Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174206 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37140 dnia: Marca 29, 2011, 08:45:36 pm »
Słowo "aysnel" pochodzi z języka celtyckiego i oznacza " Ja sam/a". Zresztą w w dzisiejszym języku gaelickim występuję termin My Aisnel czyli "rodak".
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2011, 08:46:30 pm wysłana przez aysnel »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37141 dnia: Marca 29, 2011, 08:51:01 pm »
A z kąd imię Aysnel tam się wzięło?

"Skąd".

Nic więcej nie muszę chyba pisać. Idź po nóż do kuchni i popełnij seppuku, bo strzelam, że taki propagator poprawnej polszczyzny jak ty raczej nie będzie mógł dłużej żyć zhańbiony takim potwornym błędem.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37142 dnia: Marca 29, 2011, 08:54:51 pm »
Już powiedziałem że się poddaję! Kurczaki, egzaminy gimnazjalne mam za dwa tyg. Jejciu. Trzeba się uczyć trochę. Egzaminy gim. to może i nie matura, aczkolwiek też przesrana rzecz.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37143 dnia: Marca 29, 2011, 09:06:06 pm »
No, popracuj lepiej pisanie, bo jak w tekście otwartym w humanistycznej części napiszesz "że" bez przecinka przed nim, to ci punkty odejmą.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37144 dnia: Marca 29, 2011, 09:06:39 pm »
Aj tam, sam miałem egzaminy w zeszłym roku i tak, jak się spodziewałęm, nie było zbyt trudne. No może z wyjątkiem matematyki, bo to w sumie był sprawdzian fizyczno-chemiczny, a nie matematyczny. Good luck i nie sraj w gacie, bo nie warto.

EDIT: Z testów uzbierałem 47 punktów, jak coś. Z angielskiego aż 45, że się tak pochwalę :P(ale jak znam SZ, zaraz jakiś prymus powie, że miał 50...)
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2011, 09:08:12 pm wysłana przez ZackFair »

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37145 dnia: Marca 29, 2011, 10:15:22 pm »
Ja z matmy jestem noga totalna. Ale bio-chem już lepiej. A fizyki nienawidzę. Straszny przedmiot.

@Tant Dzięki, zapamiętam Twą jakże cenną i celną uwagę ;D

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37146 dnia: Marca 29, 2011, 11:40:48 pm »
No co do testów się zgodzę też sam będe miał za 2 tygodnie testy ale ja mam raczej większy problem z chemią niż z fizyką. xD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37147 dnia: Marca 30, 2011, 12:27:03 am »
Fizyka <3

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37148 dnia: Marca 30, 2011, 03:02:38 am »
@Siergiej Chemia<3. Nie znasz się :)

@Pusiek No to powodzenia. Oby jakoś te testy poszły pozytywnie. x)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37149 dnia: Marca 30, 2011, 07:23:00 am »
nawzajem xD a propo jeszcze trudności egzaminów to najłatwiejszy jest chyba językowy (36 p na próbnym  ;D )  a najtrudniejszy matematyczny ( 23 p na próbnym  :mellow: ) liczę że lepiej mi pójdzie na zwykłym niż na próbnym  :F

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37150 dnia: Marca 30, 2011, 08:51:56 am »
Z humana(próbnego) miałem 36 chyba. Z ścisłych 38 a angol 42. Czyli źle nie jest. :)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37151 dnia: Marca 30, 2011, 09:28:14 am »
no raczej że źle nie jest xD moja cała szkoła nie miała z angola więcej niż 40 xD to ty wzorowy uczeń musisz być xD

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37152 dnia: Marca 30, 2011, 10:40:29 am »
A propos szkoły, to nie powinieneś w niej być ? X)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37153 dnia: Marca 30, 2011, 12:02:35 pm »
mamy rekolekcje xD i zamiast iść w nie do szkoły zapie****m do kościoła na próbę bierzmowania xD

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37154 dnia: Marca 30, 2011, 12:29:42 pm »
Heh, a ja na chorobowym siedzę od wczoraj. :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37155 dnia: Marca 30, 2011, 02:32:41 pm »
rekolekcje? won z religią do kościołów. jestem osobą wierzącą (śmiech na forum) ale uznaję mimo wszystko, ze w państwie świeckim polityka i edukacja powinny być wolne od wpływu kleru. a jeśli już mają być takie "ulgi od nauki dla katolików" to proponowałbym też ulgi dla prawosławnych, oraz jude-raus z okazji hanuki. mać!

co do waszych problemów językowych - dałem się już dawno temu na wstrzymanie z poprawieniem ludzi, bo zawsze za przeproszeniem ale mieli to w poszanowaniu. a interpunkcję i styl póki co uznaję tylko w formie tradycyjnej (czyli że na papierze), bo pomimo lat korzystania z klawiatury to nadal nie wyrobiłem nawyku korzystania z przycisków shift, czy też alt. napisał co wiedział - podpisano smogulec smogiewicz, człowiek, z wykształceniem wyższym, niepełnym (czyt. licencjat), kierunku Filologiia polskia na specjalizacji nauczyciel jp (na 50% bo trochę się boję).
Kame Hame Ha

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37156 dnia: Marca 30, 2011, 02:45:09 pm »
Ja jestem ateistą.

Nauczyciel? Ty chcesz za najniższą krajową pracować? O.o W każdym razie- powodzenia!

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37157 dnia: Marca 30, 2011, 03:41:06 pm »
Jak długo siedzę na SZ tak mam wrażenie że wszyscy userzy poza mną i kilkoma innymi userami to politycy po ukończonym doktoracie i magistracie. Bez obrazy oczywiście moim zdaniem SZ powinno jak już wcześnie wspominałem na SB wystartować do wyborów jak partia i to nie byle jaka xD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37158 dnia: Marca 30, 2011, 04:14:38 pm »
rekolekcje? won z religią do kościołów. jestem osobą wierzącą (śmiech na forum) ale uznaję mimo wszystko, ze w państwie świeckim polityka i edukacja powinny być wolne od wpływu kleru. a jeśli już mają być takie "ulgi od nauki dla katolików" to proponowałbym też ulgi dla prawosławnych, oraz jude-raus z okazji hanuki. mać!

Fakt, wolne od szkoły w tym okresie to bzdura, ale jakoś nie mam w sobie tyle zajadłości co kiedyś, żeby się temu jakoś mocno przeciwstawiać. Najlepiej by było, gdyby rekolekcje odbywały się przez np. miesiąc co sobotę lub niedzielę, co by dzieci nie traciły godzin lekcyjnych. No ale z drugiej strony za młody jestem, żeby nie pamiętać jak dobrze jest mieć takie dodatkowe ferie. Niech se mają.

Cytuj
co do waszych problemów językowych - dałem się już dawno temu na wstrzymanie z poprawieniem ludzi, bo zawsze za przeproszeniem ale mieli to w poszanowaniu. a interpunkcję i styl póki co uznaję tylko w formie tradycyjnej (czyli że na papierze), bo pomimo lat korzystania z klawiatury to nadal nie wyrobiłem nawyku korzystania z przycisków shift, czy też alt. napisał co wiedział - podpisano smogulec smogiewicz, człowiek, z wykształceniem wyższym, niepełnym (czyt. licencjat), kierunku Filologiia polskia na specjalizacji nauczyciel jp (na 50% bo trochę się boję).

Licencjat to jest już wykształcenie wyższego. Skończyłeś studia, co z tego, że tylko pierwszego stopnia. Ja jestem chwilowo na tym samym levelu, mam absolutorium magisterskie w tej chwili i czas do 30 kwietnia na napisanie pracy. Tak mi nie idzie, że bardzo możliwe, że się nie wyrobię, co by oznaczało, że mnie skreślą z listy studentów (na szczęście skreślą mnie tylko ołówkiem i jak dostarczę pracę w ciągu 2 lat to to wygumkują i mnie przywrócą do łask na dzień obrony).

Nie zazdroszczę ci specjalizacji. Pomyśl sobie, że resztę życia spędzisz na uczeniu gimnazjalistów pokroju Puśka ortografii i gramatyki. Stawiam złotówki przeciw orzechom, że wciągu pierwszych dwóch lat pracy popadniesz w alkoholizm heh.

Cytuj
Ja jestem ateistą.

Założę się, że taki z ciebie ateista, jak gramatyczny inkwizytor. Czyli nie jesteś ateistą, tylko agnostykiem albo "wierzącym-niepraktykującym".

Cytuj
Jak długo siedzę na SZ tak mam wrażenie że wszyscy userzy poza mną i kilkoma innymi userami to politycy po ukończonym doktoracie i magistracie.

Aż musiałem Wikipedię zapytać co to znaczy "Magistrat". To się nazywa magisterium, tak ci mówię na przyszłość. Chociaż błąd w sumie zrozumiały heh.

Cytuj
Bez obrazy oczywiście moim zdaniem SZ powinno jak już wcześnie wspominałem na SB wystartować do wyborów jak partia i to nie byle jaka xD

Dawno byśmy już wystartowali, ale nasz przywódca, Robert Korwin-Chiffe jest mocny tylko w gębie i nie umie nas porwać do boju. Póki się to nie zmieni to pozostaniemy bandą zgorzkniałych internetowych nonkonformistów. Czyli nic nas nie różni od 90% użytkowników internetu. Przyznać się, kto z was pisze komentarze na Onecie?


EDIT::
Mam wrażenie, że jestem od jakiegoś czasu wredniejszy dla ludzi niż zwykle. Widocznie zbyt dużo czasu spędzam na tym samym forum z DarkButzem...
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 04:16:13 pm wysłana przez Tantalus »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37159 dnia: Marca 30, 2011, 04:15:33 pm »
A napisałbyś nam Pusiek program polityczny?