Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172575 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8720 dnia: Października 02, 2005, 02:27:49 am »
Cytuj
Znając ciebie, nie wytrzymałabyś słodkości tej gry.... seria Chocobo jest zdecydowanie nie dla ciebie...

Po prostu nie chcesz mi jej pokazać...damn you po stokroć :P

Cytuj
dostanie na własność moją pupe na wieczór (warunki korzystania należy omówić wcześniej z administratorem mojej pupy, czyli Hisoką).

Nie musicie szukać...po dzisiejszym dniu jego pupa już .się do niczego nie nadaje...ewentualnie na stojak na płytki Apollo

Cytuj
a czego ile? Poza tym po lekcjach z tobązaden egzamin mi nie straszny heheh

Specjalnie ,cię obleję [benzyną np] rzebyś musiał egzamin zaliczać jeszcze raz...i oczywiście przygotowywać się do niego przez kolejny rok pod nadzorem trenera :devil:  Mów mi mistrzu ^^

Cytuj
Spokojnie i dokładnie...

Gdzie ty widzisz to dokładnie?
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8721 dnia: Października 02, 2005, 02:29:50 am »
Tant kusząca oferta... szkoda, że kumpel nie ma tych gier..

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8722 dnia: Października 02, 2005, 02:32:08 am »
Cytuj
Po prostu nie chcesz mi jej pokazać...damn you po stokroć

Prosze bardzo.. jak do mnie przyjdziesz, to przejrzysz sobie Chocobo Dungeon 2, Chocobo Stallion, Chocobo Racing i Chocobo Land - Game de Dice. Nie ma sprawy. Tylko jak mi się schaftujesz na monitor, to potem sama będziesz sprzątać, zrozumiano?

Cytuj
Gdzie ty widzisz to dokładnie?

Jak mi odkręciłaś protezy i przyszyłaś powieki do policzków, to moja dokładność się lekko nadwyrężyła...

EDIT::

YAAAAY... mam Itadaki Street Special... pewnie gdybym znał japoński, to bym wiedział jak w to grać, ale może w końcu sam odkryję...
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2005, 02:45:36 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8723 dnia: Października 02, 2005, 03:03:17 am »
wykąpałam się....jestem pachnąca i świeżutka [a jak mi tant zajedziesz czymś w stylu "the smell of Malkavian",to monitor będziesz czyścił nawet jak mi chocobo nie pokażesz...poza tym będziesz g czyścił np. z farbki olejnej...].

A o powiekach to kłamiesz,bo ja je tylko zafastrygowałam :shifty:  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8724 dnia: Października 02, 2005, 03:05:34 am »
Cytuj
wykąpałam się....jestem pachnąca i świeżutka
 ehhh popsułaś swój mroczny wizerunek... jednak nawet mroczni muszą dbać o siebie ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8725 dnia: Października 02, 2005, 03:06:10 am »
Cytuj
wykąpałam się....jestem pachnąca i świeżutka

<sniff sniff> hmm... <sniff> smells familiar... <wącha skarpetki> nie.. to nie to...

Cytuj
A o powiekach to kłamiesz,bo ja je tylko zafastrygowałam

A co to jest fastrygacja? Brzmi boleśnie <maso smile>

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8726 dnia: Października 02, 2005, 03:06:19 am »
ale ja się w smole kąpałam ^^

Cytuj
A co to jest fastrygacja? Brzmi boleśnie

prowizoryczne...byle jakie zaszycie....przygotowane do rozprucia^^
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2005, 03:07:26 am wysłana przez Hisoka »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8727 dnia: Października 02, 2005, 03:07:41 am »
nie wnikam w szczegóły ;p<snifff>hmmm e to nie to... hmm o tygodniowa kanapka... chce ktoś?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8728 dnia: Października 02, 2005, 03:08:14 am »
w smole? prawdziwy mroczny (np. ja) sie kapie tylko i wylacznie w kwasie siarkowym (VI)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8729 dnia: Października 02, 2005, 03:09:19 am »
eeee tam...kwas  wysusza skórę...a przecież najlepiej być mrocznym bisho  :rolleyes:  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8730 dnia: Października 02, 2005, 03:11:04 am »
bisho, bishonenem, ale jeszcze trzeba mieć zrytą psychikę, pochodzić z jakiegoś Uzbekistanu i milion innych rzeczy ;p (nie mówiłem, że będzie łatwo His)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8731 dnia: Października 02, 2005, 03:12:28 am »
bisho nie jest tró... byc tró to znaczy miec max 4 prawdziwe zeby (tylko i wylacznie czarne od prochnicy!!!) + reszta zlotych zebow do otwierania butelek z piwem z domieszka krwi, miec twarz jak roman giertych i posture tanta... to jest prawdziwy tró
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8732 dnia: Października 02, 2005, 03:15:29 am »
a moja psycha nie jest wystarczająco zryta?! Myśle,że mi starczy...a Polsce to chyba nie daleko do Uzbekistanu :lol:

Zell-ok,to ty bądź tró,a ja będę tru i mamy komplet ^^

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8733 dnia: Października 02, 2005, 03:18:41 am »
jesli his nie ma wystarczajaco zrytej psychiki do bycia tró do nikt chyba nie jest na tym forum tró... nie wspominajac juz o tru i pagan
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2005, 03:19:03 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8734 dnia: Października 02, 2005, 03:20:10 am »
His ma zrytą psyche ale tylko poprzez motyke, czy jako to się zowie...to jak mamy już tró, tru, to ja będe poprostu "ó"

Edit  Idę odpoczywać..nie róbcie nic bezemnie, muszę wszystko nadzorować ;p
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2005, 03:27:04 am wysłana przez Musiolik »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8735 dnia: Października 02, 2005, 01:30:04 pm »
róciłeś? BO właśnie mam zamiar coś zrobić ^^

A bądź lepiej "u",bo wtedy będziesz częścią mnie.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8736 dnia: Października 02, 2005, 01:39:30 pm »
wróciłem, wróciłem. Dobra będę "u", niech Ci będzie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8737 dnia: Października 02, 2005, 03:18:57 pm »
damn you his!!! masz juz przeciez siergieja
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8738 dnia: Października 02, 2005, 03:53:43 pm »
łah.... jutro sprawdzian z Majcy i Biologi... az sie zle czuje na sama mysl :F  

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8739 dnia: Października 02, 2005, 05:07:40 pm »
sprzeciw zgloscie.. mozemy miec tylko 1 sprawdzian na dzien a 3 w całym tygodniu :F