Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170959 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9300 dnia: Października 18, 2005, 10:59:59 pm »
albo nie wcielo tylko tresc sie w nim wykasowala...i nie ma kodu ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9301 dnia: Października 18, 2005, 11:14:11 pm »
Cytuj
albo nie wcielo tylko tresc sie w nim wykasowala...i nie ma kodu ;]

O ile mnie pamięć nie myli, to jest xhtml, a on nie ma takiego normalnego kodu stałego, tylko taki co się zmienia w zależności od różnych rzeczy... no ale moja znajomość tego języka nie jest bardzo duża, ja się wychowałem na klasycznym htmlu, przez co mnie też martwi to, że strona nie ma nic w BODY, ani nawet tych linijek Meta... mimo wszystko cos tam powinno być... nawet jakby się coś stało z plikiem index.htm, to byśmy nie widzieli czystej strony, tylko znany dobrze ekranik nieznalezionej strony... powiem wam, że jak dla mnie to nie wygląda specjalnie różowo...

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9302 dnia: Października 18, 2005, 11:21:17 pm »
aaa nawet jesli w jakis kosmiczny sposob sie zawartosc skasowala to chyba Fast ma bakapa nie?:F..no chyba ze nie to bedzie wielki problem...



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9303 dnia: Października 18, 2005, 11:33:22 pm »
Wy macie codziennie urodziny ;/

Wszystkiego najlepszego Zell ;] Życze jak najszybszego wyjazdu do Rumunii czy innej armenii abyś mógł całować ziemie po której niegdyś stąpał twój ukochany zespół, możej eszcze jakiejś miłej posadki na polu w tej armenii, może oranie ziemi traktorem czy coś takiego, zapuszczenia bujnego wąsa jak Borat i wyrwania wielu dupek eleganckich armeńskich życze również, po za tym jakiejś eleganckiej gitary czy tam banjo bo nie wiadomo na czym zechcesz grać. no ale przede wszystkim żebyś był szczęśliwy i świetnie bawiłsię w towarzystwie twoich przyjaciół -czyli mamy, taty i babci oraz kuzyna maćka co lubi grać w FIFE.
No i jeszcze spełnienia marzeń bo fajnie by było jakby się one naprawde spełniały.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2005, 11:34:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9304 dnia: Października 18, 2005, 11:36:19 pm »
Gipsi kiedy można Cie zastać na gg?? takie tylko pytanko...a jutro chyba odwale niezłego posta...bo dzis braknie czasu..

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9305 dnia: Października 19, 2005, 12:24:51 am »
Damn....jest mi zimno...włosy mi stoją po myciu i szukam kogoś kto przepisze za mnie łacinę...na jutro rano O_o  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9306 dnia: Października 19, 2005, 12:29:44 am »
His - Ja mogę pomóc... jeżeli mogę jakoś przez internet...

A ja też umyłem włosy i one mi się tak śmiesznie kręcą po myciu i układają w kosmyki... wyglądam jak rasowy bishon, jak w morde strzelił... chyba se fotkę strzelę z tej okazji, żebyście widzieli jak wyglądam, jak czasami nie mam dałna...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9307 dnia: Października 19, 2005, 12:33:14 am »
tak,tak...czasami po prostu nie zdajesz sobie z tego sprawy...

a jak bisho wyglądam ja- puszysta kupa kłaków układająca się wpostrzępione pasemka, przedziałek z boku łebka [nie ten przedziałek! ] i uśmiech pełen pogardy ....

A przez neta mi niepomożesz
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2005, 12:33:43 am wysłana przez Hisoka »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9308 dnia: Października 19, 2005, 12:45:53 am »
Cytuj
A przez neta mi niepomożesz

Mam wpaść? Tylko byś musiała poczekać aż włosy wysuszę hehehehe...

Heh... ale se kawałki ściągam oldschoolowe..... love and marriage love and marriage... they go together like a horse and carriage.... heh... Frank Sinatra roxors...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9309 dnia: Października 19, 2005, 12:51:49 am »
właśnie! Zapomniałam muła włączyć =_=

chyba wolę to skserować niż cię potem pół nocy wyganiać :prr:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9310 dnia: Października 19, 2005, 12:56:59 am »
Cytuj
chyba wolę to skserować niż cię potem pół nocy wyganiać

Heh... faktycznie... szybko byś mnie nie wygoniła... w takim razie powodzenia...

A właśnie.. nie wiem gdzie to napisać, to napiszę tutaj... jak ktoś dorwie dla mnie kawałek "Suil A Ruin" w wersji celtyckojęzycznej, to dostanie moją pupę na własność na tydzień... kurcze... znowu się na ajrisz napaliłem..... irlandzka muzyka jednak jest fpyte, a nawet bardzo fpyte, elo i tró...

EDIT::

Znalazłem to też pod tytułem "Suila A Ruin", ale kurcze we wszystkich to wersja angielska z celtyckim refrenem, a słyszałem, że jest wersja celtycka w pełni..
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2005, 12:59:16 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9311 dnia: Października 19, 2005, 01:01:26 am »
Cytuj
jak ktoś dorwie dla mnie kawałek "Suil A Ruin" w wersji celtyckojęzycznej, to dostanie moją pupę na własność na tydzień

eh ty demagogu...i tak ja mam klucze do pasa cnoty,a że ci protezy powykręcam, to nawet klucz mógł by leżeć przed tobą,a i tak nic byś nie zrobił <spojrzenie pełne pogardy>

Ale jak będziesz grzeczny,to może nawet ogryzek dostaniesz <złowieszcze "buahahaha">

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9312 dnia: Października 19, 2005, 01:04:09 am »
Cytuj
eh ty demagogu...i tak ja mam klucze do pasa cnoty,a że ci protezy powykręcam, to nawet klucz mógł by leżeć przed tobą,a i tak nic byś nie zrobił <spojrzenie pełne pogardy

Ehh... juz nawet swoim tyłkiem nie mogę gospodarować....

Cytuj
Ale jak będziesz grzeczny,to może nawet ogryzek dostaniesz <złowieszcze "buahahaha">

Miałaś mi go dać na prezent urodzinowy... a teraz, że jak będę grzeczny... ehh... kpisz sobie z mojej łatwowierności...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9313 dnia: Października 19, 2005, 01:07:25 am »
Cytuj
kpisz sobie z mojej łatwowierności...

i nie tylko z łatwowierności =^_^=

Cytuj
... juz nawet swoim tyłkiem nie mogę gospodarować....

Niepełnosprawnym przydziela się opiekuna...przykro mi -źle trafiłeś  :devil:

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9314 dnia: Października 19, 2005, 01:25:24 am »
Cytuj
i nie tylko z łatwowierności

Tak wiem.. kpisz sobie z całokształtu... cholera... a kiedyś byłaś taka miła i niepozorna, jak cie jeszcze dobrze nie znałem... życie potrafi zaskakiwać....

Cytuj
Niepełnosprawnym przydziela się opiekuna...przykro mi -źle trafiłeś

O tak... opiekun kuźwa... "Siostro... prosze mi oddać moje protezy!!", "Prosze przestać.. ja nie potrzebuje lewatywy" albo "Po co siostrze ten rozgrzany widelec?" to pierwsze zdania jakie mi przychodzą na myśl, jak sobie myślę o tobie, jako o moim opiekunie...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9315 dnia: Października 19, 2005, 10:38:17 am »
śmiesz narzekać,marny kaleko?! A o d lewatywy,to tylko twoje pobożne życzenia,bo znajdę coś lepszego [no...lewatywa może sostać pod warunkiem,że damy wrzątek  :rolleyes: ]

Dziś na uczelni tylko 2 lekcje-2 nudne angielskie o niczeym,ale od następnych zajęć mamy już terminologię prawniczą związaną z kodeksem karnym, przestępstwami itp.

Łacinę w końcu skserowałam...wydałam aż 3 PLN z czymś [ile czerstwych rogalików z odrzutu bym mógł za to kupić?! :F ],ale wolę to niż przepisywanie tylu stron łacińskiej paplaniny,której [na razie] nie rozumiem.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9316 dnia: Października 19, 2005, 11:18:21 am »
Łeee... a ja dopiero wstałem i na 12 idę na fizykę, potem okno, a potem laborki z chemii... jak dobrze pójdzie to wrócę o 15:00...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9317 dnia: Października 19, 2005, 11:59:23 am »
Mówiłam ci ostatnio,że masz dałna? Nie? TO mówię to teraz,bo ta twoja piosenka, za którą zada dawałeś występuje tylko w wersjii angielskiej i celtyckim refrenem...swoją drogą - mimo,że smęt,to całkiem ładna.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9318 dnia: Października 19, 2005, 02:15:32 pm »
Grzybek rano mnie dzis na GG rozwalil...ja wchodze na GG a on do mnie z pytaneim czy mi tez strona glowan nie dziala ;]

ehh...Grzybek bedzie godnym nastepcom Glenna, gdy ten, ze swoja inteligencja pomyli Corn Flakes'y z proszkiem do prania ;]
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2005, 02:16:07 pm wysłana przez S&S »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9319 dnia: Października 19, 2005, 03:29:40 pm »
Cytuj
Życze jak najszybszego wyjazdu do Rumunii
"wyjazdu DO rumunii"? po mojemu to powinno byc "wyjazdu Z rumunii"... ale ja sie nie znam

Cytuj
po za tym jakiejś eleganckiej gitary czy tam banjo bo nie wiadomo na czym zechcesz grać
ja tam by wolal na flecie ale rodzice i koledzy sie na mnie tak dziwnie krzywo patrza jak im to mowie...

Cytuj
No i jeszcze spełnienia marzeń
heh...dzieki

 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"