Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162403 razy)

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32680 dnia: Czerwca 10, 2009, 03:27:49 pm »
11 wymiarów, mówisz o teorii strun?
W sumie ma to ręce i nogi, choć jeszcze za dużo nieścisłości.

Porównanie do starych gier na pieca i pegazusa niegłupie, może ich twórcy nieświadomie odkryli naturę wszechrzeczy ;d
Ja chyba bym obstawiał jakiś rozdzaj nieskończoności...
Tak czy siak, struktura i istota wszechświata mają niewielki wpływ na mój żołądek, więc lecę robić obiad ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32681 dnia: Czerwca 10, 2009, 04:02:34 pm »
Ta, dokładnie, teoria strun. Już nie chcę wątku kontynować, bo też już o tym pisałem kiedyś, ale te podstawowe założenia teorii strun są znacznie bardziej przekonujące niż Model Standardowy. Po co natura miałaby się rozdrabniać i tworzyć setki różnych subatomowych dziwadeł, skoro mogła to załatwić prościej, tak jak to w teorii strun jest definiowane, czyli że każdy subatomowa cząsteczka to jest jedno i to samo, tylko innej częstotliwości drgań (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie). W końcu wiemy już dzisiaj, że światło, fale gamma, fale radiowe i promieniowanie X, to wszystko jest jedno i to samo promieniowanie, tylko o innej charakterystyce. Dlaczego tak samo nie miałoby być w skali subatomowej?

Skoro już wyszliśmy na nerdów, to pozostaje rozważyć jeszcze jedno fundamentalne pytanie:


Kirk, czy Picard?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32682 dnia: Czerwca 10, 2009, 04:33:08 pm »


Robię unik od pytania bo akurat Star Trek jakoś nigdy mnie specjalnie nie pociągał  :F

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32683 dnia: Czerwca 10, 2009, 04:45:27 pm »
Cytuj
Kirk, czy Picard?
Ten, który był Jedi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32684 dnia: Czerwca 10, 2009, 05:02:11 pm »
Chociaż to też nie jest odpowiedź, bo ciągle rozważamy to wszystko w tym, co ogarniają nasze zmysły, czyli w trzech wymiarach przestrzennych i jednym czasowym. Według "amerykańskich naukowców", wymiarów jest w sumie 11 (9 przestrzennych i 2 czasowe), czyli zmysłowo ogarniamy ułamek wszechświata, tak czy siak. Może klucz do jego zrozumienia leży właśnie gdzieś "w innym wymiarze", poza granicą naszej percepcji.
Też jestem skłonny tak sądzić.

Ale co do tego co jest poza dostrzegalnym wszechświatem to nie ogarniam jak możliwe by było żeby wylatywało sie z jednej strony i wlatywało z powrotem z drugiej, skoro wszechświat sie rozszerza i te galaktyki z których światło dociera do nas zostało wyemitowane na względnie krótko po wielkim wybuchu i pewnie też te najdalej oddalone poruszają się względem nas a prędkością bliską prędkości światła... dla mnie to jest zdumiewające bardziej niż liczba galaktyk i ich gromad.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32685 dnia: Czerwca 10, 2009, 06:30:05 pm »
Skoro już wyszliśmy na nerdów, to pozostaje rozważyć jeszcze jedno fundamentalne pytanie:


Kirk, czy Picard?

pfff oczywiście że Picard, jedyny francuz w historii(;f) którego szanuję ;] prawdziwy gentlemen, interesujący się historią, literaturą a jak trzeba to poczucie humoru też ma ;] a kirk to taki amerykański jock

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32686 dnia: Czerwca 10, 2009, 06:46:36 pm »
Cytuj
No bo ile by tych wszechświatów nie było, gdzieś tam musi być "koniec ekranu" w końcu.
nom i idąc ciągle w lewo w końcu lądujesz na początku prawej strony ;f

Cytuj
Ciekawe jak wyglądałaby taka supernowa z tej VY Canis Majoris, chociaż taki zawodnik chyba prędzej by się w czarną dziurę zapadł...
mini kwazar

Cytuj
Te wieloświaty, czyli Pratchettowe multiversum
i gierkowe infinity ;f

Skoro już wyszliśmy na nerdów, to pozostaje rozważyć jeszcze jedno fundamentalne pytanie:


Kirk, czy Picard?
zalezy czy pytasz o urode czy o postac jaka grali ;d

btw nie wiem ile typ mial jak gral w startreku ale w xmenach kilkanascie lat pozniej wyglada tak samo
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 06:47:58 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32687 dnia: Czerwca 10, 2009, 07:24:12 pm »
Pojebało ich. Selector - źle, bo w którąś-tam rocznicę przyjazdu Papieża. Madonna - też źle, bo w dzień wniebowzięcia NMP. No przecież to jest kpina, gdzie my żyjemy? 3ci świat po prostu.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32688 dnia: Czerwca 10, 2009, 07:44:00 pm »
No z ta madonna jak widzialem w wiadomosciach akcje to poprostu zrobilem takiego facepalma jakiego robi wczesniej wspomniany Picard na internetowych zartach.

A pozniej jeszcze pokazali jak nasz "pan prezydent" krytykuj radio z i rmffm i az sam siebie na glos zapytalem... gdzie ja "kurczaczek" mac zyje?

Cale szczescie ze Piers nie napisal zadnego nowego komentarza w newsie o CT bo juz calkowicie bym sie sfejspalmowal.


A pozatym to przerobka z "paaanie daj pan spokoj" dobra ;] choc w sumie oryginalne daj pan spokoj smieszniejsze niz idz pan w chuj ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32689 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:01:06 pm »
Ale ziomki z tefałenu to mają przesrane. Muszą zadawać tym wszystkim przygłupom pytania, utrzymując kamienną twarz, a jak delikatnie coś zasugerują, na przykład słowami: "Panie, pan jesteś przydupcony jak worek sadzy" albo "Te wasze protesty są jakieś popierdolone", to mogą stracić pracę ;/ I jeszcze potem Pan Prezydent powie, że się za nich wstydzi :(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32690 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:46:32 pm »
Ale to jest wlasnie najlepsze jak oni zadaja im pytania z powazna mina i sa przejeci a pozniej jak juz w faktach leci material do doklejaja do tego jolki... zajebista polewke mialem jak zrobili kiedys material ze wladze opola byly dumne ze zmontowaly klatke pulapke na pume grasujaca po polsce ;] i kur*a rezentowali im jak ja zlapia do tej klatki ;D Na pytanie gdzie ja postawia odpowiedzieli ze wszedzie tam gdzie pojawi sie slad po pumie... a tvn nakreslilo mapke gdzie to przez ostatni tydzien "widziano" pume i okazalo sie ze z dnia na dzien skuana z jednego konca polski na drugi w jeden dzien sie przemieszczala.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32691 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:50:37 pm »
No dżołki Durczoka są lajtowe ;] Zresztą, poważny Kamil "upierdolony stół" Durczok też jest spoko gość ;)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32692 dnia: Czerwca 10, 2009, 09:35:45 pm »
Cytuj
Ale ziomki z tefałenu to mają przesrane. Muszą zadawać tym wszystkim przygłupom pytania, utrzymując kamienną twarz, a jak delikatnie coś zasugerują, na przykład słowami: "Panie, pan jesteś przydupcony jak worek sadzy" albo "Te wasze protesty są jakieś popierdolone", to mogą stracić pracę ;/
poki co wojewodzki takie cos moze tylko powiedziec ale tez w formie zartu zeby nie zniechecic przyszlych gosci

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32693 dnia: Czerwca 10, 2009, 10:16:30 pm »
Wojewodzki jest fajny, jak zaprasza do programu swoich kumpli - my jednak mowi o troche innej sytuacji ;)

P.S. Wie ktoś jak się nazywa piosenka, co leci w reklamie Orange z Karolakiem?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 10:17:28 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32694 dnia: Czerwca 10, 2009, 10:31:12 pm »
Last.fm to awaryjne gówno, ar.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32695 dnia: Czerwca 10, 2009, 10:38:00 pm »
Dziś też szykuje się "zabawna" rozmowa czy nie chcecie psuć sobie opini przed dziewczynami.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32696 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:24:17 pm »
Dziś też szykuje się "zabawna" rozmowa czy nie chcecie psuć sobie opini przed dziewczynami.
Wut?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32697 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:25:01 pm »


A o czym dzisiaj porozmawiamy ?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32698 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:32:11 pm »
Na kogo głosowaliście w wyborach Netii? ;O

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32699 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:43:49 pm »
Glenn twój post mnie rozwalił, nie wiem czemu :F