Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170625 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9640 dnia: Listopada 02, 2005, 06:09:15 pm »
Cytuj
łaaał...Tant...you are my idol....ja tam nawet nie wiem co to te kationy :P
kationy to takie cus w związku chemicznym naladowane +

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9641 dnia: Listopada 02, 2005, 06:26:55 pm »
Cytuj
kationy to takie cus w związku chemicznym naladowane +

[nudy]

Bo jak wszyscy doskonale widzą, sole kwasów w wodzie dysocjują na kationy metali i aniony reszty kwasowej. Ja mam za pomocą różnych związków (głównie kwasów), przyłączać ten wolny kation do innego związku sprawiając, że się strąci osab lub w najlepszym wypadku zmieni się kolor płynu. Jako, że niezbędne jest użycie siarkowodoru i amoniaku, cokolwiek bym nie zrobił, będzie to waliło jakby ktoś chciał zakonserwować w occie własną kupe...

[/nudne]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9642 dnia: Listopada 02, 2005, 06:30:10 pm »
his zajmij go czyms byle zdala od kompa =-=

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9643 dnia: Listopada 02, 2005, 06:41:47 pm »
wybacz,ale wolę sioę nie zbliżać, bo jeszcze zacznie rcytować sutrę powstawania soli  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9644 dnia: Listopada 02, 2005, 06:44:33 pm »
i po co to muwilas -_-  
ja chce mortimera(mola) spowrotem :/
 

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9645 dnia: Listopada 02, 2005, 10:14:44 pm »
a ja chce zeby byl juz piatek... kurcze czekanie na cos jest złe... a nawet bardzo ZŁE



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9646 dnia: Listopada 03, 2005, 12:31:45 am »
Cytuj
wybacz,ale wolę sioę nie zbliżać, bo jeszcze zacznie rcytować sutrę powstawania soli

Sole? Ojej... jest chyba z milion sposobów na otrzymanie soli... ale to troche inaczej idzie dla soli silnych kwasów, słabych kwasów i kwasów karboksylowych... no ale nieważne... nie chcecie tego wiedzieć... dobrze wam radze...

Hmm.... taka mnie refleksja naszła... czy wszystkie znaki interpunkycjne można zastąpić na forum wielokropkiem... poza tym... chyba... jestem... od... niego... uza...leż...niony....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9647 dnia: Listopada 03, 2005, 12:37:49 am »
Cytuj
a ja chce zeby byl juz piatek... kurcze czekanie na cos jest złe... a nawet bardzo ZŁE
podpisuje sie pod tym rekami i nogami... nie wiem, co cie czeka w ten piatek, w kazdym razie dla mnie bedzie on raczej elo :F
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2005, 12:38:07 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9648 dnia: Listopada 03, 2005, 12:40:00 am »
taaa... mnie też nasunęła się refleksja. Wartość logiczna postów spada proporcjonalnie do godziny ich pisania.....  Co zresztą widać na załączonym obrazku.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9649 dnia: Listopada 03, 2005, 12:43:21 am »
nie chce sie komus przypadkiem napisac mi wypracowania z polskiego?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9650 dnia: Listopada 03, 2005, 02:04:46 pm »
W_W - nie żeby ta tzw. "wartość logiczna" była kiedykolwiek specjanie wysoka...

EDIT::

Uciekanie z ćwiczeń z matmy jest fajne. Tylko to, że teraz sam se będę musiał przypominać caaaaaluśki rachunek różniczkowy jest już mniej fajne. Tak samo to, że widziałem dzisiaj His jest fajne, jednak to, że była dla mnie niemiła (jak zawsze po skończeniu zajęć na uniwerku) znowu nie jest fajne. Jak się okazuje, równowaga wszechświata pozostaje ciągle zachowana i wszystko ma swój negatyw... Yin i Yang, Czarne i Białe, Ogień i Woda, Zell i paproć doniczkowa*...

Kurcze... jutro mam kolokwium (czyt. sprawdzian) z Chemii.... zastanawiam się powoli, czy by może nie zacząć się uczyć, bo właściwie lepiej zaliczyć koło, niż go nie zaliczyć.. hmm... przemyślę to jeszcze....
_________
* czemu Zell jest przeciwieństwem paproci doniczkowej? To jest bardzo dobre pytanie...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9651 dnia: Listopada 03, 2005, 04:11:30 pm »
bo paproc doniczkowa ma iq 100 a zell 001? ew. po prostu paproc doniczkowa ma wszystkie konczyny... i nie nosi jakichs mackow z armeniii w avie...

Cytuj
lepiej zaliczyć koło, niż go nie zaliczyć
tworcze

poza tym sciaga.pl to fajna strona... fajne wypracowania z polskiego tam maja heh

a i no i paprotka doniczkowa moze byc ladna...

[edit]
i nie ma zapryszczonej twarzy i wiecznie przetluszczonych wlosow
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9652 dnia: Listopada 03, 2005, 05:37:48 pm »
sciaga.pl fcale nie jets fajna...2,5k wypracowan biologii i tylko jedno, na opdpowiedni na porzadany przeze mnie temat, i to jeszcze chujowe :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9653 dnia: Listopada 03, 2005, 06:12:06 pm »
kuźna..... miałem zacząć fika z KH i faktycznie zacząłem, ale po napisaniu pierwszego rozdziału stwierdziłem, ze pisanie fików o zdałnionych disnejowskich światach nie jest fajne i chyba sobie odpuszczę... już pomijając fakt, że nie mam pomysłu na fabułę zabardzo.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9654 dnia: Listopada 03, 2005, 08:16:44 pm »
Tak się zastanawiam..kiedy ja skończę swojego fika na temat NSH...jeszcze jeden rozdział mi został do przepisania na czysto,ale mi się nie chce...i potem zacznę kolejny...jeju kiedy ja na to znajdę czas....

Co do piątku czyt. jutra...to czeka mnie bardzo ciężki dzień.Najpierw praca,a potem turniej T5 u kolegi na pusty żołądek XD...hm...jakoś to zniosę,a przynajmniej tak mi się wydaje...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9655 dnia: Listopada 03, 2005, 08:35:54 pm »
A ja muszę napisać w końcu ten rozdział Isoga, z którym zalegam od jakiegoś czasu... będę się musiał spiąć w ten weekend...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9656 dnia: Listopada 03, 2005, 08:44:44 pm »
A ja odnaleźć w sobie tę determinację i pasję, by w końcu stworzyć coś, co chcę stworzyć. A gdy to się stanie, to moze... Tylko moze...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9657 dnia: Listopada 03, 2005, 08:48:50 pm »
it's so much better <plum plum plum plum <fajna gitarka znaczy sie>> when everyone is in, are you iiiiin? it's so much easier, when everyone is in are you in? nanana.... ;]

a moi musi wkońcu... hmm... ten... no... a no tak... moi niemusi nic ;] a teraz moi podkreca gloścość, robi sobie kolejna herbate/kawe i spada nadrabiać czytanie zaległych lektur ;\ ;]

EDIT

Cytuj
a i no i paprotka doniczkowa moze byc ladna...

[edit]
i nie ma zapryszczonej twarzy i wiecznie przetluszczonych wlosow
i kompleksow dzikich ;]

Edit2 łach... dawno w TO niepisalem... łach... dawno niepisalem =p
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2005, 08:51:44 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9658 dnia: Listopada 03, 2005, 08:51:20 pm »
bardzo dzuo ich?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9659 dnia: Listopada 03, 2005, 08:54:42 pm »
tak na rozgrzewke Faust, Mr.T aka BA Barakus, aka Pan Tadeusz, Konrad Wallenrod, Kordian... hmm i chyba tyle... narazie.. ;] damn a właśnie Bożych Bojowników zdobyłem... i co tu czytać najpierw... blach.. chyba jednak lektury "wazniejsze" ;\ ;]

i'm floating down the river nananana