Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163975 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21180 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:26:00 pm »
Cytuj
Ty sobie jaja robisz?! 5 dni to takie minimum raczej. A max to chyba do 8 dni nie mam pojęcia ile jest najdłużej [i dzieki bogu ]
Ahahahaha to tym bardziej kocham moja dziewczyne ;]
Ale z tego co gadalem z kumpelami to zadna ie mowila ze ma wiecej niz 5 dni... myslalem ze to max. 8 dni to bym umarl... eh wy biedne wy... na szczescie my takich akcji nie mamy.
Uwierz mi...znam jeden przypadek, który ma chyba wieczny SM ;/ Na szczęście nie jest moją dziewczyną. Zresztą Ty, Gipsi, zarówno jak i Musiol będziecie wiedzieć o kim piszę ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21181 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:52:14 pm »
Cytuj
Nie bede sie znizac do poziomu pewnej osoby.  Chichot Duży uśmiech
jeśli o mnie mowa...to...niezły żart, z Ciebie nabija się...ponad 50% userów, jak nie z Ciebie, to z debilizmów które piszesz... ;/

Cytuj
Uwierz mi...znam jeden przypadek, który ma chyba wieczny SM ;/ Na szczęście nie jest moją dziewczyną. Zresztą Ty, Gipsi, zarówno jak i Musiol będziecie wiedzieć o kim piszę ;]
um..jak jej było? damn, zapomniałem :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21182 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:58:46 pm »
kutwa, wino marki winex jest feee.... to ja juz wole wino za 5 zet, a nie produkty winopodobne ;/
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21183 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:59:09 pm »
Cytuj
Uwierz mi...znam jeden przypadek, który ma chyba wieczny SM ;/ Na szczęście nie jest moją dziewczyną. Zresztą Ty, Gipsi, zarówno jak i Musiol będziecie wiedzieć o kim piszę ;]
um..jak jej było? damn, zapomniałem :P
"Piękna" ;f
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21184 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:02:37 am »
Cytuj
Uwierz mi...znam jeden przypadek, który ma chyba wieczny SM ;/ Na szczęście nie jest moją dziewczyną. Zresztą Ty, Gipsi, zarówno jak i Musiol będziecie wiedzieć o kim piszę ;]
um..jak jej było? damn, zapomniałem :P
"Piękna" ;f
o właśnie ;] xD 'piękna', co tam u niej i u Twojego kolegi? :F

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21185 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:15:19 am »
Cytuj
Uwierz mi...znam jeden przypadek, który ma chyba wieczny SM ;/ Na szczęście nie jest moją dziewczyną. Zresztą Ty, Gipsi, zarówno jak i Musiol będziecie wiedzieć o kim piszę ;]
um..jak jej było? damn, zapomniałem :P
"Piękna" ;f
o właśnie ;] xD 'piękna', co tam u niej i u Twojego kolegi? :F
A niech spi*rdala na drzewo ;/ Przez 2 lata uważasz kogoś za zajebistego przyjaciela, z którym konie można było kraść, a on po znalezieniu dziewczyny i przeprowadzeniu się dyskretnie oświadcza, że ma cię głęboko w dupie, a jak przyjeżdża na osiedle to nawet nie powie ci o tym ;/ Jedyne co o nim wiem to, że ostatnio zwęszył darmowe chlanie i wysłał kumplowi z osiedla (którego też właśnie olał) życzenia (co było dyskretną sugestią zaproszenia go, ale pocałowaliśmy go w pupkę). Mi na 18-stke nawet życzeń nie wysłał...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21186 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:21:32 am »
Cytuj
Uwierz mi...znam jeden przypadek, który ma chyba wieczny SM ;/ Na szczęście nie jest moją dziewczyną. Zresztą Ty, Gipsi, zarówno jak i Musiol będziecie wiedzieć o kim piszę ;]
um..jak jej było? damn, zapomniałem :P
"Piękna" ;f
o właśnie ;] xD 'piękna', co tam u niej i u Twojego kolegi? :F
A niech spi*rdala na drzewo ;/ Przez 2 lata uważasz kogoś za zajebistego przyjaciela, z którym konie można było kraść, a on po znalezieniu dziewczyny i przeprowadzeniu się dyskretnie oświadcza, że ma cię głęboko w dupie, a jak przyjeżdża na osiedle to nawet nie powie ci o tym ;/ Jedyne co o nim wiem to, że ostatnio zwęszył darmowe chlanie i wysłał kumplowi z osiedla (którego też właśnie olał) życzenia (co było dyskretną sugestią zaproszenia go, ale pocałowaliśmy go w pupkę). Mi na 18-stke nawet życzeń nie wysłał...
Pedał czyli ze ;/
Ofkz jesli rzeczywiscie byliscie takimi dobrymi kumplami a z tego co mi mowiles to tak.
Ale tak zwyklych kumpli z osiedla to w sumie na lajcie mozna olac ;] Co innego jak sie z nimi kumpluje juz jakos tak bardziej...
Ja tez moja ekipe stara raczej olalem, kumplowalem sie z nimi wiele lat ale w sumie to troche mnie pozniej juz jeba*i i nudzili to jak juz sie zaczalem kumplowac z inna ekipa to w sumie ich olalem i czasem tylko sie spotkam, czy na najebke pojde... ale i tak nigdy mi sie niechce raczej...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21187 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:26:24 am »
Cytuj
Uwierz mi...znam jeden przypadek, który ma chyba wieczny SM ;/ Na szczęście nie jest moją dziewczyną. Zresztą Ty, Gipsi, zarówno jak i Musiol będziecie wiedzieć o kim piszę ;]
um..jak jej było? damn, zapomniałem :P
"Piękna" ;f
o właśnie ;] xD 'piękna', co tam u niej i u Twojego kolegi? :F
A niech spi*rdala na drzewo ;/ Przez 2 lata uważasz kogoś za zajebistego przyjaciela, z którym konie można było kraść, a on po znalezieniu dziewczyny i przeprowadzeniu się dyskretnie oświadcza, że ma cię głęboko w dupie, a jak przyjeżdża na osiedle to nawet nie powie ci o tym ;/ Jedyne co o nim wiem to, że ostatnio zwęszył darmowe chlanie i wysłał kumplowi z osiedla (którego też właśnie olał) życzenia (co było dyskretną sugestią zaproszenia go, ale pocałowaliśmy go w pupkę). Mi na 18-stke nawet życzeń nie wysłał...
Pedał czyli ze ;/
Ofkz jesli rzeczywiscie byliscie takimi dobrymi kumplami a z tego co mi mowiles to tak.
Ale tak zwyklych kumpli z osiedla to w sumie na lajcie mozna olac ;] Co innego jak sie z nimi kumpluje juz jakos tak bardziej...
Ja tez moja ekipe stara raczej olalem, kumplowalem sie z nimi wiele lat ale w sumie to troche mnie pozniej juz jeba*i i nudzili to jak juz sie zaczalem kumplowac z inna ekipa to w sumie ich olalem i czasem tylko sie spotkam, czy na najebke pojde... ale i tak nigdy mi sie niechce raczej...
ja tam mam kumpli w internecie :F ;/ ;)

Ja jakiś czas temu też olałem 'kumpla' (nie nazwałbym go nawet tak teraz). Bo mi się nieźle wpierdolił w życie i w nim namieszał, omało co dziewczyny nie straciłem, straciłem za to dużo zdrowia i nerwów (Sol, you know who....). W sumie tak samemu jest lepiej...ja mam baaardzo mało prawdziwych kumpli,a tacy przelotni...phi, niech spadają.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21188 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:38:17 am »
Ja mam kilku kumpli, takiego przyjaciela prawdziwego jednego właściwie, konkretnie Mlecznego. Kiła trochę, tak od 10ciu lat tych samych "ziomków" mam, tylko raz na jakiś czas się tam ktoś nowy pojawia heh. Ale jest spoko i tak. Kumpli takich zwykłych to mam sporo, znaczy w zasadzie nikt nie ma powodów, żeby mnie nie lubić, jestem altruistą, wszystkich traktuje fair, to zasadniczo mnie wszyscy lubią... tylko kilku takich "znajomych" miałem, których naprawdę nie lubiłem i szlag mnie trafiał przy nich (vide pare osób z mojej klasy z liceum).

Tak swoją drogą, to też kiedyś miałem kumpele, w sumie najlepszą przyjaciółkę, z którą przyjaźniłem się od zerówki aż do połowy liceum. Ale potem nagle się strasznie zmieniła nie wiedzieć czemu, wyprowadziła się gdzieś na wieś i zerwała kontakt ze mną, tak mnie olała lekko to ujmując (His wie o kogo chodzi, kiedyś była to też jej bardzo dobra przyjaciółką). No ale cóż, ludzie się zmieniają i rzadko przed tymi zmianami powstrzymuje ich coś tak trywialnego jak przyjaźń heh... swoją drogą, może napiszę do tej "koleżanki" na GG, zobaczymy, może jednak nie ma mnie tak w dupie jak mi się wydawało... tylko będę musiał jej numer skądś załatwić.... hmm...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21189 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:43:23 am »
Cytuj
Ofkz jesli rzeczywiscie byliscie takimi dobrymi kumplami a z tego co mi mowiles to tak.
Ale tak zwyklych kumpli z osiedla to w sumie na lajcie mozna olac ;] Co innego jak sie z nimi kumpluje juz jakos tak bardziej...
Hah ! Myśmy byli prawie nierozłączni. W wakacje prawie codziennie robiliśmy sobie nocki u niego w domu, czasem piliśmy tanie winko z jego mamą, cały dzień spędzaliśmy na dworze albo u niego grając na moim pleju2 (którego mu od czasu do czasu pożyczałem), jeździliśmy razem do jego ciotki. Kasy zbyt wiele to on nie miał (ale zawsze się starał jak najlepiej mnie ugościć u siebie), a sam nie szczędziłem mu złotówki. Jak szliśmy do tesco to zawsze postawiłem mu colę, albo jakiś jogurt. Każdy szalony pomysł wychodził z jego głowy. Albo wrzeszczeliśmy wieczorem "POLICJA ! NA ZIEMIĘ, "kurczaczek" ! JUŻ !" i patrzyliśmy ilu ludzi wychodziło na balkon, albo śmialiśmy się z jego brata, albo robiliśmy frytki czy spaghetti u niego. To nie był zwykły przyjaciel...takich to ze świecą szukać. No, ale niestety, koniec końców okazał się złamasem ;/ Po poznaniu "pięknej" się w ch*j zmienił. Przy niej nie był tym zajebistym, szalonym kolesiem, tylko smutnym niewolnikiem "pięknej" (nie będę wymieniał ich imion). Szkoda...jakby się nie przeprowadził to może by jeszcze się dało go "uratować". Ostatni raz go spotkałem pod koniec wakacji kiedy malował swoje nowe mieszkanie (musiał się przeprowadzić z mamą i bratem, bo miali długi na osiedlu). Zaproponowałem mu pomoc, obiecał zadzwonić. Olał sprawę.

Tant - koniec końców u mnie okazało się, że mam w sumie dwóch prawdziwych przyjaciół. Z jednym się znam od 13 lat (albo nawet dłużej), drugiego od 12 chyba. Obaj są z osiedla.

Cytuj
(Sol, you know who....)
Oh, him ? Yeah. I know him. It's going to take a while. It happened years ago. Did you know there are three...A racja...to nie AC0, a ja nie jestem Solo Wing Pixy...

Ej, jeśli znam cały prolog z AC0 na pamięć to znaczy, że jest ze mną źle ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2007, 12:51:52 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21190 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:55:35 am »
Wiesz a moze mu poprostu tez glupio troche przed toba... byliscie zajebistymi kumplami, ale jemu moze byc na przyklad w chu* glupio do was teraz gadac bo go wyeksmitowali do innego mieszkania (pewnie gorszego) sa bez kasy, i ogolnie wyszedl na biedaka i moze sie wstydzi czy cos... chociaz w sumie dobrze wiedziales o jego sytuacji finansowej ale jednak eksmisja to juz jest taki dziwny akszyn i mogl to dziwnie odebrac.
Mi tez bylo by chyba glupio przed kumplami jakby mnie wyeksmitowali z mieszkania za dlugi...
Mam takiego jednego kumpla z ktorym tez sie znam od 10 lat i od podstawowki 4 klasy chodzimy razem z do klasy (wlasnie teraz kumpluje sie tylko z ekipa z ktora chodzilem od 4 podstawowki do konca gimnazjum -a za czasow szkoly to sie zajebisciek umplowalismy ale po lekcjach to juz nie, a teraz to tylko z nimi od chyba 2 lat ;]), no ale jak mowilem znalem go dlugo i jak on zmienil mieszkanie na gorsze i na gorszej dzielnicy bo nie wyrabiali z oplatami to tak sie zastanawialem jak ja bym sie czul wtedy... ofkoz mnie to jebalo gdzie on mieszka i jak, no ale jemu bylo raczej glupio gdy z nami o tym gadal...

EDIT:::
Zaczelo sie polowanie na kaczki ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2007, 12:56:13 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21191 dnia: Stycznia 12, 2007, 01:09:42 am »
Wiesz a moze mu poprostu tez glupio troche przed toba... byliscie zajebistymi kumplami, ale jemu moze byc na przyklad w chu* glupio do was teraz gadac bo go wyeksmitowali do innego mieszkania (pewnie gorszego) sa bez kasy, i ogolnie wyszedl na biedaka i moze sie wstydzi czy cos... chociaz w sumie dobrze wiedziales o jego sytuacji finansowej ale jednak eksmisja to juz jest taki dziwny akszyn i mogl to dziwnie odebrac.
Ale jego nie eksmitowali. Poprostu postanowili pozbyć się długów, więc sprzedali mieszkanie i kupili gdzieś indziej. Poza tym on zaczął mnie i moich kumpli mieć w dupie od momentu kiedy poznał "piękną". Jeden tylko z nim i "piękną" został, który potem sam się przyznał, że jest ich "informatorem" ;/ A jak się go w wakacje pytałem czy chce dalej się z nami kumplować to powiedział, że pewnie, że chce, że będzie się starał częściej przyjeżdżać na osiedle (przed poznaniem pięknej zapowiadał swoje codzienne wizyty na osiedlu po przeprowadzce). Na słowach się skończyło. Heh...nawet jak byłem w marcu (jeszcze przed jego przeprowadzką) w szpitalu to aż raz mnie odwiedził. Ci drudzy kumple (ci, któych znam już tak długo) byli co drugi-trzeci dzień, a jak byłem we wrześniu w szpitalu to codziennie byli. Zresztą teraz ma w sobie taki tupet, że jak zadzwoni to rozmowa wygląda tak : "No siema, co u was...aha...ej, masz jakieś fajne filmy na dysku ?...A, no szkoda...To narazie."

Aha...bez kasy to pewnie teraz znowu są. Mieli kasę ze sprzedaży mieszkania (chyba z 20 tys. zł) to wszystko chyba w miesiąc/dwa wydali (tutaj do baru na drinki, tu na lody, tu do makdonalda, tu do pizza hut i kasa poszła w pi*det).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2007, 01:11:34 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21192 dnia: Stycznia 12, 2007, 10:27:41 am »
Cytuj
Cytuj
It's a real blessing! ah jak cudowne jest to uczucie gdy wiem ze dziewczyna ma ten bol... to takie chu*owe ale z drugiej strony to taki dobry znak ;]
gumka pękneła? :P ta....masz racje, tak poza tym, to dobry znak, można odetchnąć z ulgą ;]
Proszę, proszę, mamy panów ryzyków-fizyków na 4um... Kalendarzyki są zdradliwe... Załóżmy temat :U
Cytuj
O fuj ;/ Prezerwatywy ;/ Ch*jnia na maxa ;/ Na szczescie czlowiek wymyslil cos takiego jak tabsy antykoncepcyjne ;]
Które na szczęście nie są drogie i znaczna większość dziewczyn toleruje przyjmowanie hormonów. Tyle że część z nich potrafi ubzdurać sobie jakieś dolegliwości w czasie stosowania.
Cytuj
Cytuj
Gipsi-ale wierz mi,że to wyjątkowo upierdliwy ból :/
Wiem i wspolczuje... tym bardziej ze niektore dziewczyny maja okres po az 5 dni ;/ )(czy bog wie ile tam maja max ;] mja ma naszczescie tylko 3 co dla mnie tez jest dooobre ;])
Zanim zdecydowałam się na hormony, męczyłam się 6-7 dni, w zależności od sytuacji stresowych, co ty na to? :\
Cytuj
Ale z tego co gadalem z kumpelami to zadna ie mowila ze ma wiecej niz 5 dni... myslalem ze to max. 8 dni to bym umarl... eh wy biedne wy... na szczescie my takich akcji nie mamy.
widać, wszystkie w miarę "zdrowo" żyją a ty nie uważałeś na lekcji biologii ;] ... Albo osławioną "Sztukę kochania" poczytaj. Fajna kniga w sumie, tylko dawno napisana i warto uzupełnić wiedzę o nowoczesne publikacje
Cytuj
Gipsi-ale wierz mi,że to wyjątkowo upierdliwy ból :/
Zawsze są painkillery... Znam przypadek, gdzie potrzebne były zastrzyki przeciwbólowe. Sama też nie znoszę tego dobrze, spać nie można, stać nie można, chodzić nie można, zbiera się na wymioty, tylko skulić się w kąciku i dosłownie wyć. Dwa z rzędu ibuprofeny zwykle załatwiały sprawę.
Cytuj
chyba lepsze to, niż 'kinder' niespodzianka....
Macierzyństwo/ojcostwo z przypadku/głupoty to chyba najgorsza rzecz w życiu młodego człowieka (nie licząc końca świata, alkoholizmu, narkotyzmu i takich tam chorób cywilizacyjnych)...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21193 dnia: Stycznia 12, 2007, 11:13:33 am »
Cytuj
zawżdyj gębę ty pedantystyczny sodomito z kiłą
szaddap kartoflu
Zamilcz niewiasto bo nie wiesz co czynisz ;p

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21194 dnia: Stycznia 12, 2007, 11:29:48 am »
Cytuj
Zamilcz niewiasto bo nie wiesz co czynisz ;p
hahah uwielbiam ten skecz xD
"Ale ze Dudka na Mundial nie wzieli???"
:P :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21195 dnia: Stycznia 12, 2007, 12:06:44 pm »
Idz idz słowiku masz dar wykorzystaj go xD  na studniówce ziomki z klasy odwalili to i Macieja ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21196 dnia: Stycznia 12, 2007, 02:17:25 pm »
E siema ziomki, pisze z kawiarenki i nawet nie mam czasu wszystkiego przeczytać co zapisaliscie przez ten czas jak mnie nie ma. ;/ W pracy na razie spoko wypłate dostałem i pomysle o kupnie jakiegokolwiek kompa.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21197 dnia: Stycznia 12, 2007, 02:18:11 pm »
Ile dostales wyplat sie chwal tu na szybko ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21198 dnia: Stycznia 12, 2007, 02:48:20 pm »
Dostałem wczoraj 850, 89 na łape ;/ a 300 już poooszłoooooo ! ;/
Jak mi zapłacą za kurs i dostane jakis dodatek aktywizacyjny z urzedu pracy to bedzie fajnie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21199 dnia: Stycznia 12, 2007, 02:51:15 pm »
Ale Was wyje*alo, zeby 8 stron TO napisac jak bylem chory przez trzy dni, ch*j z Wami, nienawidze Was ;/ a mama Agrias pierze w rzece. Hahahahahahahahahaha ku*wa umarlem ;] I jeszcze jedno - Vivi blagam Cie, przestan pierd*lic o swoich fascynujacych przezyciach ze szkoly, bo wiekszosc z nas to raczej jebie, a jak juz masz to robic, to chociaz ucz sie od Tanta, bo ten cieciuch jak bloguje to przynajmniej nie cisnie sie na "usta" takie cos:
http://www.outbreakhc.com/merch/enlarged/t-shirt.no.one.cares.white.back.jpg ;/