Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170562 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4860 dnia: Maja 16, 2005, 10:41:22 pm »
nie to żebym nalegał do takich rzeczy, poprostu miałem dobry chumor po wynikach matur i se pomyslałem że nagrodze kogoś za jakiś wyczyn :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4861 dnia: Maja 16, 2005, 10:41:24 pm »
właściwie.....to tak!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4862 dnia: Maja 16, 2005, 10:43:24 pm »
sorry za siga Tant  :( ale sam taka partnerke se wybraleś :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4863 dnia: Maja 16, 2005, 10:48:09 pm »
Ehh... czułem, że się to tak skończy w momencie, w którym zobaczyłem, że ma zielony nick... uff... rozważałem przez moment danie jej warna, za to bardzo nieładne zagranie, ale myślę, że stać mnie na trochę więcej oryginalności... wymyślę coś później....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4864 dnia: Maja 16, 2005, 10:50:38 pm »
moge ci pomóc bo ciagle jestem bezstronny :F (mam wrażenie że mi nie wierzycie :P)
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2005, 11:08:18 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4865 dnia: Maja 16, 2005, 11:20:52 pm »
zaspamowaliscie strasznie dzis


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4866 dnia: Maja 16, 2005, 11:22:00 pm »
święta prawda.....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4867 dnia: Maja 16, 2005, 11:27:11 pm »
przynajmniej sie nie nudzicie :P raz na jakiś czasss ssspaming sie przydaje coby modów rozbudzić  =]  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4868 dnia: Maja 17, 2005, 12:14:18 am »
ej niech mi ktos stresci pare ostatnich stron total offtopica bo his jakas dzis niewyzyta a ja nie mam zamiaru mego (muahahaha jak to zabrzmialo) cennego czasu tracic na glupoty :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4869 dnia: Maja 17, 2005, 12:17:09 am »
ja bym ci  streścił bo koham twoje malutkie nóżki, ale też nieczytałem;/

..a sory zapomniałem że nie masz nóżek;/ pomyliło mi się z Molem, ale ja wszystkich was kocham ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4870 dnia: Maja 17, 2005, 12:18:51 am »
faq.... ale zjebany dzien :-/ przerabalem 45 zl w mixie..... normalnie co 2 mecz niespodzianka... juz nie obstawiam skandynawii :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4871 dnia: Maja 17, 2005, 12:32:04 am »
o w chu* little ty pindo... co sie ze mna dzieje to ja niewiem... ty dalnie przez te pisoenke co dales w "Genialna Piosenka" mnie wyjebalo.. ja hyba sie zaraz wogole kur*a rozplacze... japierdo*e ale mnie wyjebalo.... shiz... czuje sie jak shizofremik... maciek nie panujacy nad uczuciami, myslami.... k***a nie wiem co sie ze mna dzieje... ta piosenka mnie zmiazdzyla... jakbym ja wczoraj sluhal w takim humorze jakim bylem to bym sie hyba zmontowal i jak jakis wyjeb z własnym światem, zawinal sie w kulke i lezal kolo lozka... boshe ta piosenka jest niesamowita.... w huj od dawien dawna nie slyszalem tak genialnej piosenki... tylko czemu mnie w c***j tak boli coś w środku jak jej słucham... japierdo*e nie ciągnijcie tej pisoenki.. ona ma w sobie diabła... huj wi co robi z umysłem niektóryh ludzi.... japierdo*e ale mam akcje.. przed hwila pisałem do kolesia na GG z którym nigdy nie gadam.. to znaczy napisalem mu cos bo on mi dal linka rano to teraz mu odpisałem i h*j mu wyjeba*em gadke na kilkadziesiat linijek... mialem isc anime ogladac a od godziny sluham;/


EDIT:::::::::
o w ch*j jeszcze deszcz zaczął padać... hyba samobujstwo popełnie...
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2005, 12:46:22 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4872 dnia: Maja 17, 2005, 02:01:49 am »
szkoda że ci warnów nie moge dać (niekce mi se do PA wlazić :P), bo sie nawyklinałeś za wszystkie czasssy :F
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2005, 02:02:28 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4873 dnia: Maja 17, 2005, 07:53:24 am »
co 10 godzin mnie nie bylo i dwie strony postów do czytania :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4874 dnia: Maja 17, 2005, 10:44:15 am »
Cytuj
szkoda że ci warnów nie moge dać (niekce mi se do PA wlazić :P), bo sie nawyklinałeś za wszystkie czasssy :F
ale cenzura jest;]

..ale to nie tak że chciałem poprostu ta piosenka tak na mnie działa... myślałem że rano już będzie pox ale włączyłem znowu i ona znowu na mnie działa... na mnie poprostu ma dziwny wpływ na moją psyhike.. nie wiem jak to wytłumaczyć przed chwilą sobie tak czytałem posty i nagle w głowie tworzył mi się braz kobiety około 26 lat w blondynki w białej sukni idącej po ciemnym poieeszczeniu... tak bez niczego takie coś mi się wyobraziło...w ch*j mnie montuje ta piosenka... ale nie moge jej przestać słuchać bo jest dla mnie zaj***sta ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4875 dnia: Maja 17, 2005, 12:02:01 pm »
ma na ciebie podobny wpływ jak na mnie manga Love Hina  :F na mturze zamiassst myśśślec nad zadaniem/wypracowaniem to siedziałem wyłączony i nic do mnie nie docierało :P pewnie dlatego mam 2/2 XD


a cenzura nie podziała jak czeba jesli bedziesz gwiazdke w środku wssstawiał :F


BTW wczoraj Hisoka ssprawiła że cofnołem sie w ewolucji i wróciłem do poprzedniego ssstanu :F na jak długo to nie wiem <_< moja dusza ciągle jessst w trkacie wojny :F

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4876 dnia: Maja 17, 2005, 01:19:36 pm »
ku*wa co to ma byc misly byc wyniki i nie ma :F wiec trzeba czekac :F  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4877 dnia: Maja 17, 2005, 03:02:51 pm »
Ebg13 gb snwal glc xbqbjnavn !

Kto rozszyfruje co jest tu napisane będzie fajnym ziomem :F

Już jest tam mała podpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2005, 03:08:31 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4878 dnia: Maja 17, 2005, 04:08:00 pm »
Cytuj
o w chu* little ty pindo... co sie ze mna dzieje to ja niewiem... ty dalnie przez te pisoenke co dales w "Genialna Piosenka" mnie wyjebalo.. ja hyba sie zaraz wogole kur*a rozplacze... japierdo*e ale mnie wyjebalo.... shiz... czuje sie jak shizofremik... maciek nie panujacy nad uczuciami, myslami.... k***a nie wiem co sie ze mna dzieje... ta piosenka mnie zmiazdzyla... jakbym ja wczoraj sluhal w takim humorze jakim bylem to bym sie hyba zmontowal i jak jakis wyjeb z własnym światem, zawinal sie w kulke i lezal kolo lozka... boshe ta piosenka jest niesamowita.... w huj od dawien dawna nie slyszalem tak genialnej piosenki... tylko czemu mnie w c***j tak boli coś w środku jak jej słucham... japierdo*e nie ciągnijcie tej pisoenki.. ona ma w sobie diabła... huj wi co robi z umysłem niektóryh ludzi.... japierdo*e ale mam akcje.. przed hwila pisałem do kolesia na GG z którym nigdy nie gadam.. to znaczy napisalem mu cos bo on mi dal linka rano to teraz mu odpisałem i h*j mu wyjeba*em gadke na kilkadziesiat linijek... mialem isc anime ogladac a od godziny sluham;/
Cytuj
ale to nie tak że chciałem poprostu ta piosenka tak na mnie działa... myślałem że rano już będzie pox ale włączyłem znowu i ona znowu na mnie działa... na mnie poprostu ma dziwny wpływ na moją psyhike.. nie wiem jak to wytłumaczyć przed chwilą sobie tak czytałem posty i nagle w głowie tworzył mi się braz kobiety około 26 lat w blondynki w białej sukni idącej po ciemnym poieeszczeniu... tak bez niczego takie coś mi się wyobraziło...w ch*j mnie montuje ta piosenka... ale nie moge jej przestać słuchać bo jest dla mnie zaj***sta ;]

Na mnie ta piosenka ma podobne wpływ. Ona jest piękna. Od 2 dni jedyna piosenka jaka leci u mnie na winampie. Słucham i myśle....czasem mi sie nawet płakać chce....piękna..
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4879 dnia: Maja 17, 2005, 04:21:00 pm »
ej ej ej Hisoka ale z Ciebie niegodizwa bestia
<wyciaga ciezka artylerie>
Be aware of spam!