Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161310 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34700 dnia: Kwietnia 04, 2010, 10:37:33 pm »
Będziesz miał okazję spytać Tanta jak sobie kupi.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34701 dnia: Kwietnia 04, 2010, 11:03:53 pm »
Prędzej mnie faktycznie Steve Jobs analnie zgwałci, niż sobie kupię ten szajs. Fanem Apple nie jestem, pomimo tego, że z ich komórki jestem bardzo zadowolony.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34702 dnia: Kwietnia 05, 2010, 03:06:04 pm »
uważaj, bo nikt nie wie jak bardzo może im zależeć na każdej sprzedanej kopii:P

Właśnie sobie uświadomiłem, przeglądając wasze profile, żę prawie każdy stale pisujący na forum ma dwójkę jako pierwszą cyfrę wieku :P Musiola wliczam bo już mu niewiele zostało ostatnich chwil bycia nastolatkiem :P

pamiętam jak mi qiax/ganz przesłał linka do waszego forum żebym zobaczył tam stronę w którą wkłada serce i czas, zarejestrowałem sie, chwile posiedziałem, popisałem na forum, potem zniknąłem i po jakimś czasie ganz znowu dał mi linka, wtedy była jakaś afera no i się wkręciłem. Potem już jakoś zostałem na stałe, to było jeszcze przed maturą, potem zwiedzałem Polskę, pisywałem z wami, odchodziłem czterdzieści razy by za każdym razem wracać. Potem mnie pare razy uhonorowaliście niemającą bytu realnego SquareZonką.
Pamiętam słynną konferencję na skypie (wcześniej chyba na teamspeaku, ale się przesiedliśmy), na której było kilka osób, a największą furorę zrobił dmuchający w mikrofon Ślunzok. Potem były próby zorganizowania kolejnej konferencji, na którą oczywiście wszyscy mieli wpaść, ale wyszło jak wyszło (czyli nie wyszło :P )
Były też jakieś czasy, dwa razy zapałem się na wypad w celu zniszczenia konkurencyjnego forum (raz był to Sweetbrokacik, który do dziś na moje zapasowe konto mailowe przesyła mi jakieś tam powiadomienia i zawiadomienia). Najlepiej wspominam współprace ze Smogiem :P
Pamiętam jak sobie ocenialiśmy sigi i avy, jak marnowałem w pizdu czasu na sklejanie i dopasowywanie do sigów postaci z mang/filmów/seriali.
Albo jak dzień przed maturą z WOSu zamiast sie wziąć za powtórkę to zacząłem pisać pierwszego i jedynego w moim życiu fanfika pt. SquareZone History XXX, napisanego spontanicznie niczym Witkacy.
Powiem wam, żę fajnie było. Teraz już wpadam rzadko. Mam coraz mniej czasu, coraz więcej obowiązków. Nauka wypełnia mi większość dnia, bardzo dużo śpie, a reszte sobie staram jakoś zorganizować żęby cośtam z życia wyłapać przyjemnego. Mogłem inaczej spędzić ten czas niż siedząc na forum z wami, ale nie żałuje tego.

A wy macie tego pewnie jeszcze więcej, bo dla mnie SZ to głownie forum i ludzie, a tamte artykuły i publicystyki to nie czytałem nawet (poza jednym, wiekopomnym dziełem O.G.L.ędnym :P ) bo ja to sie na dżej-erpegach nie znam, grałem jeno w battle rapery, biko trilogy i inne yakin byoto, jarając się tak piękną kreską w tak zepsutych grach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2010, 03:37:30 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34703 dnia: Kwietnia 05, 2010, 07:35:57 pm »
Cytuj
Musiola wliczam bo już mu niewiele zostało ostatnich chwil bycia nastolatkiem
Oh, ponad miesiąc i 20, gosh, 5 lat temu tu wbiłem na forum.

Cytuj
Pamiętam słynną konferencję na skypie (wcześniej chyba na teamspeaku, ale się przesiedliśmy), na której było kilka osób, a największą furorę zrobił dmuchający w mikrofon Ślunzok.
To Serdż określił mnie mianem Godzilli? xd Kto by pomyślał, że ta próba mikrofonu zostanie tak zapamiętana.

Cytuj
Były też jakieś czasy, dwa razy zapałem się na wypad w celu zniszczenia konkurencyjnego forum
Atak na oficjalne forum Blog 27, pamiętam to. 12 ludzi spamowało, Glenn wklejał obrazki, Smog Pana Tadeusza, była też His, Tant i inni userzy i koordynowanie ataku na czacie i gg, kompletne zaspamowanie forum, aż łezka się w oku kręci.

Szefie, ale serce boli, bo zapomniałeś o moim filmiku o pani Moderator zrobionego na Bombai TV ;)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34704 dnia: Kwietnia 05, 2010, 08:15:57 pm »
Cytuj
Szefie, ale serce boli, bo zapomniałeś o moim filmiku o pani Moderator zrobionego na Bombai TV
PPMSZ to w ogóle temat na osobnego posta :P Pamiętam Twój filmik i to niejeden :)

ze smogiem to wklejalismy nie tylko pana tadeusza, ale przeplatalismy klasykę polskiej lietratury tanimi opowiadaniami erotycznymi (pamiętam coś o dwoch napalonych zakonnicach w przedziale pociągu :P )
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2010, 08:22:12 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34705 dnia: Kwietnia 06, 2010, 12:01:44 am »
Wspomnienia, ah wspomnienia. W sumie to na forum udowodniłem, że ludzie poznani w internecie istnieją i można zakumplować się for real (hi Sol). W sumie jak skończę szkołę, znajdę pracę i bd miał kasę, to poodwiedzam was, ale liczę, że jak będę w lipcu w Gdyni, to komuś się zachce pofatygować powiedzieć cześć czy napić się czegoś (spogląda na Tanta i Szefa szczególnie).

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34706 dnia: Kwietnia 06, 2010, 01:13:43 am »
Chief - Może jeszcze zrobimy jakiś najazd, jak za starych dobrych czasów?

Musiol -

Cytuj
Atak na oficjalne forum Blog 27, pamiętam to. 12 ludzi spamowało, Glenn wklejał obrazki, Smog Pana Tadeusza, była też His, Tant i inni userzy i koordynowanie ataku na czacie i gg, kompletne zaspamowanie forum, aż łezka się w oku kręci.

O ile pamiętam, His nie brała udziału w tym rajdzie (w ogóle w żadnym nie brała udziału). Potem mi to wypominała, że jej odpowiednio wcześniej nie uprzedziłem.

Cytuj
W sumie jak skończę szkołę, znajdę pracę i bd miał kasę, to poodwiedzam was, ale liczę, że jak będę w lipcu w Gdyni, to komuś się zachce pofatygować powiedzieć cześć czy napić się czegoś (spogląda na Tanta i Szefa szczególnie).

Jak dasz cynk, to spoko, tylko że mi się pewnie nie będzie chciało do Gdynii jechać, bo to daleko hehe. Ale jak będę wiedział, że jesteś, to się zgadamy jakoś, do jakiegoś pubu wpadniemy, czy coś. Gdyby jeszcze Morchol się wybrał np. i Szef, to by można było zrobić zlot SZ hehe (Yuzu by pewnie też wpadła hehe).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34707 dnia: Kwietnia 06, 2010, 09:45:16 am »
Z tego co pamiętam His przez chwilę chyba była, ale stary jestem i pije alkohol, to mogę mieć luki w pamięci.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34708 dnia: Kwietnia 06, 2010, 02:09:05 pm »
Ja tam nie mam może takich wspomnień, ale też sporo się pamięta jak na te 4 lata. Zresztą najlepsze jest to, że samą stronę internetową pamiętam od daawna. Pamiętam czasy kiedy jeszcze nie miałam internetu, do kafejki internetowej się chodziło, czytało informacje na stronie, obrazki pobierało. Najwięcej o Chrono Cross. Pamiętam czasy innej szaty graficznej strony - czarny, niebieski. Zresztą to jest to, nad czym już chyba kiedyś ubolewałam - screeny dawnych layout'ów w historii strony. :3
Przeglądałam też kiedyś temat FanArt. Zauważyłam, że jego większa część jest już z moim udziałem. Pamiętam jeszcze ludzi, którzy się w tamtym temacie udzielali, a już tego nie robią (Red XIII, Tamaya). Yuz dodawała najwięcej rysunków, pamiętam piękne szkice elfów itd. Pamiętam też pierwszy rysunek jaki wrzuciłam do tematu (!). Miło popatrzeć jak na przestrzeni czasu zmieniło się moje rysowanie. Ten temat na pewno wspomógł ulepszenie mojego rysowania (sporo szczerych ocen). :D

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34709 dnia: Kwietnia 06, 2010, 02:25:34 pm »
Cytuj
ak dasz cynk, to spoko, tylko że mi się pewnie nie będzie chciało do Gdynii jechać, bo to daleko hehe. Ale jak będę wiedział, że jesteś, to się zgadamy jakoś, do jakiegoś pubu wpadniemy, czy coś. Gdyby jeszcze Morchol się wybrał np. i Szef, to by można było zrobić zlot SZ hehe (Yuzu by pewnie też wpadła hehe)
Ja mam trochę bliżej niż Tant (jakieś 100 kilometrów, do gdyni 2 godziny jazdy eskaemką) :) i jak będzie jakiś zlot to postaram się wpaść o ile okoliczności pozwolą. Pewnie będzie dużo niezręczności, więc może lepiej pojedziemy gdzieś w plener z piwkami i się rozgrzejemy?  Kurde, co ja bym dal żeby ganz wpadl na taki zjazd  :F

Cytuj
Chief - Może jeszcze zrobimy jakiś najazd, jak za starych dobrych czasów?
Czy ja wiem.. To już nie będzie ta magia, choć takie wspólne przeżycia, współuczesnictwo w przestępstwie wzmacniają więzi:) Smoga by trzeba zawolać, a on zniknął i ani widu ani słychu. No i ustalić termin jakiś czas przed żeby wszyscy zdążyli się przygotować... Ja jestem za.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34710 dnia: Kwietnia 06, 2010, 02:44:46 pm »
Ja od 30 czerwca planuję być w Gdyni do 5 lipca, będę urzędował na Open'erze, ale to można gdziekolwiek, ja będę otwarty na propozycje, serio byłoby fajnie. A Smogu żyje, ostatnio pije (kiedy nie pił ;p), rozwalił nogę przy okazji, ale żyje, zagadaj na gg to może Ci odpisze ;)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34711 dnia: Kwietnia 06, 2010, 03:04:59 pm »
Wspomnienia, ah wspomnienia. W sumie to na forum udowodniłem, że ludzie poznani w internecie istnieją i można zakumplować się for real (hi Sol). W sumie jak skończę szkołę, znajdę pracę i bd miał kasę, to poodwiedzam was, ale liczę, że jak będę w lipcu w Gdyni, to komuś się zachce pofatygować powiedzieć cześć czy napić się czegoś (spogląda na Tanta i Szefa szczególnie).
Łe to o mnie już zapomniał >.>
Szczerze mówiąc to z chęcią nawet do tej Gdyni bym pojechała,żeby się z wami spotkać ;) o ile nie będę miała jeszcze w tym czasie egzaminów.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34712 dnia: Kwietnia 06, 2010, 03:15:58 pm »
Wliczałem Cię w zestaw z Tantem ;) Taka integralna część zestawu ;)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34713 dnia: Kwietnia 06, 2010, 05:16:08 pm »
przy kazdym zakupie Tanta, Yuz gratis. Zadzwon teraz! _-_
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2010, 05:16:54 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34714 dnia: Kwietnia 06, 2010, 05:16:48 pm »
Dobra promocja, Tant by schodził jak ciepłe bułeczki wtedy ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34715 dnia: Kwietnia 06, 2010, 06:56:53 pm »
Stare dobre czasy? ;)
Cytuj
To Serdż określił mnie mianem Godzilli? xd Kto by pomyślał, że ta próba mikrofonu zostanie tak zapamiętana.
Ja mówiłem chyba o Darcie Vaderze, ale i Godzilla mogła się przewinąć ;)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34716 dnia: Kwietnia 06, 2010, 08:48:11 pm »
Cytuj
przy kazdym zakupie Tanta, Yuz gratis. Zadzwon teraz! _-_
Cytuj
Dobra promocja, Tant by schodził jak ciepłe bułeczki wtedy Wink

_^_ ale to zabrzmiało hahaha,rozwaliliście mnie

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34717 dnia: Kwietnia 07, 2010, 02:16:47 am »
Zaproście Emila :P on pewnie nieobecny ciałem, acz duchem doświadczał wszystkiego i nadal doświadcza :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34718 dnia: Kwietnia 07, 2010, 08:04:27 am »
Wątpię, że chciałby nas doświadczyć...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34719 dnia: Kwietnia 07, 2010, 09:14:00 am »
Stare dobre czasy? ;)
Cytuj
To Serdż określił mnie mianem Godzilli? xd Kto by pomyślał, że ta próba mikrofonu zostanie tak zapamiętana.
Ja mówiłem chyba o Darcie Vaderze, ale i Godzilla mogła się przewinąć ;)
Nie, nie. Jak tylko usłyszałeś Musiola to krzyknąłeś 'GODZILLA !'

GOOD TIMES !

In other news - http://pclab.pl/news41512.html
iPad już stwarza problemy a Steve Jobs siedzi na swoim iTronie i liczy pieniądze.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?