Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170172 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4600 dnia: Maja 12, 2005, 02:40:05 pm »
Jak ta piosenka jest do dzieci te te dzieci co będą jej słuhać nabawia sie wodoglowia ;/.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4601 dnia: Maja 12, 2005, 03:06:55 pm »
ja uż terż na gg linki powysyłałem i sie nabijamy <lol2>
Normalnie wwo, zip joł !!:P tragedia <lol2>  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4602 dnia: Maja 12, 2005, 04:23:03 pm »
No i po maturze z historii...wszyscy twierdzą,że była straszna,okropna i przerąbana,ale chyba zdam[tak szczerze mówiąc,to chyba nienajgorsza była]...na podstawowej był słodziutki,malutki hitlerek przebrany za Napoleona z malutką słodziuką swastyczką na kapelusiku....how kjut ;)

Na rozszerzonej modliłam się żeby nie było PRL-u.....patrze w arkusz...chłopi w którymśtam wieku <załamka>...z nadzieją patrze na drugi temat....PRL!!!!....w końcu pisałam o PRL-u ,zapisałam wszystko co było dane [ok 5,5 stronyA4] i jeszcze mi było mało miejsca

PrzepraszamTant,że nie poczekałam,ale skończyłam pół godziny przed czasem i sobie poszłam;(

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4603 dnia: Maja 12, 2005, 04:26:44 pm »
damn.... no trudno.... żeby było zabawniej to nie znalazłem też kumpla, któremu miałem przynieść film ze studniówki, bo on też napisał wcześniej.. ale syf...  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4604 dnia: Maja 12, 2005, 06:10:34 pm »
basowki smierdza :F ale przynajmniej maja fajne klucze :D:D:D:D:D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4605 dnia: Maja 12, 2005, 06:16:58 pm »
basówki smierdzą? O_o znaczy sie gitary basowe? O_o śmierdzą? O_o to ciebie chyba mam niekocha...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4606 dnia: Maja 12, 2005, 06:20:02 pm »
nie no hinka czkiczikulinkia jest fpyte....tak dojebanego textu w zyciu nie slyszalem

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4607 dnia: Maja 12, 2005, 06:23:25 pm »
Cytuj
znaczy sie gitary basowe?
tiaa
Cytuj
śmierdzą?
a no smierdza bo maja w c***j grube struny wiec nie mozna czaskac szybkich solowek chyba ze sie ma w c***j mocny docisk palcow... a tak poza tym to i tak nie mozna czaskac szybkich solowek bo sie struny szybko koncza :-/ a i jeszcze nie mozna czaskac szybkich solowek bo sa za niskie dzwieki i cie nikt nie uslyszy jak sie onanizujesz :-/ a i jeszcze smierdza bo maja zajebiscie dlugi gryf i to niefajnie wyglada :-/ ale troche im smrodu ujmuje to ze maja troche fajny dzwiek i ze maja wyjebiste klucze :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4608 dnia: Maja 12, 2005, 06:26:17 pm »
eee to trzeba było powiedzieć że nieumiesz na nich grac dlatemu śmierdzą =p
ale słyszałeś kiedyś RageAgainstTheMachine? tam właśnie basowki doprowadzają do orgazmu przy słuchaniu :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4609 dnia: Maja 12, 2005, 06:31:00 pm »
Cytuj
ale słyszałeś kiedyś RageAgainstTheMachine? tam właśnie basowki doprowadzają do orgazmu przy słuchaniu
nie slyszalem :F w kazdym razie i tak wole sobie ponapierdzielac 20 dzwiekow na sekunde na elektryku na calym gryfie niz siedziec z gryfem na pol kilometra i wydawac 1 dzwiek na sekunde ktorego i tak nikt nie slyszy :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4610 dnia: Maja 12, 2005, 06:57:53 pm »
Skurcz mięśni w obu nogach naraz to niefajna rzecz :/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4611 dnia: Maja 12, 2005, 07:05:23 pm »
No coś ty nie wiedziałem. :P
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2005, 07:05:47 pm wysłana przez Neccer »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4612 dnia: Maja 12, 2005, 07:38:36 pm »
skurcz stpy jest strasznie niefpyte

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4613 dnia: Maja 12, 2005, 07:42:55 pm »
Cytuj
nie mogłeś tego sprawdzić....
moglem i zrobilem... ale nie martw sie to tylko wakacyjna przygoda byla ;)
Cytuj
takim razie w której połowie jest kobietą?
hmm... za duzo opisywania. najlepiej dam rysunek
http://img8.echo.cx/img8/3899/tant8sy.th.jpg
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4614 dnia: Maja 12, 2005, 07:45:36 pm »
kurcze....widział......Tant,ty zdrajco!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4615 dnia: Maja 12, 2005, 09:10:07 pm »
damn przez przypadek dalem malego obrazka :-/

musicie przyznac ze moje umiejetnosci obslugiwania painta sa niebanalne :)
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2005, 09:10:45 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4616 dnia: Maja 12, 2005, 09:12:59 pm »
ale nie poznałeś go wystarczająco dobrze....Tant ma oczy...buahaha-widziałam

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4617 dnia: Maja 12, 2005, 09:20:15 pm »
EJEJEJEJEJEJ.... nie ma mnie przez kilka godzin i już jakieś pomówienia o mojej dwoistej naturze..... to nie ja.... ja mam oczy i nie można tak łatwio obliczyć mojego pola powierzchni

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4618 dnia: Maja 12, 2005, 09:21:13 pm »
ajjj zapomnialem o oczach :F ale reszta sie zgadza... dobrze ze przynajmniej sie nie wymiguje od liczby palcow w kazdej z rak :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4619 dnia: Maja 12, 2005, 09:21:54 pm »
i długości odnóży....