Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173838 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35400 dnia: Lipca 02, 2010, 03:44:36 am »
Cytuj
Kilka ostatnich postów.


tl;dr - tak naprawdę to chuja się zmieni, ceny dalej będą rosnąć nieważne kogo wybierzemy
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 03:46:59 am wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35401 dnia: Lipca 02, 2010, 09:48:13 am »
Cytuj
Kilka ostatnich postów.


tl;dr - tak naprawdę to chuja się zmieni, ceny dalej będą rosnąć nieważne kogo wybierzemy

No i to jest k**wa prawda.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35402 dnia: Lipca 02, 2010, 11:49:01 am »
Cytuj
tak naprawdę to chuja się zmieni, ceny dalej będą rosnąć nieważne kogo wybierzemy

Jak czytam i słucham takich wypowiedzi to mam ochotę wykonać czynność przedstawioną na tym gifie. Poważnie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 11:50:08 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35403 dnia: Lipca 02, 2010, 12:16:41 pm »
Nie no, jasne. Jeśli wygra Komorowski to będzie nam kazał zjadać niemowlęcia na śniadanie śpiewając hymn Związku Radzieckiego.
Wiem, że obaj nie są najlepszymi kandydatami, ale nie wyjebaliśmy Kaczyńskiego ze stołka premiera bez powodu. Jak on wygra to pewnie historia się powtórzy.

A tak na marginesie to pierdolić politykę. Najgorszy temat do dyskusji świata.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35404 dnia: Lipca 02, 2010, 12:17:21 pm »
Tak. Polska - kraj w którym od 966 ceny wszystkiego stale rosną. Nie ma lekko.

Ja zagłosuje przeciw Kaczyńskiemu, prezydenckie nie mają przecież jakiegoś wielkiego znaczenia w kontekście faktycznej władzy. Przecież nawet weto prezydenckie może obejść AFAIR 3/5 głosów (a za rok wybory parlamentarne, których PO taką przewagą już na pewno nie wygra, bo jacy są, każdy widział), a trybunał konstytucyjny jest politycznie niezależny. Jako politycy obydwaj są siebie warci, natomiast mając do wyboru fajtłapowatego "szlachcica" z P(artii) O(błudników) lub psychopatę, który ustawi mnie "tam gdzie stało ZOMO" to już chyba wolę tego pierwszego. Aczkolwiek w pierwszej turze żaden z nich nie był moim kandydatem i w sumie dalej o Komorowskim nie mówię "mój" kandydat. Bo jaki on tam mój.

Cytuj
A jakie to kierunki? Prawda jest taka, że to nie zależy od tego jakie macie wyniki tylko jakie będa mieli inni co też złożą. Tracicie najwyżej tylko opłatę rekrutacyjną. A Sierhij Ty masz niezłe wyniki z polaka i angola (czego Ci nie trzeba mówić) i chyba nadrobią one też WOS.
Niestety nie nadrobią, bo na te 2 co najbardziej chciałem, liczy się tylko polski i WoS. Rejestrowałem się tylko na UJ na 4 kierunki i:
Na Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną oraz na Zarządzanie Kulturą mam po 73.5/100 punktów, więc dosyć słabo, bo to dość mocno oblegane kierunki, szczególnie ten pierwszy. Dostać się w pierwszym rzucie nie ma szans, a i w kolejnych turach może być ciężko. Dalej mam kulturoznawstwo międzynarodowe, tutaj już się liczy angielski ale z mniejszą wagą niż polski i WoS, więc też jakiegoś oszałamiającego wyniku nie mam - 79.5/100, także szanse są większe, ale dalej bez rewelacji. No i na końcu mam jeszcze jako alternatywę Porównawcze Studia Cywilizacji, gdzie angielski nabija mi sporo punktów, więc myślę, że z wynikiem 89.5/100 nie powinno być problemów, tym bardziej, że ten kierunek akurat ma dość spory limit miejsc.

Matury ogólnie poszły słabo w tym roku, zdawalność tylko na poziomie 89% w skali kraju, więc dość marnie, biorąc pod uwagę, jak prosty był pakiet podstawowy: pol/mat/ang. W liceach zdało 91% osób, więc nie ma się czym chwalić. Średni wynik z WoSu rozszerzonego to 50%, co mnie trochę pociesza, ale i tak liczyłem przynajmniej na 70%, więc ogólnie jestem trochę zawiedziony. Ale mogło być gorzej, także nie ma co narzekać. Byle do przodu ;)

PS

Brytyjskie filmy gangsterskie FTW. Lock Stock & Two Smoking Barrels <3
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 12:19:38 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35405 dnia: Lipca 02, 2010, 01:14:10 pm »
Cytuj
Kilka ostatnich postów.


tl;dr - tak naprawdę to chuja się zmieni, ceny dalej będą rosnąć nieważne kogo wybierzemy

No i to jest k**wa prawda.
Z takim podejściem to faktycznie, prawda. Ja nie wiem, ogólnie rzecz biorąc, ludzie narzekają, że ciągle to samo i do dupy jest. Ale nie sa w stanie spiąć pośladów i wypieprzyć te zakazane mordy, które rządzą od 20 lat zmieniając tylko szyld i kolory (z czerwonego na bardziej czerwony). Ja nawet jak wyjadę będę głosował, bo Polska to moja ojczyzna i chcę by tu było normalnie, bo jednak wolałbym żyć tu, a nie gdzieś daleko.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35406 dnia: Lipca 02, 2010, 01:23:01 pm »
Cytuj
ale nie wyjebaliśmy Kaczyńskiego ze stołka premiera bez powodu. Jak on wygra to pewnie historia się powtórzy.
Korwa jak ty to logicznie powiązujesz? Wcześniej wyjebaliśmy rząd AWSu w ktorym Komorowski byl ministrem ON. Co to ma w ogóle do rzeczy? A skąd wiesz, że ludzie nie chcą teraz wyjebać rządu PO?
Serio tylko dlatego chcesz glosować na Komorowskiego? Pytam poważnie, bez tekstów w stylu zjadanie niemowląt na śniadanie.

Cytuj
prezydenckie nie mają przecież jakiegoś wielkiego znaczenia w kontekście faktycznej władzy
Teoretycznie oba segmenty władzy wykonawczej są równorzędne, ale zdecydowanie więcej do powiedzenia ma rząd. Mimo to prezydent to nie jest ozdoba - jak myślicie, po co tyle zabiegów, wypowiedzi i przede wszystkim PIENIĘDZY? Po co taka zawzięta kampania - skoro Prezydent nie ma nic do powiedzenia? W Anglii istnieje tzw. kontrasygnata materialna - królowa nie może nic sama zrobić bez zgody premiera. A u nas są prerogatywy, bardzo szeroka kompetencja kreacyjna. Zresztą, moim zdaniem nie ma co słuchać posłów PO, którzy swego czasu głosili że w Polsce istnieje procedura impeachmentu i trzeba odwołać złego kaczora:P

Cytuj
Niestety nie nadrobią, bo na te 2 co najbardziej chciałem, liczy się tylko polski i WoS. Rejestrowałem się tylko na UJ na 4 kierunki i:
Na Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną oraz na Zarządzanie Kulturą mam po 73.5/100 punktów, więc dosyć słabo, bo to dość mocno oblegane kierunki, szczególnie ten pierwszy. Dostać się w pierwszym rzucie nie ma szans, a i w kolejnych turach może być ciężko. Dalej mam kulturoznawstwo międzynarodowe, tutaj już się liczy angielski ale z mniejszą wagą niż polski i WoS, więc też jakiegoś oszałamiającego wyniku nie mam - 79.5/100, także szanse są większe, ale dalej bez rewelacji. No i na końcu mam jeszcze jako alternatywę Porównawcze Studia Cywilizacji, gdzie angielski nabija mi sporo punktów, więc myślę, że z wynikiem 89.5/100 nie powinno być problemów, tym bardziej, że ten kierunek akurat ma dość spory limit miejsc.
To daj znać jak ogłoszą pierwsze i później, ostateczne listy. A dziennikarstwo możesz startować nie tylko na UJ - jest mnóstwo innych uniwerków, a zawsze później możesz się przenieść przecież.

Cytuj
trybunał konstytucyjny jest politycznie niezależny
Kto wybiera sędziów (i prezesa) Trybunału? Sejm RP (i Prezydent)

Cytuj
weto prezydenckie może obejść AFAIR 3/5 głosów
Kilka lat temu było 2/3 i to była bariera nie do przeskoczenia, a teraz te 3/5 to i tak jest dość sporo. Platformie będzie bardzo trudno uzyskać taki wynik w wyborach. Nawet to, że bardzo im przychylne media, które zamiast zajmować się rządem, nadal przedstawiają "kaczyńskiego jako psychopatę" i rozliczać ich ze zobowiązań które podpisywali, to ludzie aż tak głupi nie są. Poza tym, powtarzam, Prezydent RP to nie tylko weto!!!

Cytuj
psychopatę, który ustawi mnie "tam gdzie stało ZOMO" to już chyba wolę tego pierwszego.
Co do Kaczyńskiego to nie jestem jego fanem, ale wiem na przykładzie Korwina jak telewizja chętnie przekręca wypowiedzi. Powiedział on kiedyś (mikke) że "nawet Hitler nie nękał takimi podatkami GG, jak obecnie nęka Polskę rząd" a co lokalna gazeta napisała ? "Korwin-Mikke wychwala Hitlera". Najmniejsze potknięcie Kaczyńskiego będzie wyśmiane w każdym dzienniku, a takie perełki, jak to że Związek Szlachty Polskiej odmawia Komorowskiemu tytułu do herbu, czy "rozmawiałem z premierem i przygotowujemy plan wyjścia z NATO" jakoś nikt się tym nie przejmie i albo się tego nie puści, albo się to wytłumaczy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 01:25:10 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35407 dnia: Lipca 02, 2010, 02:25:09 pm »
To, że Walter i jego kochane ITI wchodzą Platformie do dupy bez wazeliny to żadna niespodzianka i wiedzą o tym wszyscy, natomiast o ile Lecha i tak uważałem za marnego prezydenta, to był on jeszcze w miarę powściągliwy - Jarek natomiast, takie odnoszę wrażenie - jest fanatykiem swojej sprawy i ma równie fanatyczny elektorat. Oczywiście nie wszyscy, natomiast ileśtam tam procent jego wyborców to psychopatyczni twardogłowi codziennie oglądający Zeitgeist lub starsze kobieciny krzyczące na jego wiecach wyborczych "panie prezydencie, niech pan uratuje Polskę!" (autentyk, z zeszłej soboty albo piątku). Taki prezydent, z takimi zwolennikami, po prostu mi nie pasuje. Ale tak jak mówię, Komorowski wcale nie jest lepszy (aczkolwiek reprezentatywny na pewno bardziej, chociaż czasem i w to wątpię jak słyszę błazenadę pokroju "miałem przyjemność odwiedzania terenów popowodziowych"), a PO i PiS to już w ogóle jeden burdel.

Cytuj
Poza tym, powtarzam, Prezydent RP to nie tylko weto!!!
Ale bez wsparcia parlamentu, moc prezydenta na krajowym podwórku jest dość znacząco ograniczona (wpływ na politykę zagraniczną to już inna sprawa, ale to przede wszystkim leży w kompetencjach MSZ). A to wsparcie, w razie zwycięstwa, Bronek będzie miał tylko przez rok, do najbliższych parlamentarnych. Martwi mnie jednak fakt, że znowu mogą być tylko dwie opcje o realnej sile - znowu PiS i PO.

Cytuj
Kto wybiera sędziów (i prezesa) Trybunału? Sejm RP (i Prezydent)
Być może jestem bardzo naiwny, ale wierzę w ich niezawisłość, jako trzeciej władzy ;)
Cytuj
To daj znać jak ogłoszą pierwsze i później, ostateczne listy. A dziennikarstwo możesz startować nie tylko na UJ - jest mnóstwo innych uniwerków, a zawsze później możesz się przenieść przecież.
Will do. A nad dziennikarstwem się jeszcze zastanawiałem na Uni. Wrocławskim, ale teraz już tak czy siak za późno ;)

Edit

a jednak, do północy dzisiaj mogę się jeszcze na UniWroc zarejestrować. Więc mam prawie 10h żeby się zastanowić. A mają tam dużo korzystniejszy dla mnie przelicznik punktów ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 02:29:53 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35408 dnia: Lipca 02, 2010, 03:01:52 pm »
Cytuj
To, że Walter i jego kochane ITI wchodzą Platformie do dupy bez wazeliny to żadna niespodzianka i wiedzą o tym wszyscy, natomiast o ile Lecha i tak uważałem za marnego prezydenta, to był on jeszcze w miarę powściągliwy - Jarek natomiast, takie odnoszę wrażenie - jest fanatykiem swojej sprawy i ma równie fanatyczny elektorat. Oczywiście nie wszyscy, natomiast ileśtam tam procent jego wyborców to psychopatyczni twardogłowi codziennie oglądający Zeitgeist lub starsze kobieciny krzyczące na jego wiecach wyborczych "panie prezydencie, niech pan uratuje Polskę!" (autentyk, z zeszłej soboty albo piątku). Taki prezydent, z takimi zwolennikami, po prostu mi nie pasuje. Ale tak jak mówię, Komorowski wcale nie jest lepszy (aczkolwiek reprezentatywny na pewno bardziej, chociaż czasem i w to wątpię jak słyszę błazenadę pokroju "miałem przyjemność odwiedzania terenów popowodziowych"), a PO i PiS to już w ogóle jeden burdel.
A takich babci nie widzialeś?
http://www.youtube.com/watch?v=wKopdsSDAD8&feature=related
Ten filmik już sam powinien być podstawą do ubezwłasnowolnienia babci :P Wariatów masz po obu stronach.
Komorowski zaś wali takie wypowiedzi, że naprawdę żałuję, że nie wystawili Sikorskiego. On też ma swoje wady, ale na pewno jest bardziej reprezentacyjny. Tylko, że to nowy nabytek i chyba nie bardzo mu ufają, że po wyborze nie zapomni o swojej nowej partii.

Cytuj
w ich niezawisłość, jako trzeciej władzy
Dekret o stanie wojennym był podstawą do wydawania wyroków, pomimo że nie został ogłoszony nawet w dzienniku ustaw. Nie był prawem, ale sędziowie wydawali na jego podstawie wyroki. To było złamanie podstawowej zasady prawa znanej już od czasów cesarstwa rzymskiego(prawo nie działa wstecz oraz nullum crimen sine lege). IPN wniosł akt oskarżenia p-ko sędziom wydającym wyroki według tego nieobowiązującego dekretu. Sprawa trafiła do Sądu Najwyższego. Sąd Najwyższy uznał, że nie popełniono przestępstwa, bo PRL nie była państwem prawa.

Druga sprawa - PKWN po wojnie wydał kilka dekretów o kolektywizacji ziem. Osoby posiadające ziemię powyżej pewnego obszaru, tracily je na rzecz Skarbu Państwa. To także godziło w zasadę ochrony praw nabytych, ochrony prawa własności itp. Kilka osób, które dożyło czasów III RP wniosło sprawę do TK, żądając odzyskania ziem lub rekompensaty. Co zrobił TK? Uznał, że choć działania PKWN były bezprawne, to były mimo wszystko efektywne i nie można już z tym nic zrobić. Do wyroku zgloszono kilka zdań odrębnych (ale co z tego?)

Inna sprawa - jakiś facet był na emeryturze, ale świadczył wciąż co jakiś czas działania na podstawie umowyzlecenie. W związku z tym ZUS zawiesił mu emeryturę. Sprawa trafiła do TK. TK uznał, że emerytura nie jest prawem, ale przywilejem.
(Mogę podać sygnatury tych spraw, ale nie mam w tej chwili  dostepu do LEX-a.)
Cytuj
Martwi mnie jednak fakt, że znowu mogą być tylko dwie opcje o realnej sile - znowu PiS i PO.
Mnie martwi że SLD wraca do łask wyborców :/ Zapomnieli, że jeszcze parę lat temu, SLD mialo tak słaby elektorat, że musiało się troszczyć o to, by w ogóle wejsć do Sejmu i Senatu.

Cytuj
Uni. Wrocławskim,
No, UWr to chyba nie jest jakiś straszny uniwersytet. Z tego co rozmawiałem z paroma osobami, to sobię chwalą (ale to tez kwestia jaki wydział) Tak jak mówię, zawsze można się przenieść:)
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 03:02:37 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35409 dnia: Lipca 02, 2010, 03:30:25 pm »
Cytuj
A takich babci nie widzialeś?
http://www.youtube.com/watch?v=wKopdsSDAD8&feature=related
Moc, tego nie znałem ;) Inna sprawa, że wogle nie wiem, po co oni w PO trzymają takiego oszołoma jak Palikot. Fakt, że facet jest na tyle głupi, by krzyczeć słowa, który nikt przy zdrowych zmysłach nie doważy się powiedzieć, ale myślę, że z takiego idioty PO ma więcej problemów niż pożytku.
Cytuj
Mnie martwi że SLD wraca do łask wyborców :/ Zapomnieli, że jeszcze parę lat temu, SLD mialo tak słaby elektorat, że musiało się troszczyć o to, by w ogóle wejsć do Sejmu i Senatu.
To jest realny problem, szczególnie patrząc przez pryzmat tego, że to właśnie lewica jest największym zwycięzcą wyborów prezydenckich. Komorowski i Kaczyński daliby Napieralskiemu dupy w zamian za poparcie, ale ten ma ładną żonę, więc raczej nie był zainteresowany. Ale jak słyszałem ich wypowiedzi na temat lewicy i Napieralskiego to mnie krew zalewała. Jak bardzo można się samemu upokorzyć dla 13% głosów?
Cytuj
No, UWr to chyba nie jest jakiś straszny uniwersytet. Z tego co rozmawiałem z paroma osobami, to sobię chwalą (ale to tez kwestia jaki wydział) Tak jak mówię, zawsze można się przenieść:)
No ja tez dużo dobrego o UniWroc słyszałem, zajął nawet 6 miejsce w jakimś niedawnym rankingu (aczkolwiek z rzetelnością takich rankingów to też różnie bywa) szkół wyższych. Tylko z mojej perspektywy wygodniej dostać się na UJ, bo do centrum Krakowa mam 15 minut autobusem, więc mógłym studiować i mieszkać u siebie. No i jest też kwestia finansowa, bo moje studia w innym mieście to byłoby dość spore obciążenie dla domowego budżetu, stąd UJ jest dla mnie dużo lepszą opcją ;)

« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 03:31:56 pm wysłana przez Siergiej »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35410 dnia: Lipca 02, 2010, 04:26:17 pm »
Cytuj
Brytyjskie filmy gangsterskie FTW. Lock Stock & Two Smoking Barrels <3
o tak, i ''przekret'' też ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35411 dnia: Lipca 02, 2010, 04:37:36 pm »
tant ty masz te magiczne przyciski przenies posty polityczne do tematu o polityce (na drugiej stronie na dole jest jak cos)
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 04:38:50 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35412 dnia: Lipca 02, 2010, 04:53:27 pm »
G - No Snatch jest zajebisty, ale osobiście od Guya Ritchie wolę Lock Stock, bo są jednak dość podobne, a to LS & 2SB było pierwsze. Rock'n'Rolla już mi się mniej podobało (choć dobre), a Revolver to najdziwniejszy film jaki w życiu widziałem, taka 20x bardziej zagmatwana wersja Fight Clubu, w brytyjskim wydaniu ;) Ale ogólnie na plus no i rola Jasona Stathama - Jake Green to megazajebista postać ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35413 dnia: Lipca 02, 2010, 10:04:12 pm »
ja ogladalem Lock Stock & Two Smoking Barrels przed Snatchem i troche bardziej mnie rozbawil ten pierwszy ale jednak ;] I tak malo jaki film mi sie tak podobal hehe
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 10:05:18 pm wysłana przez G-5864 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35414 dnia: Lipca 02, 2010, 11:23:42 pm »
W Snatchu na wyróżnienie przede wszystkim zasługuje Brad Pitt - jako cygański mistrz walki na gołe pięści jest po rpostu niesamowity ;)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35415 dnia: Lipca 03, 2010, 11:33:07 am »
http://www.youtube.com/watch?v=5k0Hp8mmuRw

to tak z przymrużeniem oka a propos
Cytuj
Taki prezydent, z takimi zwolennikami, po prostu mi nie pasuje
Więcej nie napiszę, bo to podejdzie pod agitację. Chociaż dzisiaj jakiś chłopak na terenach powodziowych krzyczał "idźcie jutro na wybory" i go policja zatrzymała. PKW uważa, że namawianie do pójścia na wybory oznacza nawoływanie na rzecz jednego z kandydatów. Ciekawe którego:P

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35416 dnia: Lipca 03, 2010, 12:28:16 pm »
fajny wierszyk nie wiem czemu sie czepiaja w komentch ;x

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35417 dnia: Lipca 05, 2010, 03:02:36 pm »
Szefie, wygrał Bronek to co, wyjeżdżamy? Postkomuna wróciła?

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35418 dnia: Lipca 05, 2010, 03:07:37 pm »
wygrał Bronek
To tak swojsko brzmi, hehe. Pieprzyć to, będzie coraz gorzej, ale to żadna nowina w tych czasach...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35419 dnia: Lipca 05, 2010, 03:39:32 pm »
I tak jeden z drugim warci siebie heh >.>