Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162269 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22700 dnia: Marca 31, 2007, 01:34:33 am »
to hero'wie śpiewał boski enrique :/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22701 dnia: Marca 31, 2007, 02:46:05 am »
Cytuj
Tant-najbardziej romantyczna śmieć, to trucizna i łoże z płatkami róży. Niestety teraz masz do dyspozyci tylko tulipany i krokusy,ale i tak są ładne :*

Nie nie nie... ja to widzę tak:

Ciemna ulica gdzieś w niebezpiecznej dzielnicy, lampy sodowe zmieniające miasto w tonację sepia, z czego jedna z nich musi koniecznie mrugać nieregularnie. Jakaś piękna młoda dziewczyna idzie chodnikiem, kiedy nagle z zaułka wychodzi trzech nieogolonych drabów z nożami w rękach, uśmiechający się obrzydliwie. Okrążają ją powoli, komentują sprośnie, a ta zaciska mocniej ręce na torebce, patrząc w panice, nie mogąc nawet krzyknąć przez zaciśnięte gardło. Jeden z nich podchodzi, o próbuje rozciąć jej bluzkę w okolicach biustu.
BAM! I wtedy wpadam ja, kopię gościa w twarz, staję przed dziewczyną z szyderczym uśmiechem na twarzy... nie.. cofnij... staję przed nią z kamienną twarzą, zimnym wzrokiem patrząc na oprychów, po czym mówię coś w stylu "nic ci nie jest?". Dziewczyna oczywiście nie odpowiada, bo już jest bliska omdlenia z powodu mojego uroku osobistego i ogólnej zajebistości. Potem ten kopnięty oprych wstaje, rozgrywa się krótka, lecz bardzo widowiskowa walka, podczas której łamię rękę jednemu z oprychów, wbijam nóż w kolano drugiego, a trzeciemu daję uciec, po wypowiedzeniu słów w stylu "to jak? dalej chcesz walczyć". Dziewczyna w tym momencie powinna zasłabnąć, więc biorę ją na ręce i niosę w kierunku jej dom (bo ja oczywiście wiem, gdzie ona miesza). Jednakże ten oprych, któremu dałem uciec wziął pobiegł po kumpli. Dziewczyna odzyskuje przytomność i rozpoczyna się romantyczny dialog, a w momencie, w którym mamy się zacząć całować, znikąd pojawiają się gangsterzy i zaczynają do nas strzelać. Popycham ją za jakiś samochód, czy coś.. nie wróć... krzyczę coś, po czym zasłaniam ją własnymi ciałem, w momencie kiedy oni otwierają ogień (ważne: jestem odwrócony twarzą do niej i plecami do strzelających gangsterów). To jest dobry moment na pojawienie się policji, przez którą gangsterzy uciekają. Ja padam wpierw na kolana, z ust cieknie mi krew, po czym padam na bok, przewracając się na plecy. Patrzę na twarz dziewczyny i uśmiecham się, moja twarz blednie i umieram w końcu ze wzrokiem wtopionym w jej oczy.

No... to można nazwać romantyczną śmiercią... pamiętam, że Enrique Iglesias/Ricky Martin (jeden z nich, nie rozróżniam dałnów) umarł podobnie w teledysku do piosenki w której było coś w stylu "I can be your hero baby, I can take away the pain, I can stay by you forever, you can cośtam my cośtam again".
Sol vision ON !

Ciemna ulica gdzieś w niebezpiecznej dzielnicy, lampy sodowe zmieniające miasto w tonację sepia, z czego jedna z nich musi koniecznie mrugać nieregularnie, na ulicach walają się brudne odwłoki okolicznych meneli, ćpunów i transwestytów. Jakaś piękna młoda dziewczyna idzie chodnikiem, kiedy nagle z zaułka wychodzi trzech nieogolonych drabów z nożami w rękach, uśmiechający się obrzydliwie. Okrążają ją powoli, komentują sprośnie, a ta zaciska mocniej ręce na torebce, patrząc w panice, nie mogąc nawet krzyknąć przez zaciśnięte gardło. Jeden z nich podchodzi, o próbuje rozciąć jej bluzkę w okolicach biustu. Drugi coraz bardziej ściska jej gradło prawie miażdżąc jej krtań. Trzeci zaś trzyma jej ręce za plecami, które są u granic wytrzymałości. Dziewczyna czuje, że jeszcze chwila i złąmią się jak zapałki.
BAM! I wtedy wpadam ja, kopię gościa w twarz łamiąc mu nos i wybijając dwa przednie zęby, staję przed dziewczyną z szyderczym uśmiechem na twarzy... nie.. cofnij... staję przed nią z kamienną twarzą, zimnym wzrokiem patrząc na oprychów, po czym mówię ochrypłym głosem coś w stylu "nic ci nie jest?". Dziewczyna oczywiście nie odpowiada, bo już jest bliska omdlenia z powodu częściowego niedotlenienia mózgu i bólu w okolicach szyi. Potem ten kopnięty oprych wstaje, rozgrywa się krótka, lecz bardzo widowiskowa walka, podczas której wyrywam rękę jednemu z oprychów, wbijam nóż w szyję drugiego, a trzeciemu daję uciec, po wypowiedzeniu słów w stylu "to jak? dalej chcesz walczyć" po czym rzucam nóż drugiego oprycha trafiając między 4 a 5 żebro zabijając go na miejscu. Dziewczyna w tym momencie powinna krztusić się, więc biorę ją na ręce i niosę w kierunku mojego domu (bo ja oczywiście nie wiem, gdzie ona miesza). Jednakże następuje "niezapowiedziany" zwrot wydarzeń. Dziewczyna odzyskuje przytomność i rozpoczyna się romantyczny dialog, a w momencie, w którym mamy się zacząć całować, znikąd pojawiają się gangsterzy i zaczynają do nas strzelać. Popycham ją za jakiś samochód, czy coś.. nie wróć... krzyczę coś, po czym zasłaniam ją własnymi ciałem, w momencie kiedy oni otwierają ogień (ważne: jestem odwrócony twarzą do niej i plecami do strzelających gangsterów). To jest dobry moment na pojawienie się policji, przez którą gangsterzy uciekają. Ja padam wpierw na kolana, z ust gęsto cieknie mi krew, po czym padam na bok, przewracając się na plecy. Mam podziurawione oba płuca, widać częściowo mój żołądek. Patrzę na twarz dziewczyny i uśmiecham się, moja twarz blednie i nagle słyszę huk. Przez ułamek sekundy widzę szczątki moje i dziewczyny wylatujące w powietrze w wyniku eksplozji granatu rzuconego przez gangsterów. Robi mi się natychiast ciemno przed oczami i umieram.

Sol vision OFF !
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2007, 02:52:35 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22702 dnia: Marca 31, 2007, 09:05:05 am »
Sol oczywiście musi zrobić gore fest po swojemu.
I'm in Space!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22703 dnia: Marca 31, 2007, 02:30:38 pm »
romantyczne śmierci są głupie. o wiele bardziej romantycznie byłoby przeżyć taką scenkę..... ale oczywiście cuda się nie zdażają i w starciu z nieogolonymi drabami każdy raczej dostałby wpierdol piętnaście razy zanim zdążyłby uratować tę dziewczynę heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22704 dnia: Marca 31, 2007, 02:34:03 pm »
romantyczne śmierci są głupie. o wiele bardziej romantycznie byłoby przeżyć taką scenkę..... ale oczywiście cuda się nie zdażają i w starciu z nieogolonymi drabami każdy raczej dostałby wpierdol piętnaście razy zanim zdążyłby uratować tę dziewczynę heh
chyba, że wygląda jak Tant ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22705 dnia: Marca 31, 2007, 02:39:53 pm »
Cytuj
chyba, że wygląda jak Tant
no tak.... wtedy dostałby wpierdol 20 razy ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22706 dnia: Marca 31, 2007, 08:50:16 pm »
a Serdz to KoRna słucha ;P a szmogu sziem najebawszy znów z deszka ;))
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22707 dnia: Marca 31, 2007, 10:17:54 pm »
jezu, Smogu - odstaw spiryt.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22708 dnia: Marca 31, 2007, 10:31:53 pm »
dzis nie spiryt, szampan jeno z piwem ;f\
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22709 dnia: Marca 31, 2007, 10:51:31 pm »
Smogu.... to że sobie nakleiłeś na butelkę spirytu naklejkę "piwo", to wcale nie znaczy ze to już nie jest spiryt ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22710 dnia: Marca 31, 2007, 11:00:23 pm »
Cytuj
a Serdz to KoRna słucha ;P
so?

EDIT
ŁAAAAAAAŁ! Ale odkrylem sztuczke forumowa. Pomiedzy avatarem, a numerem odpowiedzi danego posta jest niewidzialne "klikadełko" sluzace do przenoszenia do kolejnego posta. Bezuzyteczne, ale fajne;]
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2007, 11:03:02 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22711 dnia: Kwietnia 01, 2007, 12:30:32 am »
piwo i szmpan to chyba iespecjalnie korzystna mieszanka. Mój kolega kiedyś żygał po  czymś takim fontanną [i niestety zachaczył o moją kanapę :/]. Więc Smogu....uwaga a klawiaturę, bo z monitora w sumie łatwo zetrzeć.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22712 dnia: Kwietnia 01, 2007, 01:00:45 am »
macie dałna, alkoholiki jedne ;)

Serge - doszły moje płyty?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22713 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:42:36 am »
no jakby doszly. ZNaczy sie, chyba z winy mojej konsoli strasznie przycinaja, ale doszly ;f

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22714 dnia: Kwietnia 01, 2007, 01:10:07 pm »
Wah a słyszał kto o takim cheatcie,że podobno japońska wersja ps3 ma mieć cenzurę :D?Czyli jak będziemy sobie chcieli pograć w jakąś krwawą jadkę,to sie krew nie będzie lała,w brew pozorom to jest prawda.Dopiero wersja Europejska ps3 ma być pozbawiona tej cenzury XD.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22715 dnia: Kwietnia 01, 2007, 01:11:05 pm »
Wah a słyszał kto o takim cheatcie,że podobno japońska wersja ps3 ma mieć cenzurę :D?Czyli jak będziemy sobie chcieli pograć w jakąś krwawą jadkę,to sie krew nie będzie lała,w brew pozorom to jest prawda.Dopiero wersja Europejska ps3 ma być pozbawiona tej cenzury XD.
nah, wersja US już tego nie ma, gry w EU są 'bardziej grzeczne' od tych z US np. MotorStorm

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22716 dnia: Kwietnia 01, 2007, 03:17:00 pm »
Zajebiscie wam ida te prima aprillisowe zarciki. Naprawde. Mowie serio.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22717 dnia: Kwietnia 01, 2007, 05:30:39 pm »
Serge - jeśli chodzi o to co napisałem, to jest całkiem poważnie, japońskie gry są grzeczniejsze pod pewnymi względami, samo Sony o tym mówiło ze 2 miechy temu.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22718 dnia: Kwietnia 01, 2007, 06:36:05 pm »
Serge - jeśli chodzi o to co napisałem, to jest całkiem poważnie, japońskie gry są grzeczniejsze pod pewnymi względami, samo Sony o tym mówiło ze 2 miechy temu.
Dobrym przykładem jest chociażby Resident Evil 4, który w japońskiej wersji woóle nie ma scen dekapitacji.

: O Zniknęły te denerwujące "ostatnio zmodyfikowany przez".

Jednak nie ;/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2007, 06:37:53 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22719 dnia: Kwietnia 01, 2007, 07:07:13 pm »
mówiłem o tych na PS3, bo ona ma taką jakby 'blokadę' ale w sumie nie wiem jak dokładnie to działa...