Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161353 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28300 dnia: Maja 04, 2008, 11:50:58 am »
O tak. Ja to strasznie przezywam, smiejac sie z tego, jak latwo dzis znalezc mnostwo ludzi, ktorzy za nic sa w stanie odwalic za kogos kupe roboty. Bezinteresownosc jednak istenieje ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28301 dnia: Maja 04, 2008, 12:12:30 pm »
Heh zamknijcie sie już z tym konkursem. ;P Macie szczęście że wczoraj na kapie nie wróciłem do domu i nie pisałem. Dziś i jutro też mam "napięty grafik" ;] Tylko muszę wam powiedzieć, że long weekend is long. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28302 dnia: Maja 04, 2008, 02:49:25 pm »
Cytuj
Tylko muszę wam powiedzieć, że long weekend is long

Łe tam, w zeszłym tygodniu miałem weekend, co trwał 6 dni. Ten teraz nie jest taki długi heh.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28303 dnia: Maja 04, 2008, 02:52:26 pm »
Dla licealistów ten długi weekend tez trwa 6 dni ;)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28304 dnia: Maja 04, 2008, 03:08:47 pm »
pff ja tam mam wakacje ;] beat this ;] kij że od jutra matury ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28305 dnia: Maja 04, 2008, 03:31:11 pm »
matura to pikuś gorzej z egzaminem na prawko ;]

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28306 dnia: Maja 04, 2008, 06:37:50 pm »
matura to pikuś gorzej z egzaminem na prawko ;]
Za duzo NFS'a Glenisz? ;>

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28307 dnia: Maja 04, 2008, 07:04:42 pm »
nie ale jednak egzamin na prawko był bardziej stresujący niz matura , mature to jakos sie olało i zdało a z prawkiem uuu tu to co innego...

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28308 dnia: Maja 04, 2008, 07:07:34 pm »
eee tam nie przesadzaj.Co do matury,to fakt ;>

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28309 dnia: Maja 04, 2008, 09:31:11 pm »
Matura, jakby się było czym przejmować... :) To nie jest sprawa życia i śmierci... Albo się coś wie albo nie. Proste. I po co cały ten stres? :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28310 dnia: Maja 04, 2008, 10:13:29 pm »
Eee... Jutro matura? O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28311 dnia: Maja 04, 2008, 10:24:44 pm »
To już 4 lata minęło? Jak ten czas szybko leci... Niby krótki okres a tyle się moim życiu wydarzyło. (przynajmniej na tle wcześniejszych lat)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28312 dnia: Maja 04, 2008, 11:01:18 pm »
Macki o ktorej jutro sa matury? I jak to jest z grafikiem jutro jest angielski pisemny i we wtorek ustny? czy jakie przedmioty na jaki dzien ;/

"kurczaczek" studia to jednak chujnia ;/ za chuj mi sie nie chce studiowac -spierdolilbym se znowu do angli ;] Zeby polowe jakiegos dlugiego weekendu nie przeznaczyc na skapienie sie w te piekne wiosenne popoludnia tylko na jakies chujnie typu nauka to jest "kurczaczek" zart ;/ Chuj wbijam w studia...
Poczekam az jakies pol miliona polakow wroci do polski bo mysla ze u nas to juz jest ojropa dzieki tuskowi i chyba spierdalam do anglii na ryby znowu bo lipa tak bez funtow chodzic w kieszeni i kupowac pizze z tesco za zlotych siedemdziesiąt sześć zamiast jakies dojebane pizza huty ;/

Wogole chujem smierdzi jakos mi dzisiaj ;/ Napisalbym sobie posta na SZ jakiegos ale nie wiem o czym. Kiedys pewnie bym napisal w dziale chrono cross jakiegos dojebanego posta np. dlaczego harle miala dzwoneczki na piętach... a teraz mi sie nie chce a czuje ze podyskutowalbym z moimi wirtualnymi przyjaciolmi. Ktos tu gra jeszcze w jrpgi tak wogole oprocz wyjebow typu Tant? Znaczy sie chodzi mi o normalnych ludzi takich jak serhiej, molu, butzu, musiol, yume, dżiłan, kadłub czy tam zellisław -nie pamietam dokladnie ksywki bo juz dawno nie pokazywal swoich pieknych wlosow w avatarze piszac ostatniego posta za czasow gdy jeszcze napierdalal na youtube gitarowy power rangers theme i myslal ze jest hydem "kurczaczek"... bo "kurczaczek", lipa ja jakbym mial teraz grac w rpga to albo by mnie musialo dobrze wyjebac albo byla by to jakas lipa na nds'a w ktorej japonki spiewaja po angielsku o milosci. "kurczaczek" przejebane jest grac w jrpgi jak sie skonczylo 18 lat ;/ kiedy w to grac? i po chuj mi czytac ze jakas pipa jest smutna bo jej stary kiedys zabil jakiegos zlego pana ktory chcial zniszczyc ziemie i ona teraz w ramach klatwy ma hiv ;/
jebac jrpgi ale w sumie w tej chwili podczaswspominania tych wszystkich zajebistych chwytliwych historii ktore przezylem na przesrzeni lat w jrpgach naszla mnie taka mysl...

Czy ktokolwiek z was kiedyklwiek po zniknieciu wizarda mial jakis kontakt z nim? Wiem ze jakies marvy i inne hety napierdalaja w mmorpgi pol dnia i rozmawiaja o zyciu i o nowych odcinkach plebanii to moze z nim mialy jakis kontakt? Bo whuj tak zniknal i nic o nim juz nie slychac... kiedys sie tak zastanawialem jak jeszcze bylismy tutaj spoko zajebiscie best friends forever pykajacy sie w dupke po nocy, jakby to bylo jakby jeden z nas umarl... wtedy glownie myslalem o sobie. Wiecie gadam sobie z mackami "kurczaczek" smiechy hihy a nagle przestaje wchodzic i nie ma mnie pol roku a pozniej jakis maciek sie dowiaduje ze jeden z nas zmarl... i taka chujnia w chuj, masz internetowych ziomkow i jeden znika tak o -wielu pomysli ze sobie poprostu poszedl, a on tak nprawde zmarl... i huj... w sumie nie wiem co za akcja i o co mi chodzi ale chujowo by tak bylo ;/

Ostatnio wlasnie mialem taka akcje ze jeden koes na stronie pewnej zmarl, ja go kojazylem tylko z ksywy bo nie bylem tam zwiazany tak jak tu i sobie mysle ze "kurczaczek" niezla chujnia nawet teraz jak na SZ raczej leje to jakby ktos z was mackow kiedys zmarl to chyba by mi bylo smutno bardzo nawet mimo ze was poprostu "kurczaczek" nie znam... no nie wiem po co to pisze ale tak mnie jakos naszlo jak sobie myslalem jak yuna zajebiscie na statku machala raczkami gdy pierdolila cos o jakims sinie przez 15 minut a pozniej ja wpadlem dowody tidusem i napierdalalem sie "kurczaczek" z jakas osmiornica pod woda ktora mnie "kurczaczek" zajebala i juz nigdy nie wlaczylem tej gry bo jak pomysle ze ta ruda "kurczaczek" z jednym okiem a drugim szklanym miala mi "kurczaczek" znowu przez 15 minut napierdalac ze jest smutna bo musi czarowac i wzywac złe gwalcace ja po obiedzie bestie to mi sie smutno robilo ;/
Tak wiec reasumujac ktos wie co z wizardem? No i jakie jutro matury sa? Koreanski hip hop jest wporzo.
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2008, 11:05:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28313 dnia: Maja 04, 2008, 11:09:22 pm »
Gips, masz jakiś tl;dr mode dla tej ściany tekstu ?

Cytuj
Macki o ktorej jutro sa matury? I jak to jest z grafikiem jutro jest angielski pisemny i we wtorek ustny? czy jakie przedmioty na jaki dzien ;/
Jutro polski pisemny, we wtorek angielski pisemny, 14 matma. na 9.00 wszystko. Ja ustny mam z polskiego 13-tego, angielski 20-tego.

Cytuj
jakby to bylo jakby jeden z nas umarl...
Tak wogóle to co się z White_wizardem stało ? Ani na stronę nie wchodzi, ani na GG go nie ma. WTF, mate ?

Cytuj
Tak wiec reasumujac ktos wie co z wizardem?
O właśnie.

Cytuj
"kurczaczek" przejebane jest grac w jrpgi jak sie skonczylo 18 lat
How about playing a real game, like Team Fortress 2. What's the matter ? Too DEEP for you ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28314 dnia: Maja 04, 2008, 11:10:51 pm »
Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwaaaaaaaaaaaaaaaaa xDDDDDDDDDD
You made my day xD brakuje mi takich postow ;(

Ja se gram w GTA IV i kurna, zajebiste ragdolle są, pocinam w Hogsy i brechtam z ich hasełek (zajebiste).

W_w, serio nie wiem co z nim jest, może ma dziewczynę i zaliczył wpadkę i musi teraz zapierdalać w robocie by utrzymać rodiznę? Może popyla na wsi traktorem i został rolnikiem by miec dotacje z Unii? A może zamienił się w lurkera forumowego, taki drugi Mol.

btw szkoda, ze nie wyszedl ten meeting u Sola, ale nadrabiamy w wakacje :]

btw 2, mówiłem, że kocham Cie za takie posty? ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28315 dnia: Maja 04, 2008, 11:14:50 pm »
W_w, serio nie wiem co z nim jest, może ma dziewczynę i zaliczył wpadkę i musi teraz zapierdalać w robocie by utrzymać rodiznę? Może popyla na wsi traktorem i został rolnikiem by miec dotacje z Unii? A może zamienił się w lurkera forumowego, taki drugi Mol.
Albo uderzył go IRL B&hammer, bo raczej miałby chociaż te 5 minut czasu, żeby napisać co się z nim dzieje.
Cytuj
btw szkoda, ze nie wyszedl ten meeting u Sola, ale nadrabiamy w wakacje :]
Mam nadzieję, że do tego czasu Brawl wyjdzie w Yurop (lol 27/06/2008) i nie trzeba będzie koczować w pokoju taty, żeby mieć kolor w grze.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28316 dnia: Maja 04, 2008, 11:17:24 pm »
W_w, serio nie wiem co z nim jest, może ma dziewczynę i zaliczył wpadkę i musi teraz zapierdalać w robocie by utrzymać rodiznę? Może popyla na wsi traktorem i został rolnikiem by miec dotacje z Unii? A może zamienił się w lurkera forumowego, taki drugi Mol.
Albo uderzył go IRL B&hammer, bo raczej miałby chociaż te 5 minut czasu, żeby napisać co się z nim dzieje.
a może dla niego SZ isn't serious business? może nigdy nas nie lubił? A szkoda, White & Wizard byli spoko.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28317 dnia: Maja 04, 2008, 11:19:10 pm »
no ja bym tylko napisał "ja pierdole 0.o"  co do postu gipsa xD
nom bądz co bądz zli nie byli ;], a SZ to "chyba" dla nikogo nie jest siriołs ;] tylko tak jakos wciąga i ludzie maja taki odruch warunkowy ze jak załączają kompa to odrazu SZ ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2008, 11:23:58 pm wysłana przez GLenn »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28318 dnia: Maja 04, 2008, 11:27:03 pm »
Nie tyle co warunkowy, przyzwyczajenie, choć ostatnio mniej wchodzę na SZ, mało ludzi pisze (ze starej gwardii, a ich lubie najbardziej ;p).

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28319 dnia: Maja 04, 2008, 11:30:35 pm »
Ehhh jeszcze na wspominki nam zejdzie ;]...