Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162850 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30360 dnia: Sierpnia 19, 2008, 09:47:59 pm »
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=9453

o to chodzi

codziennie utwierdzam się w w moim.. haśle(?) WTF IS WITH THE WORLD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30361 dnia: Sierpnia 19, 2008, 09:50:01 pm »
ehh tylko imo po co oni ja tam wbili...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30362 dnia: Sierpnia 19, 2008, 09:55:53 pm »
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=9453

o to chodzi

codziennie utwierdzam się w w moim.. haśle(?) WTF IS WITH THE WORLD

O co chodzi jakby? Że ta aktorka będzie w Playboy'u? Musiała być wcześniej czy później heh...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30363 dnia: Sierpnia 19, 2008, 10:07:24 pm »
Ja tam nie wiem w czym problem - sam Dudę bardzo lubię - jest urocza, elokwentna i daleko jej do typu pustej laski z okładek kolorowych pism.

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30364 dnia: Sierpnia 19, 2008, 10:12:35 pm »
Jakbyś czytał Forum Młodych Przyjaciół, to wiedziałbyś, że Playboy czytają niedorozwinięci mężczyźni, którzy czują się chłopcami :) ...

A tak w ogóle, to ja tej pani nie znam (osobiście ani z widzenia), a na Playboya szkoda mi kasy, więc mi to lotto kto tam świeci tyłkiem.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30365 dnia: Sierpnia 19, 2008, 10:34:00 pm »
tant plis zedytuj tamtego posta..
z niej taka aktorka jak ze mnie chemik

dobra ide spać kurde

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30366 dnia: Sierpnia 19, 2008, 11:07:03 pm »
cholera, kojarzycie taki komiks co tam jeden koleś w jednym kadrze chce się pociąć bo baba go nie chce, a w drugim baba mu odpowiada "Nie potrzebne mi dwie c**y"
Może to http://cmd.comicgenesis.com/d/20070505.html ;p
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30367 dnia: Sierpnia 19, 2008, 11:54:03 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=9joAb4XMaUs shit...koleś sensownie mówi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30368 dnia: Sierpnia 20, 2008, 12:12:02 am »
http://www.youtube.com/watch?v=9joAb4XMaUs shit...koleś sensownie mówi.

Nie żebym był fanboyem (chociaż w sumie, jako z-ca naczelnego, wypadałoby, żebym był), ale widać, że ta cała kolekcja Pure Dreams od Square ma sens jednak, jak się tak na to spojrzy. Podobnie jak odgrzewanki (chociaż Piersowi ni wytłumaczysz, że on nie jest nawet w pobliżu docelowej grupy klientów Square). No ale fakt, coś w tym jest, co ten facet mówi. Jak widać, Nintendo zna ten rynek lepiej niż ktokolwiek inny.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30369 dnia: Sierpnia 20, 2008, 06:22:07 am »
cholera, kojarzycie taki komiks co tam jeden koleś w jednym kadrze chce się pociąć bo baba go nie chce, a w drugim baba mu odpowiada "Nie potrzebne mi dwie c**y"
Może to http://cmd.comicgenesis.com/d/20070505.html ;p

To to hehe:) Wiem nawet czemu to z Adlerem skojarzyłem. ON raz wykorzystał tę bohaterkę Godaja -barmankę - i zrobił gościnnego stripa.


piwo dla Ciebie :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30370 dnia: Sierpnia 20, 2008, 10:04:05 am »
http://www.youtube.com/watch?v=9joAb4XMaUs shit...koleś sensownie mówi.
Prawie 11 minut gość, za przeproszeniem, pieprzy jak potłuczony. Podziwiam jego zapał. Aż dziw, że nie został jeszcze żadnym analitykiem zatrudnionym przez Forbesa ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30371 dnia: Sierpnia 20, 2008, 01:03:38 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=9joAb4XMaUs shit...koleś sensownie mówi.
Prawie 11 minut gość, za przeproszeniem, pieprzy jak potłuczony. Podziwiam jego zapał. Aż dziw, że nie został jeszcze żadnym analitykiem zatrudnionym przez Forbesa ;]
Bo nie gloryfikuje EXBAWKS'a i mówi, że Wii jest jedyną konsolą, która jest jeszcze przystępna dla dzieci, zanim zamienią się one w generację Halo ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30372 dnia: Sierpnia 20, 2008, 01:11:29 pm »
Cytuj
Bo nie gloryfikuje EXBAWKS'a i mówi, że Wii jest jedyną konsolą, która jest jeszcze przystępna dla dzieci, zanim zamienią się one w generację Halo ?

Faktem jest, że gość nie wziął pod uwagę, że docelową widownią gier ocenionych jako Mature, ironicznie są głównie dzieciaki z podstawówki, które lubią "dorosłe gry" z krwią i przemocą. Starsze pokolenia graczy gra głównie w Teen i Everyone.

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30373 dnia: Sierpnia 20, 2008, 01:17:49 pm »
Wibrator też jest zabawką, niekoniecznie skierowaną do dzieci, więc nie do końca zgodzę się z jego tezą "zabawki głównie dla dzieci" -> są zabawki dla dorosłych i są zabawki dla dzieci.

Gry nie są już tym, czym były kiedyś, ewoluowały na tyle, że stają się konkurencją dla filmów. Kiedyś w jakimś programie o grach komputerowych ktoś to fajnie ujął "po co oglądać telewizję, skoro można w nią grać".

Poza tym, czy powstają już gry skierowane wyłącznie do starszego pokolenia? A Kingdom Hearts, Dragon Quest, czy nawet nowsze Finale i Castlevanie - myślę, że o wiele bardziej zadowalają młodsze pokolenie (i raczej do niego są skierowane).

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30374 dnia: Sierpnia 20, 2008, 01:44:25 pm »
Cytuj
Bo nie gloryfikuje EXBAWKS'a i mówi, że Wii jest jedyną konsolą, która jest jeszcze przystępna dla dzieci, zanim zamienią się one w generację Halo ?

Faktem jest, że gość nie wziął pod uwagę, że docelową widownią gier ocenionych jako Mature, ironicznie są głównie dzieciaki z podstawówki, które lubią "dorosłe gry" z krwią i przemocą.
Bo ludzie, którzy sprzedają takie gry mają raczej w dupie komu je sprzedają. Nie ma na to jakiegoś prawa ? Jest to też w dużej mierze głupota rodziców, którzy kupują swoim dzieciakom takie gry. Wiem, sam grałem w Silent Hill'a mając ze 12 lat, ale na mnie krew, flaki i strzelanie nie robiły większego wrażenia.
Cytuj
Starsze pokolenia graczy gra głównie w Teen i Everyone.
W tym duży udział ma raczej nostalgia. Większość z tych gier to Mario/Sonic/cokolwiek innego, co było popularne we wczesnych latach 90-tych. Może to też dlatego, że takie gry zazwyczaj wymagają czegoś więcej niż wycelowanie w potworka/kolesia celownikiem i zastrzelenie go, przez co są mniej monotonne i jednak bardziej dorosłe niż gry oznaczone jako Mature ?

http://www.youtube.com/watch?v=aD2c4aEQ3OU warto też to w tym wypadku zobaczyć.
Cytuj
"zabawki GŁÓWNIE dla dzieci"
Sam to napisałeś.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30375 dnia: Sierpnia 20, 2008, 02:30:51 pm »
Napisałem, że nie do końca się z tym zgadzam. "Zabawki" można traktować dosyć szeroko i wiele z nich jest tylko dla dorosłych - w tym gry 16+/18+.

Uważam, że stawianie zarzutów grom, filmom, anime, mangą, itd. jest absurdalne, bo tak na prawdę wszystkie są odpowiednio oznaczone - czyt. zawierają informację, określającą przedział wiekowy odbiorców. Natomiast to, że sprzedawcy na to leją, albo fakt, że dzieciak może sobie wszystko pobrać z Neta, jest już czymś, z czego sprawę powinni sobie zdawać rodzice i odpowiednio na to reagować.

Tymczasem kiedy wybuchnie jakaś afera, to media zdają się ten fakt przemilczać. Pamiętam jeden z odcinków "Uwagi", gdzie potępione zostały mangi, bo jakaś kilkunastolatka popełniła samobójstwo, a w jej pokoju wisiał plakat Alucarda. Płacząca matka ostrzegała rodziców, a reporter bezlitośnie glanował treści zawarte w mandze, chociaż w swej ignorancji nawet nie sprawdził jak nazywa się główny bohater i stwierdził, cytuję, że "jej ulubionym bohaterem był Hellsing".

Jeżeli gdzieś leży problem, to w ludzkiej głupocie i niewiedzy, bo rodzice powinni interesować się treściami jakie przyswajają ich dzieci, a oświecone media otwierać świadomość na to, czym np. jest w istocie manga i anime, albo nawet gry (czyli, że często są to rzeczy "bardzo nie dla dzieci" wbrew stereotypom sprzed 20 lat).

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30376 dnia: Sierpnia 20, 2008, 02:43:49 pm »
Ale jednak to, co mówił ten koleś to prawda. Wyciekły bowiem informacje, że anime pokemonowe ma przejść całkowitą renowację, James ma zostać zabity, w ogóle cała seria ma się stać grimdark, bo zauważyli, że Naruto jest popularniejsze i odbiorcy obu są w podobnym przedziale wiekowym. Informacja ta była na serebii.net, ale usunęli ją na prośbę Nintendo. Disney już upadł z powodu Kingdum Hurts.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30377 dnia: Sierpnia 20, 2008, 02:54:06 pm »
To Naruto jest takie mroczne, że aby stworzyć dla niego konkurencję trzeba przemalować pokemony na grimdark, aby mogły stanowić konkurencję? Dla mnie Naruto to dosyć lekka opowieść o przyjaźni, miłości, samotności, poświęceniu i takich tam.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30378 dnia: Sierpnia 20, 2008, 02:55:26 pm »
To Naruto jest takie mroczne, że aby stworzyć dla niego konkurencję trzeba przemalować pokemony na grimdark, aby mogły stanowić konkurencję? Dla mnie Naruto to dosyć lekka opowieść o przyjaźni, miłości, samotności, poświęceniu i takich tam.
W Naruto jest KREF i ZABIJAJĄ się. W Pokemonach nie. Chyba, że mowa o mandze.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30379 dnia: Sierpnia 20, 2008, 03:14:43 pm »
Cytuj
Tymczasem kiedy wybuchnie jakaś afera, to media zdają się ten fakt przemilczać. Pamiętam jeden z odcinków "Uwagi", gdzie potępione zostały mangi, bo jakaś kilkunastolatka popełniła samobójstwo, a w jej pokoju wisiał plakat Alucarda. Płacząca matka ostrzegała rodziców, a reporter bezlitośnie glanował treści zawarte w mandze, chociaż w swej ignorancji nawet nie sprawdził jak nazywa się główny bohater i stwierdził, cytuję, że "jej ulubionym bohaterem był Hellsing".

Aye, widziałem to. Zresztą, pomijając już plakat Alucarda, jej cały pokój wyglądał jak jakaś krypta wczesnogotycka.

Cytuj
Dla mnie Naruto to dosyć lekka opowieść o przyjaźni, miłości, samotności, poświęceniu i takich tam.

Albo za mało czytałeś albo tylko oglądałeś anime hehe... w mandze, w szczególności potem, krew się leje coraz bardziej. Chociaż ciągle pozostaje w granicach gatunku (shonen czyli że), no i nie ma takiego gorefest'u, jak choćby w Blade of the Immortal, ale też się zabijają, biją się i ogólnie postacie są względem siebie silnie nieuprzejme.