Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166405 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2800 dnia: Marca 14, 2005, 09:37:15 pm »
ładnie... ale już przestań, bo ci żuchwa wypada...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2801 dnia: Marca 14, 2005, 09:42:07 pm »
batonik "Grzesiek" dla tego kto mi podrzuci dobry pomysł co moge napisać na referat o żywieniu z angielskiego.... wiem że będziecie robić żarty ale mile widziane także prawdziwe propozycje


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2802 dnia: Marca 14, 2005, 09:50:01 pm »
Ja ci napiszę to wypracowanie, jeżeli w zamian będę mógł liczyć na to, że napiszesz mi coś z niemieckiego.... narazie nic nie mam zadanego, ale będę się mial do kogo zwrócić...

EDIT::

Chyba, ze jest na jutro.... bo jeśli tak, to ci nie mogę pomóc
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2005, 09:50:28 pm wysłana przez Tantalus »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2803 dnia: Marca 14, 2005, 09:52:43 pm »
eeee...... referat o żywieniu? ...... Na angielski? .... Już kocham gastronomika......
Mo ale możesz napisac na przykład:
1) Jaką paszę podaje się krowom w oborze w różnych porach dnia (mam ojca rolnika, więc cos o tym wiem...... -_-)
2) Możesz napisać o tym czym sam się odży6wiasz (... chociaż osobiście nie sądze, aby nauczycielkę zadowolił referat o kościach wołowych....)
3) Możesz też napisać schemat odżywiania potencjalnego mieszkańca azerbejdżanu... czy mozę raczej Ugandy, bo to bardziej do ciebie po drodze......

EDIT:

Z niemca to ja ci mogę pisać, Tant, bo niedawno rozwiązywałem z korepetytorką próbną maturę.... i zdałem na 5
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2005, 09:55:46 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2804 dnia: Marca 14, 2005, 09:53:00 pm »
No właśnie jest na jutro :P

ale spoko mi chodzi tylko o jakiś pomysł... np. owoce morza czy cuś.. ja mam angielski jak u dałnów w przedszkolu więc wydrukuje i coś wyjąkam a i tak będe bogiem a klasa bedzie mi klaskala że umiem tak łądnie mówić po angiewlsku


EDIT:
Te wizard to ostatnie było dobre :)  se coś poszukam a przyokazji jestem otwarty na dalsze propozycje... tylko Zell niech nie bierze udziału bo on to by nawet referat o kiełbaskah z biedronki mógł robić bo w życiu to tylko mleko z pod sąsiaki drzwi uświadczył i suharki od sąsiada z kaloryfera wystawione :/
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2005, 09:55:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2805 dnia: Marca 14, 2005, 10:09:39 pm »
Możesz naprzykład napisać czego nie powinno sie jeść,a jak nalezłao by się dobrze odrzywiać^^

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2806 dnia: Marca 14, 2005, 11:31:47 pm »
Cytuj
tylko Zell niech nie bierze udziału bo on to by nawet referat o kiełbaskah z biedronki mógł robić
eee... kielbaskah z biedronki? ja myslalem ze z biedronek robia tylko bombki :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2807 dnia: Marca 15, 2005, 01:22:13 am »
Napisz wpływ żywienia na rozwuj kończyn, ;F

Albo zrub tak jak ja napisz jakieś słowo w googlah napżykład meat i daj wyszukaj i jak na którejś strone znajdziesz dużo i po angielsku to będzie to.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2808 dnia: Marca 15, 2005, 07:06:37 am »
no ale to jest kupa bo wpisywałem powiedzmy japanese Food czy coś takiego i inne nazwy ale albo jakieś recptury albo jakieś dupsy mi wynajduje których mi się robić niechce... dzięki za chęci i zapomoc ale wybrałem jednak najbardziej opcjonalny pomysł... nie poszłem do budy tak jak i wczoraj :P  (bo to był referat na poniedziałek ;) )


a tak BTW to nie ma jak mieć dałniarską szkołę gastronoma :/ Języka angielskie, zawodowy angielski (na któym właśnie takie pierdoły sięuczymy jak z d*py wyciągnięte), niemiecki i niemiecki zawodowy :/


dałna mieć dałna mieć nie fajna rzecz :/


a tak bTW (cokolwiek ten skrót oznacza ale wy go często używacie i jesteście fajni to se podłapałem) to wreszcie zauważyłem że wasze opowiadanie nosi tytuł niekończąca się historia a nie NSH mam nadzieje... więc jakiś fagas wam zmienił nazwe bo jestm pieprzonym pedantem i mnie denerwuje jak widze dałniarską nazwe "Niekończąca się historia mam nadzieje"


EDIT:::
o faq;/ przy zmianie tematu poszedł się pieprzyć cały topic :/ jedyne szczęście to to że niektózy z was chyba mają na dysku wszystko zapisane z NSH to się poprosi Shirley żeby zgrałą na forum to co macie naa dysku...




EDIT::::
uffff jednak udało się z powrotem odzyskać temat bez pomocy waszej i waszych zapisanych rzeczy.... thnx again to the brave hero named Gipsi the world is saved..
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2005, 07:21:18 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2809 dnia: Marca 15, 2005, 10:46:45 am »
No Gipsi masz szczęście bo bym normalnie nie powiem co ci zrobiła jakby cały temat poszedł :paranoid:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2810 dnia: Marca 15, 2005, 11:51:19 am »
hey hey he saved the world todaaay, everybodyis happy now tralalalaaa

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2811 dnia: Marca 15, 2005, 11:53:17 am »
eerybody is happy now... the good thing is here to stay...........  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2812 dnia: Marca 15, 2005, 12:00:35 pm »
maćki macie pomysła co można zrobić? Bo ja z nudów chyba zaraz mykam do szkoły na jedną lekcje... nie wiem nawet co napisać więc może napisze że te różowe Xy lepiej wyglądały jak ostatni był biały na wpół... a tak pozatym to komuś to przypominało stringi a mi jakby było pionowo to kojażyło się z miłym kobiecym miejscem na ciele ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2005, 12:02:10 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2813 dnia: Marca 15, 2005, 01:11:53 pm »
mwhahaha a zell sobie sciagnal przez noc mgs1 i zaraz zobaczy czym wy sie sziksy tak podniecacie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2814 dnia: Marca 15, 2005, 01:44:34 pm »
To ty żech jeszcze w MyGySy nie grałeś ? Hm...jeśli matrix to twój ulubiony film to eMGjeeS ci się nie spodoba (to tylko hipoteza)...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #2815 dnia: Marca 15, 2005, 02:08:29 pm »
joł joł ziooomy... dawno mnie tu nie bylo :F mwahwahahah... dobra.. chyba nie w temacie jestem.. wiec bede paczeć i suchać  :rolleyes:  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2816 dnia: Marca 15, 2005, 02:15:24 pm »
Cytuj
No Gipsi masz szczęście bo bym normalnie nie powiem co ci zrobiła jakby cały temat poszedł
Śśśmierć przez gwałt? XD XD XD




Cytuj
chyba nie w temacie jestem
Tu zawsze jessst sie w temacie :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2817 dnia: Marca 15, 2005, 02:18:03 pm »
Cytuj
Cytuj
chyba nie w temacie jestem
Tu zawsze jessst sie w temacie :F
bo nie ma tematu :D


jupi kolejna zbłąkana dusza powróciła, more then merrier czy jakos tak :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2818 dnia: Marca 15, 2005, 03:08:15 pm »
Cytuj
mwhahaha a zell sobie sciagnal przez noc mgs1 i zaraz zobaczy czym wy sie sziksy tak podniecacie :F
mgs czyli Metal Gear Solid? jeśli tak to człowieku zassałeś jedną z moich ulubionych gier... gre którą przeszłem wiele razy, i gre która miała scenariusz tak wyjeb*ny że łah... tylko dałnie ty będziesz sobie pewnie grał na emulatorze na komputerku a ta gra to jest coś jak film... to trza na TV z padem w łapie... noi  gra jest też stara więc pewnie będziesz nadawał że ch*jnia ale to pewnie przez to że oka nie masz i nie będziesz mógł czytać fabuły :/

no chyba że mgs to skrót od "Maja grasuje swawolnie" czy cosik innego..

BTW co to za jakaś lumpaiara w trampah wbiła nam na mete? a to tylko Selphie.... witam z powrotem/spowrotem :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2819 dnia: Marca 15, 2005, 03:26:00 pm »
ale granie na emulatorze odbiera całą przyjemność obcowania z psycho mantisem :D kto gral ten zrozumie :P