Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172610 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5900 dnia: Czerwca 12, 2005, 07:34:06 pm »
dla mnie Moralnego niepokoju i Ani mru mru...Laskowik był też cudowny i da się znieść [i pośmiać] Po-słowie

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5901 dnia: Czerwca 12, 2005, 08:16:00 pm »
Zaczynam (od miejsca gdzie przerwałem) czytać Death Note'a, żebyś mi nie ględziła potem, że jestem leniwy i takie tam...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5902 dnia: Czerwca 12, 2005, 08:20:07 pm »
qrde.......dwie plytki Farbena w ten sam dzien...trza wziac sie za przesluchiwanie

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5903 dnia: Czerwca 14, 2005, 08:31:00 am »
waaa mam 0% oztrzezenia musze cos zrobic zeby miec :D XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5904 dnia: Czerwca 14, 2005, 12:06:41 pm »
qrwa.........jakie lapanie potworkow na monster arene jest wciagajace to jets łah po prsotu O_o

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5905 dnia: Czerwca 14, 2005, 03:10:44 pm »
Yeah. Jestem z siebie makabrycznie dumny. Dzisiaj przyszły do szkoły wyniki tych smiesznych egzaminów na koniec gimnazjum i miałem niebagatelną ilość osiemdziesięciu ośmiu punktów, na sto możliwych, przy czym z części humanistycznej miałem 49/50... Czyli generalnie jest dobrze..... No może byłoby dobrze, ale matka postawiła mi ultimatum, że jeśli nie będe miał minimum 95 punktów to mnie z domu wyrzuci... a moja matka jest konsekwentna.... Czyli moim i wizarda następnym adresem zamieszkania będzie karton po bananach chiquita na dworcu centralnym.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5906 dnia: Czerwca 14, 2005, 03:14:09 pm »
heh a nasza szkola jak zwykle spozniona jakas :F  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5907 dnia: Czerwca 14, 2005, 03:16:12 pm »
Tak bywa .... zresztą kto powiedział, ze u nas dyrektor zdobył wyniki legalnie? :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5908 dnia: Czerwca 14, 2005, 03:24:37 pm »
Heh fajnie jest sie śmiać bez powodu XD.Przed jakimiś pięcioma minutami moja siostra zaczeła coś gadać,że dostała w łeb w szkole bułką od kogoś i w tym momencie skojarzyło mi się to z walka Tanta i Marva na czerstwe rogale XD.No i czego skutkiem był mój histeryczny i nieopanowany śmiech  :lol:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5909 dnia: Czerwca 14, 2005, 03:25:29 pm »
Zell - Ty sie lpeiej ciesz...i tka nie bedziesz mial wiecej niz 20/100 :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5910 dnia: Czerwca 14, 2005, 07:03:09 pm »
LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smerfy na tvp1 leca :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5911 dnia: Czerwca 14, 2005, 07:47:53 pm »
jee mam całą płytke Master of puppets Metallici w wykonaniu Dream Theater  ;] i wykonanie metalici jest 100 razy lepsze :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5912 dnia: Czerwca 14, 2005, 07:57:46 pm »
a ja mam teledysk do master of puppets (piosenki, nie calego albumu) od dream theatra i albo gosciu nie umie spiewac albo po prostu mial chrype i mutacje
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5913 dnia: Czerwca 14, 2005, 07:59:23 pm »
fuuu....stwierdzam że dream theatre śmierdzi tak że moje skarpety nabawiły sie kompleksów =/ chyba ze tylko tą płytke tak straszliwie skaszanilii...=/  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5914 dnia: Czerwca 15, 2005, 11:07:56 am »
Drim Fijater....hmmm......kumpoel sie podnieca strasznie, ale ja nie widze w tym nic nadzwyczajnego :J
nosz qrwa mac za przeproszeniem....w emule RATM sie zacial 0,3MB do konca............

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5915 dnia: Czerwca 15, 2005, 01:56:56 pm »
yay... na vivie polskiej jest konkurs, do wygrania bilety na koncert soad... tyle ze w berlinie czy hamburgu nie pamietam dokladnie... ehh i jeszcze takie latwe pytanie dali zeby mnie kusilo... pomarzyc zawsze mozna
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5916 dnia: Czerwca 15, 2005, 02:52:08 pm »
Hmmm...Dream Theater jest całkiem całkiem...Tylko mają tendencję do robienia albo bardzo dobrych albumów, albo do kiepściutkich...Osobiście nie miałem okazji zobaczyć owego klipu, ale jakos nie wyobrażam sobię ich w roli Metallica'i. No może, jak to często bywa, coś rzuciło im się na mózg, skoro wpadli na taki pomysł... :F . Od Dream Theater'ów polecałbym posłuchać: "Images and Words", "A Change of Seasons", a także "Awake" i ewentualnie "Metropolis PT. 2". Odradzam zagłębianie się w album "Six Degrees of Inner Turbulence", no i na początek nie radzę "Octavarium". Swoją drogą w tym ostatnim albumie zauważyłem pewne podobieństwa do Muse...Nawet rzekłbym łudzące podobieństwa <idealnym przykładem jest chyba kawałek "Never Enough", no i wydaje mi się, że także ciekawie brzmi>.

Jest jeszcze cała masa różnych Dream'o podobnych formacji. Mam tu na myśli kiedyś wspominaną płytkę LaBrie'go <która śmierdzi straszliwie>, a także coś, co się zowie Liquid Tension Experiment <projekt między innymi Petrucciego - gitarzysty Dream'ów>, który ZDECYDOWANIE odradzam, bo ta muzyka jest niesłychanie ciężka w odbiorze i może zrazić do całego gatunku...

Generalnie co do progressive'u to polecałbym zapoznać się z albumem "Stream of Conciousness" kapeli Vision Divine. Nie jest ani nadzwyczaj trudny, ani udziwniony. Także ma ciekawe brzmienie, dynamiczne i miłe w odboirze. Jak będą chętni to z przyjemnością zamieszczę.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5917 dnia: Czerwca 15, 2005, 04:48:17 pm »
Doink!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5918 dnia: Czerwca 15, 2005, 04:59:50 pm »
ehh jak ja wiedziałem że tu to napiszessz... zawsze jak coś nowego znajdziesz i ci sie spodoba to wszedzie to pokazujesz :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5919 dnia: Czerwca 15, 2005, 06:23:07 pm »
ta...tonberry to cos faktycznie nowego :F