Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161543 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33620 dnia: Września 26, 2009, 07:45:49 pm »
No tak, przecież dworzec wrzeszcz to pod samą galerią (jeszcze tylko ten parking )

chodziło mi o to, że centrum bardziej jak madison :)
czyli musiało miec popier...... system schodów ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33621 dnia: Września 27, 2009, 09:30:23 am »
Ależ wy potraficie zmieniać tematy..

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33622 dnia: Września 27, 2009, 12:26:00 pm »
ABDZIAAA, ABDZIAAA !
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33623 dnia: Września 27, 2009, 04:38:10 pm »
ABDZIAAA, ABDZIAAA !
cholera skąd ja to znam...

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33624 dnia: Września 27, 2009, 08:32:18 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/2046977,69,dziekowal_bogu_za_ocalone_zycie_zabil_go_oltarz,item.html

Nadawałoby się na fabułę kolejnej części Oszukać przeznaczenie.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33625 dnia: Września 27, 2009, 10:10:22 pm »
hartkor

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33626 dnia: Września 27, 2009, 11:16:33 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/2046977,69,dziekowal_bogu_za_ocalone_zycie_zabil_go_oltarz,item.html

Nadawałoby się na fabułę kolejnej części Oszukać przeznaczenie.
Religia jest zua! Ogólnie to niezła beka ;d

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33627 dnia: Września 27, 2009, 11:34:25 pm »
No dobra, trza nadrobić TO, bo się podejrzanie ożywiliście tutaj.

Cytuj
Odświeżacie jeszcze stare tytuły? Co uważacie za grę waszego dotychczasowego życia?

Długo nie wiedziałem jaka gra jest dla mnie wyjątkowa, ale dzisiaj nie mam już wątpliwości, że tą grą jest Legend of Mana. Mówcie co chcecie, ale dla mnie to najlepszy jRPG wszech czasów, przeszedłem go ze 20 razy (lekko licząc) i za każdym odkrywałem coś nowego. Może przez to też taką pasją do tej gry pałam - jak grałem w to w dzieciństwie, to ledwo 1/3 przygód robiłem, potem zaczynałem odkrywać nowe wątki fabularne, nowe ciekawostki (gra na 2 playerów, zmiana poziomu trudności, hodowanie potworów itp). Nawet po tylu latach wszystkiego nie odkryłem - wszystkie przygody przeszedłem dopiero podczas pisania swojej pamiętnej solucji sprzed kilku lat, a na moim aktualnym save'ie mam odkryte rzeczy, o których również nigdy nie miałem pojęcia. Wiele czasu zajęło mi odkrycie jak głęboka jest to gra, a ciągle mam wrażenie, że ma przede mną tajemnice.

Jeżeli czegokolwiek jestem fanboyem, to zdecydowanie Legend of Mana'y - nie wiem, czy fani FFVII też rozczulają się jak przy początkowej melodii z gry. Nie wiem, czy wypowiadają w myślach lub nawet na głos kwestie niektórych bohaterów, żeby "lepiej je przeżyć". Nie wiem, czy faktyczną przyjemność sprawia im przepisywanie cyferek do Excela, czy zgłębianie symboliki gry lub jej ukrytych wątków. Ja w każdym razie tak mam z LoM'em i, jak dotąd, z żadną inną grą.


Jeżeli chodzi o inne stare gry, to w przerwie przy grze w LoM'a cisnę teraz w Valkyrie Profile. Gram niby na poziomie Normal i byłem przygotowany na megatrudną grę (opinii się takich nasłuchałem od ludzi), ale póki co VP wydaje mi się megałatwy. Raz na jakiś czas pojawia się wymagający przeciwnik, ale wystarczy obadać metodę tylko i już nie ma mocnych. Faktem jest, że jestem w siódmym chapterze i jestem wygrindowany na potęgę (46lv u Lenneth, 43lv u Luciana, reszta koło 38ego, wchuj mocne bronie, Creation Jewel zrobiony, Unicorn Staff u czarodziejki, do końca rozdziału pewnie będę miał ten mieczyk z Orihalconu). Gra jest bardzo dobra i nawet voice acting nie razi mnie aż tak, jak to było kiedy zaczynałem grać pierwszy raz (przestałem zanim się historia Arngrima skończyła heh).


IN THE NEWS:

Dalej nie wiem, czy jestem na studiach, od jutra do piątku mam jazdy punciakiem po Wrzeszczu, mamusia kupiła mi wyczesane butki Ecco, jutro sprawdzam jak idzie tworzenie pieprzówki, a wczoraj byłem na grzybach i znalazłem wchuj maślaków.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2009, 11:37:45 pm wysłana przez Tantalus »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33628 dnia: Września 28, 2009, 11:00:01 am »
Faktem jest, że jestem w siódmym chapterze i jestem wygrindowany na potęgę (46lv u Lenneth, 43lv u Luciana, reszta koło 38ego, wchuj mocne bronie, Creation Jewel zrobiony, Unicorn Staff u czarodziejki, do końca rozdziału pewnie będę miał ten mieczyk z Orihalconu).

Może VP znam tylko z Youtube (Let's Play), ale powiem ci, że skoro masz na siódmym rozdziale Luciana, to najlepszego zakończenia nie dostaniesz, (którego bez gamefaqs raczej nie odkryjesz).
I'm in Space!

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33629 dnia: Września 28, 2009, 11:18:53 am »
Co do fanboystwa. Nie wiedzieć czemu ostatnio pałam miłością  do takich tytułów jak Ar Tonelico: Melody of Elemia czy Ar Tonelico 2: Melody of Metafalica i w ogóle wszystkich gier Gust (obecnie męczę Mana - Khemia 2: Fall of Alchemy). Wracając jednak do serii AT. Fabuła wciągła mnie tak bardzo, że czułem się jakbym czytał dobrą książkę i nie przeszkadzał mi praktycznie zerowy poziom trudności, sporo innych niedoróbek na które po prostu nie zwracam uwagi. Powiem więcej nawet cieszyłem się, iż walki są tak proste i nie przeszkadzająca w śledzeniu scenariusza a ten jest naprawdę rozbudowany. Dialogów sporo, praktycznie co chwila, któraś z postaci wychodzi z  jakimś tekstem czy problemem do obgadania. Wprowadzenie do gry kosmosfer moim zdaniem było strzałem w dziesiątkę i naprawdę pomaga zżyć się z prowadzonymi bohaterami. Soudtracki z  gier zawierające hymny śpiewane przez Reyvateils to naprawdę coś pięknego. Zarówno AT1 jak AT2, ukończyłem po 3 razy, ale jeszcze w żadnej nie odkryłem jeszcze na 100% wszystkiego i nadal ciągnie mnie by grać w te tytuły. Wiele osób jednak nie widzi nic szczególnego w obu produkcjach co więcej pukają się w głowę gdy widzą w co gram. No cóż szukanie problemów tam gdzie ich nie ma to rzecz ludzka. W każdym razie ostatnio wydana Ar Tonelico 2 bije na głowę Personę 4 przereklamowany choć również dobry tytuł

« Ostatnia zmiana: Września 28, 2009, 11:24:40 am wysłana przez aysnel »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33630 dnia: Września 28, 2009, 11:53:33 am »
Cytuj
Może VP znam tylko z Youtube (Let's Play), ale powiem ci, że skoro masz na siódmym rozdziale Luciana, to najlepszego zakończenia nie dostaniesz, (którego bez gamefaqs raczej nie odkryjesz).

Trza go dopiero w ostatnim zrekrutować? Co jeszcze trza niby zrobić? Może się będę bawił w prawidłowe zakończenie jak będę potem grał na Hardzie. Rozumiem, że trzecie zakończenie (chyba C albo B) to jest jak Vanir wygrają wojnę, tak? Chociaż jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego, bo to trzeba by mega kiepścić albo w ogóle nie wysyłać einherjarów do valhalli.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33631 dnia: Września 28, 2009, 12:47:12 pm »
to jest dosc dlugi proces (ogolnie chodzi o zlamanie pieczeci na pamieci Leneth) wiec lepiej z faqsow se wes solucje. w tej chwili idziesz na zakonczenie B a A ktore jest najlepsze wymaga poswiecenia lucka i to w tym samym chapterze co go bierzesz ;f
a C jest jak nic nie wysylasz i Freya ci kopie dupsko za to. wybor poziomu trudnosci tez ma wplyw na gre wiec to ze grasz na normalu oznacza ze nie masz dostepu do kilku itemow i rejonow ale masz do innych. no i jak ci latwo to zagraj na hardzie tam kazda postac zaczyna na 1lvlu ;f
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2009, 12:49:15 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33632 dnia: Września 28, 2009, 02:06:32 pm »
Cytuj
no i jak ci latwo to zagraj na hardzie tam kazda postac zaczyna na 1lvlu ;f

Meh. Coin of Fortune, Ring of Learning i jeszcze Emerald Neckless i po problemie. Do tego Exp Egg, z którego na normalu praktycznie w ogóle nie korzystam. W tej chwili mam tam chyba 500k Expa wklepane i nie mam praktycznie komu dawać, bo mniej-więcej tyle zdobywają u mnie cztery postaci jak grinduje level. Zaboli mnie pewnie tylko brak Luciana - od kiedy go mam nie potrafię bez niego leveli zdobywać, bo jak on dobrze pierdyknie, to kryształy expa wypadają jak szalone.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33633 dnia: Września 28, 2009, 10:06:42 pm »
Dyskutujecie o VP bez moi?! Taki żarcik. Co do hard mode, to jest on łatwy, ogólnie cała VP1 jest łątwa, zaliczyłem wszystko w tej grze (najlepsze zakończenie zwane "A" też, btw to zakończenie jest EPIC). Jako weteran tej gry oznajmię tylko iż Lucian jest do KITU, jedyny jego dobry atak to "shining bolt", soul crush u niego jest słaby. Osobiścię wolę wziąć Lawfera który IMO jest bardzo silny (z "spear of dinosaur"), jego soul crush mało daje do "hit", ale rekompensuje to siłą. Granie na hardzie to obowiązek, w dodatkowym dungeonie można wtedy zdobyć trzy ciekawe postacie(nie powiem jakie, bo może ktoś nie wie, a ja nie chce robić spoilerów).

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33634 dnia: Września 28, 2009, 10:46:30 pm »
Cytuj
Exp Egg, z którego na normalu praktycznie w ogóle nie korzystam
tez nigdy nie kozystalem, uzywalem go do szybkiego lvlowania postaci do odeslania
Cytuj
Granie na hardzie to obowiązek, w dodatkowym dungeonie można wtedy zdobyć trzy ciekawe postacie
o fakt zapomnialem o tych kamykach ktore mozna w pelni skompletowac tylko na hardzie a bez nich nie mozna wszystkich postaci w seraphicu zdobyc

Cytuj
Lucian jest do KITU
kto co woli ja jednak wole lucka bo czesto resetuje magom czary i sypie expem na prawo i lewo

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33635 dnia: Września 28, 2009, 10:57:43 pm »
Zack, nie wiem jak grałeś i jaki miałeś skład, ale nikt u mnie nie potrafi wytrzaskać takiej ilości kryształków Expa z potworów co Lucian i jego Shining Bolt. Jak dobrze wejdzie i jeszcze jak poprawi to Badrach, to potrafię max kryształów, czyli czterdzieści, wytrzaskać w jednym ataku. A jak wejdzie źle, to czarodziej ma odnowione CP na maxa heh.

W tej chwili oprócz Valkyrii (z łukiem ją trzymam, sprawdza się w moim ustawieniu lepiej niż z mieczem) mam Kashella, Arngrima, Luciana, Mystine, Badracha, Nanami i Suo. Suo poleci w transferze najnowszym i chyba niestety będę się musiał pozbyć Nanami (która jest zdecydowanie lepszym magiem od cholernej Mystiny, ale niestety tylko ona ma sensowny Hero Value z magów, a kogoś wysłać trzeba). W głównym składzie trzymam Lenneth, Luciana, którąś czarodziejkę i albo Badracha (jak grinduje levele) albo Arngrima/Kashella, w zależności od tego na co mam ochotę heh. Nikim nawet porównywalnej ilości expa nie zdobywam co Lucianem - tylko z tego względu go trzymam, bo faktem jest, że gdyby nie to, to bym go długo nie miał u siebie.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2009, 11:06:57 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33636 dnia: Września 28, 2009, 11:55:55 pm »
Hmm mnie zawsze zastanawiało kto jest lepszy Lawfer czy ta babka półsmok  ;f
Er tant masz exp egga to wbij go jakiemuś magowi żeby zdobył lv i zamiast iść w skille idź w pkt na herovalue ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33637 dnia: Września 29, 2009, 01:07:24 am »
Cytuj
Er tant masz exp egga to wbij go jakiemuś magowi żeby zdobył lv i zamiast iść w skille idź w pkt na herovalue ;f

Mam Emerald Neckless i używam go skutecznie prawie od początku gry. Znaczy to, że Skill Pointami sram niejako i każda postać już dawno ma Traity wszystkie zrobione na max. Tera to im Hero Value rośnie tylko od leveli, a niestety Mystina ma chyba 40 w tej chwili, a Freya chce, żebym je przysyłach chyba ludzi mający min. 110.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33638 dnia: Września 29, 2009, 08:34:41 am »
moja droga dziołcha czyta włąsnie kolejne ksiażki o EmoWampirach z cyklu zmierzch... a ja jak słucham jak mi streszcza co tam jest napisane to łapie sie za głowe...o_O główna bohaterka - człowiek zaszłą w ciąże z wampirem, może pić tylko krew, bo mały potworek nic innego nie toleruje. ciaza trwa około 2 tygodnie, a wyglada już na 9 miesiac i do tego potworek jak sie rodzi to wygryza sobie dzire w scianie macicy... powiedzcie mi jak takie coś mogło do cholery zyskac popularność.... o_O to niszczy wszystkie tradycyjne i kulturowe wyobrażenia o wampirach.
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33639 dnia: Września 29, 2009, 10:19:23 am »
moja droga dziołcha czyta włąsnie kolejne ksiażki o EmoWampirach z cyklu zmierzch... a ja jak słucham jak mi streszcza co tam jest napisane to łapie sie za głowe...o_O główna bohaterka - człowiek zaszłą w ciąże z wampirem, może pić tylko krew, bo mały potworek nic innego nie toleruje. ciaza trwa około 2 tygodnie, a wyglada już na 9 miesiac i do tego potworek jak sie rodzi to wygryza sobie dzire w scianie macicy... powiedzcie mi jak takie coś mogło do cholery zyskac popularność.... o_O to niszczy wszystkie tradycyjne i kulturowe wyobrażenia o wampirach.
Emo Vampire Alien!