Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163230 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21580 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:14:25 pm »
Żaden problem jak się ma takie coś na przykład...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21581 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:18:48 pm »
Cytuj
Gdzie tam.. to on mnie splagiatował!
On tak cie splagiatowal, jak Aerith ma 24 lata, a Gameplay mial 9. Spojrzyj prawdzie w oczy Tant, jestes nikim!!!

Cholera, ja mam chyba jakas okrojona wersje tego calego Baldura... Mialem juz 3 podejscia i dalej nie widze geniuszu tej gry ;/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21582 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:22:10 pm »
Cytuj
On tak cie splagiatowal, jak Aerith ma 24 lata, a Gameplay mial 9. Spojrzyj prawdzie w oczy Tant, jestes nikim!!!

T_T.... odchodzę ze strony!! I już nie wrócę!!! Nigdy!!1!

Cytuj
Cholera, ja mam chyba jakas okrojona wersje tego calego Baldura... Mialem juz 3 podejscia i dalej nie widze geniuszu tej gry ;/

A ja nawet nie grałem Baldura... chyba raz go tylko u kumpla widziałem, ale nie zagrałem... co to za RPG bez bishonenów i przeciwników przypominających uśmiechnięte galaretki?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21583 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:25:31 pm »
Eh... My idziemy spać.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21584 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:27:46 pm »
Cytuj
T_T.... odchodzę ze strony!! I już nie wrócę!!! Nigdy!!1!
Czymam za slowo ;*

Cytuj
Eh... My idziemy spać.
Hmm... Syndrom W_W? ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21585 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:38:13 pm »
Zell, ale się dzisiaj rozpisałeś xD Zwykle widzę cię cały czas na forum ale nie widzę twoich postów ;f

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21586 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:43:11 pm »
A tam caly czas... Ja tez wbrew pozorom mam zycie prywatne (tylko dlaczego jestem pewien, ze zaraz ktos wyskoczy z postem cytujacym te slowa i dopiskiem "ORLY?").
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21587 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:51:20 pm »
A tam caly czas... Ja tez wbrew pozorom mam zycie prywatne (tylko dlaczego jestem pewien, ze zaraz ktos wyskoczy z postem cytujacym te slowa i dopiskiem "ORLY?").
ORLY? xD Kurde nawet nie wiem co to znaczy w "slangu" xD
Tak na marginesie, właśnie przeczytałem że ta Aerith jest siostrą Tamiko...To w końcu ile ty Tamiko masz tutaj tego rodzeństwa? Aerith, Samael i chyba Neasse, a kiedyś wbiła się tu też twoja kuzynka. Niedługo całą rodzine będziemy mieć na głowie xD
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2007, 11:52:26 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21588 dnia: Stycznia 26, 2007, 11:54:29 pm »
Cytuj
ORLY? xD Kurde nawet nie wiem co to znaczy w "slangu" xD
ORLY? = Oh really?
W wolnym tlumaczeniu - "Oh, doprawdy?" ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21589 dnia: Stycznia 27, 2007, 02:52:14 am »
;] właśnie wróciłem z partyjki w FF XII ;] trzeba nadrabiać stracony w szkole czas :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21590 dnia: Stycznia 27, 2007, 09:48:40 am »
ja sobie kiepsko z tym radzę-patrzcie: jeszze nie ma 10.00,a ja uż na nogach ;(

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21591 dnia: Stycznia 27, 2007, 09:51:10 am »
Cytuj
Cytuj
Eh... My idziemy spać.
Hmm... Syndrom W_W? ;]
Nie. Jest nas dwoje w domu. Teraz muszę skombinować śniadanie, bo ten smok je za trzech, a mi już nic w lodówce nie zostało.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21592 dnia: Stycznia 27, 2007, 09:54:29 am »
a masz kota ? :]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21593 dnia: Stycznia 27, 2007, 10:24:42 am »
Kot już swoje dostał... No dobra, z kotem jest nas troje O.o Czy ja już mówiłam, że mam wolną chatę do poniedziałku? Nie :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21594 dnia: Stycznia 27, 2007, 10:39:57 am »
boże-ja nie pamiętam kiedy u mnie nikogo nie było :/ Chyba z pare lat temu.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21595 dnia: Stycznia 27, 2007, 11:07:02 am »
Cytuj
Tak na marginesie, właśnie przeczytałem że ta Aerith jest siostrą Tamiko...

To chyba źle przeczytałeś, tak nawiasem mówiąc... chyba, że jestem nie na bierząco z ostatnimi  postami, ale wczoraj sama Tamiko napisała coś, co by temu zaprzeczało (kondolencje Tamiko, tak nawiasem mówiąc... to, że mnie momentami denerwujesz, nie znaczy, że muszę być niegrzeczny wobec ciebie).

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21596 dnia: Stycznia 27, 2007, 11:32:34 am »
boże-ja nie pamiętam kiedy u mnie nikogo nie było :/ Chyba z pare lat temu.
Z niezbyt radosnego powodu w sumie, babcia jest w klinice, miała leżeć do wczoraj ale lekarze wolą poczekać do poniedziałku... Zaprosiłam więc Sławka na weekend, bo nie lubię za bardzo siedzieć sama.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21597 dnia: Stycznia 27, 2007, 03:07:31 pm »
Wujnia,wujnia i jeszcze raz wujnia.
Pięknie wyszliśmy na turnieju V i VI miejsce,pierwszy raz nie zajeliśmy I miejsca u siebie(ja grałem w teamie,ktory zajął V miejsce).Pierwsze miejsce zajął ten ośrodek szkolenia Śląska,czy jakos tam.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21598 dnia: Stycznia 27, 2007, 04:02:22 pm »
Tak na marginesie, właśnie przeczytałem że ta Aerith jest siostrą Tamiko...
Chyba coś źle przeczytałeś... Miałam tylko jedną siostrę...
Cytat: RadicalDreamer
chyba Neasse
Właśnie to BYŁA ta jedna siostra...
Cytat: RadicalDreamer
a kiedyś wbiła się tu też twoja kuzynka
Nie przypominam sobie.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21599 dnia: Stycznia 27, 2007, 04:35:23 pm »
Tamiko, bo on weszla tutaj jak ciebie niebylo.Mozliwe ze to ona.  Sama przy tym bylam. Hmmm, ale nie pamietam w jakim dziale pisala.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2007, 04:36:34 pm wysłana przez Agrias5864 »