Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163762 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21300 dnia: Stycznia 14, 2007, 07:34:45 pm »
O, a przecież i u mnie grało ponoć Czaq...ale przy tej pogodzie i tak nie chciało mi sie z domu wychodzić.

er... no mozna powiedziec, ze u nas :F rozumiem, ze Włocławek masz na myśli :F bo ja siedze własnie w akademiku na Zawiślu i nie mam najmniejszej ochoty w tą pogodę iśćna Oddział :F
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21301 dnia: Stycznia 14, 2007, 07:46:15 pm »
No no, widze ze Sephiron dobra robote znalazl. Gratki dla niego ;/

Offline Grisznak

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21302 dnia: Stycznia 14, 2007, 08:12:27 pm »
Witam kolegę z Glutawka!
Tak, przy tej pogodzie to chyba Pink Floyd by musiało grać, abym się z domu ruszył.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21303 dnia: Stycznia 14, 2007, 08:42:55 pm »
Dobra, biczes. Nudzicie jak zawsze. Ja znowu wracam do śmierdzącego miasta.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21304 dnia: Stycznia 14, 2007, 09:32:43 pm »
a ja myslalem ze jestes kobieta ;( zawiodles mnie ;(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21305 dnia: Stycznia 14, 2007, 10:16:20 pm »
O, a przecież i u mnie grało ponoć Czaq...ale przy tej pogodzie i tak nie chciało mi sie z domu wychodzić.

er... no mozna powiedziec, ze u nas :F rozumiem, ze Włocławek masz na myśli :F bo ja siedze własnie w akademiku na Zawiślu i nie mam najmniejszej ochoty w tą pogodę iśćna Oddział :F
Jeszcze sie okaze ze Grisz twoim wykladowca jest smogu ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21306 dnia: Stycznia 14, 2007, 11:52:05 pm »
Gipsi - NO WAI :F

BTW. ciekawe określenie, z którym sie do tej pory nie spotkałem :F na PWSZ raczej okreslamy Włocek mianem Keczupowa :F bo w sumie to chyba najlepsza rzecz, jaką mają tu do zaoferowania;f (chyba, ze o czyms nie wiem)
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21307 dnia: Stycznia 15, 2007, 12:02:00 am »
Aż mnie palec boli od pisania posta :P
Zasłodziłam się czekoladą, byłam w kinie...bardzo udany dziń. I dzięki temu,ze zerówke z doktryn mam zgłowy, to jutro przedłużenie weeendu :P

Napisałam już w D & D - sorry nie zauważyłam,że doszło coś tam.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21308 dnia: Stycznia 15, 2007, 01:59:35 am »
Tant ile godzin dziennie spisz w ciagu tygodnia? Normalnie gdy sie chodzi do szkoly?

Tak panie i panowie od jutro zaczyna sie ten cudowny tydzien kiedy mam codzienie po jednym kolesie... jezeli ktorys z nich obleje to lece ze studiow ;]
Jedna poprawke mam juz zapewniona wiec na kolejna nie moge sobie efford ;]

Jak nie zalicze to jeszcze w tym tygodniu wbijam do ciebie Solu na Wii ;]


Pozatym kawa to najwieksza chu*nia na swiecie i po niej ma sie bączury jak malo po czym ;/

Co by tu jeszcze napisac? moze zaspiewam? a nie w sumie mi sie niechce... niechce mi sie tez uczyc... j*bie to, ide spac ;]

Niechce ktos kupic nieoryginalnego pada do ps2 z wyrwanym krzyzakiem? Analog dziala przyciski tez... a to ze nie ma krzyzaka to szczegol ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21309 dnia: Stycznia 15, 2007, 02:09:38 am »
Ja pier*ole, jestem leniwym dałnem jednak. Wbrew wszelkim pogłoskom o mnie, wcale nie jestem skończonym idiotą, potrafię się uczyć, jak coś robię, to dosyć szybko łapię algorytm postępowania, krótko mówiąc, jestem wcale niegłupi. Ale wyniki na uczelni mam conajwyżej średnie, wszystko zaliczam na 3, po najniższej linii oporu... dlaczego? Bo jestem zbyt leniwy =_=.

Niby cenię w sobie swój czas, ale dzisiaj jestem na siebie zły. Przez cały cholerny dzień nie zrobiłem absolutnie nic, tylko siedziałem na SZ, trochę pograłem na DS'ie, obejrzałem jakiś film i Detektywa Monka na TVN, a jutro mam kolokwium z matematyki, które jest dosyć ważne, bo wiem, że będzie trudne, a jak je poleję, to będzie gorzej niż lepiej (powiedzmy, że chociaż jeden przedmiot chciałbym zdać lekko, bo co teraz poleje, wróci do mnie przy sesji zimowej ze spotęgowaną siłą). Zaczynam uczyć się dopiero teraz, do kolokwium zostało 8 godzin i mam zamiar zarwać nocke z tego tytułu (a siedzę na uczelni do 17ej i to na dodatek jak wrócę będę znowu musiał coś robić). Tu chyba nawet nie chodzi o to, że ja się nie umiem uczyć systematycznie, tylko mi się zwyczajnie nie chce i wku**ia mnie to powoli, bo miałbym pewnie czwórki conajmniej, gdyby mi się chciało zacząć uczyć do czegoś wcześniej, niż dzień przed terminem =_=. Jestem dałnem jednak.... pier**le, jak zdam na następny semestr, to przysięgam wszem i wobec, że będę się uczył do wszystkiego z wyprzedzeniem i nie będę zostawiać wszystkiego na ostatni termin, bo to śmierdząca sprawa. Umrę w tym tygodniu, tyle mam do zrobienia =_=.... muszę przestać się tak opieprzać ciągle....

Dobra, idę się uczyć... i tak wiem, że będę tu wracał co jakiś czas, ale w sumie jakieś 7 godzin nauki to nie tak mało, a matmę trzeba zrozumieć, a nie się jej wykuć, przez co nauka jej zajmuje mniej czasu zasadniczo... trzymajcie kciuki...

Cytuj
Tant ile godzin dziennie spisz w ciagu tygodnia? Normalnie gdy sie chodzi do szkoly?

Hmm.. kiedyś mi się zdażało spać po 12h... teraz jakoś 7h. Stwierdziłem, że jeżeli mam wolnę, to budzę się prawie zawsze o 14ej, więc tak do 6ej często siedzę albo do 5ej i gram sobie na DS'ie albo piszę coś...

Cytuj
Tak panie i panowie od jutro zaczyna sie ten cudowny tydzien kiedy mam codzienie po jednym kolesie... jezeli ktorys z nich obleje to lece ze studiow

You can say it again, pal... dzisiaj mam kolokwium z matmy, na środę muszę mieć gotową bete projektu (jakieś 15cie stron A4, a jestem na etapie spisu treści heh), na czwartek muszę poczynić stosowne obliczenia w stosunku do recepty na laboratoria, żeby mi sensowna ilość związku wyszła, a w piątek mam kolokwium z najłatwiejszego przedmiotu w tym semestrze (ekonomia), które polałem za pierwszym razem (bo mi się uczyć nie chciało... w końcu uczyłem się jakieś 10 minut i prawie zdałem heh) i jak je poleje teraz, to będę miał przedmiot w plecy. A no i na poniedziałek muszę mieć gotowy esej na ekofilozofię na jakieś 10 stron i mam kolokwium z hiszpańskiego, a nie bardzo czaję o co wogóle chodzi na zajęciach.

EDIT::

Mwahaha... nauczyłem się z grubsza, jeszcze pare rzeczy obadam i za 1.5h ruszam na uczelnię. Ale biorę ze sobą tajną broń - DS'a uzbrojonego we wszystkie potrzebne mi wzory matematyczne zapisane w gifach i zgrany DSOrganize.... "But sir, it's only my calculator... honestly.. take a look"... przypuszczam, że i tak wzory będą dozwolone, ale przynajmniej raz w życiu będę miał własne, nie będę musiał sępić od nikogo... i kalkulator będę miał... pełen szpan...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2007, 07:03:34 am wysłana przez Tantalus »

Offline Grisznak

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21310 dnia: Stycznia 15, 2007, 08:58:33 am »
Gipsi - NO WAI :F

BTW. ciekawe określenie, z którym sie do tej pory nie spotkałem :F na PWSZ raczej okreslamy Włocek mianem Keczupowa :F bo w sumie to chyba najlepsza rzecz, jaką mają tu do zaoferowania;f (chyba, ze o czyms nie wiem)
Dobrze wiesz, chyba, że ktoś jest fanem koszykówki. "Glutawek" to bardzo stare określenie.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21311 dnia: Stycznia 15, 2007, 09:30:32 am »
Cytuj
Ja pier*ole, jestem leniwym dałnem jednak. Wbrew wszelkim pogłoskom o mnie, wcale nie jestem skończonym idiotą, potrafię się uczyć, jak coś robię, to dosyć szybko łapię algorytm postępowania, krótko mówiąc, jestem wcale niegłupi. Ale wyniki na uczelni mam conajwyżej średnie, wszystko zaliczam na 3, po najniższej linii oporu... dlaczego? Bo jestem zbyt leniwy =_=.
tak sobie wmawiaj, cabron ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21312 dnia: Stycznia 15, 2007, 09:45:33 am »
Tak panie i panowie od jutro zaczyna sie ten cudowny tydzien kiedy mam codzienie po jednym kolesie... jezeli ktorys z nich obleje to lece ze studiow ;]
Jedna poprawke mam juz zapewniona wiec na kolejna nie moge sobie efford ;]

Teraz to chyba każdy ma swojego "asa". U mnie jest to cywil...jutro...mam całą ksiąkę, którą poznaję tylko po okładce :/

A potem to też do duy, bo zerówka z informatyki prawniczej. Zobaczyłam zeszłoroczny test i zamarłam-pytania typu:
Kto może rozstrzygać spory kompetencyjnę o nazwę w domenie?
ktoś wie co to UKD, MKP czy CELEX?
numer pesel 052614103181 należy do: [i tam odp w stylu mężczyzny ur w .....itp]

Cholera jasna! Skończyłam mat-fiz i myślałam,że taka informa to jaieś uzupełnienie dla humanów i wogólne nie chofziłam! Dammit!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21313 dnia: Stycznia 15, 2007, 09:56:50 am »
Cytuj
numer pesel 052614103181 należy do: [i tam odp w stylu mężczyzny ur w .....itp]
Cos krzywo ten pesel podalas, bo o ile sie orientuje to wynika z niego, ze ktos urodzil sie w 2005 roku 26 dnia 14 MIESIACA ;] chyba, ze to byla losowa liczba ;p

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21314 dnia: Stycznia 15, 2007, 09:58:51 am »
[random] http://pointlesscomic.com/comics/070112.jpg facet rozjaśnia mój dzień... :} [/random]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21315 dnia: Stycznia 15, 2007, 10:16:13 am »
Serge-podałam tak jak było w teśnie i była odp,że III cyfra jest zła [ocywiście ta jest prawidłowa],ale przeraża mnie to,że nie wiem która cyfra oznacza płeć i takie inne pierdoły :/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21316 dnia: Stycznia 15, 2007, 10:45:31 am »
Cytuj
Serge-podałam tak jak było w teśnie i była odp,że III cyfra jest zła [ocywiście ta jest prawidłowa],ale przeraża mnie to,że nie wiem która cyfra oznacza płeć i takie inne pierdoły :/
no tak, pardon pomylilem kolejnosc dnia z miesiacem ;/

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21317 dnia: Stycznia 15, 2007, 10:51:29 am »
co nie zmienia fatu,że i tak jest źle :P

a wiesz do czego służy reszta?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21318 dnia: Stycznia 15, 2007, 11:20:09 am »
Cytuj
a wiesz do czego służy reszta?
Nie - wiem tylko ze 10 cyfra to plec.
Cytuj
co nie zmienia fatu,że i tak jest źle Język
No tak, po 2000 przyjmuje sie jakos inne oznaczenie miesiaca ;/ glupie to jest ;p

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21319 dnia: Stycznia 15, 2007, 11:25:40 am »
Cytuj
co nie zmienia fatu,że i tak jest źle Język
No tak, po 2000 przyjmuje sie jakos inne oznaczenie miesiaca ;/ glupie to jest ;p

Że co?! O kuffa...no to chyba jednak nie pójdę na zerówkę. Tylko nie wiem czy jeszcze można się wycofać-wpisałam się na jakąś listę. Poza tym egzamin jest
UWAGA!
O 7.30 rano !!
Buahahaha.Na pewno się 1/2 godziny spóżnię i nie będę myślała. Do tego będę zaspana czyli będę miała gorszą percepcję...i gorzej będzie się ściągało...