Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170652 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9600 dnia: Listopada 01, 2005, 09:50:04 pm »
GPM i jego anty kobiece nastawienie...mógłby wrócić  np......ARD XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9601 dnia: Listopada 01, 2005, 09:53:48 pm »
Cytuj
nawet gameplay byłby mile widzany, bo w końcu możnaby się było z kogoś ponabijać hehehe

Ejj... ale ja serio mówię, że tego typa mi tu brakuje z tych starych userów. Damn... zadziwiał mnie ten człowiek... aż mnie korci, żeby poczytać jakieś jego hipotetyczne rozmowy w TO np. z Hisoką...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9602 dnia: Listopada 01, 2005, 10:00:26 pm »
taaa... bo gameplay to rzeczywiście bardzo "spoko ziomal" ..... Ale tak an serio to nie zawadziłoby jakby starzy userzy wrócili. Raz, ze wiecej by się działo i pisało, a dwa, że fajnie zobaczyć od czasu do czasu, żę jednak ludzie pamiętają o SZ
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9603 dnia: Listopada 01, 2005, 11:04:24 pm »
Kto by niechciał...może by do Gohy też napisać??byłoby miło..taki powrót starych bywalców jak: GPM, Selphie, Dark Scythe, ARD, Elfik Mog...ale marzenia ściętej głowy ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9604 dnia: Listopada 01, 2005, 11:29:01 pm »
Cytuj
GPM, Selphie, Dark Scythe, ARD, Elfik Mog...

łah Musiol... ale żeś zestawem sypnął... Selphie to była tutaj bardzo krótko, Death Scythe (nie Dark... nie wszyscy tu są Dark wbrew pozorom) miała w historii forum jedynie epizod, bo to siostra GPMa i się musieli kompem dzielić, a Elfik Mog zawsze pojawiał się na SZ jedynie gdy chciał powiedzieć o konwencie lub czymś takim... żadko bywał w innym interesie... no ale faktycznie ARD i GamePlay by się pokazać mogli, bo by raźniej było... jeszcze Mortusa nie widziałem dawno, little'a gdzieś wywiało, Goha wymigrowała gdzieś.... a z tego naprawde starego składu, to bym tu chciał zobaczyć np. Madnessa, Gienie (jedyna osoba, co mnie biła w wiedzy na temat FFT heh), Shmatan, Kristofer, czy Volrath (zniknął chyba jeszcze zanim ja się pojawiłem...)..

Przy okazji... kto mi wyjaśni fenomen tego jegomościa ==> Beherit<== chyba nie będzie przesadzą nazwanie go starym userem (patrzecie na numerek) i pamiętam, że ten typ się gdzieniegdzie wypowiadał. Czemu więc nie można znaleźć żadnych jego postów? To przez "czystkę"? Myślałem, że liczniki się zzerowały wtedy...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9605 dnia: Listopada 01, 2005, 11:30:21 pm »
Wy to macie problemy. Naprawdę. Zamiast wysłać im e-meila z zapytaniem, co się z nimi dzieje, albo po prostu napisac, żeby wrócili na stronę, to biadolicie, jak ja po paru głębszych łykach kawy. To niezdrowe. Oczko nie idzą wasze ikonki gadu-gadu? Większość z was ma to cudo programistów, więc jaki problem zagadać? Ech... Ja wróciłem ze starych userów? I co? Coś się zmieniło/ Ni cukier...

Wielka czystka usuneła wszystkie posty. Absolutnie wszystkie.
Ten typek pochodził ze starej strony, skad SquareZone powstało za inicjatywną FastReda <stare dzieje... pamiętasz to jeszcze?>. Coś pisal, ale mu się znudziło. Ot, taki sobie epizodzik zrobił na Forum. A co do Death - była w klanie Priston Tale i mimo swego młodego wieku, ma niesamowity zmysł obserwacji i oceny ludzkich charakterów, więc bez przesady Tarantula.
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2005, 11:34:50 pm wysłana przez qiax »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9606 dnia: Listopada 01, 2005, 11:32:04 pm »
Tant..to były przykłady, wiesz, że jestem świeży...Gienia i Kris..byli ostatnio na mainie..a Goha chyba juz nie wróci..ale kto wie..<Mraaavy!!!>
Edit..
Jakbym ja zagadał to bo sensu nie miało, bo mnie nie widzieli, ale mógłbym spróbować
qiax..nie marudź, wróciłeś..i jest o niebo lepiej, bo jest z kim prowadzić dysputy ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2005, 11:35:05 pm wysłana przez Musiolik »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9607 dnia: Listopada 01, 2005, 11:37:30 pm »
Ta, dysputy są tu takie, jak kot napłakał. WIększość marudzi, ze nic się nie dzieje, a gdy w Shoucie trochę to człowiek próbuje rozbujać, to go ignoruja.
Forum jest jak parlament - każdy ma receptę na zdrowy kraj, ale zamiast coś robić, gadają po próźnicy.
Wlasnie - świeża krew. Jak zobaczą, ze młodemu zależało, nowemu, to moze sami się skuszą? Tak dla starej szkoły heh.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9608 dnia: Listopada 01, 2005, 11:39:17 pm »
Cytuj
<stare dzieje... pamiętasz to jeszcze?>

Nie... to było dobre pół roku zanim się wogóle na Squarezonie pojawiłem (pamiętam jak dzisiaj.. szukałem wtedy Sword of Mana na GBA i po przeszukaniu wielu stron zagranicznych przyczaiłem tego ROMa dopieru tutaj... ale to stare dzieje..)

Cytuj
A co do Death - była w klanie Priston Tale i mimo swego młodego wieku, ma niesamowity zmysł obserwacji i oceny ludzkich charakterów

Wydawało mi się, że specjalnie dużo się na forum nie pojawiała. Oczywiście pamiętam ją... cholernie dużo ludzi pamiętam (albo przynajmniej kojarze, że byli), ale miałem wrażenie, że była mniej-więcej tak często jak Selphie...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9609 dnia: Listopada 01, 2005, 11:40:26 pm »
ee....przykładem moge ja posłużyć...byłem nowy..posiedziałem..i co?? newsman jestem ;p
Ja mógłbym się odezwać do poniektórych..ale mógłby mi Tant pomóc

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9610 dnia: Listopada 01, 2005, 11:48:38 pm »
Cytuj
Ja mógłbym się odezwać do poniektórych..ale mógłby mi Tant pomóc

Dobra.. to jutro pogadamy, bo teraz idę spać, czytając do poduszki instrukcje wykrywania kationów grupy 2 A na laboratoria z chemii....

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9611 dnia: Listopada 01, 2005, 11:55:04 pm »
Cytuj
Nie... to było dobre pół roku zanim się wogóle na Squarezonie pojawiłem (pamiętam jak dzisiaj

To był taki lekko melancholijny tekst do twórcy, jakby to czytal kiedyś.

Cytuj
Wydawało mi się, że specjalnie dużo się na forum nie pojawiała. Oczywiście pamiętam ją... cholernie dużo ludzi pamiętam (albo przynajmniej kojarze, że byli), ale miałem wrażenie, że była mniej-więcej tak często jak Selphie...

Ja na przykłąd jej nie pamiętam, co nie znaczy, ze jej tu nie było i nie zaznaczyła swojej na Forum obecności.

Cytuj
ee....przykładem moge ja posłużyć...byłem nowy..posiedziałem..i co?? newsman jestem ;p

Wiesz, czemu twierdze, że na Forum panuje atmosfera i klimat? Ilu jest normalnych użytkowników, którzy nie należą do redakcji <albo nie zostali do niej wciągnięci, gdy przypałętali się na Forum>, albo  do grona moderatorskiego?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9612 dnia: Listopada 01, 2005, 11:57:38 pm »
Zaznaczając, to, że kiedyś byli co poniektórzy w redakcji..to His, Goha....hmm ogółem bardzo mało osób

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9613 dnia: Listopada 02, 2005, 12:00:23 am »
Cytuj
His
- Moderator kilku działów ogólnych

Cytuj
Goha
- Moderator Knight Online chyba....
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2005, 12:00:59 am wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9614 dnia: Listopada 02, 2005, 12:02:37 am »
dobra...pardon...ale wiem, że mało takich osób...
BTW Tant nie miałeś spać?? :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9615 dnia: Listopada 02, 2005, 12:07:55 am »
Cytuj
BTW Tant nie miałeś spać??

Ściągam skany podręcznika od chemii, bo nie mam z czego się uczyć....

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9616 dnia: Listopada 02, 2005, 01:18:09 pm »
gpm pefnie cos robi bo mu sie czasem zminiaja opisy na gg a czemu juz tu nie zaglada tu nie wiem
death chyba wogole na kompie nie siedzi bo ni umie sie linuxem poslugiwac :P ( chyba... ale ja sie tam nie znam )
z ardem nie gadalem od czasu kiedy mu wowa wyslalem wiec nawet ni wim co sie z nim dzieje...
a grzyb dostal wczoraj sesemesa ze komus komp siadl a ze marv wczoraj zniknal nagle podejrzewam ze jemu...ehh


Cytuj
Goha- Moderator Knight Online chyba....
raczej dzialu L2 bo sie na glenna tam wkurzala :P



Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #9617 dnia: Listopada 02, 2005, 02:31:38 pm »
Cytuj
gpm pefnie cos robi bo mu sie czasem zminiaja opisy na gg a czemu juz tu nie zaglada tu nie wiem
death chyba wogole na kompie nie siedzi bo ni umie sie linuxem poslugiwac :P ( chyba... ale ja sie tam nie znam )
z ardem nie gadalem od czasu kiedy mu wowa wyslalem wiec nawet ni wim co sie z nim dzieje...
a grzyb dostal wczoraj sesemesa ze komus komp siadl a ze marv wczoraj zniknal nagle podejrzewam ze jemu...ehh
GPM coś robi, zazwyczaj używa exploitów i wysyła trojany na pocztę innych UFO. Death Scythe umarła, ale nie dosłownie. Ard oddał się Lineage 2 i widzę, że jemu dobrze z tym. Marvellix (wazup!) gra w Ragnaroka.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9618 dnia: Listopada 02, 2005, 02:36:13 pm »
Cytuj
Marvellix (wazup!) gra w Ragnaroka
ee... juz dawno z tym skonczylismy... tera mial instalowac L2 i grac na tym polskim serwie



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9619 dnia: Listopada 02, 2005, 02:42:08 pm »
damn... jak wy to robicie ze wam sie te mmorpgi nie nudza?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"