Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166226 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2580 dnia: Marca 04, 2005, 06:21:11 pm »
Krótki to on faktycznie nie jest.... ale nie mój z topicu "Klient ma zawsze rację", czyli mój dawny fanfik, jest dłuższym postem.... no i może mi albo qiaxowi zdażyło się coś podobnej długości w Kółku Filozoficznym.... ale faktycznie długi wyszedł

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2581 dnia: Marca 04, 2005, 06:39:33 pm »
eee tam mistrzem w pisaniu długich postów jest GP właśnie  =] no i Serdzej tez czasem strzela posty "emotowe" czy jednosłowowe ale rzadziej niz GPM ;)

kiedy zaczniecie cos hmmm od nowa w NSH? bo cos czuje że sporo osob by się z checią dołączyło, może jakiś nowy czapter czy co? :>
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2005, 06:40:49 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2582 dnia: Marca 04, 2005, 06:48:51 pm »
Już to proponowałem, ale się nikt nie zgodził.... bawić się w NSH może tylko elita, która wszystko wcześniej przeczytała, czyli Yuz, Sergey i W_W... chyba, że ktoś jeszcze jest, ale z tego co wiem tylko oni w trójkę... my Morchol, możemy się co najwyżej bawić w ZPDWZ (Zajebca Żab & Company w pościgu za mrocznym panem zła, krzewicielem chaosu, lordem okrucieństwa i baronem cierpienia...)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2583 dnia: Marca 04, 2005, 06:59:06 pm »
to moze załozmy konkurencje? :P :F  z tego co kiedys sapali to bylibyśmy my dwaj, Żellu, Gipsi też chyba chciał i może ktoś jeszcze... ew. by się crossovery robiło cojakiś czas =]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2584 dnia: Marca 04, 2005, 07:02:44 pm »
Nie zapędzajcie się tak..niedługo NSH się skończy i to dosłownie.To tylko kwestia czasu...i kilku postów.Planujemy z Zellem,W_W i Serdzem założyć kolejną historię i wy wtedy będziecie mogli się dołączyć...o ile będziecie chcieli...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2585 dnia: Marca 04, 2005, 07:05:40 pm »
...o ile chcecie w tym widzieć taką persone jak ja to z chęcia przyłoże do tego ręke ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2586 dnia: Marca 04, 2005, 07:12:44 pm »
Ja będę napewno.. o tak... to będzie piękna, epicka opowieść o bishonenach, miłości, namiętności, tęsknocie i płatkach wiśni... ah...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2587 dnia: Marca 04, 2005, 07:19:11 pm »
Miecz biszamona czy tam biszamemon...czy jaoś tam inaczej dla samonosuka był fajny.. ale po kiego gżyba dali go pżed nabunagiem, pżeca i tak sie w onimushe na tej walce zamieniało ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2588 dnia: Marca 04, 2005, 07:25:41 pm »
ty lepiej bamboszu powiedz czy  płyty wysyłałeś kucykowym expresem czy jak? bo jakoś nie widu ich a mialem ci powiedziec czy dzialają hmm niedziałają, PS2 mówi że mam wsadzić płyte, ale spoko tłumaczyłem jej że jak dojdą to wsadze ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2589 dnia: Marca 04, 2005, 07:49:01 pm »
Cytuj
<sprawdzanie posta Marva>

buahahahahaha.... sam na to wpadłeś, czy ci mamusia pomogła? kto. . . . . . . . by. . . . . . . . pomyślał. . . . . . . . że. . . . . . . . to. . . . . . . . takie. . . . . . . . proste
Wymyśśśliłem to gdy grałem w 2 MMORPGi naraz (L2 i KO) ułozyłem wtedy sssobie w podpisie 2 possstacie oddzielone pionową kressską :P jak ta:
Bla............. |......... O_o
Bla............. |......... :spoko:
Bla............. |......... :shifty:
Bla............. |......... :w00t:
Bla............. |......... :lol:
Tylko byssstry wzrok lub wypadek lamera dojżą prawde :F

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2590 dnia: Marca 04, 2005, 08:07:20 pm »
Cytuj
ty lepiej bamboszu powiedz czy  płyty wysyłałeś kucykowym expresem czy jak? bo jakoś nie widu ich a mialem ci powiedziec czy dzialają hmm niedziałają, PS2 mówi że mam wsadzić płyte, ale spoko tłumaczyłem jej że jak dojdą to wsadze ;]
gżesiek wysłałem jak zwykle orka express, paczka idzie pżez atlantyk do Japonji potem do niemiec i następnie pżez może czarne do wietnamu gdzie pżehodzi testy na sars, i inne takie, i potem już do ciebie lecą, i dostaniesz pewnie wezwanie, na komende i tam cie pan Krzysiu strażnik dzielnicy potraktuje pałą (będziesz miał 2 do wyboru ;/) ale sie niemartw bo to nienajbliższa przyszłość.


A tak BTW o jakiej paczce ty mówiesz... przecie rumcajs napisał że nie pżysyłam paczek i nieżartował, tak samo mu zrobiłem on mi 50 płyt wysłał a ja mu niebardzo... on sie skapnoł dopiero we wtorek że ja mu nic nie mam zamiaru wysyłać ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2591 dnia: Marca 04, 2005, 11:01:07 pm »
Cytuj
bawić się w NSH może tylko elita, która wszystko wcześniej przeczytała, czyli Yuz, Sergey i W_W...
i ja.... tyle ze moje posty sa raczej rzadziej niz czesciej...

Cytuj
Ja będę napewno..
ha!! a nie mowilem?

a co do ostatniego postu w nsh... jak na moje oko to troche dziwne... ale jak rubeus znajac juz sily przeciwnika i wiedzac o zdolnosci przemiany mogl otworzyc portal? przeciez rubeus to nie jest taki bezmozgi boss i ja rozumiem jezeli by przegral ledwo ledwo a on dostal w tylek ze az slodko... po 2. po co chcial wyzwolic dla kain nowa moc jesli nie bylaby ona potrzebna bo nie byloby tej lisicy? bo wyszlo na to ze rubeus chcial dla niej dobrze i sie stal wielkim niewiniatkiem w dodatku pochopnie dzialajacym... no ale coz mam nadzieje ze juz niedlugo koniec i bedziemy mogli zaczynac :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2592 dnia: Marca 05, 2005, 01:04:26 am »
No i znowu się czepiasz szczegółów.... ja myślę, ze można to nazwać "nieoczekiwanym zwrotem akcji"...... Z resztą sens posta, który napisałeś jest zrozumiały tylko dla bodajrze 4, czy 5 osób, więc nie wiem o czym tu chcesz dyskutować :P No a poza tym wszystko da się jakoś wyprostować......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2593 dnia: Marca 05, 2005, 11:12:31 am »
Cytuj
a co do ostatniego postu w nsh... jak na moje oko to troche dziwne... ale jak rubeus znajac juz sily przeciwnika i wiedzac o zdolnosci przemiany mogl otworzyc portal? przeciez rubeus to nie jest taki bezmozgi boss i ja rozumiem jezeli by przegral ledwo ledwo a on dostal w tylek ze az slodko... po 2. po co chcial wyzwolic dla kain nowa moc jesli nie bylaby ona potrzebna bo nie byloby tej lisicy? bo wyszlo na to ze rubeus chcial dla niej dobrze i sie stal wielkim niewiniatkiem w dodatku pochopnie dzialajacym... no ale coz mam nadzieje ze juz niedlugo koniec i bedziemy mogli zaczynac :D
Tak...wiem...cały sens mojego posta zaczoł się walić na łeb,kiedy napisałam o tej lisycy...no cóż...nie wyszło tak jak chciałam... :closedeyes:  -_-  ''  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2594 dnia: Marca 05, 2005, 12:42:09 pm »
Cytuj
No i znowu się czepiasz szczegółów....
no tak... jak to sa szczegoly to ja jestem jan pawel II...
Cytuj
Z resztą sens posta, który napisałeś jest zrozumiały tylko dla bodajrze 4, czy 5 osób, więc nie wiem o czym tu chcesz dyskutować
ja tylko chcialem wyrazic opinie a ze w nsh to by byl offtop to musialem tutaj :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2595 dnia: Marca 05, 2005, 09:30:50 pm »
Cytuj
no tak... jak to sa szczegoly to ja jestem jan pawel II...
siema Jasiu.....

a ja mam nadzieje ze NSh jeszce sie nie skonczy.....jeszce zeby bylo przynajmniej kilkanascie postow.......]

Cytuj
Wymyśśśliłem to gdy grałem w 2 MMORPGi naraz (L2 i KO) ułozyłem wtedy sssobie w podpisie 2 possstacie oddzielone pionową kressską  jak ta:
Bla............. |.........
Bla............. |.........
Bla............. |.........
Bla............. |.........
Bla............. |.........
Tylko byssstry wzrok lub wypadek lamera dojżą prawde 
ke?...sztuka
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2005, 09:32:31 pm wysłana przez S&S »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2596 dnia: Marca 05, 2005, 10:03:06 pm »
Cytuj
a ja mam nadzieje ze NSh jeszce sie nie skonczy.....jeszce zeby bylo przynajmniej kilkanascie postow.......
Też na to liczę Serdzi...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2597 dnia: Marca 06, 2005, 09:14:01 pm »
cholera........ile jeszce bede musial czkeac zeby moc sie uczyc PHP? -_-

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2598 dnia: Marca 06, 2005, 09:50:42 pm »
2 lata 23godziny 59min 12sekundy a co?



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2599 dnia: Marca 06, 2005, 10:00:40 pm »
myslalem ze 2006 lat 25 godzin i 61 minit....dorbny blad w obliczeniach