Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160700 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28680 dnia: Maja 20, 2008, 12:19:19 am »
Pozatym co z tego ze ludzie "juz tak nie pisza"? U ciebie na warynskim z tego co wiem to raczej sluchaja hip hop hitow z vivy albo niezlej techniawki z planety.fm a nie STAR WARS Metalu -a jakos nie widzialem zebys byl fanem mezo i rymowal z chlopakami na laweczce.
Internety=/=prawdziwe życie.

Cytuj
obrażanie kogokolwiek jest sprzeczne z regulaminem
Chwila...my mamy jakiś regulamin ? A na serio - nikt go nie przestrzega, a jak już to cząstkowo. Jakby modzi to robili to by poleciało już sporo warnów i banów. Zresztą była już kiedyś o tym dość gorąca dyskusja, której nie chcę powtarzać.
Cytuj
Nie chcę tutaj nic implikować ale niektórzy chyba zapominają że po drugiej stronie ekranu też siedzi żywy czujący człowiek i nie jest mu miło jak mu się dopie*dala i wyzywa.
Niektórzy chyba też zapominają, że Internet to nie jest Serious Buisness i nie należy w nim wielu rzeczy brać na poważnie. Szczególnie mojego trollowania. Chryste, ludzie. Przestańcie mnie brać 100% na poważnie. To, że jadę po np. Chrono Crossach Waszych to głównie dlatego, że lubię pić Wasze słone łzy rozpaczy (odpowiedzi w stylu "nie, bo ty" raczej o tym świadczą).
Cytuj
PS: Nie mam nawet zielonego pojecia co to Gaia Online...
Ciesz się. Jedno traumatyczne przeżycie mniej.

Ale to z emotami to raczej na poważnie było. Po prostu nie wygląda to zbyt estetycznie jak muszę się przedzierać przez tonę haseł czy znaczków, które już są oficjalnie lipne i nieśmieszne (to tak jakby np. ktoś jeszcze dzisiaj walił żarty o Chucku Norrisie). Nie jest lepiej zamienić te "XDDDDDDDDD" na zwykłe "hahahaha" ? Lepiej się wtedy czyta wszystko.

A FFVII i tak jest przereklamowane.

Cytuj
DB - jak słusznie zauważył Pietras, jesteś modem, do tego jednym ze starszych stażem użytkowników, a to zobowiązuje do tolerancji.
Oj, Tant. Przecież żaden z nas nie jest święty. A jak było z niemalże każdym użytkownikiem, którego zbanowaliśmy ? Teoretycznie to MY doprowadzaliśmy do zbanowania tychże osób dojąc ich jak krowy i podpuszczając co krok.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 12:23:01 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28681 dnia: Maja 20, 2008, 12:37:58 am »
Problem polega na tym Butzu, że jestem ciut od Ciebie starszy i śmiem twierdzić że przewinąłem się przez więcej forów dlatego tutaj dyskusję zakończę. Serio, nie będę robił tutaj żadnego shithole, bo to nie ma sensu. Po prostu nagminne trollowanie zabawnym nie jest, wręcz przeciwnie, jest zachowaniem chamskim, poza tym skąd do ciężkiej cholery ma druga osoba wiedzieć że sobie z niej jaja robisz?

Serio stary, pomyśl o tym...

Temat off, pls...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28682 dnia: Maja 20, 2008, 12:39:57 am »
Cytuj
A jak było z niemalże każdym użytkownikiem, którego zbanowaliśmy ? Teoretycznie to MY doprowadzaliśmy do zbanowania tychże osób dojąc ich jak krowy i podpuszczając co krok.

Ta, ale to byli użytkownicy tego typu, których po kilku postach można było z miejsca zakwalifikować do zbanowania. Podpuszczaliśmy ich, jak już wiedzieliśmy, że nic z nich nie będzie, przecież sam wiesz...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28683 dnia: Maja 20, 2008, 12:47:56 am »
Cytuj
A jak było z niemalże każdym użytkownikiem, którego zbanowaliśmy ? Teoretycznie to MY doprowadzaliśmy do zbanowania tychże osób dojąc ich jak krowy i podpuszczając co krok.

Ta, ale to byli użytkownicy tego typu, których po kilku postach można było z miejsca zakwalifikować do zbanowania. Podpuszczaliśmy ich, jak już wiedzieliśmy, że nic z nich nie będzie, przecież sam wiesz...
Jednakże nie upoważniało nas to do robienia takich rzeczy. Zresztą najazdy na inne fora też raczej nie świadczą o byciu wspaniałym moderatorem.

Cytuj
Po prostu nagminne trollowanie zabawnym nie jest, wręcz przeciwnie, jest zachowaniem chamskim, poza tym skąd do ciężkiej cholery ma druga osoba wiedzieć że sobie z niej jaja robisz?
Zazwyczaj zanim dołączam się do jakiegoś forum, na którym mam zamiar aktywnie pisać sprawdzam jakie i kim są tamtejsze osoby. Poza tym jak to nie trollować kiedy nikt nie potrafi podjąć porządnej dyskusji w obronie np. swojej ulubionej gry, tylko walnąć "nie bo tfoja jest gupsza" ? Z Tobą, widzę, że można dość porządnie porozmawiać, a dla mnie to sporo znaczy. Zazwyczaj (nie wiem czemu) nie przepadam za nowymi osobami, potrzebuję miesiąca, żeby się do takiej przyzwyczaić. Z Tobą było szybciej (nie, żeby to miało być jakieś wyróżnienie oczywiście), bo nie musiałem czekać miesięcy, zanim przeprowadzisz jakąś dobrą rozmowę.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 12:48:56 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28684 dnia: Maja 20, 2008, 12:50:48 am »
Cytuj
Zresztą najazdy na inne fora też raczej nie świadczą o byciu wspaniałym moderatorem.

To robiłeś po robiliśmy po pracy hehehe... zresztą, oprócz forum Trzynastka jakoś wielkimi sukcesami się pochwalić nie możemy hehehe

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28685 dnia: Maja 20, 2008, 12:53:44 am »
Cytuj
Zresztą najazdy na inne fora też raczej nie świadczą o byciu wspaniałym moderatorem.

To robiłeś po robiliśmy po pracy hehehe... zresztą, oprócz forum Trzynastka jakoś wielkimi sukcesami się pochwalić nie możemy hehehe
Nah...z tym forum z Blog27 (czy to Hong-Kong Motel był ?) też nie było tak źle. Przynajmniej próbowały panienki walczyć.


Gość  (###.###.###.##)     00:53:24     Przegląda profil DarkButz.
Czuję się...podglądany...
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 12:55:33 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28686 dnia: Maja 20, 2008, 12:55:05 am »
A tak, z Blog 27 też było śmiesznie, ale oni tam mieli moderatora i po godzinie cały nasz syf był niebyły. No ale synchronizacja i organizacja była pierwszorzędna wtedy, rozegraliśmy to jak komandosi hehe...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28687 dnia: Maja 20, 2008, 12:58:06 am »
A tak, z Blog 27 też było śmiesznie, ale oni tam mieli moderatora i po godzinie cały nasz syf był niebyły. No ale synchronizacja i organizacja była pierwszorzędna wtedy, rozegraliśmy to jak komandosi hehe...
Tzn. jeśli chodzi o prawdziwy sukces to tak, Trzynastka była naszym najlepszym dokonaniem. Udało nam się pokazać, że jeden moderator, który raz na ruski rok się pojawia na tak sporym forum nie wystarcza im i wprowadzili zatwierdzanie wiadomości przez adminów (THE MORE YOU KNOW !). Na Blogu 27 było miło, bo był jakiś opór.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28688 dnia: Maja 20, 2008, 12:59:21 am »
A jak było z niemalże każdym użytkownikiem, którego zbanowaliśmy ? Teoretycznie to MY doprowadzaliśmy do Zazwyczaj zanim dołączam się do jakiegoś forum, na którym mam zamiar aktywnie pisać sprawdzam jakie i kim są tamtejsze osoby. Poza tym jak to nie trollować kiedy nikt nie potrafi podjąć porządnej dyskusji w obronie np. swojej ulubionej gry, tylko walnąć "nie bo tfoja jest gupsza" ? Z Tobą, widzę, że można dość porządnie porozmawiać, a dla mnie to sporo znaczy. Zazwyczaj (nie wiem czemu) nie przepadam za nowymi osobami, potrzebuję miesiąca, żeby się do takiej przyzwyczaić. Z Tobą było szybciej (nie, żeby to miało być jakieś wyróżnienie oczywiście), bo nie musiałem czekać miesięcy, zanim przeprowadzisz jakąś dobrą rozmowę.

No proszę, czyli jednak jakieś uznanie jest. Nie to, żebym szukał poklasku czy coś. Poza tym jak już niejeden raz zauważyłem, piszę na tym forum, bo można pogadać na poziomie (są wyjątki - to nie do Ciebie DB ;)). Poza tym forum traktuje o grach które naprawdę lubię. Generalnie wiem o czym mówisz DB, bo nie raz już spotkałem się z argumentami typu "nie bo nie" albo odpowiedzi Wujka Staszka, Mistrza Ciętej Riposty... (dla niewtajemniczonych: "SPIERDALAJ!"). Miło dla odmiany popisać z inteligentnymi ludźmi.

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28689 dnia: Maja 20, 2008, 01:05:48 am »
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28690 dnia: Maja 20, 2008, 01:08:26 am »
Generalnie wiem o czym mówisz DB, bo nie raz już spotkałem się z argumentami typu "nie bo nie" albo odpowiedzi Wujka Staszka, Mistrza Ciętej Riposty... (dla niewtajemniczonych: "SPIERDALAJ!"). Miło dla odmiany popisać z inteligentnymi ludźmi.
Niestety, jeśli chodzi o gry, to u nas też tak często bywa. Dlatego trolluję.

Fak...późno, a o 10:50 mam ustną z angielskiego.

http://wiadomosci.onet.pl/1752387,12,item.html
Hm...niby nie będą to (w razie czego oczywyście, genetyka potrafi zaskoczyć) już pojeby w lipnych strojach, które marzą o przeruchaniu psa, ale dalej czuję, że coś jest nie-tak.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 01:14:09 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28691 dnia: Maja 20, 2008, 01:19:20 am »
Dziwię się właśnie, dlaczego ludzie na krytykę ich gier nie potrafią odpowiedzieć konstruktywnie, typu: bo to mi się podoba grafika, bo lubię takie klimaty, bo są fajne walki itp zamiast bluzgać na innych, że "moja gierka jest lepsiejsza a twoja do d*** i trzy Ci w cztery". Boją się przyznać do tytułów które uwielbiają, czy po prostu nie potrafią wykazać ich zalet a "lubią" je bo są trendy... Przykre...

http://wiadomosci.onet.pl/1752387,12,item.html
Hm...niby nie będą to (w razie czego oczywyście, genetyka potrafi zaskoczyć) już pojeby w lipnych strojach, które marzą o przeruchaniu psa, ale dalej czuję, że coś jest nie-tak.

Co Ty nie powiesz? Jak dla mnie to chora akcja... Tylko czekać aż się urodzi ktoś z ogonem... I tym razem nie będą im potrzebne lipne stroje bo ich geny będą im mówiły, że jest ok przeruchać psa...

EDIT: Powodzenia na maturce ;) Jak ja bym chciał znów być w technikum... Ech, to były czasy...
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 01:23:17 am wysłana przez Pietraz »

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28692 dnia: Maja 20, 2008, 01:25:05 am »
konstruktywnie
mi się podoba grafika
Hm...jak dla mnie grafika nigdy nie była wyznacznikiem czy gra jest dobra czy nie. Choć w sumie Team Fortress 2 kupiłem głównie dlatego, że podobają mi się tam strasznie postacie, choć nie chodzi tu raczej o jakość grafiki, ale design owych postaci. No i zawsze uwielbiałem gry zespołowe (oczywiście poza sportem).

Cytuj
Tylko czekać aż się urodzi ktoś z ogonem...
Był już taki przypadek. Ogon był oczywiście martwym kawałkiem skóry, ale kości też miał. Dziwna mutacja po prostu.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 01:26:35 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28693 dnia: Maja 20, 2008, 01:29:04 am »
ten ktos od ogona jest bogiem i idolem furfagów?
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28694 dnia: Maja 20, 2008, 01:31:12 am »
ten ktos od ogona jest bogiem i idolem furfagów?
Wątpię, żeby ktoś chciał czcić martwy, zdeformowany kawałek mięsa, jednakże ludzkość nigdy nie przestaje mnie zadziwiać. Cholera...jak można lubić chodzić w obesranych pieluchach ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28695 dnia: Maja 20, 2008, 01:31:48 am »
konstruktywnie
mi się podoba grafika
Hm...jak dla mnie grafika nigdy nie była wyznacznikiem czy gra jest dobra czy nie. Choć w sumie Team Fortress 2 kupiłem głównie dlatego, że podobają mi się tam strasznie postacie, choć nie chodzi tu raczej o jakość grafiki, ale design owych postaci. No i zawsze uwielbiałem gry zespołowe (oczywiście poza sportem).

To był przykład, no i zawsze jakiś argument. Zgodzę się natomiast z Tobą, że grafa nigdy dla mnie znaczenia nie miała zbyt dużego (w dużej mierze dlatego, że wychowałem się na grach gdzie kilka kwadratowych sprite'ów było legionem żołnierzy a dźwięki z SIDa to najbardziej realistyczne eksplozje itp ;)). Do dzisiaj sobie na emulatorku pykam w Centuriona, przy którym za czasów mojej Amigi potrafiłem grać do rana. Matka miała śmierć w oczach jak rano wstawała do pracy i widziała mnie z przekrwionymi oczami przyklejonego do monitora :P

My nie przywiązujemy wagi do grafy bo wychowaliśmy się na pegazusach i C-64 a nie PS2 i ikspudłach... Proste...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28696 dnia: Maja 20, 2008, 01:37:24 am »
To był przykład, no i zawsze jakiś argument. Zgodzę się natomiast z Tobą, że grafa nigdy dla mnie znaczenia nie miała zbyt dużego (w dużej mierze dlatego, że wychowałem się na grach gdzie kilka kwadratowych sprite'ów było legionem żołnierzy a dźwięki z SIDa to najbardziej realistyczne eksplozje itp ;))
Cholera...skoro już od odgłosach w grach mowa...Kiedy w końcu usłyszymy w grze prawdziwe odgłosy wystrzałów i eksplozji ? Szlag mnie trafia jak w grze zrobionej przez poważną firmę M4A1 ma odgłos miniaturowych eksplozji nuklearnych. Byłem wczoraj na pokazach komandosów i używali tam te zajebiste petardy hukowe. Jak takie coś pizło to cała ziemia się trzęsła. Piękny odgłos. Jedynie w modzie do STALKER'a AK-74 mają realistyczne odgłosy. Fajnie też było jak strzelali z PKS'u (Pulemiot Kalasznikowa Stankowyj, nie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej). Szkoda tylko, że 2 razy się kolesiowi zaciął.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28697 dnia: Maja 20, 2008, 01:48:38 am »
Niestety, znów true... Raz jeden jedyny w życiu strzelałem z Kałasznikowa (nie było to do końca legalne, ale mniejsza)... Miodzik, muzyczka dla uszu... W gierkach lipa niestety, nawet takie Call of Duty 4 nie pokazało nic nowego (a mogło)... Co do M4A1 to słyszałem to w akcji na drawskim poligonie i jest KUREWSKO głośne (bo to karabinek a nie karabin - DB, wiesz o co kaman ;)) a nie pyknięcia jak niedokończone pierdy... Ale i tak najlepszy jest odgłos wystrzału z głownego działa czołgu T-72 - 125mm potęgi... Na tym pokazie poznałem moją dziewczynę :)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28698 dnia: Maja 20, 2008, 02:03:20 am »
Niestety, znów true... Raz jeden jedyny w życiu strzelałem z Kałasznikowa (nie było to do końca legalne, ale mniejsza)... Miodzik, muzyczka dla uszu... W gierkach lipa niestety, nawet takie Call of Duty 4 nie pokazało nic nowego (a mogło)...
I to jest właśnie problem w grach. Wystrzał z broni palnej to głośny trzask, a eksplozje to dupny huk. Nie na odwrót. Zazwyczaj eksplozje są zbyt ciche i nienaturalne, za to strzały głośne jak jasna cholera i jeszcze bardziej nienaturalne. Eksplozje w grach powinny niemalże rozrywać membrany, a nie być cichymi pierdami.
Cytuj
Co do M4A1 to słyszałem to w akcji na drawskim poligonie i jest KUREWSKO głośne (bo to karabinek a nie karabin - DB, wiesz o co kaman ;))
Yeah, yeah...krótsza lufa, mniejsze wyciszenie itp. itd.
Cytuj
Na tym pokazie poznałem moją dziewczynę
Oh, fuck off...
Cytuj
najlepszy jest odgłos wystrzału z głownego działa czołgu T-72 - 125mm
OH, FUCK OFF !
Ja za to mogę "zaszpanować", że byłem świadkiem tego wypadku na pokazach w Radomiu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28699 dnia: Maja 20, 2008, 02:19:14 am »
Radom... Szlag, mój sąsiad jest pilotem "Iskry", nie chciałbyś go widzieć zaraz po tym wypadku, chodził jak struty... Takie rzeczy chyba przypominają im jak niebezpieczny mają zawód. On akurat lata samolotem fotograficznym i mimo że nie brzmi to zbyt strasznie to często musi latać jakieś 30-50 metrów nad ziemią. Reszty chyba tłumaczyć nie muszę...

Co do mojej dziewczyny, owszem poznałem ją na poligonie :) dodatkowo słucha rocka i metalu i nie ubiera się na różowo, ale gotką też nie jest (i dobrze...) :)
Jedyny problem że nie uznaje gierek jako takich w ogóle, ale pozwala mi grać chociaż :)

Wracając do T-72, fajna sprawa i ziemia się seryjnie trzęsie a dookoła czołgu kurz podnosi... Problem w tym że w promieniu pół kilometra od działa bębenki bolą (i tak bym to powtórzył :P)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"