Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174154 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37180 dnia: Marca 31, 2011, 01:07:09 am »
Musiol - nic nie straciłeś.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37181 dnia: Marca 31, 2011, 01:36:18 am »
No tak przeleciałem parę stron i wszędzie ten Pusiek i jego pieprzenie trzy-po-trzy, mniej wiecej mój poziom jak miałem 9 lat i wydawało mi się, że wiem wszystko. Tylko, że ja wtedy lepiej operowałem interpunkcją i ortografią ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37182 dnia: Marca 31, 2011, 01:49:13 am »
Kurde no, może mi ktoś powiedzieć czemu mam policzonom tylko połowę postów?? Liczyłem wszystkie moje posty i jest ich 16 a w moim profilu jest pokazane tylko 8. Może mi ktoś to wyjaśnić????

Heh ja też pisze jak kogoś niema, jak chce i mu zależy to odpisze. S&S nieprzejmuj sie tym tak zabardzo (trzeba jakoś chłopa pocieszyć nie..??)

Jakoś super nie było z tobą heh, chociaż fakt faktem, że nie pisałeś wtedy postów tak długich jak Pusiek hehe.

No ale, żebym na hipokrytę nie wyszedł:

FF VI uważam za jedną z najlepszych częsci sagi Final Fantasy i , pomimo tego, że jest słaba graficznie, stoi umnie wyżej niż część ósma. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nim starszy final tym trudniej było go przejść. Każde dziecko przejdzie FFVIII. Szóstka stawia przed graczempewne wyzwanie (choć największym wyzwaniem jest granie w FF I i nie wyłączenie \"muzyki\" z gry ^_^).

Tak, to jest emotikon.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 01:50:10 am wysłana przez Tantalus »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37183 dnia: Marca 31, 2011, 08:31:50 am »
Hmm od czego by tu zacząć to może od tego tam że moja interpunkcja i ortografia jest do bani no więc powiem już któryś raz jak z tym jest. Mam dyslekcje choć nikt mi nie wierzy prze mogę zrobić zdjęcie papierów i przesłać jak kto chce, po drugie muszę zgonić wszystko na tą pier****ną przeglądarkę która raz to zaznacza wyrazy z błędami a raz nie. Co do interpunkcji ponieważ często mam styczność z grami mmo gdzie nie używa się interpunkcji bo jest ona zbędna. Czasem po prostu jestem za bardzo zmęczony i nie chcę mi się klikać altu bądź shifta.

A teraz co do napoju frugo miałem 5 lat jak sprzedawano ten napój reklamy doskonale pamiętam a smaku zielonego frugo ( kiwi ) nie da się zapomnieć. Co prawda nie piłem innych kolorów bo nie miałem okazji ich napotkać w sklepach. W dodatku z niewiadomych przyczyn mama zabraniała mi to pić ( naprawdę nie wiem dlaczego ).
 
Co by tu jeszcze napisać hmm o może o tym 3 po 3 pewnie czytałeś starsze posty przed tem jak tantalu dał mi opierdol teraz staram się bardziej uważać na ortografię, oraz na Spam. Opierdol tanta wywarł na mnie takie wrażenie że na 2 tygodnie mnie zamurowało xD. No i za mojej nie obecności przybył nijaki marchewka no i niema opierdalania się tanta miał następnego spamera choć potem marchewka wykazał się większą inteligencją jak znowu mi odbiło no i marv wlepiając mi ostrzeżenie przywrócił mnie do normalności. Jeśli chodzi o to co cię ominęło to: rozmowy o tsunami w Japonii, trochę o polityce, teraz o napojach, było też jedzenie i z czego to się je robi, było o chorobach o tu zarwałem opierdol od yuz, jeszcze był temat ooo zapomniałem mniejsza tu masz streszczone co się działo mniej więcej. Sorry za wielkiego posta xD 

===========================================

PS: Zapomniałem wspomnieć o temacie o czarnych dziurach i żywiołach i to chyba wszycho  :F
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 12:41:47 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37184 dnia: Marca 31, 2011, 08:51:04 am »
Miszcz ! Haha! Ile Ty tego posta czesałeś, hę? :)
Niestety nie pamiętam co to było Frugo. A szkoda, bo tyle tu rzeczy na takowy temat usłyszałem, że wstyd mi xO.


Gracie na jakichś instrumentach?

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37185 dnia: Marca 31, 2011, 08:53:51 am »
Ja !!! gram na nerwach a tak na poważnie to tylko na gitarze elektrycznej oczywiście  :F próbowałem i znajomi wytrzymać nie mogli ( ciekawe dlaczego  :F ) no i zaprzestałem xD
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 08:54:26 am wysłana przez Pusiek »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37186 dnia: Marca 31, 2011, 09:02:22 am »
Ah te gimnazjum ;) 2 tygodnie po tym jak założyli mi internet, w sumie to najlepiej by było jakby8 ludzie nie chodzili do gimnazjum, nie byłoby się czego wstydzić X lat potem :P

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37187 dnia: Marca 31, 2011, 09:23:22 am »
Ah te gimnazjum ;) 2 tygodnie po tym jak założyli mi internet, w sumie to najlepiej by było jakby8 ludzie nie chodzili do gimnazjum, nie byłoby się czego wstydzić X lat potem :P

nie ma co, ale tu masz słuszność x)
 Ja na gitarze akustycznej, a kolega mi zajumał piecyk, bo Jemu się spalił :/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37188 dnia: Marca 31, 2011, 09:37:20 am »
miałem coś napisać. ale sie wstrzymałem. enyłej, co do postu kilka stron wcześniej - to, że skończyłem specjalizacje nauczycielską, nie znaczy, że mam zamiar iść w szkole pracować. to będzie tylko taka alternatywa kiedyś w razie czego jak mi wszelkie inne opcje nie wyjdą. póki co sposobie się na służby mundurowe. chcę się załapać, bo to ostatni rok, gdy przyjmują na starych asadach, czyli że emerytura po 15 latach pracy. jakbym przeszedł na emeryture mając 40 lat to łooo  maaaatkoooo.
Kame Hame Ha

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37189 dnia: Marca 31, 2011, 09:53:41 am »
no to powodzenia. A na kim dokładnie chciałbyś zostać?

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37190 dnia: Marca 31, 2011, 12:26:22 pm »
Zaraz zaraz z tego co zrozumiałem to smogu chce iść do wojska czy raczej zostać wojskowym ???  :F

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37191 dnia: Marca 31, 2011, 12:38:44 pm »
Albo strażakiem, bądź policjantem.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37192 dnia: Marca 31, 2011, 12:41:11 pm »
Cytuj
no i marv wlepiając mi ostrzeżenie
nic ci nie wlepiałem, ja cie tylko próbowałem nauczyć robienia przecinków przy długich tekstach. BTW jak zaczynasz nowy watek w 1 poście to zaczynaj od nowego akapitu ;x najlepiej w odstępie 2 enterów jak poprawiłem w twoim poście

Cytuj
smogu chce iść do wojska czy raczej zostać wojskowym ???
skoro kce siedzieć do emerytury to się domyśl ;f tylko czy mu kontrakt dadzą...
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 12:42:04 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37193 dnia: Marca 31, 2011, 01:12:17 pm »
miałem coś napisać. ale sie wstrzymałem. enyłej, co do postu kilka stron wcześniej - to, że skończyłem specjalizacje nauczycielską, nie znaczy, że mam zamiar iść w szkole pracować. to będzie tylko taka alternatywa kiedyś w razie czego jak mi wszelkie inne opcje nie wyjdą. póki co sposobie się na służby mundurowe. chcę się załapać, bo to ostatni rok, gdy przyjmują na starych asadach, czyli że emerytura po 15 latach pracy. jakbym przeszedł na emeryture mając 40 lat to łooo  maaaatkoooo.

Mój kolega też się nad tym zastanawia. Oczywiście, ze względu na wcześniejszą emeryturę. Przeanalizowaliśmy opcję i w sumie do żadnych konkretnych wniosków nie doszliśmy :F

Jeśli mam wybierać to sama chyba wolę zostać prokuratorem. I też będę miała szybciej emeryturę...tfu! 'Odejdę w stan spoczynku' :]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37194 dnia: Marca 31, 2011, 01:46:15 pm »
Cytuj
Jeśli mam wybierać to sama chyba wolę zostać prokuratorem. I też będę miała szybciej emeryturę...tfu! 'Odejdę w stan spoczynku'
Najpierw trzeba przejść przez krajową szkołę ;)

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37195 dnia: Marca 31, 2011, 02:24:08 pm »
Odnośnie poprawności naszego pięknego języka to nie ma co się spinać, sam czytałem mase książek i miałem opanowane pierdoły z którymi co głupsze dzieciaki w gimnazjum a nawet szkole średniej miały problemy, dyktanda to były zawsze łatwe piony, na studiach czułem się już niczym guru, poprawiając prace licencjackie, ale kiedy zająłem się tematem na poważnie i spotkałem paru profesjonalistów, boleśnie przekonałem się, że bardzo daleko mi do ideału.

Poza tym ludzie mniej lub bardziej świadomie dają sobie trochę luzu na forach (chodzi bardziej o interpunkcję i styl), wszak nikt tu miodkiem nie jest, przekaz ma być przede wszystkim czytelny.

póki co sposobie się na służby mundurowe. chcę się załapać, bo to ostatni rok, gdy przyjmują na starych asadach, czyli że emerytura po 15 latach pracy. jakbym przeszedł na emeryture mając 40 lat to łooo  maaaatkoooo.

Też o tym całkiem na poważnie myślałem, rozmawialiśmy trochę z kumplami, niektórzy mają znajomych tu i tam można się było trochę dowiedzieć. Tak ogólnie to plusów jest naprawdę wiele i przesłaniają minusy, dostać się też raczej nie tak trudno, chyba najgorsza rzecz to testy psychologiczne, z tego co słyszałem na tym najwięcej ludu odpada. Ponoć najbardziej liczy się... konsekwencja. Czyli najlepiej odpowiadać szczerze, bo jak tu coś ściemnisz, a potem ileś pytań dalej nieświadomie temu zaprzeczysz, to wychodzi nieciekawie. W sumie to logiczne. Anyway, traktuję to raczej jako alternatywę, gdy nie znajdę innej, dobrej roboty bo jak się zastanowić, to nie do końca widzę siebie w tej roli.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 02:26:04 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37196 dnia: Marca 31, 2011, 03:38:58 pm »
Cytuj
Jeśli mam wybierać to sama chyba wolę zostać prokuratorem. I też będę miała szybciej emeryturę...tfu! 'Odejdę w stan spoczynku'
Najpierw trzeba przejść przez krajową szkołę ;)

No tak! Bezlitosnym skurczybykiem nie zostaje się od tak sobie :]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37197 dnia: Marca 31, 2011, 04:05:41 pm »
Wystarczyło zachorować,a forum tętni życiem heh(a może mi się wydaje?)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37198 dnia: Marca 31, 2011, 06:05:47 pm »
Dobra marv będe robił te akapity. Nie mogę sobie przypomnieć kto wrzucił filmik z tym jamniczkiem ale normalnie jak se w kościele o tym przypomniałem i kolegą pokazałem to żeśmy płakali ze śmiechu. Teraz się nie dziwie dlaczego ludzie po takich bajkach wstępowali do zomo i innych komunalnych organizacji to bardziej ryje psychikę niż pobyt w kryhnuwkach xD  :rotfl:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37199 dnia: Marca 31, 2011, 07:03:57 pm »
Cytuj
takich bajkach wstępowali do zomo i innych komunalnych organizacji
Komunalnych mówisz...