Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161620 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27400 dnia: Lutego 25, 2008, 11:52:04 pm »
i to od dłuższego czasu

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27401 dnia: Lutego 26, 2008, 12:01:17 am »
eh już tyle razy wracałem do homm3, że już więcej nie dam rady, ale ja głupa palę bo chcę coś na konsoli. Drugi raz przechodzić dokładnie DoC tylko dlatego żeby zobaczyć Gackta ubranego w stertę pasków i rozporków mi sie nie chce. Pewnie szaraka odpalę i FM3 odświeżę, albo CC może, zobaczymy. O albo Breath of Fire IV bo mam a nie grałem !  :o Właśnie haha ! Widzicie sam rozwiązałem problem. ;p Szarak jeszcze sie przydaje. ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2008, 12:01:52 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27402 dnia: Lutego 26, 2008, 12:04:09 am »
jakbys mioł x-boxa pod ręką, to bym w sumie ninja gaiden polecił. ale lać na granie - jutro odkurzam rower i wreszcie sobie pojezdze ;p
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27403 dnia: Lutego 26, 2008, 12:05:49 am »
Jade Cocoon'a odpal. Jak zignorujesz późniejsze fabularne duperele, to gra jest conajmniej genialna.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27404 dnia: Lutego 26, 2008, 12:11:08 am »
Je**ie się, już wybrałem. ;P Btw. Ninja Gaidena nie trzeba mi polecać, jakbym miał xboxa to miałbym Ninja Gaidena. Btw. Smogu nie jesteś napalony na NG 2 ? Fajnie posoka wygladać będzie na ekranie. Aż mi ślina leci, jak widzę screeny. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27405 dnia: Lutego 26, 2008, 12:16:40 am »
jestem, ale w chwili obecnej mam nieco inne priorytety w życiu niż kupno x360. przy pierwszej większej kasie musze zainwestować w  rower przede wszystkim i skoro zaczałem chodzic na kendo, to jakiś dobry osprzęt. kiedys w ng2 na pewno zagram, ale niepredko.
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27406 dnia: Lutego 26, 2008, 12:28:48 am »
Cytuj
zaczałem chodzic na kendo

Wha..?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27407 dnia: Lutego 26, 2008, 12:39:10 am »
Cytuj
zaczałem chodzic na kendo

Wha..?

ta. stoje i ucze sie machac drewnianym mieczem poki co ;p
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27408 dnia: Lutego 26, 2008, 12:43:00 pm »
Cytuj
O albo Breath of Fire IV bo mam a nie grałem !  Szok Właśnie haha ! Widzicie sam rozwiązałem problem. ;p Szarak jeszcze sie przydaje. ;]
zacznij od bof3 jak w niego nie grales

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27409 dnia: Lutego 26, 2008, 12:49:13 pm »
Kurde dostałem trochę pikselami po oczach. ;/ Nie jestem zwolennikiem grafiki z postaciami 2D na lipnych 3D mapkach z widokiem z rzutu izometrycznego, wolę jak jest na odwrót, postaci w 3d i malowane ekrany (nie trzeba nawet zgadywać skąd). ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2008, 12:52:39 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27410 dnia: Lutego 26, 2008, 01:59:49 pm »
Czwarty BoF jest w mojej opini dobra gra :) Warto zagrac. A teraz mam pytanko.

Mam na emulatorze Valkyrie Profile , Tales of Destiny 2 i Grandię.... Która jako pierwsza zaliczyc?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27411 dnia: Lutego 26, 2008, 02:28:55 pm »
Mam na emulatorze Valkyrie Profile , Tales of Destiny 2 i Grandię.... Która jako pierwsza zaliczyc?
Ace Combat 2
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27412 dnia: Lutego 26, 2008, 03:20:47 pm »
Serio pytam bo juz koncze powoli FM3 i Finala IX po polsku po raz 3142341 :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27413 dnia: Lutego 26, 2008, 03:56:57 pm »
Ja bym je przeszedł w kolejności VP, Grandia, Tales of Destiny 2
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27414 dnia: Lutego 26, 2008, 03:59:54 pm »
pfff imo VP TOD2 i dopiero ta grandia

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27415 dnia: Lutego 26, 2008, 04:07:40 pm »
Dziekuj wszystkim :* hehehehe

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27416 dnia: Lutego 26, 2008, 08:52:56 pm »
grandia jest najdluzsza a vp najlepsze wiec proponowal bym od toda zaczac heh
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2008, 08:53:27 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27417 dnia: Lutego 26, 2008, 11:14:06 pm »
smog znoa wams i  e najebal z edczka, eis


pozduht 600

----------------
wiecie na czym polega moj problem...?? potrzebuje dziewczyny która mnie przytuli i powie, ze wszystko jest dobrze....... tesknie za tym. samotnosc suxxx mimo wszystko. tesknie za tym okresem w moim zyciu, gdy nie miałem czasu by zajrzec na sz bo byłem zajety własną kobietą.... "kurczaczek"....

"kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek"



przytulcie mnie :(
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2008, 11:16:29 pm wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27418 dnia: Lutego 26, 2008, 11:19:33 pm »
smog znoa wams i  e najebal z edczka, eis


pozduht 600

----------------
wiecie na czym polega moj problem...?? potrzebuje dziewczyny która mnie przytuli i powie, ze wszystko jest dobrze....... tesknie za tym. samotnosc suxxx mimo wszystko. tesknie za tym okresem w moim zyciu, gdy nie miałem czasu by zajrzec na sz bo byłem zajety własną kobietą.... "kurczaczek"....

"kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek"



przytulcie mnie :(
:O

<przytula> :F

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27419 dnia: Lutego 26, 2008, 11:25:15 pm »
smog znoa wams i  e najebal z edczka, eis


pozduht 600

----------------
wiecie na czym polega moj problem...?? potrzebuje dziewczyny która mnie przytuli i powie, ze wszystko jest dobrze....... tesknie za tym. samotnosc suxxx mimo wszystko. tesknie za tym okresem w moim zyciu, gdy nie miałem czasu by zajrzec na sz bo byłem zajety własną kobietą.... "kurczaczek"....

"kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek" "kurczaczek"



przytulcie mnie :(
<przytula> wszystko będzie dobrze