Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174774 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36620 dnia: Lutego 24, 2011, 01:19:47 am »
Korowód Marchewek-piękny nick. Jakże fantazyjny :D

Co do tego chudnięcia i tycia- to albo ma się skłonności do jednego, albo drugiego. Albo zawsze ma się niedowagę/dolną granicę, albo się rozrasta. Ja jestem z tych 'mniejszych' i nie ważne ile bym jadła, to i tak będę filigranowa :D
A z tym tasiemcem to już druga fala skandalu, bo chyba w latach 80-90 były już z tym afery. W każdym razie- sposób obrzydliwy i ktoś, kto stosuje taką 'dietę' musi być zdesperowany [a przy tym łakomy i leniwy].

Agenci wywiadu nic nie donieśli. Różnią się IP, ich konta mailowe wyglądają wiarygodnie, nic nie wskazuje też na proxy, więc to musi być dwóch nagłych noobów. Nie mniej jednak to faktycznie podejrzane. Rozkażę ludziom wyciągnąć ich teczki z IPN'u.

Hmm... wywiad donosi ciekawe rzeczy. Zobaczymy jak się sytuacja potoczy.
Może to z RM się mszczą i troll'ują :rolleyes:

« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 01:33:09 am wysłana przez Hisoka »

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36621 dnia: Lutego 24, 2011, 07:47:19 am »
Hisoka cieszy mnie, że lubisz moje imię forumowe, ja też twoje lubię, bo lubię że się hihota jak mówi jak się nazywa. Ja też nie jestem ogromny, więc jak jestem w tramwaju to zawsze się przedrę pomiędzy panią Helenę a pana Władka. Mimo, że pani Helena to nigdy stac na brzegu tramwaju nie może bo ten się cały wychyla odrazu i jest katastrofa komunikacyjna. Dlatego pewno nie jeżdżę tramwajami.

Chciałem powiedzieć dzień dobry i że was lubię.
Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36622 dnia: Lutego 24, 2011, 11:27:49 am »
A ja już miałem nadzieję że na frm zrobi się trochę... hm, inteligentniej? To naprawdę wygląda jakby Pusiek nasłał swoich kumpli. Akurat jak odszedł pojawiło sie dwóch piszących podobne bzdury.
I znów zajadamy się kanapkami z gnijącą szynką ;)

Wracając do tematu chudnięcia i tycia. Denerwuje mnie strasznie jak chuda dziewczyna (tak jak moja niedawno była) ciągle sobie wkręca że jest zbyt gruba i musi schudnąc. Albo to gadanie że "ma fałdy na brzuchu" jak siedzi. Tego to już chyba nie da się uniknąć ;).

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36623 dnia: Lutego 24, 2011, 01:39:03 pm »
Ci dwaj to nie typowe nooby, tylko regularne trolle. W walizce jednego z nich znaleźliśmy paszport InnerWorldu, wiec wiemy skąd ich przywiało. Proszę się stosować do zwyczajowych procedur tyczących trolli, czyli przede wszystkich proszę ich nie karmić.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 01:54:59 pm wysłana przez Tantalus »

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36624 dnia: Lutego 24, 2011, 01:47:13 pm »
Fakt to chyba najstarsza metoda na zniechęcenie - ignorowanie, olewanie czy jak tam zwał. Choć niestety nie zawsze działa heh.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36625 dnia: Lutego 24, 2011, 01:53:18 pm »
Cytuj
Same z siebie? Damn, co on jadl:P
to samo co inni czyli fastfoody i mase roznych slodkosci, ale widocznie jego cialo nadmiar energi skladowalo w postaci miesni zamiast tluszczu... byl azjatą btw ;x

Cytuj
bu też bym tak chciała,ale nie takimi drastycznymi środkami jak tasiemiec w tabletce!
po co wiekszosc mezczyzn woli kobiety ktore maja troche tluszczyku a nie tylko skroe na kosciach. Widzialem wogole w telewizji program w ktorym pokazywali jakis azjatycki kraj w ktorym kobieta jest piekna dopiero jak jest gruba, a chude sa brzydkie. I tak tucza male dziewczynki jak gesi na foie gras (tyle ze bez rurek ;f) zeby mogly w przyszlosci wyjsc za maz.

jesli chodzi o przytycie to probuje stosowac na sobie metode jedzenia przed snem (podczs snu cialo nie pcozebuje tyle energii wiec przetrawiony material powinien sie kumulowac w postaci tluszczu) ale mam lewą wage wiec nie moge sprawdzic czy wzrosla, a po wygladzie niewiele sie zmienilo, stosuje to juz od ponad roku ;x

------
juz po pierwszym poscie marchewki wiedzialem ze to trol, a on chyba uwazal ze nas zaskoczy tym swoim cudacznym jezykiem, neistety juz to widzielismy u dark mastera ;f

Cytuj
Fakt to chyba najstarsza metoda na zniechęcenie
sol probowal uzyc pochodni ale sie zrobily agresywne ;x
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 02:28:04 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36626 dnia: Lutego 24, 2011, 03:17:07 pm »
A jedli amerykańskie kurczaki albo wołowinę ? ;d Bo tam bez skrupułów faszerują zwierzęta hormonami. gdzieś widziałem dokument o dzieciakach, które wyglądały jak kulturyści dlatego, że jedli ciągle tamte kurczaki.

Btw. wydaje mi sie, że polki coraz grubsze są. Na pewno leniwe, nie znam zbyt wiele ludzi, którzy uprawiają jakiś sport ostatnio. Albo kiedyś uprawiali a teraz po prostu mówią, że nie mają czasu heh.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36627 dnia: Lutego 24, 2011, 03:34:11 pm »
to byl angielski program wiec i badani anglikami byli (byla tez hinduska jedna ktora nie dawala rady zjadac wszystkiego programowo i wymiotowala ;x) czyli raczej europejskie kurczaki

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36628 dnia: Lutego 24, 2011, 03:45:17 pm »
Ja tam lubię troll'a raz na jakiś czas. Zabawne są przez chwilę, potem i tak im się nudzi i znikają.
A jedli amerykańskie kurczaki albo wołowinę ? ;d Bo tam bez skrupułów faszerują zwierzęta hormonami. gdzieś widziałem dokument o dzieciakach, które wyglądały jak kulturyści dlatego, że jedli ciągle tamte kurczaki.

Btw. wydaje mi sie, że polki coraz grubsze są. Na pewno leniwe, nie znam zbyt wiele ludzi, którzy uprawiają jakiś sport ostatnio. Albo kiedyś uprawiali a teraz po prostu mówią, że nie mają czasu heh.

'teraz' tzn. zimą, czy w ogóle? Ja tam sport lubię, ale przy -10 wolę siedzieć w domu :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36629 dnia: Lutego 24, 2011, 04:08:47 pm »
Cytuj
Fakt to chyba najstarsza metoda na zniechęcenie
sol probowal uzyc pochodni ale sie zrobily agresywne ;x
Nie no, ja tylko kamieniami porzucałem w nich.

Cytuj
Fakt to chyba najstarsza metoda na zniechęcenie - ignorowanie, olewanie czy jak tam zwał. Choć niestety nie zawsze działa heh.
To może działało w erze kamienia łupanego, bo dzisiaj to ludzie użyją nawet siekiery, żeby zwrócić na siebie uwagę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36630 dnia: Lutego 24, 2011, 05:15:10 pm »
Jakiś starwarsowy nerd się pisze na to?

By nie było, że to czysty spam i [krypto]reklama... Eee... Ładną dziś w sumie mamy pogodę, nieprawdaż?

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36631 dnia: Lutego 24, 2011, 05:51:19 pm »
Nie wiem czy w związku z waszymi słowami ma mi byc przykro czy nie. Ale skoro jestem dla was wszystkich miły to napewno tak brzydko o mnie nie mówicie i chodzi o jakiegoś innego kolo.

A dziś dobry uczynek zrobiłem. Bo ja w mieście mieszkam. A nie na jakieś wsi. Ma to zaletę, bo mam nawet internet jak ludzie z miasta a nie windowsa jak ludzie z wiochy. Więc jestem dziś w mieście i jestem wśrod durzej ilości ludzi na przystanku. I słyszę głos. Na poczontku myślałem, że to nic takiego, ale potem zobaczyłem jakiegoś przysadzistego Zdzicha na wózku dla ludzi bez nóg. I mówi on, żeby kto mu pomógł. Bo chce być na drugim przystanku, a to trochę za daleko jak na jego nogi. A właściwie na ich brak. I wszyscy tak stali i udawali, że nie słyszom. Ja wiem że on dużo klepał paszczą i wyglądał jakby go tata żucił o raz za dużo o scianę, ale to przecież znaczenia nie ma. Więc mówił by mu kto pomogł a wszyscy mieli go pod plerami i udawali ze so bardzo zajęnci czekaniem na tramwaja. Jasne. Więc podszedłem i wziąłem wózek i sobie pojeździliśmy na drugi przystanek. Przy okazji zablokowalismy drogę i trzy tramwaje, ale się dużo pośmialiśmy. Niech ci ludzie co czekajo na tramwaj czekajo. Jak nie mieli głupich 3 minut by pomóc człowiekowi. Dotarlismy na przystanek. Kto ma kułka, ten jedzie. I czuje cały czas takie ciepło od srodka, ze zrobilem dla kogosc cos fajnego i ze nie jestem takim frajerem jak te stado morśfinów na przystanku.

Dziękuję.
Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36632 dnia: Lutego 24, 2011, 05:51:40 pm »
Dzikie Pola są wyczesane ;f

Bardzo ładna pogoda była, nawet nie było -10, tylko około -6, lato normalnie


[Edit]

Przepraszam bardzo, ale
morśfinów
  co?
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 05:55:12 pm wysłana przez susuwatari »
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36633 dnia: Lutego 24, 2011, 05:58:10 pm »
Cytuj
  co?

mam na myśli bande ludzkich ignorantów, co nie potrafi pomoc człowiekowi. Ciekawe co by zrobili jakby sami mieli kołka zamiast nóg. Choć teraz mają cegłe zamiast mózgu :/

dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 05:58:51 pm wysłana przez Korowód Marchewek »
Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36634 dnia: Lutego 24, 2011, 06:01:31 pm »
Można napisać jeszcze morśifinuf na ten przykład.

No ale marchewko bardzo ładnie z twojej strony. W sumie ja też zauważyłem że niewiele ludzi lubi podać innym pomocną dłoń. Choć nigdy nie miałem takiej okazji jak marcheweczka to np nie moge usiedzieć w busie gdy obok kobieta stoi. Muszę wstać i zaproponować jej miejsce. A jak nie chce to i tak bedę stać. Nie żebym się przechwalał czy co, ale tak już mam. Czasem to kosztuje więcej zachodu niż to warte, gdy trzeba się przeciskać :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36635 dnia: Lutego 24, 2011, 06:09:30 pm »
od wsi sie za przeproszeniem prosze odczepić (bym mocniejszych słów nie użył, mój tydzień bez bluzgów, calm down damnit), bo wiecej tu kultury niż w miastach. nie mówie of koz o kulturze masowej pokroju kina, teatry, koncerty itp , ale zwykłej międzyludzkiej życzliwości, której gdy przebywałem na zesłaniu w Toronto nie uświadczyłem za wiele
Cytuj
  co?

mam na myśli bande ludzkich ignorantów, co nie potrafi pomoc człowiekowi. Ciekawe co by zrobili jakby sami mieli kołka zamiast nóg. Choć teraz mają cegłe zamiast mózgu :/

dziękuję.
własnie o czymś takim mówie
Kame Hame Ha

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36636 dnia: Lutego 24, 2011, 06:21:22 pm »
Masz racje Smogu. Kiedyś mieszkalem w lesie takim wysuszonym i miałem dziurę po meteorze nieopodal i zawsze z kolegami lubiliśmy to miejsce odwiedzać. Teraz nie lubimy bo jest zimno. Ale w sumie taki krater to bieda, bow wyglada jak zwykłu doł czy inna wklensłóść. Jakby mi kto nie powiedział to bym nawet tam nasikał. A tak nasikałem obok. W mieście nie ma gdzie sikac. Bo mi glupio tak np przed mcdonaldem, choć warunki sprzjają. A jak wejdę to mi nie chcą dać i chcą bym lał w tą dziurkę zaraz kosza z napisem "dziekuje" i "prosze nie rzucać tac". Ale ja sie krempuję. Więc z reguły wstrzymuje do wieczora i idę do parku. Tam nawet widze często dwóch panów którzy sobie ciekną razem w krzakach, ale to całkiem zabawny widok nawet. I sobie leję. Wtedy ci panowie tak patrzą i idą dalej. Ale nie bardzo dalej tylko tak do następnego zarostu krzaczkow. Tak jakbym nie wiedział że tam bedą sobie cieknać dalej. Nie wygodniej im by było w domu? Nierozumiem czasem ludzików.

Dziękuje.



Dziekuję
Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36637 dnia: Lutego 24, 2011, 06:52:35 pm »
U mnie ponizej - 20 jest coś. Ö Co jest ? No przecież luty już mamy do cholery, prawie marzec !
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36638 dnia: Lutego 24, 2011, 06:55:16 pm »
Masz racje Smogu. Kiedyś mieszkalem w lesie takim wysuszonym i miałem dziurę po meteorze nieopodal i zawsze z kolegami lubiliśmy to miejsce odwiedzać. Teraz nie lubimy bo jest zimno. Ale w sumie taki krater to bieda, bow wyglada jak zwykłu doł czy inna wklensłóść. Jakby mi kto nie powiedział to bym nawet tam nasikał. A tak nasikałem obok. W mieście nie ma gdzie sikac. Bo mi glupio tak np przed mcdonaldem, choć warunki sprzjają. A jak wejdę to mi nie chcą dać i chcą bym lał w tą dziurkę zaraz kosza z napisem "dziekuje" i "prosze nie rzucać tac". Ale ja sie krempuję. Więc z reguły wstrzymuje do wieczora i idę do parku. Tam nawet widze często dwóch panów którzy sobie ciekną razem w krzakach, ale to całkiem zabawny widok nawet. I sobie leję. Wtedy ci panowie tak patrzą i idą dalej. Ale nie bardzo dalej tylko tak do następnego zarostu krzaczkow. Tak jakbym nie wiedział że tam bedą sobie cieknać dalej. Nie wygodniej im by było w domu? Nierozumiem czasem ludzików.

Dziękuje.



Dziekuję

w domu pewnie niewygodnie, bo żony mogą przeszkadzać. I potem trzeba sprzątać to co naciekło...

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36639 dnia: Lutego 24, 2011, 06:56:14 pm »
Ale jak w taki mróz na ulicy ciekną to dużo lodu jest. I przechadzanki są niebezpieczne.

Też mnie już denerwuje ta zima. Zbyt długo trwa. W zasadzie dla mnie to ta pora roku mogłaby w ogóle nie istnieć. Niby jest wtedy duuużo czasu na siedzenie w domu ale mózg gnije. A jak się chce przewietrzyć to zamarza.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 06:58:00 pm wysłana przez kALWa888 »