Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166682 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3020 dnia: Marca 27, 2005, 12:20:56 pm »
ehhh dzisiejszy dizen bedzie super...mama uznala ze dzis do kosciola musze isc w garniaq...lipa ale w koncu poszedlem....no i tka si jej spodobalo zmuszanie mnie do chodzenia w garniq ze chce zebym w garniaq jechal z nia do ciocii ktora mieskza godzine drogi z KRKu. Nie dosc ze bede sie maluchem tlukl godizne w skwarze w garniturze, to jeszce lipa bo bede siedzial u kogos 4h i patrzyl ja sie lduzie smieja z przy*eba ktory siedzi w garniaku przy takiej pogodzie....ekkstra...a potem kolejna godizne w maluchu sie bede tlukl.
Dzisiejszy dzien bedzie cudowny....-_-

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3021 dnia: Marca 27, 2005, 03:42:02 pm »
O panie SS, nieumiesz powiedzieć że jesteś z 7Cloud7 ustawiony na winiacza??? Że świeta są i trza to opić, ja preferuje kolegów winiaczy także w garniturach bo któś kiedys powiedział....nie ubiór czynie człowieka a wino z jakim przychodzi ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3022 dnia: Marca 27, 2005, 06:54:08 pm »
eee siergiej... to ty sie nawet postawic nie umiesz w takiej prostej sprawie? geez... u mnie dzis wszyscy byli w uroczystych koszulach itp na sniadaniu wigilijnym a ja bylem w bluzie soad i mnie to wali ze moja stara chciala zebym sie jakos dobrze ubral... ubieraj sie tak jak chcesz a nie jak ci kaza bo dojdzie do tego ze ci matka zone wybierze jak to robili w sredniowieczu z potomkami krolow
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Uchiha Shin

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://dhost.info/narutozone/
Total offtopic
« Odpowiedź #3023 dnia: Marca 27, 2005, 07:19:36 pm »
Bah, ja tam na dzisiejszy dzien nie narzekam :P Co do ubioru to ja tak samo dzis w bluzie i "szerszych" spodniach na tam niby uroczystym sniadaniu, a wszyscy tak odwaleni, ze ulala  :P Tylko, ze ja juz od dlugiego czasu moja rodzine troche... Ekhm... "Naprawiam".  :lol: Swoja droga: zdrowych, wesolych for all  :grin:  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Spitfire

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3024 dnia: Marca 27, 2005, 07:35:10 pm »
na snaidaniu to ja bylem ubrany w byle co...ale teraz mam mi kase wisi za to z bylem w tym garniaq
Cytuj
eee siergiej... to ty sie nawet postawic nie umiesz w takiej prostej sprawie? geez... u mnie dzis wszyscy byli w uroczystych koszulach itp na sniadaniu wigilijnym a ja bylem w bluzie soad i mnie to wali ze moja stara chciala zebym sie jakos dobrze ubral... ubieraj sie tak jak chcesz a nie jak ci kaza bo dojdzie do tego ze ci matka zone wybierze jak to robili w sredniowieczu z potomkami krolow
]
nie znasz mojej matki Dińśt....
Cytuj
nieumiesz powiedzieć że jesteś z 7Cloud7 ustawiony na winiacza?
matka by mnie zabila chyba za taqi text :P

ale ogolnie stwierdzilem ze bylo b. fajnie :D :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3025 dnia: Marca 27, 2005, 07:43:01 pm »
Cytuj
nie znasz mojej matki Dińśt....
najczestsze wytlumaczenie... co ci zrobi jak nie ubierzesz sie tak jak chcesz? wyrzuci z domu? zbije w te twoje krzywe kikuty i ci sila nalozy ten garnitur? jaaasne...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3026 dnia: Marca 27, 2005, 08:13:26 pm »
taaak namowmy serdzeja do buntu - pamiętaj "Zesraj się, ale niedaj się" ;]
nieno nie moze byc żeby o tym jak wygladasz decydowała mama, wiadomo jakbyś się ubral w różowe stringi i koszulke z napisem "zaliczyłem twoja matke" to mogłaby miec wąty, ale chyba nie będzie cię ustawiać do 21 roku zycia? :P
ale fakt faktem jakby mi matka cos takiego wymyślila to niekrótko bym leżał i się śmiał z niej :P <po1 leje na tradycje i święta kościelne, po 2gie nieznosze rodzinki nie licząc tej najblizszej więc nigdy nie jeżdze w żadne odwiedziny czy coś, a jak się zwalają do nas to się zamykam w pokoju i "łukasza nie ma", po3 nie kryje sie z pierwszym i drugim, wszyscy o tym dobrze w domu wiedzą :P >
ałaaaa ale mój internet to mnie aż boli -_- wczoraj wieczorem sobie znowu padł, leżał sobie do popołudnia, wstał na godzinke dwie, padł spowrotem i teraz znowu jest...ciekawe jak długo...
i jeszcze my loff na święta do rodziny do hellu musiała jechać...jak ja kocham święta...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3027 dnia: Marca 27, 2005, 08:18:06 pm »
to ona ma rodzinke w piekle? to niech pozdrowi przy okazji szatana i saddama jak bedzie przejezdzac :F echhh z kim ty sie zadajesz nie jestes zuch chopak nie dam ci jutro obiadu
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3028 dnia: Marca 27, 2005, 08:49:18 pm »
Cytuj
po1 leje na tradycje i święta kościelne
ja tez... ale i tak do kosciola czy gdzies musze isc -_-''
Cytuj
nigdy nie jeżdze w żadne odwiedziny czy coś, a jak się zwalają do nas to się zamykam w pokoju
qwa... tez kce tak... ja tam musze wszedzie jezdzic z rodzicami... a i własnego pokoju nie mam -_-''
Cytuj
najczestsze wytlumaczenie... co ci zrobi jak nie ubierzesz sie tak jak chcesz? wyrzuci z domu? zbije w te twoje krzywe kikuty i ci sila nalozy ten garnitur? jaaasne...
eee no moze internet wyłączyc... zakazac oglądania TV... zakazac wychodzenia na dwór... no i wiele innych takich rzeczy...



Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3029 dnia: Marca 27, 2005, 08:55:18 pm »
Jednak samotne życie na działce w piwnicy niejest takie złe ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3030 dnia: Marca 27, 2005, 09:46:26 pm »
u mnie to jwdynie co moga zrobić to przestać płacić za neta labo wywieśśść kompa na wieśśś :P a tak o reszte to walcze.
Do rodziny może jeździć nie lubie i nie uznaje też świąt kościelny (jak każdy szanujący sie ateisssta :F) ale jeżdze zeby mi rpoblemów nie robili <_< , a koścół... eeee... nie byłem w nim od 6 lat :F ( minus wesela i pogrzeby) czyli od Bierzmowania XD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3031 dnia: Marca 27, 2005, 11:39:42 pm »
Cytuj
eee no moze internet wyłączyc... zakazac oglądania TV... zakazac wychodzenia na dwór... no i wiele innych takich rzeczy...
yy no nie wiem moge sie mylic bo nie mam oliwek i nie jestem fajny ale jest takie cos jak duma... gdybym mial do wyboru ubrac sie w garnitur i gdzies sie pokazywac w nim i zakaz neta powiedzmy na tydzien to bym wybral to 2... duma by nie ucierpiala a i wiecej czasu bym na gitare mial bo tak to tutaj musze z takimi marginalnymi osobnikami jak wy obcowac :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3032 dnia: Marca 27, 2005, 11:49:41 pm »
Ja mam z moimi rodzicami prostą rozmowę. Nie kłucę się, jeżeli nie mam argumentów. A jak mam jak mam arguemnty, których matka nie może odeprzeć, to mnie ojciec jeszcze wesprze i stanie na moim. Tak było, jak stara kupiła sobie mikrofalówkę, w miejsce elektrycznego piekarniczka. Kiedy tylko przeczytałem instrukcję obsługi tego tałatajstwa, to stwierdziłem, że to jest wynalazek szatana i utylizuję energię pochądzącą wprost z piekła i oznajmiłem, że chociażby ze względów religijnych nie chcę z tego korzystać przy robieniu grzanek i domagam się starego piecyka. Powiedziałem, że skoro go nie potrzebują, to zabiorę go do swojego pokoju (piętro wyzej) i tam będę se smarzył zagrychę do oliwek. Stara na to, że mój pokój nie jest do pichcenia, i że się nie zgadza. No to się z nią wdałem w polemikę i nie starczyło jej argumentów. NO i teraz piecyk stoi koło mojego TV w kącie pokoiku... następmnym razem tak lodówkę wydębię, to sie wogóle z pokoju nie będę musiał wynosić.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3033 dnia: Marca 28, 2005, 12:06:40 pm »
Cytuj
co ci zrobi jak nie ubierzesz sie tak jak chcesz? wyrzuci z domu? zbije w te twoje krzywe kikuty i ci sila nalozy ten garnitur? jaaasne...
nie.....da mi zakaz na ps2, TV, kompa, oddychanie, wychodzenia na dwor. Jedyne co ebde mogl robc to spac i chodzic do szkoly...a jak bym olal taki zkaz (co bym zrobil bez watpienia :P) to babcia ktora non stop siediz u mnie by mi nic nie zrobila (nie slucham jej zazwyczaj :P), ale powiedziala by matce ktora powiesila by mnie za jaja :]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3034 dnia: Marca 28, 2005, 02:31:39 pm »
a to jak babcia bedzie cie pilnowac to w czym problem? a matka by cie nie powiesila bo nie miala by za co
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3035 dnia: Marca 28, 2005, 03:26:41 pm »
no a jak włączysz tę konsole to cie mama uderzy?


mi starsz coś zakaze to i tak to robie i nie ma nic do gadania.... przecież nie weżźmie i mi nie zajebie.. no czasami najwyzej drewniana lyzke mi przyjebi* w pupe, ale nic po zatym, jeżeli sam czuje ze to co robie nie jest zle to poprostu to robie inikt tego nie zmieni, a że w gonieniu 13 latek po lesie nie widze nic zlego to nikt nie nie zatrzyma... a tak pozatym co zlego w garniturze? przeca garnitury są wporzo


uroczyste śniadania? boże to wy macie rodziny taki jak w TV chyba... u mnie wszyscy w pizamach albo fahowyh dresikah i jemy... po co mam robic jakas uroczystosc na sniadanie w gronie swojej rodziny :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3036 dnia: Marca 28, 2005, 03:48:40 pm »
moze i garnitury sa "wporzo" ale na 13 latku to zdeka niefajnie wyglada
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3037 dnia: Marca 28, 2005, 04:52:49 pm »
Fiutek w innym topicu napisał;
Cytuj
Jeżeli pozwolicie zadam pytanie  Hehehehe ostatnio się poświęcilem i policzyłem wszystkich ludzi w świecie Final Fantasy 7, Pytanie brzmi ile ludzi w miastach, jaskiniach, pod wodą i wogóle z głównymi bohaterami i pobocznymi i zwykłymi szarymi ludzmi jest w grze  Miłego liczenia kochani... już mam następne pytanie ale z tym wam zejdzie troche buahahahahaha 


niektorzy mnie zadziwiaja... i sa z elkka chorzy na punkcie pewnyh rzeczy...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Uchiha Shin

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://dhost.info/narutozone/
Total offtopic
« Odpowiedź #3038 dnia: Marca 28, 2005, 05:00:07 pm »
Okrutne  :P Ciekawe co bedzie nastepne... Moze pixele?  :P  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Spitfire

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3039 dnia: Marca 28, 2005, 05:01:20 pm »
Oj choży odrazu trzeba wyciągnąć wszystkie żeczy z ff7 i ja tio zrobie buahahahahaha już licze ile w sumie jest wszystkich stopni na schodach w grze buahahahahahahahahaha!!!!