Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161934 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21840 dnia: Lutego 06, 2007, 09:18:11 pm »
http://www.filmweb.pl/Film?id=504   <<nie mów że nie znasz O.o
http://www.filmweb.pl/Film?id=173594
no niestety nie znam, ja raczej nie oglądam filmów w TV, a z neta nie ściągam ;/dobra, ide się uczyć bo już sie zbieram od 20 minut ;]

(jakbyś chciał Siergej to jakoś 'elokwentnie skomentować' to idź wpierw poczytaj pismo święte ;/)

Cytuj
Raczej rządzi ;] Buuu a miałem nadzieję że się wkręce w flejma, nawet prowokacje zrobiłem.
nic nie jest stracone ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21841 dnia: Lutego 06, 2007, 09:35:47 pm »
Cytuj
później zejdą na mój temat albo tanta i sie skończy ... jak zwykle ;]
Bo oboje dajecie sobie jeździć po ogonach :F
Cytuj
nic nie jest stracone ;]
Ale bez Siergieja to nie to samo ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21842 dnia: Lutego 06, 2007, 09:43:39 pm »
Wniosek dnia dzisiejszego nr 1: Noszenie plecaka od kilku lat wylacznie na jednym ramieniu (w dodatku na tym samym, na ktorym nosze gitare) to srednio zajebisty pomysl dla kregoslupa... Dobrze, ze przynajmniej mam jakis syfny fotel do masazu heh...

Wniosek dnia dzisiejszego nr 2: O do ch*ja, zycie jednak potrafi byc czasami zajebiste ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21843 dnia: Lutego 06, 2007, 10:11:37 pm »
Kurde ta robota mnie już przestaje cokolwiek obchodzić, mam taki grafik że nie wiem jak będę wracać do domu, chyba ufem polecę. ;/  Wyjazd za granicę na razie odpuszczam sobie. Poszukam czegoś bardziej opłacalnego może tutaj jeszcze.

Btw. dziś u kumpla byłem i zakosztowaliśmy trochę gry na Xboxie 360 w nowego Rainbow Sixa, Moto GP, NFS: most wanted i kilka innych. Powiem że Rainbow Six wymiata banie, a jeszcze kumpel ma sprzęt nagłaśniający, który zrywa ciuszki z panienek. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21844 dnia: Lutego 06, 2007, 10:14:56 pm »
Cytuj
nie zapominaj o swojej kochance, dłoń Ci się kurzy -_-'
łoł. Ale pocisk. Nie wiem czy wiesz, ale penis, czlonek, pracie, siusiak, chuj, kutas, fiut to wszystko slowa rodzaju meskiego (w przypadku prącia nijakiego), wiec o "kochance" nie moze byc mowy. A zapewniam Cie, tymbardziej ze wspominales wczesniej o ewentualnych zapedach homoseksualnych wzgledem mnie, ze nie jestem kobieta moj Ty dlugowlosy bishonenie ;*
Cytuj
(jakbyś chciał Siergej to jakoś 'elokwentnie skomentować' to idź wpierw poczytaj pismo święte ;/)
wole poczytac rozklad jazdy na przystanku
Cytuj
Btw. dziś u kumpla byłem i zakosztowaliśmy trochę gry na Xboxie 360 w nowego Rainbow Sixa, Moto GP, NFS: most wanted i kilka innych. Powiem że Rainbow Six wymiata banie, a jeszcze kumpel ma sprzęt nagłaśniający, który zrywa ciuszki z panienek. ;]
no to nie liczac RS nie mieliscie jakiegos zajebistego wyboru ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21845 dnia: Lutego 06, 2007, 10:23:09 pm »
Cytuj
Powiem że Rainbow Six wymiata banie
ano, nowy RS wymiata ;] widziałem jak kumpel to na PC próbował w min. detalach odpalić ;] poddał się po 5 minutach ;]

Cytuj
Nie wiem czy wiesz, ale penis, czlonek, pracie, siusiak, chuj, kutas, fiut to wszystko slowa rodzaju meskiego
cóż za wiedza..

Cytuj
wiec o "kochance" nie moze byc mowy.
mówiąc dłoń jest mowa o kochance sherlocku, ta dłoń, czyli rodzaj żeński, następnym raze poczytaj dokładnie i pomyśl, nie tylko czytaj.


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21846 dnia: Lutego 06, 2007, 10:34:23 pm »
No to wyobraz sobie moj drogi ślazaku takie zdanie "nie zapominaj o swojej kochance, Baśka Ci się kurzy -_-'" Gdzie "Baśka" to oczywioscie losowe imie. Jak wolisz to podstaw sobie tam Anne, Diane, Joanne czy kogo se tam chcesz zeby sobie to lepiej zobrazowac. Brzmi debilnie, nieprawdaz?
Cytuj
czyli rodzaj żeński, następnym raze poczytaj dokładnie i pomyśl, nie tylko czytaj.
juz sie tu nie popisuje wiedza i tak nikt Ci nie wierzy, ze znasz takie sztuczki ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21847 dnia: Lutego 06, 2007, 10:50:52 pm »
ziew... coś jeszcze? o oświecony?
A jak masz jakieś problemy, to wyżywanie się na forum forum (głupio brzmi, wybacz mi miszczu) jest IMO debilnym pomysłem, ale ja się nie znam, bo przecież wolę PS3 od X0, godne potępienia, 'rili'.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21848 dnia: Lutego 06, 2007, 10:55:23 pm »
No to wyobraz sobie moj drogi ślazaku takie zdanie "nie zapominaj o swojej kochance, Baśka Ci się kurzy -_-'" Gdzie "Baśka" to oczywioscie losowe imie. Jak wolisz to podstaw sobie tam Anne, Diane, Joanne czy kogo se tam chcesz zeby sobie to lepiej zobrazowac. Brzmi debilnie, nieprawdaz?+
Czyli "pyta" i "pytka" to też rodzaj męski ? Poza tym, zauważyłem Serdż, że wykorzystujesz każdą możliwą okazję, żeby się nabijac z PS3. Aż tak bardzo Ci to potrzebne ? Podnosi to Twoje ego ? Idź na tego swojego Only Games czy Games Only czy jak mu tam idzie i tam sobie jedź po PS3, bo tutaj to jest poprostu nudne, śmieszne i pokazuje, że jedyna konsola jaką Ty powinieneś mieć to wbudowane w zegarki gierki firmy Tiger.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21849 dnia: Lutego 06, 2007, 11:10:30 pm »
Cytuj
ziew... coś jeszcze? o oświecony?
A jak masz jakieś problemy, to wyżywanie się na forum forum (głupio brzmi, wybacz mi miszczu) jest IMO debilnym pomysłem, ale ja się nie znam, bo przecież wolę PS3 od X0, godne potępienia, 'rili'.
Niestety - nie chce mi sie juz dzis szukac obrazka z jakims Arabo-podobnym gosciem trzymajacym sie za glowe. Po prostu napisze to, co zwyklem pisac w takich momentach. Idiot alert.
Cytuj
Czyli "pyta" i "pytka" to też rodzaj męski ?
a w pamietnej ankiecie dotyczacej wlasnie pyty nie wygrala czasem opcja mowiaca o tym, iz jest to slowo blizsze jajnikom niz jądrom? Przyznam sie, ze nie pamietam wyniku, wiec zwracam sie z tym pytaniem do kogos kto jednak go zapamietal ;]
Cytuj
Poza tym, zauważyłem Serdż, że wykorzystujesz każdą możliwą okazję, żeby się nabijac z PS3. Aż tak bardzo Ci to potrzebne ? Podnosi to Twoje ego ? Idź na tego swojego Only Games czy Games Only czy jak mu tam idzie i tam sobie jedź po PS3, bo tutaj to jest poprostu nudne, śmieszne i pokazuje, że jedyna konsola jaką Ty powinieneś mieć to wbudowane w zegarki gierki firmy Tiger.
Pewnie napisalbym ze cos w tym jest, ale zupelnie nie wiem do czego to komentarz w tej konkretnej chwili (pomijajac, ze nie jest to jakies wielkie spostrzezenie, ale mniejsza). I co w ogole ma piernik do wiatraka? Poza taka sama liczba liter oczywiscie ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21850 dnia: Lutego 06, 2007, 11:17:46 pm »
Cytuj
I co w ogole ma piernik do wiatraka? Poza taka sama liczba liter oczywiscie ;]
użyj mózgu:

Cytuj
tak samo jak mozna zaplacic 2399zl za plastikowego kloca z krzemowym gownem w srodku ;]
lemme think...czyżbyś na myśli miał X0? Wii? a nie... PS3 przecież... czekam na idiot alert/obrazek araba/kolejny elokwentny komentarz

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21851 dnia: Lutego 06, 2007, 11:19:09 pm »
Jaki beef  ???
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21852 dnia: Lutego 06, 2007, 11:20:15 pm »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21853 dnia: Lutego 06, 2007, 11:21:01 pm »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21854 dnia: Lutego 06, 2007, 11:23:06 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21855 dnia: Lutego 06, 2007, 11:27:08 pm »
Cytuj
A tak swoja droga, to Billy Talent jest jednak zajebistym zespolem. Polecam go, ujmujac to po Gipsowemu, whuj

Sprawdź Jimmy Eat World... powinno ci przypaść do gustu jak polubiłeś Billego...

A tak wogóle, to gdzie Siergiej najechał na PS3? Z tym "plastikowym klocem z krzemowym gównem w środku"? To właściwie dosyć dobrze pasuje do 90% sprzętu elektronicznego heh... I don't get it...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21856 dnia: Lutego 06, 2007, 11:27:30 pm »
wiecie co... już was nie  koffam obrazacie mi mojego x-kloca, który od już ładnych prawie 4 lat ratuje mi zycie i zdobi mój pokój. how you can be so cruel ;(
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21857 dnia: Lutego 06, 2007, 11:29:27 pm »
wiecie co... już was nie  koffam obrazacie mi mojego x-kloca, który od już ładnych prawie 4 lat ratuje mi zycie i zdobi mój pokój. how you can be so cruel ;(
:* nie Xbogza ;] tylko igzbogza 360hundredtousandeleven ;]

Cytuj
A tak wogóle, to gdzie Siergiej najechał na PS3?
erm....a czy Sol nie mówił ogólnie? ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21858 dnia: Lutego 06, 2007, 11:29:56 pm »
Cytuj
wiecie co... już was nie  koffam obrazacie mi mojego x-kloca, który od już ładnych prawie 4 lat ratuje mi zycie i zdobi mój pokój. how you can be so cruel ;(

X-Box'owiec!! Łapcie chama, ja biegnę po wiadro gorącej słomy!!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21859 dnia: Lutego 06, 2007, 11:30:11 pm »
wiecie co... już was nie  koffam obrazacie mi mojego x-kloca, który od już ładnych prawie 4 lat ratuje mi zycie i zdobi mój pokój. how you can be so cruel ;(
Uh...ale my nie obrażamy nigdzie xkloca ? To Serdż cały czas pisze jaki to PS3 "gówniany" jest.
Cytuj
A tak wogóle, to gdzie Siergiej najechał na PS3? Z tym "plastikowym klocem z krzemowym gównem w środku"? To właściwie dosyć dobrze pasuje do 90% sprzętu elektronicznego heh... I don't get it...
Oh yeah...kolejne lipne "gaszenie napiętej atmosfery". Wkońcu trzeba zachować pozory lukrowanego klimatu ;/ Szkoda tylko, że pod tym lukrem kryje się zajebisty zakalec.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?