Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163306 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20400 dnia: Grudnia 25, 2006, 09:05:09 pm »
to ja cę jeszze dobije...nie będzie na wynos-buahahahaha


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20401 dnia: Grudnia 25, 2006, 09:14:32 pm »
ej, jak nie na wynos, to ja sie na to pisze :P nie od dzis wiadomo, ze lubie jak mnie kobiety biją (z jednym wyjątkiem... no prawie, bo nie od dzis wiadomo, ze moja siostra to prawie jak kobieta, a prawie robi różnicę :P )
Kame Hame Ha

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20402 dnia: Grudnia 25, 2006, 09:17:52 pm »
ej, jak nie na wynos, to ja sie na to pisze :P nie od dzis wiadomo, ze lubie jak mnie kobiety biją (z jednym wyjątkiem... no prawie, bo nie od dzis wiadomo, ze moja siostra to prawie jak kobieta, a prawie robi różnicę :P )
Taa? To mi może wytłumaczysz: jak nie jestem kobietą to kim?

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20403 dnia: Grudnia 25, 2006, 09:20:56 pm »
ej, jak nie na wynos, to ja sie na to pisze :P nie od dzis wiadomo, ze lubie jak mnie kobiety biją (z jednym wyjątkiem... no prawie, bo nie od dzis wiadomo, ze moja siostra to prawie jak kobieta, a prawie robi różnicę :P )
Taa? To mi może wytłumaczysz: jak nie jestem kobietą to kim?
plastyczką
Kame Hame Ha

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20404 dnia: Grudnia 25, 2006, 09:24:14 pm »
ej, jak nie na wynos, to ja sie na to pisze :P nie od dzis wiadomo, ze lubie jak mnie kobiety biją (z jednym wyjątkiem... no prawie, bo nie od dzis wiadomo, ze moja siostra to prawie jak kobieta, a prawie robi różnicę :P )
Taa? To mi może wytłumaczysz: jak nie jestem kobietą to kim?
plastyczką
Ahaa... No to rzeczywiście wielka mi różnica... <z ironią w głosie> baka-no :P

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20405 dnia: Grudnia 25, 2006, 09:26:24 pm »
ej, jak nie na wynos, to ja sie na to pisze :P nie od dzis wiadomo, ze lubie jak mnie kobiety biją (z jednym wyjątkiem... no prawie, bo nie od dzis wiadomo, ze moja siostra to prawie jak kobieta, a prawie robi różnicę :P )
Taa? To mi może wytłumaczysz: jak nie jestem kobietą to kim?
plastyczką
auhahaha, kewl, hip hip hurra dla Smoga pojęcia wrażliwości artystycznej ^_^

(o, Grzyb O.o)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 09:29:32 pm wysłana przez Goha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20406 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:15:10 pm »
But we said nay!
We are but man!
Aaaaaaoooooooo!
This is not the greatest song in the world!
NO-O!
IT's just the tribute
Couldn't remember the greatest song in the world!
No! This is just the tribute!

Damn...The D jednak rządzą ;] Mogli Tribjuta wrzucic do Pick of Destiny - w tedy film bym zamiatal jeszcze bardziej ^^

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20407 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:22:03 pm »
ej, jak nie na wynos, to ja sie na to pisze :P nie od dzis wiadomo, ze lubie jak mnie kobiety biją (z jednym wyjątkiem... no prawie, bo nie od dzis wiadomo, ze moja siostra to prawie jak kobieta, a prawie robi różnicę :P )
Taa? To mi może wytłumaczysz: jak nie jestem kobietą to kim?
plastyczką
auhahaha, kewl, hip hip hurra dla Smoga pojęcia wrażliwości artystycznej ^_^

(o, Grzyb O.o)

yay, ktoś mi powiedział, ze mam wrazliwą duszę :) ale mi sie miło zrobiło :)

(to sie nazywa ta no, nadinterpretacja intencji autorki :F )
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 10:23:43 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20408 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:27:08 pm »
Cytuj
No bo His jest taka oklepana Język i "zużyta" Mrugnięcie xD

Ahahaha....

Cytuj
hee ;p chodziło mi o to, że jesteś najbardziej "eksploatowana" przez Szefa

AHAHAHAHHAHAH... napisz mi gdzie mieszkasz Musiolik, wyślę ci kwiaty na pogrzeb...

Cytuj
But we said nay!
We are but man!
Aaaaaaoooooooo!
This is not the greatest song in the world!
NO-O!
IT's just the tribute
Couldn't remember the greatest song in the world!
No! This is just the tribute!

Can't you see he's a man, can I hear your aplaud
He is more than a man, he's shining golden god!

Tribute też dobry.. będę se musiał film ściągnąć...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20409 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:29:20 pm »
But we said nay!
We are but man!
Aaaaaaoooooooo!
This is not the greatest song in the world!
NO-O!
IT's just the tribute
Couldn't remember the greatest song in the world!
No! This is just the tribute!

Damn...The D jednak rządzą ;] Mogli Tribjuta wrzucic do Pick of Destiny - w tedy film bym zamiatal jeszcze bardziej ^^


A gdzie najważniejszy element tej piosenki?
WE ARE BUT MEN
RAWK
Mimo wszystko, ja wolałem wersję z ichniego show. Dick pushups? ;F

Cytuj
AHAHAHAHHAHAH... napisz mi gdzie mieszkasz Musiolik, wyślę ci kwiaty na pogrzeb...
Skąd ma wiedzieć, gdzie go położą? ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20410 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:36:56 pm »
Oszit! Faktycznie pominalem "ROCK!". Damn ;/

Cytuj
Tribute też dobry.. będę se musiał film ściągnąć...
No jest w filmie pare dobrych akcji ;] Szczegolnie "Deactivated lasers with my dick" jest mocne ;p
Cytuj
Mimo wszystko, ja wolałem wersję z ichniego show. Dick pushups? ;F
Cock pushups jesli juz ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20411 dnia: Grudnia 25, 2006, 11:19:10 pm »
Oh jutro do pracy na ósmą, będzie syf niezły, dzwonić będą klienci instalujacy lifeboxa którego pod choinkę dostali, czyli masakra. ;]
Btw. Gipsiego coś nie widać wcale, chyba poczuł magię tych świąt. ;]
Ja nic nie poczułem, zastanawiam się powoli jak sprzedać swój prezent. I kupić sobie samemu lepszy. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20412 dnia: Grudnia 25, 2006, 11:23:20 pm »
Cała pierwsza płytka jest boska, ale raczej przez krótki czas, bo to taka muzyka co się szybko dość nudzi po prostu, ale film i drugą płytę<bo chyba wyszła tak?> mi chyba wujek Torrent pożyczyć będzie musiał ;]

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20413 dnia: Grudnia 25, 2006, 11:33:27 pm »
Nudzi wam sie czy co?
Mnie tu niecałe 2 dni nie było,a tu juz z 7 stron się zebrało...

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20414 dnia: Grudnia 25, 2006, 11:51:33 pm »
Nudzi wam sie czy co?
Mnie tu niecałe 2 dni nie było,a tu juz z 7 stron się zebrało...
Tak jakby... Nie muszę sie uczyc na żadne głupie zaliczenie z historii sztuki to się obijam^^

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20415 dnia: Grudnia 26, 2006, 01:18:44 am »
Hmm, chyba będe musiał zaparzyć sobie dziś rano o 7 kawę przed siedmioma godzinami czekającej mnie pracy heh. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20416 dnia: Grudnia 26, 2006, 02:45:16 am »
Cytuj
łał, właśnie zczaiłem, że Xellard na stronie to nie żaden newbe, tylko Heciak... wkurzają mnie te zmienione nazwy wyświetlania, powinny być zablokowane dla wszystkich.
i jest zablokowane... on se zmienil wtedy jak mozna bylo i wylądowal jak Tamiko tyle ze ze chcianym nickiem ;p


Cytuj
Ja chyba odbebnie te 3 lata przystapie do bierzmowania i bede olewac kosciół.
i skonczysz jak ja ;f


Cytuj
I powiedzcie mi dlaczego zawsze jest wiecej wydatków niz pieniędzy ?
bo kobiety wiecej wydaja niz dostaja ;f



Cytuj
Hmm, chyba będe musiał zaparzyć sobie dziś rano o 7 kawę przed siedmioma godzinami czekającej mnie pracy heh. ;]
a to dzisiaj jece swieta nie sa?



Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20417 dnia: Grudnia 26, 2006, 02:55:12 am »
Cytuj
Hmm, chyba będe musiał zaparzyć sobie dziś rano o 7 kawę przed siedmioma godzinami czekającej mnie pracy heh. ;]
a to dzisiaj jece swieta nie sa?
No są, ale co z tego jak ludzie "potrzebują" pomocy. Czasami nawet czuję pewną satysfakcję jak pomagam, ale niektórym to najchętniej bym pomógł waląc czymś ciężkim w łeb. -_-
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20418 dnia: Grudnia 26, 2006, 03:09:43 am »
Ja pier**le, miałem popisać jakieś artykuły teraz, ale kurde dopadł mnie John Cage i już mi się nic nie chcę... facet wywołuje u mnie skrajne emocje, aż go momentami chcę zablokować... ale nie, trzeba go hodować, fajna z niego ameba, może mi jeszcze coś śmiesznego napisze... banowanie kretynów to pójście na łatwiznę, a tak przynajmniej będę miał lekcje obchodzenia się z niepełnosprawnymi... idę pograć troche w FFXII, potem spać.. jutro popisze artykuły.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20419 dnia: Grudnia 26, 2006, 03:13:03 am »
Ja bym mu chętnie walnął headshota z mojego nowego TPG. Gdybym miał wybierać między hodowaniem ameby a robieniem czegoś konstruktywnego wybrałbym to drugie. Najwyżej na pocieszenie kupiłbym sobie tamaguchi i chyba nawet wiekszą radochę bym z tego miał. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...