2010, 09:12:35 pm »
Cytuj
twardym niczym diament argumentem "ze mną się nie napijesz?"
nie raz odmowilem takiemu argumentowi ;d
To na mnie nie działa. Ale za hasło LTS to zawsze pijemy ;p

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35510 dnia: Lipca 28, 2010, 12:58:52 am »
Skończyłem Zow pripiati i mam taki niedosyt. Elegancko grało się na pierwszej mapie, druga była jeszcze bardziej rozbudowana, dużo questów, dużo fajnych skrytek i gdy już wszystko ładnie dopracowałem sobie, dopakowałem sprzęcior i zrobiłem co było do zrobienia, ruszyłem na prypeć i tam się strasznie zawiodłem. Ledwie kilka misji, miasto opustoszałe, na początku trochę się bałem że mnie jakaś banda monolitu rozwali, by w końcu szukać rozpaczliwie kogokolwiek kto miałby amunicję 5,56x45 i 9x39. (nota bene szkoda, że nie dorzucili nowych sztuk broni). Dodatkowo spodziewałem się, że odtworzą całe miasto, a tutaj tylko jego część była. Wkurwiła mnie strasznie misja w laboratorium, najpierw zza winkla naparzałem w tych trzech burerów, kilka sejwów mi to zjadło - po wpakowaniu w jednego 600 nabojów z wała, odkryłem że jest jakiś bug i nie można ich tak zabić (trzeba wejść do pomieszczenia). W końcu wkurzony wziąłem nóż i rozwaliłem ich bardzo szybko nie tracąc przy tym zbyt wiele zdrowia (tego w grze ofkors). Kolejny bug sprawił, że po jednej z moich misji zniknął ten ex-Monolit, a w czasie powrotu z przedszkola Vano i Sokołow szli powolutku, a ja sprintem do bazy i tyle ich widziałem :P W ostatniej misji w magiczny sposób dołączył pan pilot, ale Vano chyba przezył, bo w endingu mówili, że został kwatermistrzem Wolności.
Ogólnie dobra gra, tylko zakończenie jakby zbyt szybkie. Spodziewałem się skupienia gry na tej prypeci, a tam to było taki krótki epilog. Ale jak na cztery dni grania to fajnie było i warto poświęcić tej grze trochę czasu i pieniędzy.

A teraz podpowiedzcie mi (ci co graliście, czyli zakładam że Butzu grał :P ); jako że grałem tylko w cień czarnobyla i opisany powyżej zow, czyste niebo odpuściłem, słyszać, że krótka i mało ciekawa. Nie mam teraz zbyt wiele czasu i mam parę innych tytułów na oku, ale czy warto dać szansę?


tl;dr STALKER Zew Prypeci - gra na  cztery minus (w skali szkolnej)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35511 dnia: Lipca 28, 2010, 01:51:24 am »
Clear Sky to bardziej shooter niż przygodówka jak w SoC czy CoP. Pełno przeciwników i każdy woła o pomoc, bo AI ma czasem problemy z zabiciem nawet jednego Pseudodoga.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35512 dnia: Lipca 28, 2010, 11:06:25 am »
Będzie krótko - Szefie, wrzuć ponownie SoC-a i dorzuć do tego Dimas Moda.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35513 dnia: Lipca 30, 2010, 04:19:18 pm »
Ledwo 5 kielichów i się chwieję na nogach jak gimnazjalista heh.

Przepraszam bardzo, nie obrażaj gimnazjalistów, ja po pięciu kieliszkach się nie chwiałem zbyt mocno, ale więcej wolałem nie pić, lubię wiedzieć gdzie jestem i co robię, hehe.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35514 dnia: Lipca 31, 2010, 02:10:35 am »
Ledwo 5 kielichów i się chwieję na nogach jak gimnazjalista heh.

Przepraszam bardzo, nie obrażaj gimnazjalistów, ja po pięciu kieliszkach się nie chwiałem zbyt mocno, ale więcej wolałem nie pić, lubię wiedzieć gdzie jestem i co robię, hehe.
Będąc w gimnazjum nie powinno się pić alkoholu.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35515 dnia: Lipca 31, 2010, 02:48:18 am »
Ledwo 5 kielichów i się chwieję na nogach jak gimnazjalista heh.

Przepraszam bardzo, nie obrażaj gimnazjalistów, ja po pięciu kieliszkach się nie chwiałem zbyt mocno, ale więcej wolałem nie pić, lubię wiedzieć gdzie jestem i co robię, hehe.
Będąc w gimnazjum nie powinno się pić alkoholu.

Ta, i powiedz mi, że wierzysz w dzieci niewchodzące na redtuba przed ukończeniem 18 lat.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35516 dnia: Lipca 31, 2010, 04:11:35 am »
A potem słyszy się jak dzieciaki się podniecają na ulicy jak to oni 'schlali się na ostatniej imprezie'.
PROTIP: 'Schlać się' to w chuj niefajna rzecz. Szczególnie jak tracisz kontakt ze światem a potem przez pół dnia rzygasz jak pojebany i żałujesz, że się urodziłeś. To nie jest nic w stylu 'a tam, porzygam sobie i następnego dnia pójdę chlać dalej, nikt nie zauważy' (a jeśli ktoś tak ma to nie jest to zbyt dobra oznaka). To, że wypijesz parę piw i poszumi ci we łbie to nie znaczy, 'że się schlałeś'.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35517 dnia: Lipca 31, 2010, 09:52:09 am »
Widzę, iż ktoś ma tu problemy ze spaniem w nocy...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35518 dnia: Lipca 31, 2010, 10:50:48 am »
Cytuj
'Schlać się' to w chuj niefajna rzecz. Szczególnie jak tracisz kontakt ze światem a potem przez pół dnia rzygasz jak pojebany i żałujesz, że się urodziłeś. To nie jest nic w stylu 'a tam, porzygam sobie i następnego dnia pójdę chlać dalej, nikt nie zauważy' (a jeśli ktoś tak ma to nie jest to zbyt dobra oznaka). To, że wypijesz parę piw i poszumi ci we łbie to nie znaczy, 'że się schlałeś'.
this.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35519 dnia: Lipca 31, 2010, 11:27:22 am »
Widzę, iż ktoś ma tu problemy ze spaniem w nocy...
Prawie piąta to już ranek.

Cytuj
'Schlać się' to w chuj niefajna rzecz. Szczególnie jak tracisz kontakt ze światem a potem przez pół dnia rzygasz jak pojebany i żałujesz, że się urodziłeś. To nie jest nic w stylu 'a tam, porzygam sobie i następnego dnia pójdę chlać dalej, nikt nie zauważy' (a jeśli ktoś tak ma to nie jest to zbyt dobra oznaka). To, że wypijesz parę piw i poszumi ci we łbie to nie znaczy, 'że się schlałeś'.
this.
that