Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163011 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23020 dnia: Kwietnia 11, 2007, 03:43:06 pm »
No tego wszystkiego najlepszego dalej takiego pozytywnego nastroju i wogule jakiegos nextgena ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23021 dnia: Kwietnia 11, 2007, 04:30:23 pm »
Ja Tobie Mol życzę wszystkiego najlepszego, żebyś był szczęśliwy i pozytywnie nastawiony do życia, yyy co tam jeszcze...  nie dotykaj szałwii ;] No i przede wszystkim, żebyś był na tym Heinekenie w Babich Dołach, może na razie nie zapowiada się rewelacyjnie, ja mam nadzieje być, chociaż szkoda że  White Stripes przegapiłem przez wojsko heh. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23022 dnia: Kwietnia 11, 2007, 04:59:54 pm »
Oby ci zioło obrodziła i bibuły do skrętów nie zabrakło. No i wszystkiego najlepszego tak przy okazji.

BTW. Oddam swoją dłuższą nogę temu, kto mi dostarczy OST z Jade Cocoon (Tamamayu Monogatari). Napisałem mail'a do jakiegoś kolesia, może będzie się chciał wymienić za mojego soundtracka domowej roboty z Itadaki Street. Jak nie będzie chciał, to dupa zbita, tego nigdzie nie ma =_=... a 30 dolarów na zamówienie z hong-kong'u bulić mi się nie opłaca odrobinkę.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2007, 05:10:48 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23023 dnia: Kwietnia 11, 2007, 05:15:03 pm »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23024 dnia: Kwietnia 11, 2007, 05:30:42 pm »


Forum jest GORE-SHEEEE....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23025 dnia: Kwietnia 11, 2007, 06:29:18 pm »
Hmmm... Ciekawe.
Jesli komus by to przyszlo do glowy - nie, to nie jest artykul z Nonsensopedii...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23026 dnia: Kwietnia 11, 2007, 06:41:01 pm »
Hmmm... Ciekawe.
Jesli komus by to przyszlo do glowy - nie, to nie jest artykul z Nonsensopedii...
Szybko do tego dotarłeś...A tak wogóle to nonsensopedia ssie tragiczine, bo jest cholerną podróbką Uncyclopedii ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23027 dnia: Kwietnia 11, 2007, 06:52:58 pm »
ale Uncyclopedia jest zajebista... cały dzień mógłbym siedzieć i ją czytać... tyle ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. No i Wikipedia się nie umywa do niej...

Hmm... zainstalowałem Winamp'a (nie lubię go, no ale się przekonuję) i w końcu mogę sobie soundtracku z Jade Cocoon posłuchać... co prawda gówniany, bo ripowany, no ale może się ziomek wymieni ze mną na oficjalny soundtrack...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23028 dnia: Kwietnia 11, 2007, 08:34:54 pm »
łiii, dzięki chłopcy i dziewczęta ;] a myślałem, że mi tylko Dr. Kawashima życzenia złoży ;]

G-1 - Open'er w tym roku mnie raczej rozczarował i raczej nie jadę ;( hmm przynajmniej zaozczędzone 250zł może dołączyć do słoika "na może kiedyś next-gena"

Glenn - phi tam, po co mi narazie next-gen, jak z samym DSem mogłbym spędzić kolejne parę dobrych lat i sie nie nudzić, a jeszcze na czarnule sporo niepozaliczanych "must-have'ów" <w tym Resident, MGS3, czy oba God of War czyli miazga, a to tak tylko z "czubka głowy" tytuły akurat>

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23029 dnia: Kwietnia 11, 2007, 08:46:52 pm »
a ja sie raczej na bank wybiorę na Hunterfest w tym roku. swoją obecność już potwierdził Rammstein i Walls Of Jericho ;) możliwe, ze będzie też Sepultura.... ech, fajnie będzie i tylko 60 km ode mnie ;) niecała godzina samochodem ;)

no i najlepszego Mol ;]
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23030 dnia: Kwietnia 11, 2007, 09:37:16 pm »
A ja jadę na koncert .... swój koncert dawany u mnie w pokoju przy Singstarze ..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23031 dnia: Kwietnia 11, 2007, 10:42:18 pm »
Chlopaki - gracie w Advanced Wars Dual Strike na DS? Dzyzaz! Ta gra MIAZDZY! Zakochalem sie w niej, a nie mam WiFi Connectora ;/ czyli, ze nie za fajnie, ale zanim zaczne sie bawic w multiplayer to moze single'a skoncze ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23032 dnia: Kwietnia 11, 2007, 11:17:52 pm »
Chlopaki - gracie w Advanced Wars Dual Strike na DS? Dzyzaz! Ta gra MIAZDZY! Zakochalem sie w niej, a nie mam WiFi Connectora ;/ czyli, ze nie za fajnie, ale zanim zaczne sie bawic w multiplayer to moze single'a skoncze ;]
Mnie znudził na chyba 8-mej misji. Ja teraz gram w Izuna - Legend of The Unemployed Ninja od Atlus'a. Zapowiada się ciekawie, ale łatwe nie jest. Oh well...jeszcze tylko 11 dni i będę miał w co grać przez około miesiąc.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23033 dnia: Kwietnia 11, 2007, 11:25:46 pm »
Ja w tej chwili kończę pierwsze Phoenix'a, bo jakoś tak go po kawałeczku robiłem, potem zrobię drugiego i Trauma Center. No i wypadałoby w końcu tego cholernego Children of Mana przejść, choć przyznam, że momentami gram w to z czystym obrzydzeniem. A tak, to czekam na The Settlers, Warlords, no i oczywiście Heroes of Mana... jeszcze mam całe mnóstwo gier do zaliczenia...

EDIT::

HA! Opylało się ripować tego przeklętego Itadaki Street. Mam OST'a z Jade Cocoon!! ŁIIII!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2007, 04:48:03 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23034 dnia: Kwietnia 12, 2007, 07:50:10 am »
spóźnione,ale szczere-wszystkiego najlepszego, molu ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23035 dnia: Kwietnia 12, 2007, 04:24:19 pm »
Shit...Atlus przesadziło w Izunie...Przed wejściem do każdego dungeonu gra się sejwuje. Potem możemy sejwować jedynie schodząc na niższe piętro (jest to save jednorazowy, który "kasuje się" po załadowaniu) przez co wychodzimy z gry i możemy zacząć na następnym piętrze. Jeśli padniemy - tracimy CAŁY ekwipunek i CAŁĄ kasę. Jak wyłączymy grę chodząc po dungeonie gra uważa to jako przegraną więc też tracimy WSZYTSKO. Po przegranej gra się sejwuje (dlatego napisałem wcześniej, że tamten sejw się "kasuje"). Po wyłączeniu gry, ta się nie sejwuje, ale podobnie jak w Animal Crossing wie, że wyłączyliśmy DS'a nie sejwując i zaczynamy na zewnątrz dungeona z NICZYM. Chyba 5 razy padłem, bo otoczyło mnie 5-ciu przeciwników. Normalnie zabierają po 100-150 jednym ciosem. Ty zaś masz 700HP na 8-mym levelu. Można regenerować HP trzymając L+R, ale zmusza to do ruchu przeciwników (ruszają się/atakują tylko wtedy kiedy wykonuje się jakąś czynność), którzy lubią się pojawiać z nikąd za tobą ;/ No i można mieć chyba tylko 20 przedmiotów przy sobie z czego 80% to niepotrzebne scrolle ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23036 dnia: Kwietnia 12, 2007, 04:29:27 pm »
Atlus nigdy nie robil/nie wydawal latwych gier ;] Ja za to wczoraj (albo przedwczoraj) prawie polamalem stylusa ze zlosci po godzinie gry JEDNEJ MISJI w AW:DS i wylaczeniu DS-a ;p to byla bodajze 7-ma misja, a ja za pozno zorientowalem sie, ze z boku mapy jest lotnisko, ktore mozna opanowac. Z tym, ze wszedzie wokol juz byly rozstawione oddzialy artylerii wroga i praktycznie uniemozliwialy mi poruszanie ;/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23037 dnia: Kwietnia 12, 2007, 04:31:49 pm »
Atlus nigdy nie robil/nie wydawal latwych gier ;] Ja za to wczoraj (albo przedwczoraj) prawie polamalem stylusa ze zlosci po godzinie gry JEDNEJ MISJI w AW:DS i wylaczeniu DS-a ;p to byla bodajze 7-ma misja, a ja za pozno zorientowalem sie, ze z boku mapy jest lotnisko, ktore mozna opanowac. Z tym, ze wszedzie wokol juz byly rozstawione oddzialy artylerii wroga i praktycznie uniemozliwialy mi poruszanie ;/
Trzeba było ułatwić sobie grę i zdoby Jakiem 10 level w pierwszych dwóch misjach ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23038 dnia: Kwietnia 12, 2007, 06:43:22 pm »
lol... dzisiaj na laboratoriach dostałem pompę. Taką fajną przedpotopową, w skrzynce 50x50x30 cm, ciężka jak diabli, gdyby ojciec nie przyjechał po mnie na uczelnię, to bym pewnie tego gówna nie doniósł do domu heh. Po co mi ona? A no taki eksperyment - wstawiam ją na 8 godzin, aby pompowała powietrze z mojego pokoju przez specjalny adsorbent z węgla aktywnego, na którym osadzać się będą zanieczyszczenia organiczne. Potem się go rozpuści w czymś, wstawi do spektrofotometru i się okażę jakie rzeczy ja muszę wdychać podczas siedzenia przed kompem. Jakaś opuszczona i zapomniana skarpetka leży obok wlotu powietrza... ciekawe jak bardzo może zafałszować wynik hehe...

damn.. gówno buczy jak mała wiertarka.. to sobie OST'a z Jade Cocoon nie posłucham dzisiaj raczej...

BTW. Od kiedy mam WinAMP'a zainstalowanego, komp mi się pięć razy zawiesił... gówniany software...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2007, 06:46:17 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23039 dnia: Kwietnia 12, 2007, 06:52:10 pm »
Cytuj
BTW. Od kiedy mam WinAMP'a zainstalowanego, komp mi się pięć razy zawiesił... gówniany software...
Gówniany komp ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"