Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160591 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28660 dnia: Maja 19, 2008, 08:03:13 pm »
OMFG... Lollage.
Cytuj
o.O O.o O.O x_X WTF??
God damn it ! Wracajcie do 2001 roku !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28661 dnia: Maja 19, 2008, 08:23:42 pm »
Sam sobie wracaj :P Mi tam dobrze w bieżącym, 2008 roku :P

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28662 dnia: Maja 19, 2008, 08:24:09 pm »
OMFG... Lollage.
Cytuj
o.O O.o O.O x_X WTF??
God damn it ! Wracajcie do 2001 roku !
no! miałem wtedy 11 lat -_-

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28663 dnia: Maja 19, 2008, 08:26:02 pm »
Sam sobie wracaj :P Mi tam dobrze w bieżącym, 2008 roku :P
To zmień styl pisania. SquareZone to nie Gaia Online.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28664 dnia: Maja 19, 2008, 08:34:39 pm »
To zmień styl pisania. SquareZone to nie Gaia Online.
A co? Wikipedia?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28665 dnia: Maja 19, 2008, 08:36:00 pm »
To zmień styl pisania. SquareZone to nie Gaia Online.
A co? Wikipedia?
Nie, wikipedia jest prowadzona przez kolesia, który lubi łazić w pieluchach i srać w nie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28666 dnia: Maja 19, 2008, 08:49:26 pm »
To zmień styl pisania. SquareZone to nie Gaia Online.
A co? Wikipedia?
Nie, wikipedia jest prowadzona przez kolesia, który lubi łazić w pieluchach i srać w nie.
Yhym :] Poprostu czesto po przeczytaniu twojego posta dziwnym trafem laduje na wikipedii ;]


BTW:
Cytuj
Platformer? Hmm... Posucha na ten typ ostatnio... A też bym sobie poskakał... A Mario to gruby hydraulik... No, thnx  Z politowaniem
Yhym -rozumiem ze ju prefer pedalskie fioletowe smoczki z loczkowaną ruda czupryna?  ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2008, 08:51:18 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28667 dnia: Maja 19, 2008, 08:53:42 pm »
Kaziu, pijesz do Spyro? :P

Ja tam serio bym chciał zobaczyć nową grę z serii Tombi! Jedna z najbardziej niedocenionych gier. Świetny humor i jak dla mnie świetna mechanika gry.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28668 dnia: Maja 19, 2008, 09:01:33 pm »
PSX-owe Spyro akurat bylo bardzo fajne, wiec wara od niego. W MAriana w sumie bym zagrak, ale fajnie by bylo, jak Shigeru Miyamoto w koncu wymyslil cos, co bedzie a) nowe i b) fajne. Ani Mariany, ani Wii Fity nie spelniaja obydwu warunkow jednoczesnie. A jakies Karty, czy inne Party to juz w ogole zadnego.

DB - "To zmień styl pisania." brzmi baaardzo dziwnie, napisane przez czlowieka, ktory w rodzimym jezyku napisal moze ze 3 posty + jakies dodatkowe 5 po angielsku, a pozostale 2 000 raczej ciezko zidentyfikowac jako jakikolwiek jezyk ;]

Gipsi - na wal Ci bylo zmieniac nick, jak i tak wszyscy znaja Cie jako Gipsiego od 4 lat? Myslisz, ze jak masz nigeryjsko brzmiacy nick to jestes fajny? ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2008, 09:02:58 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28669 dnia: Maja 19, 2008, 09:18:09 pm »
PSX-owe Spyro akurat bylo bardzo fajne, wiec wara od niego. W MAriana w sumie bym zagrak, ale fajnie by bylo, jak Shigeru Miyamoto w koncu wymyslil cos, co bedzie a) nowe i b) fajne. Ani Mariany, ani Wii Fity nie spelniaja obydwu warunkow jednoczesnie. A jakies Karty, czy inne Party to juz w ogole zadnego.
Po co wymyslac kolejne nowe gry skoro juz tyle dojebanych wymyslil? ;] Mam nadzieje ze keidys pikmin wyjdzie na Wii bo kiedys bym w koncu sprawdzil serie a na GCN mi sie niechce.

Cytuj
Wii Fity nie spelniaja obydwu warunkow jednoczesnie
Spelnia :] Jest i nowy i fajny. Moliby tylko jakies dodatkowe minigierki dac do sciagniecia :] Balance board to dojebana sprawa... czekam teraz na nowe gry z jego uzytkiem... Skate It moze bedzie ciekawie na nim -choc pewnie trudne :] Ale Rabbitsy beda boskie ;]

Cytuj
Myslisz, ze jak masz nigeryjsko brzmiacy nick to jestes fajny? ;]
Kaz jest poprostu zajebiscie fajny i kul... Ja nie mysle ze jestem fajny. Ja to wiem.

(nu pagadi zaicu)


"Uzekla mnie twoja historia by Hazumaru":
A do tej ksywki mam sentyment bo jak ja pierwszy raz wpisalem jako imie czy tam sejv point w jakiejs grze to bylem wtedy pod duzym wrazeniem pana "łokietka" ktorego zdjecie zamiescilem troche wyzej... bylo to z 8 lat temu.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2008, 09:18:42 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28670 dnia: Maja 19, 2008, 09:35:22 pm »
Walcie się, ja właśnie znalazłem u siebie Super Pegasus'a - podróbkę Mega Drive'a. Problem jest taki, że jedyna gra, jaką na niego mam nie działa, a na allegro posucha jest (gejowskiego, niebieskiego jeża nie chcę).

Cytuj
DB - "To zmień styl pisania." brzmi baaardzo dziwnie, napisane przez czlowieka, ktory w rodzimym jezyku napisal moze ze 3 posty + jakies dodatkowe 5 po angielsku, a pozostale 2 000 raczej ciezko zidentyfikowac jako jakikolwiek jezyk ;]
Tak, ale moje zdania przynajmniej nie wyglądają jak wybełtane przez 13-latkę, która słucha Blog27.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28671 dnia: Maja 19, 2008, 10:26:36 pm »
Cytuj
DB - "To zmień styl pisania." brzmi baaardzo dziwnie, napisane przez czlowieka, ktory w rodzimym jezyku napisal moze ze 3 posty + jakies dodatkowe 5 po angielsku, a pozostale 2 000 raczej ciezko zidentyfikowac jako jakikolwiek jezyk ;]
Tak, ale moje zdania przynajmniej nie wyglądają jak wybełtane przez 13-latkę, która słucha Blog27.
Z badań wynika to ze 13 latki słuchają dody a 16 Bloga ;P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28672 dnia: Maja 19, 2008, 10:28:04 pm »
Cytuj
Tak, ale moje zdania przynajmniej nie wyglądają jak wybełtane przez 13-latkę, która słucha Blog27.
No coz, tu akurat niesposob sie niezgodzic ;]Choc akurat watpie by sluchanie Blog27 wplywalo na jezyk 13-to latek. Wydaje mi sie, ze to implikuje odwrotnie, ale kij z tym ;]
Cytuj
Ja nie mysle ze jestem fajny. Ja to wiem.
Grzmi Cie? ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28673 dnia: Maja 19, 2008, 10:30:16 pm »
Cytuj
Ja nie mysle ze jestem fajny. Ja to wiem.
Grzmi Cie? ;]
Moze zrobimy poola na ten temat ;]

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28674 dnia: Maja 19, 2008, 11:35:11 pm »
Ja jebie, już mam dość, znów krucjata...

Butz, dojebałeś się do mojego komentarza o jednym ze zdjątek... Ok, rozumiem, ale nie życzę sobie porównywania mnie do 13-latek słuchających blog27 (czy jak im tam), bo do w/w grupy się nie zaliczam. Poza tym, przyganiał kocioł garnkowi, przejrzyj 100/200 ostatnich swoich postów, przeanalizuj język i ode mnie się (ehem, cenzura:P)... Jak Ci się nie podoba konstrukcja, to olej, a nie zaraz najazd. Nie przeżyjesz jak nie dojebiesz? A z profilu wynika że jesteś dorosły... Osobiście nic do Ciebie nie mam, żeby było jasne.

Z platformerów cenię sobie pozycje takie jak Heart of Darkness, Tombi, Bugs & Taz i Megaman - części 2D (choć to już w zasadzie bardziej strzelanka niż platformer). Mario po prostu nigdy mi się nie podobał, sam nie wiem czemu, taki mam gust i już :P. Karty wszelkiego rodzaju odpadają, z tej prostej przyczyny że NIE są one platformerami tylko zręcznościowymi ścigałkami z postaciami z platformerów. Tyle

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28675 dnia: Maja 19, 2008, 11:52:43 pm »
Butz, dojebałeś się do mojego komentarza o jednym ze zdjątek... Ok, rozumiem, ale nie życzę sobie porównywania mnie do 13-latek słuchających blog27 (czy jak im tam), bo do w/w grupy się nie zaliczam. Poza tym, przyganiał kocioł garnkowi, przejrzyj 100/200 ostatnich swoich postów, przeanalizuj język i ode mnie się (ehem, cenzura:P)... Jak Ci się nie podoba konstrukcja, to olej, a nie zaraz najazd. Nie przeżyjesz jak nie dojebiesz?
Przynamniej nie są one w stylu "OMG KAWAIIIIIIIIII DESUNEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!111!!!!!!! :3333333 ^____________________________________^ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"
God damn it, ludzie. Nawet na 4chanie, odbycie całego internetu, się pilnują z takim czymś. Nie chodzi mi o to, żeby robić z SZ chana jakiegoś, ale chociażby postawmy sobie jakiś standard.
Jeden emotikon jest jeszcze OK. Ale jak pojawia się ich cały batalion to raczej coś już nie gra.

Zresztą...ja tu tylko trolluję...

A...induring butthurt i inb4 shitstorm.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2008, 11:56:11 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28676 dnia: Maja 20, 2008, 12:00:49 am »
Na ch*j sie trząść? Piszesz jak chcesz i tyle... ktos uzywa milion emotow? Niech uzywa. Ktos uzywa skrotow z angielskiego? Niech uzywa. Ktos uzywa leet speaka czy bog wie jak sie to nazywa? Niech uzywa. Ktos pisze tak ze jego posta trzeba analizowac w google? Niech tak pisze.
Nie wiem o co jest gadka. Nie widzialem Butzu zeby ci ktos zwracal uwage za to ze nie rozumie 1/3 twojego slowotoku...
Pozatym co z tego ze ludzie "juz tak nie pisza"? U ciebie na warynskim z tego co wiem to raczej sluchaja hip hop hitow z vivy albo niezlej techniawki z planety.fm a nie STAR WARS Metalu -a jakos nie widzialem zebys byl fanem mezo i rymowal z chlopakami na laweczce.

Kogo obchodza trendy... sory ale nie bede nagle pisal miliona zartow o emo bo to jest na fali...


Cytuj
A...induring butthurt i inb4 shitstorm.
I've missed you so much my beloved google :]
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 12:01:45 am wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28677 dnia: Maja 20, 2008, 12:03:10 am »
Przynamniej nie są one w stylu "OMG KAWAIIIIIIIIII DESUNEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!111!!!!!!! :3333333 ^____________________________________^ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"
God damn it, ludzie. Nawet na 4chanie, odbycie całego internetu, się pilnują z takim czymś. Nie chodzi mi o to, żeby robić z SZ chana jakiegoś, ale chociażby postawmy sobie jakiś standard.
Jeden emotikon jest jeszcze OK. Ale jak pojawia się ich cały batalion to raczej coś już nie gra.

Zresztą...ja tu tylko trolluję...

A...induring butthurt i inb4 shitstorm.

Widzę. A to był pierwszy raz kiedy użyłem więcej niż jednego emotikona i zrobiłem to SPECJALNIE, człowieku... Nie dlatego, że wrzucam ich tony, bo "tAk lUbIeM ;]" tylko dlatego że tamto foto było seryjnie pojechane. Nie wierzysz, przeczytaj posty które pisałem...
Druga sprawa, nie mam zamiaru tutaj robić jakiegoś shitu na forum, tym bardziej że to jedyne które odwiedzam ostatnimi czasy (bo przynajmniej prezentuje jakiś poziom).
Po trzecie, Butz, jesteś Modem i sam powinieneś wiedzieć że obrażanie kogokolwiek jest sprzeczne z regulaminem, a także że zgodnie z tymże regulaminem na offtopie jest dopuszczalny wszelki język i wszelkie odchyły od normy (ujmijmy to w ten sposób ;)) Nie chcę tutaj nic implikować ale niektórzy chyba zapominają że po drugiej stronie ekranu też siedzi żywy czujący człowiek i nie jest mu miło jak mu się dopie*dala i wyzywa. Serio Butz, przemyśl to sobie zanim napiszesz kolejnego posta. Jesteś modem więc podejrzewam iż musiałeś na to zapracować, ale to nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu i, co ważniejsze, zwykłej etyki.

Pozdrawiam

PS: Nie mam nawet zielonego pojecia co to Gaia Online...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28678 dnia: Maja 20, 2008, 12:07:42 am »
Cytuj
Jesteś modem więc podejrzewam iż musiałeś na to zapracować, ale to nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu i, co ważniejsze, zwykłej etyki.
Hahahahaha ;D To dosyc kuriozalne ale... z tego co pamietam to zapracowal sobie tak ze zaspamowal na smeirc cale forum wraz z paroma innymi osobami kiedy wiekszosci nas tutaj jeszcze nie bylo ;]

Cytuj
PS: Nie mam nawet zielonego pojecia co to Gaia Online...
Nie martw sie... Neither do we. Ale kto ci pomoże jak nie twoj najlepszy przyjaciel Google? ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 12:17:36 am wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28679 dnia: Maja 20, 2008, 12:17:24 am »
Oho, znowu jakieś niefajne akcje w TO się dzieją. Nie chcę tutaj przepychanek, w szczególności takich głupich. Całe szczęście, że Pietras do nerwowych nie należy, bo byśmy faktycznie tu mieli "shitstorm".

DB - jak słusznie zauważył Pietras, jesteś modem, do tego jednym ze starszych stażem użytkowników, a to zobowiązuje do tolerancji. Większość toleruje twój lolspeak, którego i tak większość nie rozumie, bo nikt z nas na 4chanie, ani na ED się zbyt często nie zjawia. Ty toleruj zatem to, że ktoś używa emotikonów zamiast znaków przystankowych, pisze wierszem sylabicznym albo koloruje czcionkę. Nie mamy na forum reżimu totalitarnego i panuje spokój, więc starajmy się taki stan rzeczy zachować, żeby wszystkim żyło się dobrze.