Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160379 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23640 dnia: Maja 28, 2007, 11:12:47 am »
lustrować to oni mogą najwyżej moje świadectwa z podstawówki i bilanse medyczne :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23641 dnia: Maja 28, 2007, 11:45:56 am »
mogą zamknąć nas za promowanie odchyłów seksualnych pokroju sado i maso, oraz wszelkie inne zboczenia. Tanta zamkną, bo mu sie władza o świecie sni, kilku panów zamkną za pedalstwo, mnie za miłość do ojczyzny (ahahaha)... Glenowi sie tylko uda, bo nienormalnych nie zamykają, tylko wysyłają do pokojów bez klamek ;f
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23642 dnia: Maja 28, 2007, 11:51:38 am »
i zellowi bo zaskarzy ich za nekanie inwalidow ;f noł ofens

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23643 dnia: Maja 28, 2007, 11:54:16 am »
mogą zamknąć nas za promowanie odchyłów seksualnych pokroju sado i maso, oraz wszelkie inne zboczenia. Tanta zamkną, bo mu sie władza o świecie sni, kilku panów zamkną za pedalstwo, mnie za miłość do ojczyzny (ahahaha)... Glenowi sie tylko uda, bo nienormalnych nie zamykają, tylko wysyłają do pokojów bez klamek ;f
[gayish mode] Za przeproszeniem, pieprzysz misiaczku, nie mogą nas zamknąć osobno. ;*[/gayish mode]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23644 dnia: Maja 28, 2007, 12:09:51 pm »
i tak najbardziej przerąbae bęze miał ten/ta w celi ze mną :>

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23645 dnia: Maja 28, 2007, 12:11:43 pm »
Ha to chyba tylko mnie nie zamkną XD,chyba,że dla mnie wymyślą coś specjalnego i ile się najpierw z mostu nie rzucę XD.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23646 dnia: Maja 28, 2007, 12:21:02 pm »
i tak najbardziej przerąbae bęze miał ten/ta w celi ze mną :>

<chwilę myśli i wyobraża sobie...>
MAMUSIU JA CHCE DO DOMU !!!
<lecą mu łzy z oczu i drżą wargi, ucieka w kąt i śmiertelnie przestraszony płacze trzymając się kurczowo za włosy>
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2007, 12:21:51 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23647 dnia: Maja 28, 2007, 12:22:36 pm »
Cytuj
i tak najbardziej przerąbae bęze miał ten/ta w celi ze mną :>
o rly? ciekawe gdybym byl z toba w celi kto by dluzej wyczymal :>

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23648 dnia: Maja 28, 2007, 12:26:26 pm »
Cytuj
o rly? ciekawe gdybym byl z toba w celi kto by dluzej wyczymal :>

zalezy kto by pierwszy chwycił  nocnik :]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23649 dnia: Maja 28, 2007, 12:27:08 pm »
Pseudo sado-maso i pseudo homoseksualizm były śmieszne w 2005. Teraz już nie są. ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23650 dnia: Maja 28, 2007, 12:27:57 pm »
jasne,że nie-teraz za to dostaje się pałką,albo gazem łzawiącym i już nie jest śmiesznie ;(

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23651 dnia: Maja 28, 2007, 01:14:52 pm »
jesli dobrze sie zastanowić, to w dzisiejszych czasach nic już nie jest smieszne, wszystko staje sie przereklamowane... nawt dałn u niektórych osób nie bawi już tak jak kiedyś... starzejemy sie kurna mać, starzejemy sie... niedługo bedziemy starymi zgrzybiałymi dziadami narzekającymi na tą "dzisiejszą młodzież"...
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23652 dnia: Maja 28, 2007, 01:28:50 pm »
jesli dobrze sie zastanowić, to w dzisiejszych czasach nic już nie jest smieszne, wszystko staje sie przereklamowane... nawt dałn u niektórych osób nie bawi już tak jak kiedyś... starzejemy sie kurna mać, starzejemy sie... niedługo bedziemy starymi zgrzybiałymi dziadami narzekającymi na tą "dzisiejszą młodzież"...
Cóż...zazwyczaj coś, co jest nadużywane i pojawia się w co drugim poście szybko staje się nudne.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23653 dnia: Maja 28, 2007, 02:29:57 pm »
To za przeproszeniem takie pie**olenie co jest nudne a co nie, wiadomo że jak coś widzieliśmy wiele razy jest dla nas nudne. Ale nie ma osoby dla której "wszystko" byłoby nudne, życie jest zbyt krótkie żeby mieć aż takie pojęcie o wszystkim i zawsze znajdą się jakieś rzeczy, które mogą nas zadziwić.
Dla np. 13-latka nie ma zbyt wiele rzeczy które są "cliche" i nudne, wiadomo że przez 13 lat nie zdąży się zobaczyć tylu rzeczy które zobaczył 26-latek. ;] Zresztą wiek czasem też znaczenia nie ma i są rzeczy które mogą być nudne dla 20-latka a są ciekawe dla 50-latka.
A i też takie podejście, że nie ma już dla nas nic ciekawego potęguje efekt i stajemy się powoli narzekającymi tetrykami. Wmawianie sobie i wiara, iż wszystko jest już nudne powoduje, że naprawdę tak się staje. I takie gadanie że coś jest nudne traktuje jako czyjąś opinię i staram się nie sugerować czymś takim.
Dlatego:
Cytuj
jesli dobrze sie zastanowić, to w dzisiejszych czasach nic już nie jest smieszne, wszystko staje sie przereklamowane
Jeżeli coś jest objechane, przereklamowane, nudne, nieśmieszne to jest to raczej twój punkt widzenia.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23654 dnia: Maja 28, 2007, 02:42:05 pm »
nie punkt widzenia. raczej ironiczna wypowiedz.
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23655 dnia: Maja 28, 2007, 02:42:26 pm »
Właśnie G-1 dobrze gada,bo tak właśnie jest,jeśli uznamy,że nasze życie jest nudne i wszystko inne dookoła to takie właśnie będzie,autosugestia ;).

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23656 dnia: Maja 28, 2007, 03:00:33 pm »
Niebywałe, że z takiej prozaicznej rzeczy może powstać taka dyskusja ;]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23657 dnia: Maja 28, 2007, 03:02:29 pm »
Ta przydało by się zacząć na taki temat rozmawiać w kółku filozoficznym XD.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23658 dnia: Maja 28, 2007, 03:40:37 pm »
Cytuj
i zellowi bo zaskarzy ich za nekanie inwalidow ;f noł ofens
Wiedzialem, ze kiedys podszywanie sie pod kadlubka przyniesie korzysci hehe...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23659 dnia: Maja 28, 2007, 03:46:45 pm »
Niebywałe, że z takiej prozaicznej rzeczy może powstać taka dyskusja ;]
I kto to mówi ? ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...