Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174500 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7160 dnia: Sierpnia 13, 2005, 06:37:15 pm »
ja po prostu nie mam pozycji... musiałabym przekopywać czeluście forum, podpatrywać userów.. meh

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7161 dnia: Sierpnia 13, 2005, 08:05:40 pm »
w chu* elo jest mieć samemu wolna chate bo jak jest domówka to jest pod szyldem "Japanese Style" ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7162 dnia: Sierpnia 13, 2005, 10:57:46 pm »
iiitam, ja jakos wole u innych bo sie nietrzeba martwic ze cos sie rozwali/zepsuje/zje ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7163 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:05:14 am »
albo wyleci oknem, albo nikt nie zwymiotuje sąsiadom na parapet piętro niżej...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7164 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:23:58 am »
Fuck... przeczytałem post Gipsi'ego z centrum powitań...... dammit.... czegoś tak pokręconego od dawna nie czytałem...

BTW. Przypominam o głosowaniu.... i nie wykręcać się, że nie chcecie głosować... jeżeli jesteście na tym forum kilka miesięcy, to zdążyliście poznać niektóre osoby na tyle, żeby wydać miarodajną ocenę....  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7165 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:31:29 am »
Czy jako w miare nowy user moge oddać głos??(pytanie retoryczne), jestem krótko i tak jak to Tant napisał niewiem czy dam miarodajną ocenę ;P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7166 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:43:38 am »
przynajmniej bedzie jakies urozmaicenie, bo podejzewam, ze wiekszosc wyborow bedzie wmiare jednoglosnych ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7167 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:44:24 am »
Musiolik, nie widzę przeciwskazań.... jesteś tu już prawie 2 miechy i masz prawo głosu takie samo jak każdy inny user....

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7168 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:47:12 am »
Ciekawe ile jeszcze minie czasu by mogłbym sie szczycić mianem stałego usera?? A głos postaram się oddać rano

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7169 dnia: Sierpnia 14, 2005, 02:57:28 am »
By w pełni docenić kunszt artystyczny Gipsiego, który zawarł w  Centrzum Powitań, należy przeczytać jedenz moich skromnych artykułów.
Albo to może chęć zdobycia którejś z kategorii SquareZonki? <żart>
Swoją drogą, wspaniała aluzja stary, dawno już tak ktoś mi nie dokopał w poście <dzięki ci za to, bo chyba tej krytyki potrzebowałem... pośrednia bezpośredność>.


Sorry, że dopiero teraz tutaj postuje, ale trochę czasu mi zajęło przekopanie się przez tyle stron. Nie to, że wszystko przeczytałem, ale jestem na dobrej drodze <apokalipsa Morchola mnie rozwaliła... nie bierzcie jego słów na serio, w końcu jestem miły i przyjazny, jak pluszowy zwierzaczek - to informacja dla damskiego grona - macha łapkami>.

Te. a co się stało z Trzy Słowa? Zabiliście bohatera w końcu?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2005, 06:01:54 am wysłana przez qiax »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7170 dnia: Sierpnia 14, 2005, 03:19:45 am »
Cytuj
Te. a co się stało z Trzy Słowa? Zabiliście bohatera w końcu?
hmm... z tego co pamiętam to grono moderatorskie stwierdziło, że temat jest bezsensu i teraz zamknięty spoczywa w archiwum z.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7171 dnia: Sierpnia 14, 2005, 03:26:13 am »
A który z tematów tutaj nie jest w większym, bądź mniejszym stopniu bez sensu? Tak tylko pytam. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że się takie znajdą, ale na dobrą sprawę, znalazłoby się jeszcze kilka tematów do Archiwum Z, a mimo to, nie zostały one tam umieszczone <typuje Druga Edycja Wyczekiwanego Konwnetu Final Fantasy>.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7172 dnia: Sierpnia 14, 2005, 03:39:27 am »
.... Co jak co, ale pod twoją nieobecność, qiax, z trzec słów zrobił się, że się tak  wyrażę chłam i beznadzieja..... Rozumiem, ze niektóre dyskusję są bezsensu, ale nie zaprzeczysz, że trzy słowa bije wszystkich na głowę.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7173 dnia: Sierpnia 14, 2005, 04:17:23 am »
Zaprzecze, spokojna głowa, zaprzecze...
Ten temat traktowalem jak Total Offtopic - rekreacyjnie <cel: zabicie głównego bohatera, co nawet mi się udało... heh>.
Ale żeby przebijał wszystko? Hmm... <w takich momentach załuje, że ktoś skasowal jeden temat z Priston Tale - niektórzy wiedzą o co chodzi>.
QRWA TO FORUM JEST ch***we - szkoda, że mnie nie bylo... człek zapędził się we własne słowa tyle razy... Heh. Tematy o Forum w roli głównej też nie należą do odkrywczych. Wogole cala <są wyjątki i owszem> Archizum Z zawiera tematy gorsze od Trzech Słów <a to, że ten temat również się tam znalazł - chyba raczej ku chwale potomnych, niż np: z samego faktu głupoty>.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7174 dnia: Sierpnia 14, 2005, 04:35:37 am »
Przesadzasz..... Topici, które są w archiwum Z same w sobie mają jakiś sens. No bo na przykłąd topic, który przytoczyłeś miał na celu powiedzenie nam o dysaprobacie jednego użytkownika względem naszego 4um..... Natomiast temat 3 słowa nie ma sensu raczej, bo to tylko bezsensowna paplanina..... no ale każdy ma swoje zdanie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7175 dnia: Sierpnia 14, 2005, 04:43:21 am »
Zabicie czasu - nudów - to też sens.
Zresztą, czasami te trzy słowa troche ciężko bylo wymysleć <jeżeli oczywiście ktoś mial jakiś zarys zakończenie tej histori heh>.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7176 dnia: Sierpnia 14, 2005, 04:55:52 am »
ja tam się może nie znam, ale ta historia nie miała się chyba skończyć..... Ale ty jednak qiax musisz zawsze mieć ostatnie słowo, co?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7177 dnia: Sierpnia 14, 2005, 05:07:12 am »
Nie... Prawdopodobnie. Nie wiem... Może. Ta.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2005, 06:46:22 am wysłana przez qiax »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7178 dnia: Sierpnia 14, 2005, 05:13:37 am »
Mimo wszystko muszę tutaj poprzeć W_W, pomimo tego, że masz po części rację qiax. Z tym, że nie widziałeś tego, co się działo na 3 słowach podczas ostatnich tygodni jego ich istnienia.... na początku wszystko było cacy... znaczy wiadomo... fabuła pokręcona jak zawsze, rozwijające się w całkowiecie paranoicznym i bezsensownym kierunku, ale jednak fabuła... znaczy ludzie czytali swoje wcześniejsze posty. Pod koniec każdy czytał jedynie post poprzednika i w kolejnych zdaniach powstawały nowe podmioty.... zrobił się  krótko mówiąc całkowity chaos, który nie był już śmieszny, jak na początku, a był jedynie bezsensownym bełkotem, którego nikt ze stałych userów nawet nie chciał czytać... po krótkiej dyskusji doszliśmy do wniosku, że topic się wypalił i odbiegł od swojego pierwotnego celu, przez co umieściliśmy go w Archiwum Z

PS. teraz możesz napisać jakiegoś posta, żeby nie było, że ja mam ostatnie zdanie hehehhehe

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7179 dnia: Sierpnia 14, 2005, 05:33:30 am »
ale bajer..... mój ojciec wstał do pracy, a ja jeszce nie poszedłem spać.....
Poza tym dochodzę do wniosku, ze niektórzy ludzie są chorzy...... Wpół do 6 nad ranem, a my siedzimy sobie z wizardem i prowadzimy rozmowę na gg..... i to cholernie dziwną romowę....... rozmowę dziwną jak ja pi***ole......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!