Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166318 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2720 dnia: Marca 12, 2005, 12:50:53 pm »
nie no wieczorem widać dobże nawet przez zasłonięte ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2721 dnia: Marca 12, 2005, 12:51:56 pm »
wieczorem to ja nie podgladam tv sasiada tylko sasiadke jak sie przebiera w pizame :F (20 lat, wymiary 90,60,90)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2722 dnia: Marca 12, 2005, 12:54:23 pm »
Cytuj
wieczorem to ja nie podgladam tv sasiada tylko sasiadke jak sie przebiera w pizame :F (20 lat, wymiary 90,60,90)
tia jasne... ty co najwyżej podglądasz nie sąsiadke a sąsiada (lat 65, wymiary 12 cm w zwodzie.. a to i tak tylko czasami jak wiek mu na to pozwoli...)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2723 dnia: Marca 12, 2005, 12:54:35 pm »
Eeeeej...ja tak łatwo nie mam...ja muszę podpinać się linami do dachu taką deskę, poczym siadam na nią i zjeżdżam nią trochę na dół. Wy tu zawsze jakieś ekstrawagandzkie życia prowadzicie...
Ech...jak zwykle mój wspaniały plan nie wypalił...
Mieliście zbierać złom i dać go mi. Potem bym go sprzedał i bym miał góóóórę kasy (jakieś 5zł) i bym wkońcu mógł zapanować na światem !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2724 dnia: Marca 12, 2005, 12:55:33 pm »
pomyliło ci sie coś lat 90 wymiary 20,60,90 ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2725 dnia: Marca 12, 2005, 12:55:54 pm »
to musiales na zly dzien trafic bo jego podgladam tylko w poniedzialki bo wtedy ma dostawe viagry a w pozostale dni ta sasiadeczke :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2726 dnia: Marca 12, 2005, 01:04:08 pm »
a raczej jej babcie...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2727 dnia: Marca 12, 2005, 02:53:58 pm »
powiem tylko 3 slowa: mua hua hua :]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2728 dnia: Marca 12, 2005, 02:57:03 pm »
Cytuj
powiem tylko 3 slowa: mua hua hua

chyba ci sie temat pomylil :F


zieeef
testowanie półboskiej mocy w toku :F
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2005, 03:00:20 pm wysłana przez Morchol »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2729 dnia: Marca 12, 2005, 03:00:43 pm »
nie mam nic do mola ale jak tak dalej pojdzie to wsyzscy uzytkownicy zostana modami :/

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2730 dnia: Marca 12, 2005, 03:02:37 pm »
sie robi panstwo policyjne iście
no ale z drugiej strony nie ma syfu, bo jak ktos nabrudzi to sie modzi bic musza o to kto posprząta :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2731 dnia: Marca 12, 2005, 03:05:21 pm »
bede organizował wiosenne porządki wiec czeba mi modów :F
pozatym ARD już sie nie pojawia <_<

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2732 dnia: Marca 12, 2005, 03:06:04 pm »
OMG... Morchol jest modem.... co to będzie.. co to będzie...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2733 dnia: Marca 12, 2005, 03:12:29 pm »
jak ja kocham taka pogode :/ zrobiła sie odwilz, ciapa na chodnikach a teraz pada snieg i mroz znowu bedzie i bedzie wch*j lodu wszedzie i jak juz od poniedzialku bede mogl wychodzic to sie nie bedzie dalo chodzic, albo sie wy***ie i połamie nogi :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2734 dnia: Marca 12, 2005, 03:14:51 pm »
buhahahha Morhol modem? a to po zanjomości tak czy obiecał piwo Marvelowi? :P

a tak na serio to ta sziksa na mnie z qiaxem najeżdżała jak ja zostałem modem a wtedy było jeszcze o 2 mniej modsów i dużo więcej mietków odwiedzających...
a tak to kiedyś strona przejdzie na to Square-Zone.pl? czy nie bardzo? bo wtedy napewno się pomoc Morhola przyda... ale widze że jakoś nie bardzo na to pl. przechodzimy...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2735 dnia: Marca 12, 2005, 03:19:24 pm »
Cytuj
a tak na serio to ta sziksa na mnie z qiaxem najeżdżała jak ja zostałem modem a wtedy było jeszcze o 2 mniej modsów i dużo więcej mietków odwiedzających...
pokaz posta w ktorym sie plulem :P że qiax mial wąty to pamietam i ktos jeszcze chyba ale nie ja :P
Cytuj
a tak to kiedyś strona przejdzie na to Square-Zone.pl? czy nie bardzo? bo wtedy napewno się pomoc Morhola przyda... ale widze że jakoś nie bardzo na to pl. przechodzimy...
i niebardzo "się dodają" nowe artykuły i newsy i wogole cos niebardzo wszystko...
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2005, 03:20:34 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2736 dnia: Marca 12, 2005, 03:22:52 pm »
Noo..... trzeba z Shirley pogadać.... bo narazie średnio to wszystko wygląda...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2737 dnia: Marca 12, 2005, 03:25:32 pm »
żartuje maciek z tymi wątami.. coś tam sapałeś tyklo żen ie trzeva tylu modów to ci wysłałem stringi moje które ma Sergej na głowie (tak BTW Sergej to to są raczej pantalony a nie stringi ;)) i już nic nie stwarzałeś :P

a tak BTW to ty myślisz że ja nie mam nic lepszego do roboty niż przeszukiwanie 137 stron total ooftopicu?

a co do niedodawania tekstów i newsów.. jak już mówiłem w shout boxie nie mam zamiaru dodawać niczego jak liczba gości wynosi 1 albo 2 w porywach... dopóki nie zmienimy adresu nie ma co robić upgrajdów...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2738 dnia: Marca 12, 2005, 03:28:02 pm »
z tym ze adresu chyba nie zmienimy :/ bo w tej kwesti to narazie jest cicho ciemno i wilgotno...
ja rozumiem że "ktos" może byc zajety życiem prywatnym no ale bez przesady panowie i panie...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2739 dnia: Marca 12, 2005, 03:32:35 pm »
proponuję zwołać komisję śledczą, która rozwiązę tą tajemniczą sprawę...